Galeria: Izraelskie żołnierki podbijają sieć. Dziewczyny jak maliny!

27.09.2015 08:10 IRAN, ŁADNE DZIEWCZYNY, ŻOŁNIERKI, ŻOŁNIERZE, ŻOŁNIERZE DZIEWCZYNY
Powrót do artykułu

Za mundurem panny sznurem - tak głosi stare przysłowie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby to panowie ustawiali się w kolejkę do dziewczyn w wojskowych uniformach. Wystarczy choćby spojrzeć na zdjęcia izraelskich żołnierek, które robią furorę w sieci.

Komentarze

delfin 27.09.2015 11:55 Zgłoś

Jak tak wyglądają żołnierki to ja idę do wojska
2-

Gość 27.09.2015 12:02 Zgłoś

masz racje !!!
Gość To żydzi kierują do europy muzułmanów , chcą zniszczyć chrześcijaństwo rekami muzułmanów . Dodatkowo fundacja Batorego( żydowska agentura) dostała 150 milionów na kneblowanie ust polakom . Teraz nie napiszesz nic w internecie bo setki trolli będzie usuwać wpisy.
9+

Zed 27.09.2015 12:34 Zgłoś

Izraelskie kobiety są naprawdę piękne, kiedyś w Warszawie widziałem wycieczkę z Izraela i nigdy w Polsce wcześniej ani później nie widziałem tak pięknych kobiet i w takiej ilości.
3-

Gość 27.09.2015 12:43 Zgłoś

Piekne kobiety i tyle w tym temacie !
5-

S 27.09.2015 12:49 Zgłoś

Żydówki mają w poprzek.
3+

Gość 27.09.2015 12:51 Zgłoś

Żydzi mordowali polaków czego przykładem są Wolińska i Michnik. Więcej przykładów na stronach internetowych.
Zed Izraelskie kobiety są naprawdę piękne, kiedyś w Warszawie widziałem wycieczkę z Izraela i nigdy w Polsce wcześniej ani później nie widziałem tak pięknych kobiet i w takiej ilości.
11+

Gościnny 27.09.2015 12:58 Zgłoś

Mało, że brzydkie to jeszcze walą czosnkiem na kilometr ! A w "pracy" trudnią się mordowaniem Palestyńczyków ! Herod baby !
9+

Gość 27.09.2015 13:03 Zgłoś

Kijem bym nie tknął tych żydków
2+

Gość 27.09.2015 13:04 Zgłoś

Izrael nie chce, bo jego plan i USA to destabilizacja całej Europy własnie tymi uchodźcami!
Gość Taka właśnie jest prawda. W dodatku grając na uczuciach krzyczą o tolerancji. Gross nazywa Polaków zbrodniarzami, którzy zabili więcej parchów niż Niemców, a tym czasem Izrael nie chce przyjąć uchodźców.
17+

Polin 27.09.2015 13:06 Zgłoś

Pewnego razu moga zabić Polaka i co wtedy?
6+

Gość 27.09.2015 13:07 Zgłoś

STRATEGIA Świat dziwi się jak to możliwe, że wśród 75% uchodźców są zdrowi, młodzi mężczyźni, którzy zostawili na wojnie dzieci i żony. To nie tak: oni jadąc do Europy, czyli właśnie na wojnę, nie wzięli ze sobą swoich żon i dzieci. Tak wygląda strategia Izraela i USA!
Gość 1. Gdzie dwóch się kłóci, tam trzeci (żyd) korzysta. 2. Stara żydowska maksyma - Dziel i rządź. 3. Prawdziwa cnota krytyk się nie boi (szczególnie żyda). 4. Żadna cenzura nie zmieni świadomości społecznej.
12+

Gość 27.09.2015 13:08 Zgłoś

KONSEKWENCJE Młodzi, samotni islamiści już na dworcach w Niemczech werbowani są przez salafitów – przedstawicieli skrajnie ortodoksyjnego odłamu islamu. Poinformował urząd ochrony konstytucji w Bawarii.
Gość STRATEGIA Świat dziwi się jak to możliwe, że wśród 75% uchodźców są zdrowi, młodzi mężczyźni, którzy zostawili na wojnie dzieci i żony. To nie tak: oni jadąc do Europy, czyli właśnie na wojnę, nie wzięli ze sobą swoich żon i dzieci. Tak wygląda strategia Izraela i USA!
8+

Gość 27.09.2015 13:09 Zgłoś

My zwyciężymy, dojdziemy do Rzymu i na Placu Świętego Piotra będziemy urządzać masowe egzekucje niewiernych” – zapowiada Abu Bakr Al Sham. Takie nazwisko przyjął Polak Adrian Al N walczący w ISIL, z którym Witold Gadowski przeprowadził niedawno wywiad.
Gość STRATEGIA Świat dziwi się jak to możliwe, że wśród 75% uchodźców są zdrowi, młodzi mężczyźni, którzy zostawili na wojnie dzieci i żony. To nie tak: oni jadąc do Europy, czyli właśnie na wojnę, nie wzięli ze sobą swoich żon i dzieci. Tak wygląda strategia Izraela i USA!
3+

Gość 27.09.2015 13:10 Zgłoś

Konsekwencje sprowadzenia tzw. uchodźców do Europy poniosą wszyscy. Jeśli ten trend nie zostanie zatrzymany Europa niebawem zmieni się w obszar destabilizowany przez ISIL. Tak samo jak za sprawą zwolenników tzw. „demokracji” na Ukrainie zainstalowane zostały rządy neonazistów, banderowców i oligarchów, a kraj stał się Somalią. Tak i teraz za sprawą „chcących pomóc uchodźcom” zainstalowane zostanie w Europie ISIL.
Polin Pewnego razu moga zabić Polaka i co wtedy?
5-

Gość 27.09.2015 13:10 Zgłoś

Jak mogą wyglądać dzielnice europejskich miast w rękach islamskich fundamentalistów dobrze oddaje ten film jak i słowa Informatora francuskiego wywiadu cytowanego w gazecie „The Telegraph”, gdzie twierdzi, że silnie zorganizowane sieci islamistów przemyciły do Paryża karabiny automatyczne Kałasznikowa i pociski przeciwczołgowe. Pociski mogą być wykorzystane do zestrzelenia samolotów, dodając, że piloci nie zostali przeszkoleni co do sposobów wykonania manewru uniku.
Gość Konsekwencje sprowadzenia tzw. uchodźców do Europy poniosą wszyscy. Jeśli ten trend nie zostanie zatrzymany Europa niebawem zmieni się w obszar destabilizowany przez ISIL. Tak samo jak za sprawą zwolenników tzw. „demokracji” na Ukrainie zainstalowane zostały rządy neonazistów, banderowców i oligarchów, a kraj stał się Somalią. Tak i teraz za sprawą „chcących pomóc uchodźcom” zainstalowane zostanie w Europie ISIL.
0
Strona 2 z 8 1 2 3 4
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane