Kobieta ma w brzuchu Obcego?!

27.09.2015 16:31 CIĄŻA, DZIECKO, OBCY, SCI-FI


Internauci już zaczęli się martwić. Pytają: czy ta kobieta ma w brzuchu Obcego?! Uspokajamy: to tylko popis nienarodzonego malucha. Musicie jednak przyznać, że dziecko ma siłę!

Klip stał się prawdziwym hitem, głównie ze względu na to, że oglądający wyznali, że szaleństwa dziecka przywodzą im skojarzenia z kultowym hitem kina science-fiction, w którym Obcy wydzierał się siłą z wnętrza ludzkiego ciała. 

Następny tekst:

Młody Polak odkrył dwie komety! Bez teleskopu Młody Polak odkrył dwie komety! Bez teleskopu

Komentarze

Gość 27.09.2015 16:33 Zgłoś

Cholera
5+

Gość 27.09.2015 16:38 Zgłoś

tak zwane "duchy" straszące to też demony, to jest uczniem Chrystusa nie musi sie bać ich
Gość nie ma obcych ale są demony które potrafią zmieniać swój wygląd - przybierać różną postać m.in kosmitów - szaraków itp albo zmarłych, lub wygląd pięknej kobiety która przedstawia się imieniem Maria - Fatima to demoniczne dzieło .......... wyszukiwarka : " fantasma demony mogą zmieniać swój wygląd " _______ dokument - Youtube : Objawienia maryjne dziełem szatana
7-

Gość 27.09.2015 16:53 Zgłoś

alien lives
2+

Gość 27.09.2015 17:13 Zgłoś

I co? Takiego abortowac, bo to nie jest czlowiek?Szalenstwo dzieje sie na naszych oczach. A krew tych niewinnych wola o pomste do nieba. Na dzieci nie ma pieniedzy, Na dzikusow sa.Rodzic dzieci to nienowoczesnosc, bo to sa swoje dzieci. Ale pozniej pracowac na muzulmanskie, to postep. Swiat oszalal.Piszacy te slowa, to moher, dumny moher, Ma kilkoro dzieci.
1+

Gość 27.09.2015 17:25 Zgłoś

Nasza tez tak szaleje
19+

Gość 27.09.2015 17:39 Zgłoś

nastepny pudzianowski sie rodzi
15+

Gość 27.09.2015 17:44 Zgłoś

Obcy wyrywał się z klatki piersiowej a nie jamy brzusznej, więc porównanie mało trafne.
20+

Aborcja 27.09.2015 18:01 Zgłoś

Żeby tylko wzrosła liczba na YouTube
0