Koszmar rodziców. Zobaczyli, jak niania katuje niemowlaka

08.02.2013 15:27 DZIECKO, NIANIA, POLICJA, PRZEMOC, RODZICE

Małżeństwo z rosyjskiego Krasnojarska ukryło w mieszkaniu kamerę bojąc się o bezpieczeństwo własnego dziecka. Dziwiło ich, że maluch ma ataki płaczu.

Gdy zobaczyli, jak kobieta zostawiła kwilące dziecko w kołysce twarzą w dół, wytłumaczyła im, że jest rozpieszczone i próbuje wymusić, żeby ciągle nosić je na rękach - zauważa "Fakt".

OBCIĘLI GŁOWĘ NIANI ZA ŚMIERĆ NIEMOWLAKA>>

Nagrywanie z ukrycia opiekunki do dziecka okazało się słuszne a ich obawy uzasadnione. Para doniosła na policję na 55-letnią opiekunkę. Grozi jej grzywna, być może także kolonia karna.

Następny tekst:

Promocyjna aborcja za 240 zł. Świąteczna obniżka cen Promocyjna aborcja za 240 zł. Świąteczna obniżka cen

Dodaj komentarz

Komentarze

gościu 08.02.2013 19:31 Odpowiedz Zgłoś

ja p*****le! jakby na mnie trafiła taka "niania" to bym kórwe rozerwał jak stary sweter gołymi rękami!
1+

Gość 08.02.2013 19:31 Odpowiedz Zgłoś

z****a.. bym ją naprawde stara szmata przecież mogła zrobić krzywdę dziecku zabić na miejscu... dożywocie dla starych kurw i dewot
1+

Gość 08.02.2013 19:33 Odpowiedz Zgłoś

chcesz ni o*******ć?
Gość i ja i dziecko i rodzicow wszystkich pozabijal bym
0

Gość 08.02.2013 19:34 Odpowiedz Zgłoś

stara rura ja trzeb ado gory dzyndzlem i zostawic w dzakistanie na bzykanie
2+

Gość 08.02.2013 19:41 Odpowiedz Zgłoś

zatluklabym to kur....wisko
1+

Gość 08.02.2013 19:42 Odpowiedz Zgłoś

az sie popłakałam, jakby tam było moje dziecko to ta ......by była biedna
0

Gość 08.02.2013 19:45 Odpowiedz Zgłoś

normalnie utłuc babę
1+

Gość 08.02.2013 19:47 Odpowiedz Zgłoś

ja bym k***e zabil
1+

Gość 08.02.2013 19:48 Odpowiedz Zgłoś

brak mi słów!!!!!MAsakra!!!
1+

Gość 08.02.2013 19:52 Odpowiedz Zgłoś

chyba kretynie serca nie masz.....tobie by tak walnąć na opamiętanie............
Komentarz usunięty
1+

Gość 08.02.2013 19:53 Odpowiedz Zgłoś

suka
1+

Gość 08.02.2013 20:02 Odpowiedz Zgłoś

Jak tak mozna.Sama jestem opiekunka i nie mieści mi się w głowie jak można tak traktować dziecko.Biedne maleństwo.
0

Gość 08.02.2013 20:03 Odpowiedz Zgłoś

przeciez to moja babcia
3+

Gość 08.02.2013 20:04 Odpowiedz Zgłoś

przeciez to jest moja babcia
3+

Gość 08.02.2013 20:05 Odpowiedz Zgłoś

wiem jedno.......tej kobiecie udowodniłbym co to jest ból...patrzac na te sceny widzę w sobie sadystę...to szmata
2+
Strona 15 z 40 13 14 15 16 17
Wpadła rodzina pedofilów. "Dzieci uprawiały seks z psem" 4 Wpadła rodzina pedofilów. "Dzieci uprawiały seks z psem" 3 godziny temu
Horror na pokładzie boeinga. Wrzask, płacz i modlitwy. Zobacz potężne turbulencje 3 Horror na pokładzie boeinga. Wrzask, płacz i modlitwy. Zobacz potężne turbulencje 2 godziny temu
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nagie modelki, artystyczne zdjęcia, niewielka liczba egzemplarzy, która trafia tylko do wybrańców. Tradycyjnie pod koniec roku zaprezentowano kolejną...
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...