Koszmar rodziców. Zobaczyli, jak niania katuje niemowlaka

08.02.2013 15:27 DZIECKO, NIANIA, POLICJA, PRZEMOC, RODZICE

Małżeństwo z rosyjskiego Krasnojarska ukryło w mieszkaniu kamerę bojąc się o bezpieczeństwo własnego dziecka. Dziwiło ich, że maluch ma ataki płaczu.

Gdy zobaczyli, jak kobieta zostawiła kwilące dziecko w kołysce twarzą w dół, wytłumaczyła im, że jest rozpieszczone i próbuje wymusić, żeby ciągle nosić je na rękach - zauważa "Fakt".

OBCIĘLI GŁOWĘ NIANI ZA ŚMIERĆ NIEMOWLAKA>>

Nagrywanie z ukrycia opiekunki do dziecka okazało się słuszne a ich obawy uzasadnione. Para doniosła na policję na 55-letnią opiekunkę. Grozi jej grzywna, być może także kolonia karna.

Następny tekst:

Promocyjna aborcja za 240 zł. Świąteczna obniżka cen Promocyjna aborcja za 240 zł. Świąteczna obniżka cen

Dodaj komentarz

Komentarze

gościu 08.02.2013 19:31 Odpowiedz Zgłoś

ja p*****le! jakby na mnie trafiła taka "niania" to bym kórwe rozerwał jak stary sweter gołymi rękami!
1+

Gość 08.02.2013 19:31 Odpowiedz Zgłoś

z****a.. bym ją naprawde stara szmata przecież mogła zrobić krzywdę dziecku zabić na miejscu... dożywocie dla starych kurw i dewot
1+

Gość 08.02.2013 19:33 Odpowiedz Zgłoś

chcesz ni o*******ć?
Gość i ja i dziecko i rodzicow wszystkich pozabijal bym
0

Gość 08.02.2013 19:34 Odpowiedz Zgłoś

stara rura ja trzeb ado gory dzyndzlem i zostawic w dzakistanie na bzykanie
2+

Gość 08.02.2013 19:41 Odpowiedz Zgłoś

zatluklabym to kur....wisko
1+

Gość 08.02.2013 19:42 Odpowiedz Zgłoś

az sie popłakałam, jakby tam było moje dziecko to ta ......by była biedna
0

Gość 08.02.2013 19:45 Odpowiedz Zgłoś

normalnie utłuc babę
1+

Gość 08.02.2013 19:47 Odpowiedz Zgłoś

ja bym k***e zabil
1+

Gość 08.02.2013 19:48 Odpowiedz Zgłoś

brak mi słów!!!!!MAsakra!!!
1+

Gość 08.02.2013 19:52 Odpowiedz Zgłoś

chyba kretynie serca nie masz.....tobie by tak walnąć na opamiętanie............
Komentarz usunięty
1+

Gość 08.02.2013 19:53 Odpowiedz Zgłoś

suka
1+

Gość 08.02.2013 20:02 Odpowiedz Zgłoś

Jak tak mozna.Sama jestem opiekunka i nie mieści mi się w głowie jak można tak traktować dziecko.Biedne maleństwo.
0

Gość 08.02.2013 20:03 Odpowiedz Zgłoś

przeciez to moja babcia
3+