Im więcej tatuaży, tym większy dewiant

14.01.2010 15:23 DEWIACJA, KOLCZYK, NORMA SPOŁECZNA, TATUAŻ, ZACHOWANIE
Im więcej tatuaży, tym większy dewiant

Fot. PAP/BELGA

Istnieje zależność między obrazami na skórze a odchyleniem od normy społecznej.

Jakie to dewiacje wymieniają naukowcy z Texas Tech University? Picie na umór, ściąganie na testach, częste zmienianie partnerów seksualnych, nadużywanie narkotyków, aresztowania...

Liczy się jednak ilość i umiejscowienie tatuaży. Jeżeli ktoś ma motylka na kostce czy tzw. tribala na plecach, nie znaczy to nic.

Badania z Teksasu na niemal 2 tys. uczniów z czterech różnych szkół pokazały, że zależność między skłonnością do skrajnych zachowań pojawia się u tych, którzy mają po 3-4 tatuaże i kilka kolczyków - donosi NBC Dallas-Fort Worth.

PODWYŻKA ZA TATUAŻ Z LOGO FIRMY>>

Wśród tych niecałych 2 tys. uczniów ok. 37 proc. miało choć jeden kolczyk, 14 proc. choć jeden tatuaż.

Osoby z odychleniem od norm to jedynie 4 proc.

Te miały co najmniej siedem kolczyków w różnych częściach ciała (także genitaliach) i co najmniej cztery tatuaże - dodaje stacja.

Następny tekst:

Mężczyźni ewoluują szybciej? Mężczyźni ewoluują szybciej?

Komentarze

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

no jak ktos jest wyluzowany i otwarty to już na całość nie? wkręta w dziary, niezobowiązujący seks i bez stresu się żyje. a w okularach to najczęsciej blade lamusy. a z kolczykami i dziarami to luzaki. tak uwazam. tak zauważam.
Gość literówki --,--
0

RootsRed 22.10.2012 11:10 Zgłoś

Hmm głupota to co tu pisze... Chce tatuaż i kolczyk stać mnie? Robię proste a nie że dla lansu chce się podobać sam sobie nie ludziom bynajmniej takie moje zdanie.
Gość Najwyższa pora by ta PEDOFILSKA, ZAKŁAMANA i KORUPCYJNA instytucja UPADŁA!! Od wieków szerzyli swoje święte INKWIZYCJE, potajemne i całkiem jawne MORDERSTWA! G***TY! RABUNKI! Nie zdajecie sobie sprawy jakie rzeczy Watykan ukrywa przed szaraczkami! Kryją wzajemnie swoje zbrodnie! HEKTOLITRY PRZELANEJ KRWI! Niezliczona ilość skrzywdzonych i skrzywionych emocjonalnie, molestowanych dzieci! Przejrzyjcie na oczy!! BÓG TEGO NIE CHCIAŁ! WATYKAN TO NIE BÓG! Módlcie się w domach!!Pora zgnieść te gnidy!!
1-

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

No według ich artykułu, mam co najmniej 3 kumpli dewiantów, hehe super. Tylko, że kolesie są dobrze wykształceni a nie jakaś patologia. Durny artykuł
B.U.S. Doiebać szwaba.
1+

sai 22.10.2012 11:10 Zgłoś

mam wiecej niz 4 tatuaze to znaczy ze jestme pokrecony ? :D
Gość a ile osob jest nie zarejestrowanych?.....uuuuuuuuu i jeszcze troche.poprawiaja sobie statystyki wywalajac ludzi z posredniaka z byle powodu
1+

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

co za głupota hahahahhaha no coż jestem dewiantką w takim razie.bywa...ale pokażcie mi normalnego człowieka na tym świecie bez żadnych dewiacji
Gość niesamowite jest to ten zbieg okolicznosci ze te mutacje wlasnie nastepuja na przestrzeni ostatnich kilku lat znów beda ludzi straszyc
1+

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

sam tworzysz stereotyp ktoś kto ma tatuaż jest wyluzowany a ktoś kto ma okulary już nie a gówno prawda bo okulary nosi osoba która ma wade wzroku i to nie zależy od jej osobowości. lubisz niezobowiązujący seks a choroby weneryczne też lubisz?? ;)
Gość literówki --,--
1+

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

sprawdz w slowniku znaczenie slowa bynajmniej
Gość Najwyższa pora by ta PEDOFILSKA, ZAKŁAMANA i KORUPCYJNA instytucja UPADŁA!! Od wieków szerzyli swoje święte INKWIZYCJE, potajemne i całkiem jawne MORDERSTWA! G***TY! RABUNKI! Nie zdajecie sobie sprawy jakie rzeczy Watykan ukrywa przed szaraczkami! Kryją wzajemnie swoje zbrodnie! HEKTOLITRY PRZELANEJ KRWI! Niezliczona ilość skrzywdzonych i skrzywionych emocjonalnie, molestowanych dzieci! Przejrzyjcie na oczy!! BÓG TEGO NIE CHCIAŁ! WATYKAN TO NIE BÓG! Módlcie się w domach!!Pora zgnieść te gnidy!!
0

murza 22.10.2012 11:10 Zgłoś

mam 13 kolczyków i tatuaż - jestem świrem? :p
Gość czy widzieliście film o katastrofie czy słyszeliście strzały.
0

pliss 22.10.2012 11:10 Zgłoś

wiadać, że chcesz się tylko pochwalić - zresztą jak większość, douczenie się nie zaszkodzi ci i innym (i to nie tylko w kwestii problematyki dewiacji)...
Gość czy widzieliście film o katastrofie czy słyszeliście strzały.
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

tak :)
Gość czy widzieliście film o katastrofie czy słyszeliście strzały.
0
Strona 1 z 4 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane