Galeria: Izraelskie żołnierki podbijają sieć. Dziewczyny jak maliny!

27.09.2015 08:10 IRAN, ŁADNE DZIEWCZYNY, ŻOŁNIERKI, ŻOŁNIERZE, ŻOŁNIERZE DZIEWCZYNY
Powrót do artykułu

Za mundurem panny sznurem - tak głosi stare przysłowie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby to panowie ustawiali się w kolejkę do dziewczyn w wojskowych uniformach. Wystarczy choćby spojrzeć na zdjęcia izraelskich żołnierek, które robią furorę w sieci.

Komentarze

tubu pl 27.09.2015 13:11 Zgłoś

boze co za kotki
5-

Gość 27.09.2015 13:12 Zgłoś

Francuska Armia z kolei przygotowuje plany awaryjne „ponownego przejmowania terytorium kraju”, odzyskania obszarów miast w przypadku gdyby populacja imigrantów uzyskała broń i stała się otwarcie wroga wobec władz.
Gość My zwyciężymy, dojdziemy do Rzymu i na Placu Świętego Piotra będziemy urządzać masowe egzekucje niewiernych” – zapowiada Abu Bakr Al Sham. Takie nazwisko przyjął Polak Adrian Al N walczący w ISIL, z którym Witold Gadowski przeprowadził niedawno wywiad.
3+

Gość 27.09.2015 13:13 Zgłoś

W tej narracji NATO występuje jako organizacja posiadająca moralną słuszność i prawo egzekwowania prostych humanitarnych wymogów życia społecznego. A że giną ludzie? Wiadomo, wojna. A że w Libii teraz mamy totalny chaos – no cóż – wina Arabów, którzy nie potrafią zaprowadzić demokracji. My zrobiliśmy swoje. Pytanie tylko, czy kupujemy tę historię? Czy to nie za proste? W obliczu napływu olbrzymiej liczby uchodźców do Europy właśnie z Libii, zaczynamy na nowo pytać o sens tej natowskiej wojny. Czemuśmy rozwalili Libię? Bo to myśmy ją rozwalili. My NATO. Z powietrza, wody i lądu.
Gość Francuska Armia z kolei przygotowuje plany awaryjne „ponownego przejmowania terytorium kraju”, odzyskania obszarów miast w przypadku gdyby populacja imigrantów uzyskała broń i stała się otwarcie wroga wobec władz.
4+

Gość 27.09.2015 13:13 Zgłoś

Szukając odpowiedzi trafiłem na wiele historii z Libii, ale zacznę od relacji najwyrazistszej, przedstawionej przez małżeństwo amerykańskich biznesmenów działających w branży paliwowej, państwa JoAne i Jamesa Moriarty.
Gość W tej narracji NATO występuje jako organizacja posiadająca moralną słuszność i prawo egzekwowania prostych humanitarnych wymogów życia społecznego. A że giną ludzie? Wiadomo, wojna. A że w Libii teraz mamy totalny chaos – no cóż – wina Arabów, którzy nie potrafią zaprowadzić demokracji. My zrobiliśmy swoje. Pytanie tylko, czy kupujemy tę historię? Czy to nie za proste? W obliczu napływu olbrzymiej liczby uchodźców do Europy właśnie z Libii, zaczynamy na nowo pytać o sens tej natowskiej wojny. Czemuśmy rozwalili Libię? Bo to myśmy ją rozwalili. My NATO. Z powietrza, wody i lądu.
3+

Gość 27.09.2015 13:16 Zgłoś

Czym się różni wagon piasku od wagonu żydów?
Gość Kijem bym nie tknął tych żydków
11-

Gość 27.09.2015 13:16 Zgłoś

Wagonu piasku nie idzie rozładować widłami.
Gość Kijem bym nie tknął tych żydków
10-

Gość 27.09.2015 13:25 Zgłoś

Celem jest wzbudzenie sympatii do żydów
3+

KkK 27.09.2015 13:30 Zgłoś

Taka żołnierka mogłaby na mnie napaść, a nawet brać do niewoli :D ^^
5-

Gość 27.09.2015 13:32 Zgłoś

Niestety, miałem rację. Parchaty cenzor już usunął ten komentarz, mimo, że miał najwięcej plusów. A może właśnie dlatego? Cyt. ,,Banbinoox: Co z tego, jak to są faszystowske degeneratki. Izraelki są indoktrynowane przez agentów Mosadu już w szkołach. Pragną mordować Palestyńczyków i są bardziej okrótne od nazistów. Na YT znajdziecie masę filmów dokumentalnych."
Gość Koszerny cenzor pewnie usunie twój komentarz, bo jest ,,politycznie niepoprawny", czyli ,,antysemicki"...
1-

Gość 27.09.2015 13:37 Zgłoś

a gdzie informacje o marszach przeciwko imigrantom wy parszywe sprzedajne dzienniki?
6+

Gość 27.09.2015 13:44 Zgłoś

fajne d****i
2-

purystka 27.09.2015 13:51 Zgłoś

A co to jest za zawód "żołnierka"??? Dodajmy do kolekcji jeszcze premierkę, ministerkę i prezydentkę... Żal...
2+

kobieta 27.09.2015 13:53 Zgłoś

Jak będzie wojna to Izrael przegra pierwszego dnia, bo "żołnierki" będą zajęte cykaniem słit foci... Baby do garów!
2+

Gość 27.09.2015 14:06 Zgłoś

j******islamistow!
2+

Wiking 27.09.2015 14:08 Zgłoś

Żydówki - blondynki ? Bzdura ! To pewnie Szwedki !
1+
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane