Katastrofa w powietrzu. Zderzyły się dwa myśliwce

26.08.2010 15:02 ĆWICZENIA, F-16, GRECJA, KATASTROFA, MYŚLIWIEC, PILOT, WYPADEK
Katastrofa w powietrzu. Zderzyły się dwa myśliwce

Fot. Departament of the Air Force

Uratował się jeden pilot. 2 zaginionych.

Tragiczny wypadek podczas ćwiczeń greckiej armii w pobliżu Krety. Zderzyły się jednomiejscowy F-16 z innym, obsługiwanym przez dwuosobową załogę.

Jednemu z pilotów udało się bezpiecznie katapultować. Los dwóch pozostałych jest na razie nieznany - donosi "Gazeta Wyborcza".

RUNĄŁ NA DOM. ZABRAKŁO MU PALIWA?>>

Przyczyny wypadku zbada specjalna komisja. Obie maszyny ćwiczyły tworzenie klucza złożonego z czterech samolotów - informuje telewizja CNBC.

Greckie lotnictwo utrzymywane jest w stanie stałej gotowości z powodu ostatnich przypadków naruszeń przestrzeni powietrznej tego kraju przez samoloty wojskowe Turcji.

Następny tekst:

Imigranci pokochali Wielką Brytanię Imigranci pokochali Wielką Brytanię

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

porażka kto mieczem wojuje ten od miecza ginie .
Gość w anglii pelno jest takich bramek... i to jest dla mnie glupoto panstwo policyjne sie robi.. jak dla mnie to piratow powinno sie lapac na goracym uczynku.. jakbym dostal taki mandat to pojde do sadu i sie bede klocil ze mnie kosmici porwali i odstawili kilka km dalej... i mi mandat anuluja bo nie ma podstaw ze mowie nie prawde
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

Katastrofy lotnicze Samolot uważany jest za najbezpieczniejszy środek komunikacji. Jednak ostatnio jesteśmy świadkami wielu katastrof, które mogą podważyć taką opinię.
Gość ch.j w amerykanow!!!!! truja nas, terroryzuja pol swiata, okradaja inne kraje. przydalobysie jakies tsunami zeby ten syf posprzatac. poza tym same grubasy po burger kingach
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

w koncu jakis madry komentarz na tej stronie ;]
Gość ch.j w amerykanow!!!!! truja nas, terroryzuja pol swiata, okradaja inne kraje. przydalobysie jakies tsunami zeby ten syf posprzatac. poza tym same grubasy po burger kingach
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

nie bardzo..bo nie masz pojęcia jak duży jest ruch lotniczy..co 3 sekundy na ziemi ląduje samolot.., zobacz więc jaka to jest liczba pasażerów!! ile mamy katastrof w roku?? 2-3? śmierć w samolocie to mały promil ogólnie przewiezionych osób..
Gość ch.j w amerykanow!!!!! truja nas, terroryzuja pol swiata, okradaja inne kraje. przydalobysie jakies tsunami zeby ten syf posprzatac. poza tym same grubasy po burger kingach
1+

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

gdybyś nie miał tego miecza to dzisiaj żylibyśmy w III rzeszy
Gość w anglii pelno jest takich bramek... i to jest dla mnie glupoto panstwo policyjne sie robi.. jak dla mnie to piratow powinno sie lapac na goracym uczynku.. jakbym dostal taki mandat to pojde do sadu i sie bede klocil ze mnie kosmici porwali i odstawili kilka km dalej... i mi mandat anuluja bo nie ma podstaw ze mowie nie prawde
1+

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

to przykre :(
Gość Jeszcze cztery lata takich rządów i pójdziemy z torbami :/
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

My też mamy te nowe f 16 nieloty od usa gorsze od 25 letnich rosyjskich migów 29 które mają od nich mniej awarii. Śmiech!
Yaytsamyłł A kto wykona badania że 107% Polaków kocha Niemców?
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

Dziwne niby taka przestrzen wielka a tu jeszcze zderzenia są
huberto999 teraz sie budza, ta cholota jest wszedzie panoszą sie w tych swoish ubraniach w GHrecji aż sie roi od pakistanów i innych to inna cywilizacja my ich nie potrzebujemy.
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

no i gitara i tak mieszkam w polsce zrusyfikowanej nie mam pracy i klepie bide , a tak dzisiaj mówił bym no trudno po szwabsku ale miałbym pracę jeździł mietkiem i godną emeryturkę na starość żeby zwiedzać świat a nie śmietniki i kłaniać się ruskim w pas.
Gość ja zarabiam wiecej niz moj maz (jestem po studiach w UK wiec zarabiam dosc dobrze, maz niestety juz nie) jednagze mamy osobne konta, osobne wydatki (za mieszkanie rachunki i jedzenie to skladamy sie na pol) i zawsze jest tak ze on bierze odemnie pieniadze.
0

Gość 22.10.2012 13:29 Odpowiedz Zgłoś

w tym tygodniu juz przeczytalem o 8 katastrofach :) a w samolocie pasazerskim moze byc nawet 300 osob.
Gość to niezłe muszą być pasztety co ich nikt chendorzyć nie chce ja masturbuje się tylko pod ładne lalunie
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Tragiczna historia rodziny, która trzymała lwy w bloku 14 Tragiczna historia rodziny, która trzymała lwy w bloku 6 godzin temu
Polacy mają dość małżeństw. Rozwodzą się na potęgę 3 Polacy mają dość małżeństw. Rozwodzą się na potęgę wczoraj, o godz: 22:06
Sponsorowane
Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Korea Północna nie jest państwem, to niezwykłe doświadczenie - twierdzi francuski fotograf Eric Lafforgue, któremu udało się w...
Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Długie ustawianie się, ćwiczenie odpowiedniego wyrazu twarzy i już można pstryknąć pamiątkową fotkę. A kiedy jest gotowa okazuje...
Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Budowę bazy, która miała strzec szlaku na Półwysep Kolski, rozpoczęto w 1955 roku.Rosjanie postanowili wykorzystać do tego malutką...