Koniec świata odwołany!

11.10.2009 22:06 APOKALIPSA, KATASTROFA, KONIEC ŚWIATA, MAJOWIE
Koniec świata odwołany!

Fot. sxc.hu

Potomkowie Majów mówią o pomyłce.

21 grudnia 2012 roku świat nie przestanie istnieć. Ziemia przetrwa - donosi Fox News.

Stacja cytuje potomka Majów Apolinario Chile Pixtun, który mówi, że jest już zmęczony ciągłymi pytaniami o nadchodzący koniec świata.

Ma to związek z faktem, że znany nam kalendarz Majów kończy się właśnie 21 grudnia 2012 roku.

SPRAWDŹ, INTERNETOWE BOTY TEŻ PRZEPOWIADAJĄ KONIEC ŚWIATA>>

Jego zdaniem zapowiedź zagłady świata to wymysły Europejczyków. Jego słowa potwierdza meksykański archeolog.

Na kamiennej tablicy, znalezionej kilkadziesiąt lat temu podczas budowy autostrady, faktycznie można odczytać datę 2012 roku. Napisano tam, że coś „zstąpi z nieba". Problem w tym, że pojawiają się tam także daty wykraczające daleko poza ten rok. Jest tam mowa chociażby o roku 4772 - mówi Guillermo Bernal z Mexico's National Autonomous University.

Jego zdaniem zapowiadana apokalipsa to wymysł zachodnich, chrześcijańskich społeczeństw, których "wizje końca świata już się wyczerpały".

Następny tekst:

Jak spłacać kredyt walutowy? Jak spłacać kredyt walutowy?

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 10:39 Odpowiedz Zgłoś

hyh 2012 to tylko ciąg zdarzen które będą sprzyjać podczas przebiegunowania....... jeśli by ktos głębiej poczytał apokalipsę to dowie sie, że Bóg uwięzi szatana na 1000 lat, koniec ery w której żyjemy będzie najczarniejsza, potem oczywiscie jeszcze będzie dużo cierpienia i wszyscy którzy przeżyją, będą zazdrościli tym, co zginęli....... oczywiscie można odnieść to do kataklizmów związanych ze zmianą biegunów naturalnych, jak i ponownym aktywowaniem wielkiego zderzacza hadronów.. to tak w skrucie
Daniel A dla mnie ok niech zaczynaja od poczatku to moze czegos sie dorobia
0

elf 22.10.2012 10:39 Odpowiedz Zgłoś

ale potem dobry bog wypusci znowu szatana aby nam pomogl odbudowac syfilizacje??^^
Daniel A dla mnie ok niech zaczynaja od poczatku to moze czegos sie dorobia
0

Myan 22.10.2012 10:39 Odpowiedz Zgłoś

Racja!! majowie nie mowili o zadnym koncu świata tylko o olbrzymiej zmianie, której początkiem bedzie 2012. Co ,,zstąpi z nieba"? Otóż odpowiedz jest bardzo prosta - słoneczna burza magnetyczna. Raporty NASA wskazują na 70 procentowe prawdopodobieństwo olbrzymich wyładowań, które będą w stanie mocno uszkodzic (a nawet zniszczyc) satelity oraz sieci energetyczne na większości globu. Raport wykazuje, ze nie jestesmy w stanie sie przed tym obronic. Byl o tym artykul w miesięczniku ,,Focus"
-;) Chyba faktycznie wyczerpały się autorom tematy skoro powstają artykuły o "zabójcach w kuchni":) Za kilka dni powstanie artykuł o "zabójcach w łazienkach", "zabójcach w sypialniach", "zabójcach w korytarzach"...itd...miłego weekendu...uważajcie na siebie we własnej kuchni;)
0

Black Evil 22.10.2012 10:39 Odpowiedz Zgłoś

"skrucie" najpierw naucz się poprawnej polszczyzny a później się wymądrzaj
Gość niestety nie zagra bo cev nie zgadza sięna gre dwóch klubów z jednego kraju w finaqle i jeśli resovia wejdzie do final-four to w połfinale zagra ze skra to jest pewne a nie wiecie gdzie i od kiedy można dostać bilety na to
1-

Gość 22.10.2012 10:39 Odpowiedz Zgłoś

Ale pieprzysz xD
Gość nwo nadchodzi.
2-

Pan K. 22.10.2012 10:39 Odpowiedz Zgłoś

Jego zdaniem zapowiadana apokalipsa to wymysł zachodnich, chrześcijańskich społeczeństw, których "wizje końca świata już się wyczerpały". Czy aby napewno do takich absurdalnych wymysłów mogli dojść chrześcijanie? A czy aby w wierze , chrześcijańskiej , nie jest wyraźnie napisane "nie znasz dnia ani godziny" ?
anti-zion NEW WORLD ORDER (NWO), obejrzic na youtube "wezwanie do przebudzenia" póki jescze mozna na legalu !!!
0

Gość 22.10.2012 10:39 Odpowiedz Zgłoś

lol ;D dobre :D bedziemy zyc! :D
BlackBandit nie ma to jak opał:)
1+

Gość 22.10.2012 10:39 Odpowiedz Zgłoś

O kurcze, szkoda. A tak pieknie miało być.
ERA A ERA wali też po kieszeni za internet lub auto mapę
0

Paul86 22.10.2012 10:39 Odpowiedz Zgłoś

Ziemia istnieje 4,5 miliarda lat. Trzeba być straszliwym egoistą aby wierzyć że koniec świata nastąpi akurat za naszego życia.
Gość5 zabiła go wilgotna ścierka .. leżała pare dni za długo. Szczyt szczytów
0

Gość 22.10.2012 10:39 Odpowiedz Zgłoś

to wiadome, że w 2012 roku nie będzie końca swiata bo z tego wynikałby fakt, że prawkiem bym się pocieszył tylko póltora roku a to jest nie możliwe bo chce więcej:D:P:P a tak poza tym to pieprzenie na temat końca świata to głupie pieprzenie bo o tym tylko mówią Ci którzy boją się śmierci a ja jestem grzeczny i na religie chodze;p
Prawie jak Prorok "Jaka ma to być pomoc? Zdaniem "The Economist" trzeba stworzyć ponadnarodowy rząd, który działałby pod auspicjami ONZ lub grupy kilku państw" i skąd ja to wiedziałem ? Można powiedzieć że to przewidziałem xD zastanawiam się tylko czy jak już będzie ten jeden światowy rząd to czy nadal ludzie będą to uważać tylko za teorie ;P
1+
Strona 1 z 10 1 2 3
Oto cała prawda o wakacyjnym seksie. Polki na celowniku 5 Oto cała prawda o wakacyjnym seksie. Polki na celowniku 9 godzin temu
Oto polski odwet na Putinie. Za blokowanie jabłek 11 Oto polski odwet na Putinie. Za blokowanie jabłek wczoraj, o godz: 21:22
Sponsorowane
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Fala krytyki spadła na 19-latkę z Texas Tech University, która pochwaliła się na Facebooku serią zdjęć dokumentujących jej...
Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Wkrótce minie 40 lat od dnia gdy eksplodujące bomby przesądziły o losie międzynarodowego lotniska w Nikozji. Wspomagające inwazję...