Kim dolewa oliwy do ognia. Korea wystrzeliła rakiety

03.03.2014 07:27 KOREA, PRÓBA, RAKIETA
Kim dolewa oliwy do ognia. Korea wystrzeliła rakiety

PAP/EPA

Korea Północna wystrzeliła ze swojego wschodniego wybrzeża w kierunku morza dwie rakiety krótkiego zasięgu. To już druga w ostatnich dniach północnokoreańska próba rakietowa - donosi tvn24.pl.

Nie wiadomo jakiego typu były wystrzelone pociski. Według armii południowokoreańskiej przeleciały one ok. 500 km i spadły do morza.

OSTRY ATAK KOREI NA JAPONIĘ. "ZAPŁACICIE ZA SEKSUALNE NIEWOLNICE">>

Seul uznał działania sąsiada z północy za prowokację.

Analitycy przypominają, że próby rakietowe to forma wyrazu niezadowolenia Pjongjang ze wspólnych manewrów wojsk Korei Południowej i USA. Wcześniej komunistyczna Północ zakomunikowała, że uznaje ćwiczenia na Półwyspie Koreańskim za akt agresji.

Następny tekst:

Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego: Polska jest zagrożona Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego: Polska jest zagrożona

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 03.03.2014 14:07 Odpowiedz Zgłoś

w 39tym też czuwał
Gość ludzie opamiętajcie się, nie będzie trzeciej wojny światowej,bo to by była zagłada świata, jeszcze ktoś z góry nad tym czuwa
0

Gość 03.03.2014 14:26 Odpowiedz Zgłoś

W 39tym tez tak wszyscy mowili...
Gość ludzie opamiętajcie się, nie będzie trzeciej wojny światowej,bo to by była zagłada świata, jeszcze ktoś z góry nad tym czuwa
0

Gość 03.03.2014 14:30 Odpowiedz Zgłoś

Po pierwsze, co ma do tego SLD? Po drugie, wskaż łaskawco jakiś ruski produkt, którego nie powinniśmy produkować. To mocarstwo, tak jak kraje 3go świata, żyje przede wszystkim ze sprzedaży surowców i przestarzałej broni. No dobra - zrezygnuję z kupna kałacha.
hoki Zdelegalizowac SLD!!! Nie kupujmy ruskich produktów !
1-

Gość 03.03.2014 14:32 Odpowiedz Zgłoś

A ja sie niedawno z drzemki obudzilam.Przysnil mi sie sen.Bylam w jakims domu,w sypialni sciany i sufit betonowe.Byl tam bojler podgrzewajacy wode.No i cos sie porobilo,woda zaczela ciec rurami.Ktos mi pomagal zakrecic doplyw wody z bojlera do instalacj,ktora rozprowadzala ja po domu.Niby sie udalo ale zachodze do kuchni a tam juz cieknie z sufitu.Caly dom zalewa.Szukam numeru telefonu do wlasciciela domu i znalesc nie moge.Taki sen.Musze powiedziec,ze dobrze to mnie nie nastraja bo jak snia mi sie przeciekajace rury to na biede.Co ciekawe zawsze jak dzialo sie to w rodzinie to snil mi sie dom moj,ten w realu a tu zupelnie nieznany czyli ten stan nie dotyczy tylko mojej rodziny.
1-

Gość 03.03.2014 14:32 Odpowiedz Zgłoś

no___i _____ co ? ______ mały___pierdn a ł___2 rakiety___w kierunku morza __ i nagle_ a f e ra!! śmiech na sali
10-

Gość 03.03.2014 14:33 Odpowiedz Zgłoś

system sam minusuje z automatu -10 po 2 sekundach , tak to wygląda
Gość no___i _____ co ? ______ mały___pierdn a ł___2 rakiety___w kierunku morza __ i nagle_ a f e ra!! śmiech na sali
10-

Gość 03.03.2014 14:33 Odpowiedz Zgłoś

grozi 15 lat więzienia,
Gość no___i _____ co ? ______ mały___pierdn a ł___2 rakiety___w kierunku morza __ i nagle_ a f e ra!! śmiech na sali
10-

Gość 03.03.2014 14:33 Odpowiedz Zgłoś

no___i _____ co ? ______ mały___pierdn a ł___2 rakiety___w kierunku morza __ i nagle_ a f e ra!! śmiech na sali
Gość w 39tym też czuwał
10-

Gość 03.03.2014 14:34 Odpowiedz Zgłoś

juo
Gość w 39tym też czuwał
0

Gość 03.03.2014 15:09 Odpowiedz Zgłoś

3-cia wojna światowa ,zaiskrzyło nikt nie przypuszczał ze od Ukrainy się zacznie
0

Michał P 03.03.2014 15:16 Odpowiedz Zgłoś

Powiedzcie mi jaki jest sens gromadzenia broni,po to,aby tylko ją testować?
0

Gość 03.03.2014 15:40 Odpowiedz Zgłoś

bedzie sie działo
0

Gość 03.03.2014 16:05 Odpowiedz Zgłoś

wypluj to lepiej..
yr No to by bylo na tyle pokoju w Europie góra 2 tyg. i mamy 3 wojne swiatowa........zacznijcie lepiej robic zapasy bo biedronka i tesco beda zamkniete!
0

Gość 03.03.2014 16:36 Odpowiedz Zgłoś

To dla takich głupków jak ty !
rem czyj to jest portal ? ruski czy żydowski -odpowiedzcie proszę
1+

Gość 03.03.2014 16:56 Odpowiedz Zgłoś

Rosja, Korea PŁN, Francja i Chiny... w razie wojny totalnej nikt ich nie powstrzyma...
0
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Śląsk pod wodą. Potężne ulewy także w Małopolsce 6 Śląsk pod wodą. Potężne ulewy także w Małopolsce 13 godzin temu
Czasem i najprostsza praca bywa wyzwaniem. Ta przerosła człowieka 39 Czasem i najprostsza praca bywa wyzwaniem. Ta przerosła człowieka 14 godzin temu
Sponsorowane
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Fala krytyki spadła na 19-latkę z Texas Tech University, która pochwaliła się na Facebooku serią zdjęć dokumentujących jej...
Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Wkrótce minie 40 lat od dnia gdy eksplodujące bomby przesądziły o losie międzynarodowego lotniska w Nikozji. Wspomagające inwazję...