Irańska armia ruszyła na granicę z Afganistanem

07.01.2012 14:42 AFGANISTAN, ARMIA, IRAN, MANEWRY, USA
Irańska armia ruszyła na granicę z Afganistanem

armyrecognition.com

Atak z lądu?

Iran rozpoczął manewry wojskowe w pobliżu granicy z Afganistanem – informuje Reuters.

Armia ćwiczy w okolicy miasta Khvat (60 km od afgańskiej granicy).

Musimy poprawić bezpieczeństwo naszej granicy – oświadczył Mohammad Pakpour, dowódca sił Gwardii Rewolucyjnej.

WIELKIE OSZUSTWO IRANU: SUPERRAKIETY NIE ISTNIEJĄ>>

Wiadomo, że manewry Gwardii Rewolucyjnej bedą trwały 10 dni.

Te ćwiczenia rozpoczeły się zaraz po zakończeniu manewrów morskich ma wodach Zatoki Perskiej. Iran groził wowczas zamknięciem Cieśniny Ormuz – przypomina agencja.

IRAN TESTUJE NOWĄ BROŃ>>

W tym rejonie Amerykanie uratowali ostatnio z rąk piratów 13 irańskich rybaków.

Iran też pomagał wielu żeglarzom z innych krajów. To gest humanitarny, a nie polityczny – komentował Ali Akbar Salehi, minister spraw zagranicznych Iranu.

Następny tekst:

TdS: Kowalczyk wygrała przedostatni etap. I jest liderką!

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

Amerykanie maja za to cwiczenia od 10 lat w samym afganistanie i nikt sie ich o to nie czepia. Bo to przeciez misja stabilizacyjna
141+

Gość 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

manewry amerykanie mągą przeprowadzadź na całym świecie a iran nie może nawet na własnym terytorjum
21+

Gość 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

Są równi i równiejsi nie wiedziałeś?
Gość manewry amerykanie mągą przeprowadzadź na całym świecie a iran nie może nawet na własnym terytorjum
16+

Gość 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

mają takie prawo.
8+

Gość 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

im więcej słyszę w mediach o iranie tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że Usa Rael się ich po prostu boi, i próbuje nastawić cały świat przeciwko nim za pomocą manipulowanych mediów...
108+

Gość 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

Imperializmowi USA i NATO jest bardzo na rękę napięcie i barbarzyńska eskalacja wydarzeń na świecie oraz chaos i destabilizacja począwszy od Afryki północnej aż po Azję Środkową. Sytuacja ta stanowi zagrożenie dla światowego pokoju i wymaga wzmożonych wysiłków mas ludowych w celu powstrzymania nowej wojny imperialistycznej.
77+

Gość 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

Rosjanom to możesz naskoczyć.
Komentarz usunięty
12+

Gość 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

Gość Mniej niż minutę temu Gość: manewry amerykanie mągą przeprowadzadź na całym świecie a iran nie może nawet na własnym terytorjum ciekawe jak bys reagowal gdyby rosjanie przeprowadzali manewry w takiej odleglosci od granicy polskiej Usa ma do tej cieśniny kilka ładnych tys km... a odnosząc się to twojego stwierdzenia to jak by Rosja przeprowadzała ćwiczenia koło wysp kurylskich:P
Komentarz usunięty
5+

Gość 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

Co w tym dziwnego, że Irańczycy słysząc ten medialny jazgot i po wydarzeniach w Afryce płn. przeprowadzają ćwiczenia? A może oczekuje się od nich, że skoro "padło na nich oko Wielkich Tego Świata" - to mają od razu się poddać?
23+

Gość 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

i przy okazji mozesz im loda zrobic
Gość Rosjanom to możesz naskoczyć.
8-
Strona 1 z 8 1 2 3
Strzeż się Europo! Oto cała prawda o Państwie Islamskim 7 Strzeż się Europo! Oto cała prawda o Państwie Islamskim 8 godzin temu
Tego teraz najbardziej boją się Polacy. To nie wojny i choroby 7 Tego teraz najbardziej boją się Polacy. To nie wojny i choroby 10 godzin temu
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...