Iran zestrzelił amerykański samolot. Będzie odwet

04.12.2011 16:20 IRAN, IZRAEL, SAMOLOT, USA, WOJNA
Iran zestrzelił amerykański samolot. Będzie odwet

Wikimedia Commons

To już wojna?

Zestrzeliliśmy amerykański samolot bezzałogowy. Spadł we wschodniej części kraju – informuje irańska armia.

Według telewizji Al Alam maszyna RQ-170 została "zabezpieczona przez irańskie siły zbrojne". Ma posiadać tylko niewielkie uszkodzenia.

Nasza odpowiedź nie będzie się ograniczać tylko do terytorium Iranu – ostrzegają wojskowi.

NIEMCY ZBROJĄ IZRAEL>>

Hezbollah informuje natomiast, że zniszczył izraelskie bezzałogowe maszyny szpiegowskie w południowym Libanie.

W wyniku eksplozji w libańskich miastach Srifa i Deir Kifa ranne zostały dwie osoby – pisze ”The Daily Star”.

ATAK NA BRYTYJSKĄ AMBASADĘ>>

Nie wiadomo jednak czy zaatakowały bezzałogowe maszyny czy rakiety wystrzelone z terytorium Izraela.

Następny tekst:

Niemcy: Euro to jednak wielka porażka Niemcy: Euro to jednak wielka porażka

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

Raczej obstawiam, że to prowokacja Izraela i USA. Zawsze w ten sposób wszczynają wojny, ew. maja pretekst, żeby się do jakiejś wojny przyłączyć.
304+

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

Kogo wqrwiają te namolne reklamy na sforze których wyłączenie zajmuje 5 minut?
43+

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

To na zdjęciu to samolot zasilany energią słoneczną a nie RQ-170 Sentinel.
23+

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

adblock łosiu tempy
Gość Kogo wqrwiają te namolne reklamy na sforze których wyłączenie zajmuje 5 minut?
15+

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

Cóż za zbieg okoliczności.W tym samym czasie w dwóch różnych państwach na Bliskim Wschodzie.
20+

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

Nie zamierzam instalować dodatkowego qówna. Partacze ze sfory nie rozumieją że nadmiar reklam doprowadza ludzi do szału.
Gość adblock łosiu tempy
13+

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

Jeśli bez zgody przestrzeń powietrzna Iranu została naruszona, to mogli zestrzelić bezzałogowca.
365+

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

Jakim prawem amerykańce lataja nad Iranem?
62+

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

jak zwykle Zydzi i ich poplecznicy usa..teraz chca zniszczyc Iran..kraj, ktory jako jeden z nielicznych promuja wlasna gospodarke. no i wiadomo zloza gazu..pazerny Izrael Zydki i amerykance..
39+

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

ile razy będziecie pytać "to juz wojna?"
180+
Strona 1 z 10 1 2 3
Potężne tornado w USA. Miasto zrównane z ziemią 5 Potężne tornado w USA. Miasto zrównane z ziemią wczoraj, o godz: 18:41
Nadchodzi pogrom dla polskich uczelni. Które przetrwają? 5 Nadchodzi pogrom dla polskich uczelni. Które przetrwają? wczoraj, o godz: 12:40
Sponsorowane
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Fala krytyki spadła na 19-latkę z Texas Tech University, która pochwaliła się na Facebooku serią zdjęć dokumentujących jej...
Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Wkrótce minie 40 lat od dnia gdy eksplodujące bomby przesądziły o losie międzynarodowego lotniska w Nikozji. Wspomagające inwazję...