Już wiadomo, jaki naród ma najdłuższe penisy

24.03.2011 17:25 AUSTRALIA, DŁUGOŚĆ, INTELIGENCJA, PENIS, POMIAR, ZESTAWIENIE
Już wiadomo, jaki naród ma najdłuższe penisy

Fot. sxc.hu/naraosqua

Australijscy eksperci rozstrzygnęli spór?

Rozmiar ma znaczenie. Przynajmniej w badaniu australijskiej Narodowej Agencji Zdrowia i Opieki Społecznej - informuje news.com.au.

TA NACJA JEST NAJBARDZIEJ ZADOWOLONA Z SEKSU>>

Z prezentowanej w internecie tabeli wynika, że prym w tej elektryzującej głównie mężczyzn kategorii wiodą mieszkańcy Demokratycznej Republiki Konga. Ich przyrodzenie mierzy 17,93 cm. Trudno jednak ten fakt uznać za niepodważalny, autorzy zestawienia uwierzyli bowiem Kongijczykom na słowo, sami pomiarów nie dokonywali.

ROZMIAR JEDNAK MA ZNACZENIE>>

Zmierzyli za to przyrodzenia Ekwadorczyków. Ich penisy są niewiele krótsze - mierzą 17,7 cm. Trzecią lokatę w tym zestawieniu zajęli mieszkańcy Ghany z wynikiem 17,3 cm. Na miejscu czwartym znaleźli się ex aequo mieszkańcy Kolumbii i Wenezueli - 17,03 cm.

Australijczycy z wyników zadowoleni być nie mogą - znaleźli się dopiero na 94. miejscu w zestawieniu - ich penisy mierzą zaledwie 13,2 cm.

Polacy są od nich zdecydowanie lepsi, choć daleko im do rekordzistów z Konga. Zgodnie z pomiarami średnia długość penisa naszego rodaka sięga 14,29 cm.

Najsłabiej w zestawieniu wypadli Azjaci. Przyrodzenie Koreańczyków mierzy zaledwie 9,66 cm. Trochę lepsi są mieszkańcy Kambodży - 10,04 cm, Indii - 10,24 cm, Japonii 10,92 cm, Filipin - 10,85 cm, Sri Lanki - 10,89 cm oraz Tajlandii - 10,16.

Jak informuje dziennik.pl naukowcy z Australii nie ograniczyli się jedynie do pomiarów długości przyrodzenia. Postanowili sprawdzić jak ma się ona do poziomu inteligencji mężczyzn.

W przypadku Chin i krajów afrykańskich uwidoczniła się ciekawa zależność: im krótszy penis, tym wyższy poziom inteligencji i odwrotnie - donosi dziennik.pl.

A jak to wypadło u Polaków? Według upublicznionych w internecie informacji wynika, że nader średnio - poziom inteligencji męskiej części populacji sięga zaledwie 99 IQ.

Następny tekst:

Niemcy już kuszą Polaków. Lawina ofert pracy Niemcy już kuszą Polaków. Lawina ofert pracy

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 16:10 Odpowiedz Zgłoś

Tak, tej inforamcji tego wieczora mi bylo trzeba, kto ma jakiego pytonga. Nie macie juz k..wa o czym pisac widze.
Gość POjechac za Odre raz na miesiąc- zrobić zakupy o 20-30% taniej zamrozić i markety w PL drogie żarcie będa wyrzucac!!!DLACZEGO W WIEKSZOSCI KRAJÓW UE ŻARCIE I AGD JEST TAŃSZE JAK W POLSCE???Ajak jeszcze zdrożeje to będzie rozruba!!!
1-

Gość 22.10.2012 16:10 Odpowiedz Zgłoś

A jak to wypadło u Polaków? Według upublicznionych w internecie informacji wynika, że nader średnio - poziom inteligencji sięga zaledwie 99 IQ. -> co ma inteligencja do penisa ?!
Gość --- jesteś tępym -- znawca --- Syria jest sprzymierzeniec Iranu -- i tu jest pies pogrzebany -- IRAN ma ropę . Poza tym żydowskie NWO chce zająć wszystkie państwa .
0

Gość 22.10.2012 16:10 Odpowiedz Zgłoś

To nic, tylko straszyć koreanki swoimi pytonami, panowie :D
Gość To poczytaj sobie ustawy uchwalone za Kaczynskich i porownaj z ustawami obecnie rzadzacych i roznice sam zobaczysz.
0

Gość 22.10.2012 16:10 Odpowiedz Zgłoś

mierzyli jak im stawal czy nie?
Liliana Widocznie na złe trafiałeś ;))
0

ADMINISTRATOR 22.10.2012 16:10 Odpowiedz Zgłoś

Powiedzcie mi kur*a dlaczego jeszcze USA istnieje, pół roku temu był post o tym, że nie długo USA nie będzie istnieć i co dalej!!!! ĆWOKI< DEBILE!!!!!
:::_P_::: lekce sobie waży he he po no to jednym he he
1+

Gość 22.10.2012 16:10 Odpowiedz Zgłoś

ale murzynow to juz nie mierzyli sory miary brakneło;)
Gość No tak od razu widać Polkę kochająca ciapanych
1+

Gościu 22.10.2012 16:10 Odpowiedz Zgłoś

ja nie jestem z Konga i mam 17,5 cm, czy jestem z tego dumny? NIEEEE!!!!! Moja żona narzeka, ze za długi i ją boli jak głębiej wchodzę, tak że mogę tylko na pół gwizdka. To nie jest pierwsza kobieta z jaką byłem i marudzi, że za długi. Więc po co mi coś takiego? Dla mnie to koszmar, bo nigdy do końca nie mogłem włożyc, bo zawsze chyba trafiałem na płytkie w kroczu kobiety.
Netia HWT Czy jesteś zadowolony ze swojej pracy i płacy? Przyjdź do nas i przekonaj się, że możesz zarabiać nawet 24zł/h :) Zajrzyj na nasz profil na facebooku: HWTNETIA, Kliknij "Lubię to" by śledzić nasze propozycje pracy i wziąć udział w organizowanych przez nas konkursach z nagrodami!
0

Gość 22.10.2012 16:10 Odpowiedz Zgłoś

to ja wtedy Polską normę pobijam dwukrotnie??;D
Netia HWT Czy jesteś zadowolony ze swojej pracy i płacy? Przyjdź do nas i przekonaj się, że możesz zarabiać nawet 24zł/h :) Zajrzyj na nasz profil na facebooku: HWTNETIA, Kliknij "Lubię to" by śledzić nasze propozycje pracy i wziąć udział w organizowanych przez nas konkursach z nagrodami!
0

Gość 22.10.2012 16:10 Odpowiedz Zgłoś

r_uchać , r_uchać , icha icha . cheja cheja .
Netia HWT Czy jesteś zadowolony ze swojej pracy i płacy? Przyjdź do nas i przekonaj się, że możesz zarabiać nawet 24zł/h :) Zajrzyj na nasz profil na facebooku: HWTNETIA, Kliknij "Lubię to" by śledzić nasze propozycje pracy i wziąć udział w organizowanych przez nas konkursach z nagrodami!
0

Gość 22.10.2012 16:10 Odpowiedz Zgłoś

Portal robiony przez kretynów z myślą o debilach - dobrze wam idzie:-)
Gość Musisz jeść dużo ryżu,wtedy zżółkniesz i będziesz miał skośne oczy,a potem możesz wyjechać do Japonii,nosić kimono,trenować judo i kendo,jeść pałeczkami i zapalać kadzidełka w domu i na cmentarzu...Polska to Polska,a Japonia to Japonia.Jak ci się na polskich cmentarzach nie podoba,to poproś o obywatelstwo Japonii i wyjedź...
0
Strona 1 z 8 1 2 3
Tak dziś wygląda dziewczyna z "Kręgu". Seksowna? 4 Tak dziś wygląda dziewczyna z "Kręgu". Seksowna? 5 godzin temu
"Starożytny komputer" jest jeszcze starszy niż sądzono 4 "Starożytny komputer" jest jeszcze starszy niż sądzono 13 godzin temu
Sponsorowane
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nagie modelki, artystyczne zdjęcia, niewielka liczba egzemplarzy, która trafia tylko do wybrańców. Tradycyjnie pod koniec roku zaprezentowano kolejną...