Koszmar gejów w Rosji. Maltretują ich dla zabawy

30.07.2013 10:43 GEJ, HOMOSEKSUALISTA, PEDOFIL, PRZEŚLADOWANIE, ROSJA, RUCH

Homoseksualiści żyjący w Rosji nie mają łatwego życia. Prześladowcy robią wszystko, by je uprzykrzyć. Uwaga! Te zdjęcia są...

Polowanie na czarownice

W Rosji homoseksualiści każdego dnia przeżywają piekło. Tam prześladowanie gejów przypomina już polowanie na czarownice.

Polowanie na czarownice

vk.com

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 30.07.2013 14:20 Odpowiedz Zgłoś

najgorszy jest zakamuflowany gej, ktory sie do tego nie chce przyznać, bo sobie nie pomoze, a drugiemu krzywdę zrobi
0

Gość 30.07.2013 14:25 Odpowiedz Zgłoś

Jesli to jest zgiety ksiuk to ty tez jestes analabetyzm
Komentarz usunięty
3+

Gość 30.07.2013 14:27 Odpowiedz Zgłoś

krypto geje, którzy realizują w ten sposób swoje sadystyczne homoseksualne pragnienia pod płaszczykiem homofobów, a potem w zaciszu domowym onanizują się, przypominając sobie to co wcześniej wyprawiali, i ten typ na każdym filmie jest w samych spodniach z odkrytym torsem, widać, że mu sprawia to seksualną satysfakcję, od dawna wiadomo, iż najwięksi homofobi są krypto gejami
13+

jam 30.07.2013 14:35 Odpowiedz Zgłoś

barany, przeciez oni walczą z pedofilami a nie pedziami.
5-

Gość 30.07.2013 14:40 Odpowiedz Zgłoś

Zastanawiające jest to,że tylko gejów się czepiają...Najwyraźniej to homofobia wybiórcza- pewnie całujące się lesbijki ich kręcą.
9+

Gość 30.07.2013 14:42 Odpowiedz Zgłoś

Bardzo mi Ciebie żal.
Gość Nie byłem homofobem, dopóki nie poznałem Grodzkiej i Biedronia. Teraz w pełni popieram tę akcję. Musimy się bronić bo chore umysłowo CIOTY nas zjedzą żywcem i zgwałcą naszych synów.
4+

Gość 30.07.2013 14:53 Odpowiedz Zgłoś

Rosja to dziki i prymitywny kraj. Taka eskalacja tego co najgorsze w Polakach. Tym z was którym się tam podoba najchętniej bym wyprawił z kwitkiem i nie oglądał więcej
10+

Gość 30.07.2013 15:01 Odpowiedz Zgłoś

no i pewno dzięki temu Rosja przetrwa...
4-

gnom 30.07.2013 15:38 Odpowiedz Zgłoś

Spróbuj. Powodzenia. Ciekawe jak długo pochodzisz w całości... Nie jestem homofobem, ani "homoerectusem" i wkurza mnie gdy ktoś kogoś prześladuje, ale naprawdę sami o to się proszą w wielu wypadkach. Specjalne traktowanie, specjalne prawa bo im się należy... A zwykłym ludziom to g... się należy?
Gość s*******ny homofoby z*****c ich jak wszystkich oraz innych prawicowych i z*****ych sukinsynow.. od dzisiaj bede gnebil wszystkich homofobow ... oj ciezko bedzie wam ciezko..
4-

lampa 30.07.2013 15:43 Odpowiedz Zgłoś

Ruscy to ultra debilee. Zachowuja sie jak zwierzeta, nawet w miescie maniery sa z glebokiej wiochy. Do pedalow nic nie mam dopoki nie proboja dobrac mi sie do tylka. Wtedy usmiercam insekta.
10+

Anon 30.07.2013 15:44 Odpowiedz Zgłoś

Każdy sądzi innych według siebie. Znasz homofobów z własnego zachowania.
Gość Nie byłem homofobem, dopóki nie poznałem Grodzkiej i Biedronia. Teraz w pełni popieram tę akcję. Musimy się bronić bo chore umysłowo CIOTY nas zjedzą żywcem i zgwałcą naszych synów.
0

gregor 30.07.2013 15:49 Odpowiedz Zgłoś

Wcale się nie zdziwię jak wielu ludzi tu będzie to popierać, tylko chcę wam powiedzieć jedno, to są naziści i teraz niby zwalczają pedofilów polując na gejów, chociaż jak widać są tak tępi,że nie wiedzą jaka jest różnica między jednymi a drugimi, ale jak już geje nie dają się i uciekną z tego chorego kraju, to z nudów przyjdą po polaków i będą tak zabawiać się z nimi, bo to są ruscy nacjonaliści, którzy jak nacjonaliści uważają,że tylko oni są najlepsi i jedynie słuszni. Przerażające to jest i tyle, by ktoś kiedyś tylko nie znęcał się tak nad ich dziećmi!!!
7+

Gość 30.07.2013 16:06 Odpowiedz Zgłoś

oj tam oj tam misiu nie szalej
Komentarz usunięty
3+

Gość 30.07.2013 16:16 Odpowiedz Zgłoś

"Szanować" pedofila??????
msmoore myślę, że ludzie mieliby mniej problemów, gdyby potrafili z takim zapałem, namiętnością i zaangażowaniem szanowac siebie wzajemnie z jakim się nienawidzą.
3-

Gość 30.07.2013 16:21 Odpowiedz Zgłoś

Niestety, tutaj na forum nie wszystkie TO zrozumieli,o kim mowa...
jam barany, przeciez oni walczą z pedofilami a nie pedziami.
4-
Strona 4 z 14 2 3 4 5 6
Cios w narkobiznes. CBŚ rozbiło fabrykę amfetaminy 3 Cios w narkobiznes. CBŚ rozbiło fabrykę amfetaminy 3 godziny temu
Zobacz ofiary Trójkąta Bermudzkiego. Tu spoczywają 9 Zobacz ofiary Trójkąta Bermudzkiego. Tu spoczywają 7 godzin temu
Sponsorowane
Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Holenderska studentka oszukała znajomych i rodzinę, udając że jest na wymarzonych wakacjach.Tymczasem zdjęcia, na których dziewczyna pozowała z...
Oto tajemnice giganta oceanów. Niesamowita operacja Oto tajemnice giganta oceanów. Niesamowita operacja Dopiero drugi raz w historii udało się złowić i zbadać kałamarnicę kolosalną. Dzięki tej sekcji zwłok świat odkryje...
Krwawa zemsta. Zabił kochanka żony na środku ulicy Krwawa zemsta. Zabił kochanka żony na środku ulicy Mężczyzna o imieniu Zhao romansował z zamężną koleżanką z pracy. Mąż dowiedział się o związku i w ataku...