Koszmarna noc poślubna. 8-latka tego nie przeżyła

09.09.2013 18:56 DZIECKO, JEMEN, MĄŻ, PANNA MŁODA, ŚLUB
Koszmarna noc poślubna. 8-latka tego nie przeżyła

sxc.hu

8-letnia panna młoda zmarła po nocy poślubnej ze swoim 40-letnim małżonkiem. Główną przyczyną śmierci dziecka było krwawienie wewnętrzne - donosi "Daily Mail".

ZGWAŁCIŁ SZEŚCIOLATKĘ NA ŚLUBIE W INDIACH. ZWABIŁ JĄ LODAMI>>

Dziewczynka zmarła w rejonie Hardh, w północno-zachodnim Jemenie, który graniczy z Arabią Saudyjską. Organizacje, które walczą o prawa nieletnich kobiet w kraju, żądają aresztowania pana młodego i rodziców zmarłej dziewczynki, którzy wydali ją za mąż. Aktywiści liczą na to, że aresztowania pomogą położyć kres ustawianym małżeństwom.

DajSygnal_Artykul-Sfora-JPG.jpg


Do takich praktyk bardzo często dochodzi w biednych rejonach Jemenu, gdzie często starsi mężczyźni są w stanie zapłacić za młodą narzeczoną kilkaset dolarów, co dla rodziny może stanowić majątek. Aranżowane śluby są w Jemenie całkowicie legalne, gdyż rząd umywa od problemu ręce. Parlament stwierdził, że to rodzice mają prawo decydować, kiedy ich córka wyjdzie za mąż.

MATKA 5-LATKI: ZAARANŻOWAŁAM GWAŁT SWOJEJ CÓRKI>>

Według raportu opracowanego przez Ministerstwo Spraw Społecznych, co czwarta kobieta wychodzi za mąż przed 15. rokiem życia.

Następny tekst:

Wreszcie odkryli pełny skład moczu. To chemiczny koktajl Wreszcie odkryli pełny skład moczu. To chemiczny koktajl

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 10.09.2013 13:16 Odpowiedz Zgłoś

wziasc tego hu-a za jaja powiesic rozdarł wnetrznosci dziecku które dostało na skutek brutalnego g****u wylewu rozerwanych wnetrznosci- nie udzielono dziecku pomocy i zmarlo Barbarzyństwo XXI wieku dziecko dzieki swojej patologicznej rodzinie i pedofilowi zmarło w ciężkich cierpieniach ot wysoka cywilizacja SKANDAL wszyscy oni to przestępcy
1+

ana paula 10.09.2013 13:26 Odpowiedz Zgłoś

pieniadze pieniedzmi, ale 8mioletnie dziecko, mezatka????????Tak jest w Indiach, czy w innych , zadnych konwenansow pod wzg.mariagge , ale nie czas, to zmienic???W Polsce , dziecko na erotyk nie moze patrzec , a co dopiero sie zenic..............................kara dla rodzicow, chyba smierc!!!!!!!!!
0

Gość 10.09.2013 13:29 Odpowiedz Zgłoś

banda zwyrodnialców i zboczeńców. Chory kraj.
0

lia 10.09.2013 15:09 Odpowiedz Zgłoś

i niech mi teraz ktoś mądry napisze jeszcze raz, że islam jest świetną religią, która chroni dzieci bo nie ma wśród muzułmanów pedofilii. Jak to kiedyś jeden debil napisał pochwalne peany ku czci zasranego allaha. Islam to takie same zło jak nazizm i powinno być tępiony w jeszcze gorszy sposób.
0

Gość 10.09.2013 16:08 Odpowiedz Zgłoś

jak nie mówić że akbary to ... pozbawieni ludzkich uczuć. prorok sado maho tez posuwał 15 latke
0

Gość 10.09.2013 17:00 Odpowiedz Zgłoś

Jak to kobieta? Przed piętnastym rokiem życia to jeszcze chyba dziecko a nie kobieta. Czy ośmioletniego chłopca autor tego tekstu nazwałby mężczyzną ? Wszyscy faceci to zwyrodnialcy
1+

ZAN POL SEKEND 10.09.2013 17:01 Odpowiedz Zgłoś

te 190 osob co to lubia to sorry ale nie ludzie tylko szmaty .... polakow chyba jednak powinno sie wybic?[jak jeden jest zly to reszta tez do gazu nie?!]
Komentarz usunięty
0

ZAN POL SEKEND 10.09.2013 17:02 Odpowiedz Zgłoś

zapominasz o katolickich ksiezach pedofilach czy jestes za glupi ?
lia i niech mi teraz ktoś mądry napisze jeszcze raz, że islam jest świetną religią, która chroni dzieci bo nie ma wśród muzułmanów pedofilii. Jak to kiedyś jeden debil napisał pochwalne peany ku czci zasranego allaha. Islam to takie same zło jak nazizm i powinno być tępiony w jeszcze gorszy sposób.
0

Gość 10.09.2013 17:16 Odpowiedz Zgłoś

U nas to pedofilia i idzie się za kratki a tam sprzedaje dzieci za parę groszy, bo przecież to mąż ma prawo z żoną robić co chce. Straszne, kiedy to się zmieni?
0

Gość 10.09.2013 17:53 Odpowiedz Zgłoś

co za dureń ,mogłaby być jego córką.
0

Gość 10.09.2013 17:56 Odpowiedz Zgłoś

co za id**ta,mogłaby być jego córką.
0

puchacz rolny 10.09.2013 18:07 Odpowiedz Zgłoś

I oto jest praktyczne potwierdzenie powiedzenia : " zaj....ł ją na śmierć " !
2+

dada 10.09.2013 18:37 Odpowiedz Zgłoś

atraszne niewyonrażalne takiego s********a starego co robi krzywde dziecku kula w łeb i tyle
0

Gość 10.09.2013 19:22 Odpowiedz Zgłoś

chory swiat!!!!!!!!!!!!
0

Jaca1968 10.09.2013 22:39 Odpowiedz Zgłoś

Niech się żenią kiedy chcą, ale stukanko przed ukończeniem 15 roku życia powinno być karane i tyle.
0
Strona 11 z 13 9 10 11 12 13
Nowa moda w Rosji. ”Przeżyj -195 stopni Celsjusza” 5 Nowa moda w Rosji. ”Przeżyj -195 stopni Celsjusza” 11 godzin temu
Zobacz niezwykłe cmentarzysko okrętów nad Bałtykiem 8 Zobacz niezwykłe cmentarzysko okrętów nad Bałtykiem wczoraj, o godz: 10:16
Sponsorowane
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii W tokijskiej dzielnicy Akihabara, słynącej w równej mierze ze sklepów z elektroniką co ekscentrycznych, z europejskiego punktu widzenia,...
Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nagie modelki, artystyczne zdjęcia, niewielka liczba egzemplarzy, która trafia tylko do wybrańców. Tradycyjnie pod koniec roku zaprezentowano kolejną...