Kobieta ma w brzuchu Obcego?!

27.09.2015 16:31 CIĄŻA, DZIECKO, OBCY, SCI-FI


Internauci już zaczęli się martwić. Pytają: czy ta kobieta ma w brzuchu Obcego?! Uspokajamy: to tylko popis nienarodzonego malucha. Musicie jednak przyznać, że dziecko ma siłę!

Klip stał się prawdziwym hitem, głównie ze względu na to, że oglądający wyznali, że szaleństwa dziecka przywodzą im skojarzenia z kultowym hitem kina science-fiction, w którym Obcy wydzierał się siłą z wnętrza ludzkiego ciała. 

Następny tekst:

Młody Polak odkrył dwie komety! Bez teleskopu Młody Polak odkrył dwie komety! Bez teleskopu

Komentarze

Gość 27.09.2015 18:07 Zgłoś

Doktor House by powiedzial że ma pasożyta :)))
2+

Obeznany 27.09.2015 18:19 Zgłoś

Zasadniczo się zgadza ! Płód się szczególnie gwałtownie porusza , jak ma mało tlenu. Chce w ten sposób "wygonić" mamusię na spacer , żeby się przewietrzyła , a nie siedziała przed komputerem.
marik1234 przeciez kazdy płód sie tak rusza pismaki ze sfory... ale w sumie skąd wy możecie to wiedziec w wieku 12 lat
4+

keyfas 27.09.2015 18:30 Zgłoś

ADHD diagnoza przed porodem :)
5+

Gość 27.09.2015 18:40 Zgłoś

Wspanialy MALUCH,dla,Poo/Teczowo/zielono/sodomitow to ochyda,takie tybulcze szczenie,Tera odebrali,z szkol,milionom,glodujacym dzieciom jedyny posilek dziennie,bo maja duze brzuchy od Mirabelo/szczawiu
2+

Gość 27.09.2015 18:40 Zgłoś

Wspanialy MALUCH,dla,Poo/Teczowo/zielono/sodomitow to ochyda,takie tybulcze szczenie,Tera odebrali,z szkol,milionom,glodujacym dzieciom jedyny posilek dziennie,bo maja duze brzuchy od Mirabelo/szczawiu
10-

aaa 27.09.2015 18:53 Zgłoś

U mnie bardziej sie ruszała córeczka. Fajne uczucie:)
1+

Gość 27.09.2015 19:00 Zgłoś

Ruszają to się larwy a moze to mięso w środku zdechło i zgniło w brzuchu i tylko larwy się ruszają
marik1234 przeciez kazdy płód sie tak rusza pismaki ze sfory... ale w sumie skąd wy możecie to wiedziec w wieku 12 lat
2+

Gość 27.09.2015 19:19 Zgłoś

Biedne kobiety musza talie meki przezyeac a sam porod to dopiero bol
3+

Gość 27.09.2015 19:46 Zgłoś

99 wyświetleń i hit internetu?!?!?!?!?!
3+

Otaku 27.09.2015 19:51 Zgłoś

A podejrzewałeś ałtoruf sfory o inteligencję?
Gość Obcy wyrywał się z klatki piersiowej a nie jamy brzusznej, więc porównanie mało trafne.
5+

Gość 27.09.2015 20:05 Zgłoś

Moj młody wyprawiał dokładnie to samo :-)
2+

Gość 27.09.2015 20:22 Zgłoś

Pewnie słyszał o uchodźcach i już chce lecieć im wp******ić !
4+

Gość 27.09.2015 20:26 Zgłoś

tak jem... co Ci do tego? Moje życie moja sprawa.
Gość to przez jedzenie mięsa! jesz cham=burgery? Stracisz sprawność i pamięć naukowcy udowodnili, że myszy, które przez 10 dni jadły produkty zawierające duże ilości tłuszczu, odpowiadające fast-foodom mogły przebiec tylko połowę dystansu, który pokonywały gryzonie żywione produktami niskotłuszczowymi. Miały także trudności z wyjściem z labiryntu A hot dogi groźne jak papierosy! Powinny być sprzedawane z ostrzeżeniami że ich jedzenie może wywołać raka. Lekarze żądają, by były sprzedawane tak jak tytoń ze specjalnymi ostrzeżeniami. sprzedaż fast-foodów dzieciom powinna zostać zakazana. Władze amerykańskiego hrabstwa Santa Clara chcą zakazać restauracjom z fast-foodem dołączania zabawek do zestawów dla dzieci. Ma to uchronić maluchy przed przywiązaniem się do żywności ze zbyt dużą ilości tłuszczu, soli i cukru W przypadku restauracji McDonald's zakaz obejmie wszystkie zestawy Happy Meals
0

Gość 27.09.2015 20:38 Zgłoś

To dopiero będzie chuligan !!!
2+

Rom 27.09.2015 20:44 Zgłoś

Może matka się czegoś najadła lub napiła co ma wpływ na "gimnastykę" płodu.
5+
Strona 2 z 5 1 2 3 4
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane