Koszmar rodziców. Zobaczyli, jak niania katuje niemowlaka

08.02.2013 15:27 DZIECKO, NIANIA, POLICJA, PRZEMOC, RODZICE

Małżeństwo z rosyjskiego Krasnojarska ukryło w mieszkaniu kamerę bojąc się o bezpieczeństwo własnego dziecka. Dziwiło ich, że maluch ma ataki płaczu.

Gdy zobaczyli, jak kobieta zostawiła kwilące dziecko w kołysce twarzą w dół, wytłumaczyła im, że jest rozpieszczone i próbuje wymusić, żeby ciągle nosić je na rękach - zauważa "Fakt".

OBCIĘLI GŁOWĘ NIANI ZA ŚMIERĆ NIEMOWLAKA>>

Nagrywanie z ukrycia opiekunki do dziecka okazało się słuszne a ich obawy uzasadnione. Para doniosła na policję na 55-letnią opiekunkę. Grozi jej grzywna, być może także kolonia karna.

Następny tekst:

Promocyjna aborcja za 240 zł. Świąteczna obniżka cen Promocyjna aborcja za 240 zł. Świąteczna obniżka cen

Dodaj komentarz

Komentarze

gościu 08.02.2013 19:31 Odpowiedz Zgłoś

ja p*****le! jakby na mnie trafiła taka "niania" to bym kórwe rozerwał jak stary sweter gołymi rękami!
1+

Gość 08.02.2013 19:31 Odpowiedz Zgłoś

z****a.. bym ją naprawde stara szmata przecież mogła zrobić krzywdę dziecku zabić na miejscu... dożywocie dla starych kurw i dewot
1+

Gość 08.02.2013 19:33 Odpowiedz Zgłoś

chcesz ni o*******ć?
Gość i ja i dziecko i rodzicow wszystkich pozabijal bym
0

Gość 08.02.2013 19:34 Odpowiedz Zgłoś

stara rura ja trzeb ado gory dzyndzlem i zostawic w dzakistanie na bzykanie
2+

Gość 08.02.2013 19:41 Odpowiedz Zgłoś

zatluklabym to kur....wisko
1+

Gość 08.02.2013 19:42 Odpowiedz Zgłoś

az sie popłakałam, jakby tam było moje dziecko to ta ......by była biedna
0

Gość 08.02.2013 19:45 Odpowiedz Zgłoś

normalnie utłuc babę
1+

Gość 08.02.2013 19:47 Odpowiedz Zgłoś

ja bym k***e zabil
1+

Gość 08.02.2013 19:48 Odpowiedz Zgłoś

brak mi słów!!!!!MAsakra!!!
1+

Gość 08.02.2013 19:52 Odpowiedz Zgłoś

chyba kretynie serca nie masz.....tobie by tak walnąć na opamiętanie............
Komentarz usunięty
1+

Gość 08.02.2013 19:53 Odpowiedz Zgłoś

suka
1+

Gość 08.02.2013 20:02 Odpowiedz Zgłoś

Jak tak mozna.Sama jestem opiekunka i nie mieści mi się w głowie jak można tak traktować dziecko.Biedne maleństwo.
0

Gość 08.02.2013 20:03 Odpowiedz Zgłoś

przeciez to moja babcia
3+

Gość 08.02.2013 20:04 Odpowiedz Zgłoś

przeciez to jest moja babcia
3+

Gość 08.02.2013 20:05 Odpowiedz Zgłoś

wiem jedno.......tej kobiecie udowodniłbym co to jest ból...patrzac na te sceny widzę w sobie sadystę...to szmata
2+
Strona 15 z 40 13 14 15 16 17
Polska atrakcja, która... oficjalnie nie istnieje. Odnajdują nieliczni 12 Polska atrakcja, która... oficjalnie nie istnieje. Odnajdują nieliczni 6 godzin temu
Seks to cudowny lek. Ale czy dacie radę aż tak długo? 17 Seks to cudowny lek. Ale czy dacie radę aż tak długo? 13 godzin temu
Sponsorowane
Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Chwila zapomnienia, czasami o jeden łyk alkoholu za dużo i... został wielki kac. Tego alkoholowego da się przeżyć,...
Biustonosz to wróg kobiety. Śmiało uwolniły piersi (+18) Biustonosz to wróg kobiety. Śmiało uwolniły piersi (+18) Biustonosz największym wrogiem kobiety? Do takiego wniosku można dojść oglądając zdjęcia wyszperane w mediach społecznosciowych przed redaktorów serwisów...
Bohaterowie drugiego planu. Popsują każde zdjęcie Bohaterowie drugiego planu. Popsują każde zdjęcie Dzieci są niezawodne. Niechcący czy specjalnie, potrafią "upiększyć" każdą fotografię.