Koszmar gejów w Rosji. Maltretują ich dla zabawy (+18)

29.10.2014 11:37 GEJ, HOMOSEKSUALISTA, PEDOFIL, PRZEŚLADOWANIE, ROSJA, RUCH

Homoseksualiści żyjący w Rosji nie mają łatwego życia. Prześladowcy robią wszystko, by je uprzykrzyć. Uwaga! Te zdjęcia są...

Polowanie na czarownice

W Rosji homoseksualiści każdego dnia przeżywają piekło. Tam prześladowanie gejów przypomina już polowanie na czarownice.

Polowanie na czarownice

vk.com

Komentarze

Gość 30.07.2013 21:05 Zgłoś

Dokłanie ten sam artykuł był kilka dni temu.. Jak widać sfora usunęła go aby dziś 10 godzin temu dodać znowu to na pierwszą stronę. Sezon ogórkowy w pełni!!!
16+

Gość 30.07.2013 21:06 Zgłoś

Rosja...ale macie podnietę...w Rosji mozesz dostac po ryju tylko dlatego ze idac ulica spojrzales na np. grupe ludzi itp wiec piszecie tak sensacyjne informacje o gejach. Tam nie patrza gej nie gej...chca komus dotłuc to to robia.
11+

Gość 30.07.2013 21:08 Zgłoś

Odwal się od pedałów. Ja bardzo lubię jeździć rowerem i jakoś nie wyobrażam sobie robić tego bez pedałów. Więc bujaj się na drzewo.
Komentarz usunięty
10+

wee 30.07.2013 21:47 Zgłoś

Tak, tak, homoseksualistow prześladują? Ludzie obudzcie się, nie widzicie że lobby homo na całym świecie trąbią jak to oni są prześladowani, jakie to prawa im się zabiera, papka telewizyjna i internetowa żeby przyzwyczajać i deprawować ludzi. Obudzcie się, bo za niedługo będąc heteroseksualistą pójdziesz siedzieć!
1+

jj 31.07.2013 00:07 Zgłoś

Tylko dlaczego szacowny autor nie dodał ze są to geje pedofile umawiający się z nieletnimi przez internet.
Komentarz usunięty
2-

Gość 31.07.2013 00:31 Zgłoś

masz ciekawe przezycia ale nie musisz dzielic sie nimi z nami na forum
Komentarz usunięty
8+

Gość 31.07.2013 00:46 Zgłoś

bezwzględnie wina rydzyka
Gość to wina putina
9+

Gość 31.07.2013 01:24 Zgłoś

No nareszcie. Rosjanie sa NORMALNI. W Niemczech 10% niby facetow to cioty. Co drugi ksiadz to pedofil albo pederasta. Wreszcie ktos jest normalny.
7-

Gość 31.07.2013 03:51 Zgłoś

a co to kryptodewianci? wydajesz sie zainteresowany tematem...
Gość p przyslo ci do glowy ze to ty jestes wrzodem na zdrowym spoleczenstwie??
1-

Gość 31.07.2013 04:02 Zgłoś

a wszyscy twoi kumple to geje? jak sobie odwzajemniacie fakt, ze udalo sie wam zaafiszowac w tym XXI wieku. tak ma wygladac przyszlosc pedalki,? ze facet bedzie trykl faceta w kakao? A skad bedziemy brac dzieci? Adoptujemy wszystkie? Bledny zapis w lancuchu dna- to jest definicja homoseksualizmu, a bledy trzeba naprawiac..:(
Gość Typowe u nas też tak jest, idzie paru pajaców i każdy z***biście ważny bo kto im podskoczy jeden gej na dziesięciu ? dla mnie to są zwykłe cwele, każdy z nich sra w gacie idąc samemu po mieście ale qrwa w dziesięciu to jest moc, każdy mocny w ryju gdy za plecami kumple stoją, miałem z dwa przypadki z takimi podobnymi obwiesiami jebnąć raz a porządnie "najcwanszemu" a reszta z buta po klatkach się pochowa, dlatego gardze takimi kmiotami
2-

Gość 31.07.2013 04:16 Zgłoś

A ja 6 lat temu wyjechalem z Polski za lepszym zyciem, i dziekuje teraz mam firme i zatrudniam ludzi, pracujacych na mnie, tez Polakow, ale maja naj gaze bo to moi bracia i choc to tepe dresy to im pomoge. To jest we krwi ale wole swojego polusa niz kogokolwiek innego, bo ja chce cos robic
7-

Gość 31.07.2013 04:48 Zgłoś

sory jestes z podkrakowskiej wsi, bo obrazam tutaj 2-ga stolice twoim przypadkowym pochodzeniem
Gość bo pewnie waliles konia kazdemu z nich nadymany baloniku z wieliczki
6+

ted 31.07.2013 05:19 Zgłoś

choroba nie wybiera geje byli są i będą ale jeszcze nigdy nie było tyle szumu w koło ich tyłka , z takiego związku nic się nie narodzi więc skąd planują pozyskać nowe pupy do dymania ????
6-

Gość 31.07.2013 07:06 Zgłoś

co za ludzie się tu wypowiadają?jak można tak traktować drugiego człowieka?
10+

Gość 31.07.2013 07:07 Zgłoś

nie mogę patrzeć na tych kretynów!cwani bo w grupie!
9+
Strona 4 z 28 2 3 4 5 6
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane