Islamiści handlują krwią chrześcijan. Gigantyczna cena

14.01.2014 16:19 CHRZEŚCIJANIE, ISLAM, KREW, SYRIA
Islamiści handlują krwią chrześcijan. Gigantyczna cena

flickr.com

Ujawniono raport zawierający m.in szokujące zeznania zakonnicy, która była świadkiem mordowania chrześcijan w Syrii dla pozyskania ich krwi.

Pobierana krew była następnie butelkowana i wysyłana do Arabii Saudyjskiej, gdzie wykorzystywano ją także do rytualnych obmyć - donosi wnd.com.

Cena butelki sięgała nawet 100 tys. dolarów.

MAKABRYCZNE ZABAWY SNAJPERÓW>>

Siostra Hatune Dogan, która przebywa obecnie w Niemczech opowiada także o licznych gwałtach, morderstwach i torturach.

ISLAMIŚCI ŚCIĘLI GŁOWĘ KSIĘDZU>>

Znana jest historia młodej dziewczyny, która została pocięta piłą mechaniczną przez islamistów, bo nie chciała się wyrzec Chrystusa. Wiele z tych informacji potwierdzają także miejscowi Kurdowie.

Następny tekst:

Rewolucja w prawie. Więźniowie zapłacą za "mieszkanie" w celi Rewolucja w prawie. Więźniowie zapłacą za "mieszkanie" w celi

Komentarze

Olek 14.01.2014 16:31 Zgłoś

kogo polecasz ;-) Myślałem,ze krew niewiernych jest nieczysta ...
bochen juz dwoch debili do przerobu na buteleczki jest p
13+

Gość 14.01.2014 16:36 Zgłoś

a na zdjęciu sok malinowy z brokatem ;-)
21+

Gość 14.01.2014 16:37 Zgłoś

Religia pokoju...
168+

Gość 14.01.2014 16:43 Zgłoś

Ty się chyba człowieku nie słyszysz. Człowiek ze swej natury jest konfliktogenny, a religia to jeden z wielu, wielu innych czynników, które są wykorzystywane do ataków na drugą osobę, czy grupę osób. Na pewno religia sama w sobie nie jest przyczyną wojen.
:/ Świat bez RELIGII byłby piękniejszy , większość wojen była z powodu przekonań RELIGIJNYCH
11+

Gość 14.01.2014 16:57 Zgłoś

Skąd macie te brednie? Kilkaset tysięcy za krew? Może im moją sprzedam, dawno przestałem wierzyć w te brednie o bożkach, no ale może kupią. Niech dadzą chociaż 50 000 $.
10-

Gość 14.01.2014 17:00 Zgłoś

W większości wojen chodziło o kobietę....
:/ Świat bez RELIGII byłby piękniejszy , większość wojen była z powodu przekonań RELIGIJNYCH
9-

Gość 14.01.2014 17:10 Zgłoś

...i jeszcze przyjeżdżają do nas i mówią że krzyż im przeszkadza ! PSYCHOPACI
96+

mare piastuszkiewicz 14.01.2014 17:13 Zgłoś

piszecie że islamiści to hołota bądźmy obiektywni i spojrzyjmy w stosunkowo niedaleką przeszłość co wyprawiali chsześcijanie parę wieków temu czyż nie byli cholotą?
13-

Gość 14.01.2014 17:13 Zgłoś

Nawet Legię chcą kupić!
Gość A rządy Europejskie o tolerancji? A może ktoś naszej cywilizacji pomoże, która powoli zamiera, a zastępuje ją islamska. Może czas zacząć mówić o tolerancji dla chrześcijan bo to jest grupa najbardziej dotknięta dyskryminacją. Podczas gdy brodaci faceci w szlafrokach podbijają Europe. Jeśli Europa teraz się nie obudzi to już nigdy się nie odrodzi.
0

Gość 14.01.2014 17:19 Zgłoś

Sorry ale żyjemy teraz czy parę wieków temu?
mare piastuszkiewicz piszecie że islamiści to hołota bądźmy obiektywni i spojrzyjmy w stosunkowo niedaleką przeszłość co wyprawiali chsześcijanie parę wieków temu czyż nie byli cholotą?
13+
Strona 1 z 9 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane