Już czwarty raz wygrał na loterii. Odkrył system?

17.05.2013 06:42 LOTERIA, PIENIĄDZE, WYGRANA, ZDRAPKA
Już czwarty raz wygrał na loterii. Odkrył system?

flickr.com

Melvyn Wilson już czwarty raz wygrał na loterii ogromna sumę (500 tys. dolarów). 72-letni Amerykanin z wygranych uzbierał już ponad 2 mln dolarów.

Emerytowany urzędnik pocztowy ze stanu Wirginia, po raz pierwszy wygrał w 2004 r. Dzięki zdrapce wzbogacił się o 25 tys. dolarów.

TRZY WYGRANE W LOTTO W TEJ SAMEJ RODZINIE>>

Rok później Wilson wygrał dwa razy. Milion dolarów i 500 tys. dolarów - donosi portal cbslocal.com.

DajSygnal_Artykul-Sfora-JPG.jpg


Na ostatnią zdrapkę wydał 20 dolarów.

WYGRAŁ MILION I ZGINĄŁ>>

Jak tłumaczy swoje niezwykłe szczęście?

Po prostu jestem we właściwym miejscu o właściwym czasie - komentuje Wilson.

Następny tekst:

Polacy pokochali luksus. Wydają fortunę na dalekie loty Polacy pokochali luksus. Wydają fortunę na dalekie loty

Dodaj komentarz

Komentarze

Super 17.05.2013 07:01 Odpowiedz Zgłoś

http://www.youtube.com/watch?v=TQkSt9JT5eg Film o Tusku warty oglądnięcia!!
15-

Gość 17.05.2013 07:03 Odpowiedz Zgłoś

Komentarz powyrzej w momencie dodania dostał odrazu 10 minusów czyli coś w tym jest.
4+

Gość 17.05.2013 08:09 Odpowiedz Zgłoś

idz gosciu do kina odchamić się
2-

Gość 17.05.2013 08:40 Odpowiedz Zgłoś

Nom,dziwne.Ja nawet 1 zeta nie wygrywam!
36+

TusskVisionNetwork 17.05.2013 09:03 Odpowiedz Zgłoś

A Polacy nie potrafią znaleźć systemu by wygrać z Platformą Oszustów?????
94+

Ereb 17.05.2013 10:15 Odpowiedz Zgłoś

A czy komentarz powyżej ma jakikolwiek związek z artykułem ? Nie więc jest minusowany cóż wy Pisowcy wszędzie chcecie się doszukać spisku prawda jest jednak taka iż jesteście po prostu głupi...
Gość Komentarz powyrzej w momencie dodania dostał odrazu 10 minusów czyli coś w tym jest.
5+

Gość 17.05.2013 10:41 Odpowiedz Zgłoś

wiem jak tomzrobil; jezeli to etyczne to key jezeli to ta druga droga niechcialbym ani dolara z tej wygranej jezeli to 3 wersja można i to okey a wy nie szukajcie macie zycie powietrze cieszcie się wiem co pisze
1-

agent Zenek 17.05.2013 11:17 Odpowiedz Zgłoś

dziadek wykumal jak przeswietlic zdrapki i wszedl w uklad z kims przez kogo rece przechodza
2+

OMG 17.05.2013 11:37 Odpowiedz Zgłoś

Macie Zespół Dauna - jak mógł opracować system dla zdrapek?
48+

Gość 17.05.2013 12:27 Odpowiedz Zgłoś

To jest wlasnie ten system, facet wierzy ze swiat mu sprzyja i jak sam mowi zawsze jest we wlasciwym czasie na wlasciwym miejscu, czy jakos tak.Takie rzeczy powinny byc opisywane tu bo to mile i optymistyczne
3+
Strona 1 z 2 1 2
Ameryka śledziła jej podróż. Tajemnicza kobieta w czerni 13 Ameryka śledziła jej podróż. Tajemnicza kobieta w czerni wczoraj, o godz: 06:42
Te rzeki gorsze niż ścieki. Zobacz szokujące zdjęcia 9 Te rzeki gorsze niż ścieki. Zobacz szokujące zdjęcia wczoraj, o godz: 11:55
Sponsorowane
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Wkrótce minie 40 lat od dnia gdy eksplodujące bomby przesądziły o losie międzynarodowego lotniska w Nikozji. Wspomagające inwazję...
Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał 40 nagich modeli zgromadziło się w nowojorskim Central Parku aby świętować Dzień Bodypaintingu. Entuzjaści malunków na ciele zjechali...