Koszmar gejów w Rosji. Maltretują ich dla zabawy (+18)

29.10.2014 11:37 GEJ, HOMOSEKSUALISTA, PEDOFIL, PRZEŚLADOWANIE, ROSJA, RUCH

Homoseksualiści żyjący w Rosji nie mają łatwego życia. Prześladowcy robią wszystko, by je uprzykrzyć. Uwaga! Te zdjęcia są...

Polowanie na czarownice

W Rosji homoseksualiści każdego dnia przeżywają piekło. Tam prześladowanie gejów przypomina już polowanie na czarownice.

Polowanie na czarownice

vk.com

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 30.07.2013 21:05 Odpowiedz Zgłoś

Dokłanie ten sam artykuł był kilka dni temu.. Jak widać sfora usunęła go aby dziś 10 godzin temu dodać znowu to na pierwszą stronę. Sezon ogórkowy w pełni!!!
16+

Gość 30.07.2013 21:06 Odpowiedz Zgłoś

Rosja...ale macie podnietę...w Rosji mozesz dostac po ryju tylko dlatego ze idac ulica spojrzales na np. grupe ludzi itp wiec piszecie tak sensacyjne informacje o gejach. Tam nie patrza gej nie gej...chca komus dotłuc to to robia.
11+

Gość 30.07.2013 21:08 Odpowiedz Zgłoś

Odwal się od pedałów. Ja bardzo lubię jeździć rowerem i jakoś nie wyobrażam sobie robić tego bez pedałów. Więc bujaj się na drzewo.
Komentarz usunięty
10+

wee 30.07.2013 21:47 Odpowiedz Zgłoś

Tak, tak, homoseksualistow prześladują? Ludzie obudzcie się, nie widzicie że lobby homo na całym świecie trąbią jak to oni są prześladowani, jakie to prawa im się zabiera, papka telewizyjna i internetowa żeby przyzwyczajać i deprawować ludzi. Obudzcie się, bo za niedługo będąc heteroseksualistą pójdziesz siedzieć!
1+

jj 31.07.2013 00:07 Odpowiedz Zgłoś

Tylko dlaczego szacowny autor nie dodał ze są to geje pedofile umawiający się z nieletnimi przez internet.
Komentarz usunięty
2-

Gość 31.07.2013 00:31 Odpowiedz Zgłoś

masz ciekawe przezycia ale nie musisz dzielic sie nimi z nami na forum
Komentarz usunięty
8+

Gość 31.07.2013 00:46 Odpowiedz Zgłoś

bezwzględnie wina rydzyka
Gość to wina putina
9+

Gość 31.07.2013 01:24 Odpowiedz Zgłoś

No nareszcie. Rosjanie sa NORMALNI. W Niemczech 10% niby facetow to cioty. Co drugi ksiadz to pedofil albo pederasta. Wreszcie ktos jest normalny.
6-

Gość 31.07.2013 03:51 Odpowiedz Zgłoś

a co to kryptodewianci? wydajesz sie zainteresowany tematem...
Gość p przyslo ci do glowy ze to ty jestes wrzodem na zdrowym spoleczenstwie??
1-

Gość 31.07.2013 04:02 Odpowiedz Zgłoś

a wszyscy twoi kumple to geje? jak sobie odwzajemniacie fakt, ze udalo sie wam zaafiszowac w tym XXI wieku. tak ma wygladac przyszlosc pedalki,? ze facet bedzie trykl faceta w kakao? A skad bedziemy brac dzieci? Adoptujemy wszystkie? Bledny zapis w lancuchu dna- to jest definicja homoseksualizmu, a bledy trzeba naprawiac..:(
Gość Typowe u nas też tak jest, idzie paru pajaców i każdy z***biście ważny bo kto im podskoczy jeden gej na dziesięciu ? dla mnie to są zwykłe cwele, każdy z nich sra w gacie idąc samemu po mieście ale qrwa w dziesięciu to jest moc, każdy mocny w ryju gdy za plecami kumple stoją, miałem z dwa przypadki z takimi podobnymi obwiesiami jebnąć raz a porządnie "najcwanszemu" a reszta z buta po klatkach się pochowa, dlatego gardze takimi kmiotami
2-

Gość 31.07.2013 04:16 Odpowiedz Zgłoś

A ja 6 lat temu wyjechalem z Polski za lepszym zyciem, i dziekuje teraz mam firme i zatrudniam ludzi, pracujacych na mnie, tez Polakow, ale maja naj gaze bo to moi bracia i choc to tepe dresy to im pomoge. To jest we krwi ale wole swojego polusa niz kogokolwiek innego, bo ja chce cos robic
7-

Gość 31.07.2013 04:48 Odpowiedz Zgłoś

sory jestes z podkrakowskiej wsi, bo obrazam tutaj 2-ga stolice twoim przypadkowym pochodzeniem
Gość bo pewnie waliles konia kazdemu z nich nadymany baloniku z wieliczki
6+

ted 31.07.2013 05:19 Odpowiedz Zgłoś

choroba nie wybiera geje byli są i będą ale jeszcze nigdy nie było tyle szumu w koło ich tyłka , z takiego związku nic się nie narodzi więc skąd planują pozyskać nowe pupy do dymania ????
6-

Gość 31.07.2013 07:06 Odpowiedz Zgłoś

co za ludzie się tu wypowiadają?jak można tak traktować drugiego człowieka?
10+

Gość 31.07.2013 07:07 Odpowiedz Zgłoś

nie mogę patrzeć na tych kretynów!cwani bo w grupie!
9+
Strona 4 z 28 2 3 4 5 6
Nie do uwierzenia. Wystawione na aukcji w internecie 11 Nie do uwierzenia. Wystawione na aukcji w internecie 4 minuty temu
Uchodźcy zaleją Polskę! Przyjmiemy ich pięć razy więcej niż sądziliśmy 5 Uchodźcy zaleją Polskę! Przyjmiemy ich pięć razy więcej niż sądziliśmy wczoraj, o godz: 09:25
Sponsorowane
Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Zdjęcia wyszperane w rosyjskim internecie cieszą się wielkim powodzeniem w anglojęzycznych serwisach. Rzeczywiście, fotki znalezione w mediach społecznościowych...
Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Co dzieje się w damskiej przebieralni? Teraz to już nie sekret. Same dziewczyny wrzucają do sieci odważna albo...
Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Zdecydowanie przesadzili. Zamiast ozdobić, oszpecili swoje ciała. Tak kończy się nieprzemyślane zrobienie tatuażu.Zapraszmy do obejrzenia galerii.