Galeria: Izraelskie żołnierki podbijają sieć. Dziewczyny jak maliny!

27.09.2015 08:10 IRAN, ŁADNE DZIEWCZYNY, ŻOŁNIERKI, ŻOŁNIERZE, ŻOŁNIERZE DZIEWCZYNY
Powrót do artykułu

Za mundurem panny sznurem - tak głosi stare przysłowie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby to panowie ustawiali się w kolejkę do dziewczyn w wojskowych uniformach. Wystarczy choćby spojrzeć na zdjęcia izraelskich żołnierek, które robią furorę w sieci.

Komentarze

Gość 27.09.2015 10:30 Zgłoś

To nie jest ich kraj. Archeolodzy wybrani kopią tam od 30 lat i nie znaleźli ani jednego dowodu na istnienie Państwa Salomona, ani samego Salomona.
mm co z tego ze fajne d**y jak strzelaja do niewinnych i wyganiaja ich ze swojego kraju
6-

gość 27.09.2015 10:39 Zgłoś

to są modelki ...niestety ale to widać :) tyle w tym temacie
9+

Gość 27.09.2015 10:46 Zgłoś

a gdy nadejdzie armia od poludnia a za nimi markietanki opustoszonom ziemie ukrainy zajmie armia putina
10-

Gość 27.09.2015 11:03 Zgłoś

Rucham suki siłą XD
Gość Z pewnością bym nie chciała zniewieściałego faceta.
17-

Gość 27.09.2015 11:17 Zgłoś

Zydowy
5+

Gość 27.09.2015 11:23 Zgłoś

Nie znam się na polityce ale chciałbym z nimi pobyć.
3-

Gość 27.09.2015 11:25 Zgłoś

Każda POLKA jest ładniejsza od najpiękniejszej żydówki
8+

Gość 27.09.2015 11:36 Zgłoś

ATRAKCYJNE:-) Ale tylko do trzydziestki...... Wiele lat współpracowałem z nimi, bardzo owocnie i miło. Potem atmosfera nie uległa zmianie tylko panie zmieniły się w chodzące "gruszki". Ale urok pozostał.......
3-

giguś 27.09.2015 11:37 Zgłoś

zdjęcie nr.7 i trzy inne, to na pewno żydówki, kobiety etnicznie i rasowo wyglądające jak słowianki, to jest zły efekt mieszania się rasowego.A co do ich wychowania, to rację ma jeden z tutejszych komentatorów, że one są gorsze od nazistów, bo są od małego wychowywane w nienawiści do Palestyńczyków,i to jest prawda. Araby u siebie robią to samo,i szkoły wojskowe w Rosji też wychowują przyszłych morderców. Tak to już jest. Nie dziwię się niektórym tym co tu próbują zabrać głos,i pierdolą bez zastanawiania się , no bo z kąt maja wiedzieć, albo co gorsza są kompletnymi idiotami, jak ci co teraz mam wpuszczają do Europy tą arabską dzicz.
1-

Gość 27.09.2015 11:51 Zgłoś

Od kiedy angi Wells jest izraelska żołnierka
8+
Strona 1 z 8 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane