Kolejny cud w Fatimie? Niezwykłe słońce

14.05.2011 05:58 CUD, FATIMA, JAN PAWEŁ II, PAPIEŻ
Kolejny cud w Fatimie? Niezwykłe słońce

Fot. aeiou.expresso.pt

Pielgrzymi: to dzieło Jana Pawła II.

Ponad 250 tys. osób przybyłych w piątek do Fatimy na uroczystości dziękczynne za beatyfikację Jana Pawła II zobaczyło słońce otoczone różnokolorową obręczą.

Pojawiła się ona po wyświetleniu na telebimach filmu o papieżu. Niezwykłe zjawisko atmosferyczne dostrzegalne było tylko w Fatimie i jej okolicach - relacjonuje AFP.

POLACY WIERZĄ W CUDA>>

Wielu pielgrzymów twierdziło, że niecodzienne zjawisko meteorologiczne można przypisać "wstawiennictwu Jana Pawła II".

Ostatniemu objawieniu z 13 października 1917 r. również towarzyszył fenomen meteorologiczny, tzw. taniec słońca - przypominają portugalskie media.

Objawienia w Fatmie rozpoczęły się w 1917 r. Trójce małych pasterzy ukazywała się Matka Boska, za ich pośrednictwem prosząc ludzkość o nawrócenie oraz przekazując trzy tajemnice.

Następny tekst:

W rok znajdziemy obcych w kosmosie? Już ich szukają W rok znajdziemy obcych w kosmosie? Już ich szukają

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

a świstak siedzi i zawija słoneczka w sreberka.
Gość wpisz w youtube:\wybory 2011 za chlebem i Co o tym SADZICIE? dajcie lapke w gore albo w dol Pozdrawiam
3-

Pan Jajo 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

Normalnie jak za Faraona. Wtedy za mienie słońca a teraz rozjasnienie. Zapewne ciekawe, e występujące akurat w Fatimie zjawisko atmosferyczne. Aud głupi znów to jako cud kupi. Kapłani znowu górą.
Komentarz usunięty
5-

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

a ponoc ludzie coraz lepiej wykształceni .......................................................................................CIEMNOGRÓD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Komentarz usunięty
5-

czarek 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

To na pewno UFO
Gość Na szczęście jesteś nikim i takim pozostaniesz.
4-

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

A powinno się pisać "kolejny tak zwany cud w Fatimie" ...
Gość Sorrki ale bede kibicowal innym druzyna tym gdzie chlopaki nie placza.
3-

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

Bóg daje nam znaki , my ich nie uznajemy niedługo zacznie zsyłać kary . wiedz padnijmy na kolana i błagajmy by nas oszczędził .
Komentarz usunięty
4+

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

słońce spada ;/
Komentarz usunięty
1-

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

Pani nauczycielka pyta się dzieci czy widziały kiedyś Matkę Boską. Nagle Jasiu krzyczy: -ja widziałem. Nauczycielka pyta Jasia, kiedy? Jasiu na to: -gdy sprzątałem w ogródku księdza - z plebani wyszła jakaś pani a Ksiądz na to o Matko Boska, żeby cię nikt nie zobaczył.
Gość O 3 stopnie i rosliny padna? Nie znam typowych uprawnych roslin, ktore przestana owocowac/rosnac gdy bedzie o 3 stopnie cieplej lub zimniej.
4-

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

Pani nauczycielka pyta się dzieci czy widziały kiedyś Matkę Boską. Nagle Jasiu krzyczy: -ja widziałem. Nauczycielka pyta Jasia, kiedy? Jasiu na to: -gdy sprzątałem w ogródku księdza - z plebani wyszła jakaś pani a Ksiądz na to o Matko Boska, żeby cię nikt nie zobaczył.
Gość O 3 stopnie i rosliny padna? Nie znam typowych uprawnych roslin, ktore przestana owocowac/rosnac gdy bedzie o 3 stopnie cieplej lub zimniej.
3-

Gość lola 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

Dlaczego tak wielu uważa się za mądrzejszych chociaż wykazują objawy ślepoty i bezmyślności a o temacie nie mają bladego pojęcia.Skąd tyle tupetu,by zabierać głos w oparciu tylko o własny skrzywiony światopogląd.Czy ludzie wierzący są na pewno gorsi i czy obrażanie ich jest przyjemnością.Przecież nasza kultura wywodzi się z wiary katolickiej i godności naszych praprzodków-czy ci "mądrzy" dzisiaj nie są po prostu tylko ślepymi funkcjonariuszami?
Gość bzduraaaa
5+
Strona 1 z 18 1 2 3
Tak wygląda produkcja iPhone'a 6. Horror w fabryce Apple 4 Tak wygląda produkcja iPhone'a 6. Horror w fabryce Apple wczoraj, o godz: 12:07
Oto najpopularniejsze potrawy 2014 r. To zamawiają teraz Polacy 9 Oto najpopularniejsze potrawy 2014 r. To zamawiają teraz Polacy wczoraj, o godz: 10:34
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...