Już czwarty raz wygrał na loterii. Odkrył system?

17.05.2013 06:42 LOTERIA, PIENIĄDZE, WYGRANA, ZDRAPKA
Już czwarty raz wygrał na loterii. Odkrył system?

flickr.com

Melvyn Wilson już czwarty raz wygrał na loterii ogromna sumę (500 tys. dolarów). 72-letni Amerykanin z wygranych uzbierał już ponad 2 mln dolarów.

Emerytowany urzędnik pocztowy ze stanu Wirginia, po raz pierwszy wygrał w 2004 r. Dzięki zdrapce wzbogacił się o 25 tys. dolarów.

TRZY WYGRANE W LOTTO W TEJ SAMEJ RODZINIE>>

Rok później Wilson wygrał dwa razy. Milion dolarów i 500 tys. dolarów - donosi portal cbslocal.com.

DajSygnal_Artykul-Sfora-JPG.jpg


Na ostatnią zdrapkę wydał 20 dolarów.

WYGRAŁ MILION I ZGINĄŁ>>

Jak tłumaczy swoje niezwykłe szczęście?

Po prostu jestem we właściwym miejscu o właściwym czasie - komentuje Wilson.

Następny tekst:

Polacy pokochali luksus. Wydają fortunę na dalekie loty Polacy pokochali luksus. Wydają fortunę na dalekie loty

Dodaj komentarz

Komentarze

Super 17.05.2013 07:01 Odpowiedz Zgłoś

http://www.youtube.com/watch?v=TQkSt9JT5eg Film o Tusku warty oglądnięcia!!
16-

Gość 17.05.2013 07:03 Odpowiedz Zgłoś

Komentarz powyrzej w momencie dodania dostał odrazu 10 minusów czyli coś w tym jest.
4+

Gość 17.05.2013 08:09 Odpowiedz Zgłoś

idz gosciu do kina odchamić się
2-

Gość 17.05.2013 08:40 Odpowiedz Zgłoś

Nom,dziwne.Ja nawet 1 zeta nie wygrywam!
36+

TusskVisionNetwork 17.05.2013 09:03 Odpowiedz Zgłoś

A Polacy nie potrafią znaleźć systemu by wygrać z Platformą Oszustów?????
92+

Ereb 17.05.2013 10:15 Odpowiedz Zgłoś

A czy komentarz powyżej ma jakikolwiek związek z artykułem ? Nie więc jest minusowany cóż wy Pisowcy wszędzie chcecie się doszukać spisku prawda jest jednak taka iż jesteście po prostu głupi...
Gość Komentarz powyrzej w momencie dodania dostał odrazu 10 minusów czyli coś w tym jest.
6+

Gość 17.05.2013 10:41 Odpowiedz Zgłoś

wiem jak tomzrobil; jezeli to etyczne to key jezeli to ta druga droga niechcialbym ani dolara z tej wygranej jezeli to 3 wersja można i to okey a wy nie szukajcie macie zycie powietrze cieszcie się wiem co pisze
1-

agent Zenek 17.05.2013 11:17 Odpowiedz Zgłoś

dziadek wykumal jak przeswietlic zdrapki i wszedl w uklad z kims przez kogo rece przechodza
2+

OMG 17.05.2013 11:37 Odpowiedz Zgłoś

Macie Zespół Dauna - jak mógł opracować system dla zdrapek?
48+

Gość 17.05.2013 12:27 Odpowiedz Zgłoś

To jest wlasnie ten system, facet wierzy ze swiat mu sprzyja i jak sam mowi zawsze jest we wlasciwym czasie na wlasciwym miejscu, czy jakos tak.Takie rzeczy powinny byc opisywane tu bo to mile i optymistyczne
2+
Strona 1 z 2 1 2
Tak dziś wygląda dziewczyna z "Kręgu". Seksowna? 4 Tak dziś wygląda dziewczyna z "Kręgu". Seksowna? 5 godzin temu
"Starożytny komputer" jest jeszcze starszy niż sądzono 4 "Starożytny komputer" jest jeszcze starszy niż sądzono 13 godzin temu
Sponsorowane
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nagie modelki, artystyczne zdjęcia, niewielka liczba egzemplarzy, która trafia tylko do wybrańców. Tradycyjnie pod koniec roku zaprezentowano kolejną...