Iran zestrzelił amerykański samolot. Będzie odwet

04.12.2011 16:20 IRAN, IZRAEL, SAMOLOT, USA, WOJNA
Iran zestrzelił amerykański samolot. Będzie odwet

Wikimedia Commons

To już wojna?

Zestrzeliliśmy amerykański samolot bezzałogowy. Spadł we wschodniej części kraju – informuje irańska armia.

Według telewizji Al Alam maszyna RQ-170 została "zabezpieczona przez irańskie siły zbrojne". Ma posiadać tylko niewielkie uszkodzenia.

Nasza odpowiedź nie będzie się ograniczać tylko do terytorium Iranu – ostrzegają wojskowi.

NIEMCY ZBROJĄ IZRAEL>>

Hezbollah informuje natomiast, że zniszczył izraelskie bezzałogowe maszyny szpiegowskie w południowym Libanie.

W wyniku eksplozji w libańskich miastach Srifa i Deir Kifa ranne zostały dwie osoby – pisze ”The Daily Star”.

ATAK NA BRYTYJSKĄ AMBASADĘ>>

Nie wiadomo jednak czy zaatakowały bezzałogowe maszyny czy rakiety wystrzelone z terytorium Izraela.

Następny tekst:

Niemcy: Euro to jednak wielka porażka Niemcy: Euro to jednak wielka porażka

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

Raczej obstawiam, że to prowokacja Izraela i USA. Zawsze w ten sposób wszczynają wojny, ew. maja pretekst, żeby się do jakiejś wojny przyłączyć.
304+

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

Kogo wqrwiają te namolne reklamy na sforze których wyłączenie zajmuje 5 minut?
43+

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

To na zdjęciu to samolot zasilany energią słoneczną a nie RQ-170 Sentinel.
23+

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

adblock łosiu tempy
Gość Kogo wqrwiają te namolne reklamy na sforze których wyłączenie zajmuje 5 minut?
15+

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

Cóż za zbieg okoliczności.W tym samym czasie w dwóch różnych państwach na Bliskim Wschodzie.
20+

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

Nie zamierzam instalować dodatkowego qówna. Partacze ze sfory nie rozumieją że nadmiar reklam doprowadza ludzi do szału.
Gość adblock łosiu tempy
13+

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

Jeśli bez zgody przestrzeń powietrzna Iranu została naruszona, to mogli zestrzelić bezzałogowca.
365+

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

Jakim prawem amerykańce lataja nad Iranem?
62+

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

jak zwykle Zydzi i ich poplecznicy usa..teraz chca zniszczyc Iran..kraj, ktory jako jeden z nielicznych promuja wlasna gospodarke. no i wiadomo zloza gazu..pazerny Izrael Zydki i amerykance..
39+

Gość 05.11.2012 10:48 Odpowiedz Zgłoś

ile razy będziecie pytać "to juz wojna?"
180+
Strona 1 z 10 1 2 3
O włos od tragedii! Ten bus to trumna na kołach 4 O włos od tragedii! Ten bus to trumna na kołach wczoraj, o godz: 17:07
Oto obietnice rządu. Tusk się przechwala 6 Oto obietnice rządu. Tusk się przechwala wczoraj, o godz: 12:58
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Nie mogło być festiwalu muzycznego bez błotnego bajorka. Kąpiele pod tzw. grzybkiem są obok koncertów jedną z największych...