Kolejny cud w Fatimie? Niezwykłe słońce

14.05.2011 05:58 CUD, FATIMA, JAN PAWEŁ II, PAPIEŻ
Kolejny cud w Fatimie? Niezwykłe słońce

Fot. aeiou.expresso.pt

Pielgrzymi: to dzieło Jana Pawła II.

Ponad 250 tys. osób przybyłych w piątek do Fatimy na uroczystości dziękczynne za beatyfikację Jana Pawła II zobaczyło słońce otoczone różnokolorową obręczą.

Pojawiła się ona po wyświetleniu na telebimach filmu o papieżu. Niezwykłe zjawisko atmosferyczne dostrzegalne było tylko w Fatimie i jej okolicach - relacjonuje AFP.

POLACY WIERZĄ W CUDA>>

Wielu pielgrzymów twierdziło, że niecodzienne zjawisko meteorologiczne można przypisać "wstawiennictwu Jana Pawła II".

Ostatniemu objawieniu z 13 października 1917 r. również towarzyszył fenomen meteorologiczny, tzw. taniec słońca - przypominają portugalskie media.

Objawienia w Fatmie rozpoczęły się w 1917 r. Trójce małych pasterzy ukazywała się Matka Boska, za ich pośrednictwem prosząc ludzkość o nawrócenie oraz przekazując trzy tajemnice.

Następny tekst:

W rok znajdziemy obcych w kosmosie? Już ich szukają W rok znajdziemy obcych w kosmosie? Już ich szukają

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

a świstak siedzi i zawija słoneczka w sreberka.
Gość wpisz w youtube:\wybory 2011 za chlebem i Co o tym SADZICIE? dajcie lapke w gore albo w dol Pozdrawiam
3-

Pan Jajo 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

Normalnie jak za Faraona. Wtedy za mienie słońca a teraz rozjasnienie. Zapewne ciekawe, e występujące akurat w Fatimie zjawisko atmosferyczne. Aud głupi znów to jako cud kupi. Kapłani znowu górą.
Komentarz usunięty
5-

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

a ponoc ludzie coraz lepiej wykształceni .......................................................................................CIEMNOGRÓD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Komentarz usunięty
5-

czarek 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

To na pewno UFO
Gość Na szczęście jesteś nikim i takim pozostaniesz.
4-

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

A powinno się pisać "kolejny tak zwany cud w Fatimie" ...
Gość Sorrki ale bede kibicowal innym druzyna tym gdzie chlopaki nie placza.
3-

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

Bóg daje nam znaki , my ich nie uznajemy niedługo zacznie zsyłać kary . wiedz padnijmy na kolana i błagajmy by nas oszczędził .
Komentarz usunięty
4+

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

słońce spada ;/
Komentarz usunięty
1-

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

Pani nauczycielka pyta się dzieci czy widziały kiedyś Matkę Boską. Nagle Jasiu krzyczy: -ja widziałem. Nauczycielka pyta Jasia, kiedy? Jasiu na to: -gdy sprzątałem w ogródku księdza - z plebani wyszła jakaś pani a Ksiądz na to o Matko Boska, żeby cię nikt nie zobaczył.
Gość O 3 stopnie i rosliny padna? Nie znam typowych uprawnych roslin, ktore przestana owocowac/rosnac gdy bedzie o 3 stopnie cieplej lub zimniej.
4-

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

Pani nauczycielka pyta się dzieci czy widziały kiedyś Matkę Boską. Nagle Jasiu krzyczy: -ja widziałem. Nauczycielka pyta Jasia, kiedy? Jasiu na to: -gdy sprzątałem w ogródku księdza - z plebani wyszła jakaś pani a Ksiądz na to o Matko Boska, żeby cię nikt nie zobaczył.
Gość O 3 stopnie i rosliny padna? Nie znam typowych uprawnych roslin, ktore przestana owocowac/rosnac gdy bedzie o 3 stopnie cieplej lub zimniej.
3-

Gość lola 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

Dlaczego tak wielu uważa się za mądrzejszych chociaż wykazują objawy ślepoty i bezmyślności a o temacie nie mają bladego pojęcia.Skąd tyle tupetu,by zabierać głos w oparciu tylko o własny skrzywiony światopogląd.Czy ludzie wierzący są na pewno gorsi i czy obrażanie ich jest przyjemnością.Przecież nasza kultura wywodzi się z wiary katolickiej i godności naszych praprzodków-czy ci "mądrzy" dzisiaj nie są po prostu tylko ślepymi funkcjonariuszami?
Gość bzduraaaa
5+
Strona 1 z 18 1 2 3
Bezradni naukowcy. Tych zagadek jeszcze nikt nie rozwikłał 10 Bezradni naukowcy. Tych zagadek jeszcze nikt nie rozwikłał wczoraj, o godz: 17:52
Wyrzucili sekretarkę z parlamentu. Za nagie selfie (+18) 4 Wyrzucili sekretarkę z parlamentu. Za nagie selfie (+18) wczoraj, o godz: 09:43
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...