Już czwarty raz wygrał na loterii. Odkrył system?

17.05.2013 06:42 LOTERIA, PIENIĄDZE, WYGRANA, ZDRAPKA
Już czwarty raz wygrał na loterii. Odkrył system?

flickr.com

Melvyn Wilson już czwarty raz wygrał na loterii ogromna sumę (500 tys. dolarów). 72-letni Amerykanin z wygranych uzbierał już ponad 2 mln dolarów.

Emerytowany urzędnik pocztowy ze stanu Wirginia, po raz pierwszy wygrał w 2004 r. Dzięki zdrapce wzbogacił się o 25 tys. dolarów.

TRZY WYGRANE W LOTTO W TEJ SAMEJ RODZINIE>>

Rok później Wilson wygrał dwa razy. Milion dolarów i 500 tys. dolarów - donosi portal cbslocal.com.

DajSygnal_Artykul-Sfora-JPG.jpg


Na ostatnią zdrapkę wydał 20 dolarów.

WYGRAŁ MILION I ZGINĄŁ>>

Jak tłumaczy swoje niezwykłe szczęście?

Po prostu jestem we właściwym miejscu o właściwym czasie - komentuje Wilson.

Następny tekst:

Polacy pokochali luksus. Wydają fortunę na dalekie loty Polacy pokochali luksus. Wydają fortunę na dalekie loty

Dodaj komentarz

Komentarze

Super 17.05.2013 07:01 Odpowiedz Zgłoś

http://www.youtube.com/watch?v=TQkSt9JT5eg Film o Tusku warty oglądnięcia!!
16-

Gość 17.05.2013 07:03 Odpowiedz Zgłoś

Komentarz powyrzej w momencie dodania dostał odrazu 10 minusów czyli coś w tym jest.
4+

Gość 17.05.2013 08:09 Odpowiedz Zgłoś

idz gosciu do kina odchamić się
2-

Gość 17.05.2013 08:40 Odpowiedz Zgłoś

Nom,dziwne.Ja nawet 1 zeta nie wygrywam!
36+

TusskVisionNetwork 17.05.2013 09:03 Odpowiedz Zgłoś

A Polacy nie potrafią znaleźć systemu by wygrać z Platformą Oszustów?????
93+

Ereb 17.05.2013 10:15 Odpowiedz Zgłoś

A czy komentarz powyżej ma jakikolwiek związek z artykułem ? Nie więc jest minusowany cóż wy Pisowcy wszędzie chcecie się doszukać spisku prawda jest jednak taka iż jesteście po prostu głupi...
Gość Komentarz powyrzej w momencie dodania dostał odrazu 10 minusów czyli coś w tym jest.
5+

Gość 17.05.2013 10:41 Odpowiedz Zgłoś

wiem jak tomzrobil; jezeli to etyczne to key jezeli to ta druga droga niechcialbym ani dolara z tej wygranej jezeli to 3 wersja można i to okey a wy nie szukajcie macie zycie powietrze cieszcie się wiem co pisze
1-

agent Zenek 17.05.2013 11:17 Odpowiedz Zgłoś

dziadek wykumal jak przeswietlic zdrapki i wszedl w uklad z kims przez kogo rece przechodza
3+

OMG 17.05.2013 11:37 Odpowiedz Zgłoś

Macie Zespół Dauna - jak mógł opracować system dla zdrapek?
48+

Gość 17.05.2013 12:27 Odpowiedz Zgłoś

To jest wlasnie ten system, facet wierzy ze swiat mu sprzyja i jak sam mowi zawsze jest we wlasciwym czasie na wlasciwym miejscu, czy jakos tak.Takie rzeczy powinny byc opisywane tu bo to mile i optymistyczne
2+
Strona 1 z 2 1 2
Czesi sprzedali Rosjanom superbroń. Gwiżdżą na embargo 6 Czesi sprzedali Rosjanom superbroń. Gwiżdżą na embargo wczoraj, o godz: 19:05
Wystarczą kolorowe długopisy. Zobacz niezwykłe portrety 10 Wystarczą kolorowe długopisy. Zobacz niezwykłe portrety wczoraj, o godz: 16:50
Sponsorowane
Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Korea Północna nie jest państwem, to niezwykłe doświadczenie - twierdzi francuski fotograf Eric Lafforgue, któremu udało się w...
Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Długie ustawianie się, ćwiczenie odpowiedniego wyrazu twarzy i już można pstryknąć pamiątkową fotkę. A kiedy jest gotowa okazuje...
Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Budowę bazy, która miała strzec szlaku na Półwysep Kolski, rozpoczęto w 1955 roku.Rosjanie postanowili wykorzystać do tego malutką...