Katastrofa w powietrzu. Zderzyły się dwa myśliwce

26.08.2010 15:02 ĆWICZENIA, F-16, GRECJA, KATASTROFA, MYŚLIWIEC, PILOT, WYPADEK
Katastrofa w powietrzu. Zderzyły się dwa myśliwce

Fot. Departament of the Air Force

Uratował się jeden pilot. 2 zaginionych.

Tragiczny wypadek podczas ćwiczeń greckiej armii w pobliżu Krety. Zderzyły się jednomiejscowy F-16 z innym, obsługiwanym przez dwuosobową załogę.

Jednemu z pilotów udało się bezpiecznie katapultować. Los dwóch pozostałych jest na razie nieznany - donosi "Gazeta Wyborcza".

RUNĄŁ NA DOM. ZABRAKŁO MU PALIWA?>>

Przyczyny wypadku zbada specjalna komisja. Obie maszyny ćwiczyły tworzenie klucza złożonego z czterech samolotów - informuje telewizja CNBC.

Greckie lotnictwo utrzymywane jest w stanie stałej gotowości z powodu ostatnich przypadków naruszeń przestrzeni powietrznej tego kraju przez samoloty wojskowe Turcji.

Następny tekst:

Imigranci pokochali Wielką Brytanię Imigranci pokochali Wielką Brytanię

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

porażka kto mieczem wojuje ten od miecza ginie .
Gość w anglii pelno jest takich bramek... i to jest dla mnie glupoto panstwo policyjne sie robi.. jak dla mnie to piratow powinno sie lapac na goracym uczynku.. jakbym dostal taki mandat to pojde do sadu i sie bede klocil ze mnie kosmici porwali i odstawili kilka km dalej... i mi mandat anuluja bo nie ma podstaw ze mowie nie prawde
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

Katastrofy lotnicze Samolot uważany jest za najbezpieczniejszy środek komunikacji. Jednak ostatnio jesteśmy świadkami wielu katastrof, które mogą podważyć taką opinię.
Gość ch.j w amerykanow!!!!! truja nas, terroryzuja pol swiata, okradaja inne kraje. przydalobysie jakies tsunami zeby ten syf posprzatac. poza tym same grubasy po burger kingach
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

w koncu jakis madry komentarz na tej stronie ;]
Gość ch.j w amerykanow!!!!! truja nas, terroryzuja pol swiata, okradaja inne kraje. przydalobysie jakies tsunami zeby ten syf posprzatac. poza tym same grubasy po burger kingach
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

nie bardzo..bo nie masz pojęcia jak duży jest ruch lotniczy..co 3 sekundy na ziemi ląduje samolot.., zobacz więc jaka to jest liczba pasażerów!! ile mamy katastrof w roku?? 2-3? śmierć w samolocie to mały promil ogólnie przewiezionych osób..
Gość ch.j w amerykanow!!!!! truja nas, terroryzuja pol swiata, okradaja inne kraje. przydalobysie jakies tsunami zeby ten syf posprzatac. poza tym same grubasy po burger kingach
1+

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

gdybyś nie miał tego miecza to dzisiaj żylibyśmy w III rzeszy
Gość w anglii pelno jest takich bramek... i to jest dla mnie glupoto panstwo policyjne sie robi.. jak dla mnie to piratow powinno sie lapac na goracym uczynku.. jakbym dostal taki mandat to pojde do sadu i sie bede klocil ze mnie kosmici porwali i odstawili kilka km dalej... i mi mandat anuluja bo nie ma podstaw ze mowie nie prawde
1+

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

to przykre :(
Gość Jeszcze cztery lata takich rządów i pójdziemy z torbami :/
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

My też mamy te nowe f 16 nieloty od usa gorsze od 25 letnich rosyjskich migów 29 które mają od nich mniej awarii. Śmiech!
Yaytsamyłł A kto wykona badania że 107% Polaków kocha Niemców?
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

Dziwne niby taka przestrzen wielka a tu jeszcze zderzenia są
huberto999 teraz sie budza, ta cholota jest wszedzie panoszą sie w tych swoish ubraniach w GHrecji aż sie roi od pakistanów i innych to inna cywilizacja my ich nie potrzebujemy.
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

no i gitara i tak mieszkam w polsce zrusyfikowanej nie mam pracy i klepie bide , a tak dzisiaj mówił bym no trudno po szwabsku ale miałbym pracę jeździł mietkiem i godną emeryturkę na starość żeby zwiedzać świat a nie śmietniki i kłaniać się ruskim w pas.
Gość ja zarabiam wiecej niz moj maz (jestem po studiach w UK wiec zarabiam dosc dobrze, maz niestety juz nie) jednagze mamy osobne konta, osobne wydatki (za mieszkanie rachunki i jedzenie to skladamy sie na pol) i zawsze jest tak ze on bierze odemnie pieniadze.
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

w tym tygodniu juz przeczytalem o 8 katastrofach :) a w samolocie pasazerskim moze byc nawet 300 osob.
Gość to niezłe muszą być pasztety co ich nikt chendorzyć nie chce ja masturbuje się tylko pod ładne lalunie
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Wałęsa chce być papieżem? Internet się śmieje 7 Wałęsa chce być papieżem? Internet się śmieje 3 godziny temu
Rozbił się pasażerski turbośmigłowiec. Bardzo dużo ofiar 10 Rozbił się pasażerski turbośmigłowiec. Bardzo dużo ofiar 6 godzin temu
Sponsorowane
CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju Dziennikarka poprosiła 40 fotoedytorów z 25 krajów by uczynili ją "piękną". Różnice w pojmowaniu urody zaskakują. Jeden ideał...
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....