Koszmar gejów w Rosji. Maltretują ich dla zabawy

30.07.2013 10:43 GEJ, HOMOSEKSUALISTA, PEDOFIL, PRZEŚLADOWANIE, ROSJA, RUCH

Homoseksualiści żyjący w Rosji nie mają łatwego życia. Prześladowcy robią wszystko, by je uprzykrzyć. Uwaga! Te zdjęcia są...

Polowanie na czarownice

W Rosji homoseksualiści każdego dnia przeżywają piekło. Tam prześladowanie gejów przypomina już polowanie na czarownice.

Polowanie na czarownice

vk.com

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 30.07.2013 14:20 Odpowiedz Zgłoś

najgorszy jest zakamuflowany gej, ktory sie do tego nie chce przyznać, bo sobie nie pomoze, a drugiemu krzywdę zrobi
0

Gość 30.07.2013 14:25 Odpowiedz Zgłoś

Jesli to jest zgiety ksiuk to ty tez jestes analabetyzm
Komentarz usunięty
3+

Gość 30.07.2013 14:27 Odpowiedz Zgłoś

krypto geje, którzy realizują w ten sposób swoje sadystyczne homoseksualne pragnienia pod płaszczykiem homofobów, a potem w zaciszu domowym onanizują się, przypominając sobie to co wcześniej wyprawiali, i ten typ na każdym filmie jest w samych spodniach z odkrytym torsem, widać, że mu sprawia to seksualną satysfakcję, od dawna wiadomo, iż najwięksi homofobi są krypto gejami
13+

jam 30.07.2013 14:35 Odpowiedz Zgłoś

barany, przeciez oni walczą z pedofilami a nie pedziami.
5-

Gość 30.07.2013 14:40 Odpowiedz Zgłoś

Zastanawiające jest to,że tylko gejów się czepiają...Najwyraźniej to homofobia wybiórcza- pewnie całujące się lesbijki ich kręcą.
9+

Gość 30.07.2013 14:42 Odpowiedz Zgłoś

Bardzo mi Ciebie żal.
Gość Nie byłem homofobem, dopóki nie poznałem Grodzkiej i Biedronia. Teraz w pełni popieram tę akcję. Musimy się bronić bo chore umysłowo CIOTY nas zjedzą żywcem i zgwałcą naszych synów.
4+

Gość 30.07.2013 14:53 Odpowiedz Zgłoś

Rosja to dziki i prymitywny kraj. Taka eskalacja tego co najgorsze w Polakach. Tym z was którym się tam podoba najchętniej bym wyprawił z kwitkiem i nie oglądał więcej
10+

Gość 30.07.2013 15:01 Odpowiedz Zgłoś

no i pewno dzięki temu Rosja przetrwa...
4-

gnom 30.07.2013 15:38 Odpowiedz Zgłoś

Spróbuj. Powodzenia. Ciekawe jak długo pochodzisz w całości... Nie jestem homofobem, ani "homoerectusem" i wkurza mnie gdy ktoś kogoś prześladuje, ale naprawdę sami o to się proszą w wielu wypadkach. Specjalne traktowanie, specjalne prawa bo im się należy... A zwykłym ludziom to g... się należy?
Gość s*******ny homofoby z*****c ich jak wszystkich oraz innych prawicowych i z*****ych sukinsynow.. od dzisiaj bede gnebil wszystkich homofobow ... oj ciezko bedzie wam ciezko..
4-

lampa 30.07.2013 15:43 Odpowiedz Zgłoś

Ruscy to ultra debilee. Zachowuja sie jak zwierzeta, nawet w miescie maniery sa z glebokiej wiochy. Do pedalow nic nie mam dopoki nie proboja dobrac mi sie do tylka. Wtedy usmiercam insekta.
10+

Anon 30.07.2013 15:44 Odpowiedz Zgłoś

Każdy sądzi innych według siebie. Znasz homofobów z własnego zachowania.
Gość Nie byłem homofobem, dopóki nie poznałem Grodzkiej i Biedronia. Teraz w pełni popieram tę akcję. Musimy się bronić bo chore umysłowo CIOTY nas zjedzą żywcem i zgwałcą naszych synów.
0

gregor 30.07.2013 15:49 Odpowiedz Zgłoś

Wcale się nie zdziwię jak wielu ludzi tu będzie to popierać, tylko chcę wam powiedzieć jedno, to są naziści i teraz niby zwalczają pedofilów polując na gejów, chociaż jak widać są tak tępi,że nie wiedzą jaka jest różnica między jednymi a drugimi, ale jak już geje nie dają się i uciekną z tego chorego kraju, to z nudów przyjdą po polaków i będą tak zabawiać się z nimi, bo to są ruscy nacjonaliści, którzy jak nacjonaliści uważają,że tylko oni są najlepsi i jedynie słuszni. Przerażające to jest i tyle, by ktoś kiedyś tylko nie znęcał się tak nad ich dziećmi!!!
7+

Gość 30.07.2013 16:06 Odpowiedz Zgłoś

oj tam oj tam misiu nie szalej
Komentarz usunięty
3+

Gość 30.07.2013 16:16 Odpowiedz Zgłoś

"Szanować" pedofila??????
msmoore myślę, że ludzie mieliby mniej problemów, gdyby potrafili z takim zapałem, namiętnością i zaangażowaniem szanowac siebie wzajemnie z jakim się nienawidzą.
3-

Gość 30.07.2013 16:21 Odpowiedz Zgłoś

Niestety, tutaj na forum nie wszystkie TO zrozumieli,o kim mowa...
jam barany, przeciez oni walczą z pedofilami a nie pedziami.
4-
Strona 4 z 14 2 3 4 5 6
Przyszłość polskiej armii. Rekordowa oferta broni 6 Przyszłość polskiej armii. Rekordowa oferta broni wczoraj, o godz: 16:54
Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia 4 Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia wczoraj, o godz: 11:38
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...