Kolejny cud w Fatimie? Niezwykłe słońce

14.05.2011 05:58 CUD, FATIMA, JAN PAWEŁ II, PAPIEŻ
Kolejny cud w Fatimie? Niezwykłe słońce

Fot. aeiou.expresso.pt

Pielgrzymi: to dzieło Jana Pawła II.

Ponad 250 tys. osób przybyłych w piątek do Fatimy na uroczystości dziękczynne za beatyfikację Jana Pawła II zobaczyło słońce otoczone różnokolorową obręczą.

Pojawiła się ona po wyświetleniu na telebimach filmu o papieżu. Niezwykłe zjawisko atmosferyczne dostrzegalne było tylko w Fatimie i jej okolicach - relacjonuje AFP.

POLACY WIERZĄ W CUDA>>

Wielu pielgrzymów twierdziło, że niecodzienne zjawisko meteorologiczne można przypisać "wstawiennictwu Jana Pawła II".

Ostatniemu objawieniu z 13 października 1917 r. również towarzyszył fenomen meteorologiczny, tzw. taniec słońca - przypominają portugalskie media.

Objawienia w Fatmie rozpoczęły się w 1917 r. Trójce małych pasterzy ukazywała się Matka Boska, za ich pośrednictwem prosząc ludzkość o nawrócenie oraz przekazując trzy tajemnice.

Następny tekst:

W rok znajdziemy obcych w kosmosie? Już ich szukają W rok znajdziemy obcych w kosmosie? Już ich szukają

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

a świstak siedzi i zawija słoneczka w sreberka.
Gość wpisz w youtube:\wybory 2011 za chlebem i Co o tym SADZICIE? dajcie lapke w gore albo w dol Pozdrawiam
3-

Pan Jajo 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

Normalnie jak za Faraona. Wtedy za mienie słońca a teraz rozjasnienie. Zapewne ciekawe, e występujące akurat w Fatimie zjawisko atmosferyczne. Aud głupi znów to jako cud kupi. Kapłani znowu górą.
Komentarz usunięty
5-

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

a ponoc ludzie coraz lepiej wykształceni .......................................................................................CIEMNOGRÓD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Komentarz usunięty
5-

czarek 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

To na pewno UFO
Gość Na szczęście jesteś nikim i takim pozostaniesz.
4-

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

A powinno się pisać "kolejny tak zwany cud w Fatimie" ...
Gość Sorrki ale bede kibicowal innym druzyna tym gdzie chlopaki nie placza.
3-

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

Bóg daje nam znaki , my ich nie uznajemy niedługo zacznie zsyłać kary . wiedz padnijmy na kolana i błagajmy by nas oszczędził .
Komentarz usunięty
4+

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

słońce spada ;/
Komentarz usunięty
1-

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

Pani nauczycielka pyta się dzieci czy widziały kiedyś Matkę Boską. Nagle Jasiu krzyczy: -ja widziałem. Nauczycielka pyta Jasia, kiedy? Jasiu na to: -gdy sprzątałem w ogródku księdza - z plebani wyszła jakaś pani a Ksiądz na to o Matko Boska, żeby cię nikt nie zobaczył.
Gość O 3 stopnie i rosliny padna? Nie znam typowych uprawnych roslin, ktore przestana owocowac/rosnac gdy bedzie o 3 stopnie cieplej lub zimniej.
4-

Gość 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

Pani nauczycielka pyta się dzieci czy widziały kiedyś Matkę Boską. Nagle Jasiu krzyczy: -ja widziałem. Nauczycielka pyta Jasia, kiedy? Jasiu na to: -gdy sprzątałem w ogródku księdza - z plebani wyszła jakaś pani a Ksiądz na to o Matko Boska, żeby cię nikt nie zobaczył.
Gość O 3 stopnie i rosliny padna? Nie znam typowych uprawnych roslin, ktore przestana owocowac/rosnac gdy bedzie o 3 stopnie cieplej lub zimniej.
3-

Gość lola 22.10.2012 16:26 Odpowiedz Zgłoś

Dlaczego tak wielu uważa się za mądrzejszych chociaż wykazują objawy ślepoty i bezmyślności a o temacie nie mają bladego pojęcia.Skąd tyle tupetu,by zabierać głos w oparciu tylko o własny skrzywiony światopogląd.Czy ludzie wierzący są na pewno gorsi i czy obrażanie ich jest przyjemnością.Przecież nasza kultura wywodzi się z wiary katolickiej i godności naszych praprzodków-czy ci "mądrzy" dzisiaj nie są po prostu tylko ślepymi funkcjonariuszami?
Gość bzduraaaa
5+
Strona 1 z 18 1 2 3
Większej w Polsce nie ma. Zobacz jedyną taką farmę 3 Większej w Polsce nie ma. Zobacz jedyną taką farmę wczoraj, o godz: 18:22
Oto 7 najbardziej zaskakujących świątyń świata 7 Oto 7 najbardziej zaskakujących świątyń świata wczoraj, o godz: 11:40
Sponsorowane
Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Z okazji Międzynarodowego Dnia Topless przez centrum Nowego Jorku i innych amerykańskich miast przeszła pierwsza Parada Topless. Kobietom...
Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Holenderska studentka oszukała znajomych i rodzinę, udając że jest na wymarzonych wakacjach.Tymczasem zdjęcia, na których dziewczyna pozowała z...
Oto tajemnice giganta oceanów. Niesamowita operacja Oto tajemnice giganta oceanów. Niesamowita operacja Dopiero drugi raz w historii udało się złowić i zbadać kałamarnicę kolosalną. Dzięki tej sekcji zwłok świat odkryje...