Kim dolewa oliwy do ognia. Korea wystrzeliła rakiety

03.03.2014 07:27 KOREA, PRÓBA, RAKIETA
Kim dolewa oliwy do ognia. Korea wystrzeliła rakiety

PAP/EPA

Korea Północna wystrzeliła ze swojego wschodniego wybrzeża w kierunku morza dwie rakiety krótkiego zasięgu. To już druga w ostatnich dniach północnokoreańska próba rakietowa - donosi tvn24.pl.

Nie wiadomo jakiego typu były wystrzelone pociski. Według armii południowokoreańskiej przeleciały one ok. 500 km i spadły do morza.

OSTRY ATAK KOREI NA JAPONIĘ. "ZAPŁACICIE ZA SEKSUALNE NIEWOLNICE">>

Seul uznał działania sąsiada z północy za prowokację.

Analitycy przypominają, że próby rakietowe to forma wyrazu niezadowolenia Pjongjang ze wspólnych manewrów wojsk Korei Południowej i USA. Wcześniej komunistyczna Północ zakomunikowała, że uznaje ćwiczenia na Półwyspie Koreańskim za akt agresji.

Następny tekst:

Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego: Polska jest zagrożona Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego: Polska jest zagrożona

Komentarze

Gość 03.03.2014 14:07 Zgłoś

w 39tym też czuwał
Gość ludzie opamiętajcie się, nie będzie trzeciej wojny światowej,bo to by była zagłada świata, jeszcze ktoś z góry nad tym czuwa
0

Gość 03.03.2014 14:26 Zgłoś

W 39tym tez tak wszyscy mowili...
Gość ludzie opamiętajcie się, nie będzie trzeciej wojny światowej,bo to by była zagłada świata, jeszcze ktoś z góry nad tym czuwa
0

Gość 03.03.2014 14:30 Zgłoś

Po pierwsze, co ma do tego SLD? Po drugie, wskaż łaskawco jakiś ruski produkt, którego nie powinniśmy produkować. To mocarstwo, tak jak kraje 3go świata, żyje przede wszystkim ze sprzedaży surowców i przestarzałej broni. No dobra - zrezygnuję z kupna kałacha.
hoki Zdelegalizowac SLD!!! Nie kupujmy ruskich produktów !
0

Gość 03.03.2014 14:32 Zgłoś

A ja sie niedawno z drzemki obudzilam.Przysnil mi sie sen.Bylam w jakims domu,w sypialni sciany i sufit betonowe.Byl tam bojler podgrzewajacy wode.No i cos sie porobilo,woda zaczela ciec rurami.Ktos mi pomagal zakrecic doplyw wody z bojlera do instalacj,ktora rozprowadzala ja po domu.Niby sie udalo ale zachodze do kuchni a tam juz cieknie z sufitu.Caly dom zalewa.Szukam numeru telefonu do wlasciciela domu i znalesc nie moge.Taki sen.Musze powiedziec,ze dobrze to mnie nie nastraja bo jak snia mi sie przeciekajace rury to na biede.Co ciekawe zawsze jak dzialo sie to w rodzinie to snil mi sie dom moj,ten w realu a tu zupelnie nieznany czyli ten stan nie dotyczy tylko mojej rodziny.
2-

Gość 03.03.2014 14:32 Zgłoś

no___i _____ co ? ______ mały___pierdn a ł___2 rakiety___w kierunku morza __ i nagle_ a f e ra!! śmiech na sali
11-

Gość 03.03.2014 14:33 Zgłoś

system sam minusuje z automatu -10 po 2 sekundach , tak to wygląda
Gość no___i _____ co ? ______ mały___pierdn a ł___2 rakiety___w kierunku morza __ i nagle_ a f e ra!! śmiech na sali
9-

Gość 03.03.2014 14:33 Zgłoś

grozi 15 lat więzienia,
Gość no___i _____ co ? ______ mały___pierdn a ł___2 rakiety___w kierunku morza __ i nagle_ a f e ra!! śmiech na sali
11-

Gość 03.03.2014 14:33 Zgłoś

no___i _____ co ? ______ mały___pierdn a ł___2 rakiety___w kierunku morza __ i nagle_ a f e ra!! śmiech na sali
Gość w 39tym też czuwał
11-

Gość 03.03.2014 14:34 Zgłoś

juo
Gość w 39tym też czuwał
1-

Gość 03.03.2014 15:09 Zgłoś

3-cia wojna światowa ,zaiskrzyło nikt nie przypuszczał ze od Ukrainy się zacznie
1-

Michał P 03.03.2014 15:16 Zgłoś

Powiedzcie mi jaki jest sens gromadzenia broni,po to,aby tylko ją testować?
1+

Gość 03.03.2014 15:40 Zgłoś

bedzie sie działo
1-

Gość 03.03.2014 16:05 Zgłoś

wypluj to lepiej..
yr No to by bylo na tyle pokoju w Europie góra 2 tyg. i mamy 3 wojne swiatowa........zacznijcie lepiej robic zapasy bo biedronka i tesco beda zamkniete!
1+

Gość 03.03.2014 16:36 Zgłoś

To dla takich głupków jak ty !
rem czyj to jest portal ? ruski czy żydowski -odpowiedzcie proszę
2+

Gość 03.03.2014 16:56 Zgłoś

Rosja, Korea PŁN, Francja i Chiny... w razie wojny totalnej nikt ich nie powstrzyma...
0
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane