Krwawy odwet chrześcijan. Atak na szkołę

29.12.2011 05:12 CHRZEŚCIJANIE, ISLAM, NIGERIA, SZKOŁA
Krwawy odwet chrześcijan. Atak na szkołę

nigerdelta247.com

Wrzucili bombę do klasy.

Siedem osób, w tym 6 dzieci, zostało rannych po eksplozji ładunku wybuchowego w szkole muzułmańskiej na południu Nigerii. Atak może doprowadzić do wznowienia konfliktu między chrześcijanami i wyznawcami islamu - pisze Reuters.

Według lokalnej policji grupa mężczyzn wrzuciła ładunek wybuchowy do wnętrza budynku, w którym odbywała się lekcja języka arabskiego. W klasie przebywały dzieci w wieku od czterech do dziewięciu lat.

Funkcjonariusze podejrzewają, że za atakiem stoi miejscowy oddział samoobrony.

Islamiści znów zaatakowali chrześcijan. Bomby w kościołach więcej

Niedawno w Nigerii islamiści zaatakowali kościoły chrześcijańskie. Zginęło 39 osób. Do ataków przyznała się radykalna organizacja islamska Boko Haram.

To wypowiedzenie wojny chrześcijanom i Nigerii jako państwu. Chrześcijanie powinni bronić się w każdy możliwy sposób – powiedział  Ayo Oritsejafor, przewodniczący organizacji zrzeszającej Kościoły chrześcijańskie w Nigerii.

Następny tekst:

Pracują, a i tak nie mają za co żyć. Dola milionów Polaków Pracują, a i tak nie mają za co żyć. Dola milionów Polaków

Komentarze

Gość 05.11.2012 10:55 Zgłoś

"Funkcjonariusze podejrzewają, że za atakiem stoi miejscowy oddział samoobrony." Bronia sie przed dziecmi w wieku 4-9 lat??
0

Gość 05.11.2012 10:55 Zgłoś

Walczy światło z mrokiem za pomocą swieczki"
7-

Gość 05.11.2012 10:55 Zgłoś

Dobrze robią. Muzułmanie od małego uczeni są złego. Nic dobrego z nich nie wyrośnie. Kobiety się tam nie uczą, więc umarły same samce, które jakby żyły to by poszły do walki za kilkanaście lat.
10+

ddddd 05.11.2012 10:55 Zgłoś

Brawo !!
35+

Gość 05.11.2012 10:55 Zgłoś

A podobno według przykazań chrześcijanie nie mogą zabijać widać jak ich przestrzegają
0

Gość 05.11.2012 10:55 Zgłoś

jedź tam durniu i dopiero potem na temat przykazań zabieraj głos. Pewnie nie będziesz miał wyjścia? i zaczniesz wołać: nie ma boga nad allacha!!! Zapomnij o języku polskim .... Won parchu.
Gość A podobno według przykazań chrześcijanie nie mogą zabijać widać jak ich przestrzegają
1+

Gość 05.11.2012 10:55 Zgłoś

Czytaj ze zrozumieniem. Chcą wznowić wojnę, a co bardziej podjudzi ich do wojny niż zabijanie dzieci? Witamy w cywilizowanym świecie gdzie walczą ze sobą dwie pokojowe religie.
Gość "Funkcjonariusze podejrzewają, że za atakiem stoi miejscowy oddział samoobrony." Bronia sie przed dziecmi w wieku 4-9 lat??
31+

vnv 05.11.2012 10:55 Zgłoś

Nie zdziwiłbym się gdyby sami islamiści to zrobili, aby podjudzić swoich do wojny.
91+

Gość 05.11.2012 10:55 Zgłoś

To islamiści sami wrzucili bomby do szkoły.Oni najmniej martwią się o dzieci i kobiety.A przy okazji mają prawo do odwetu i tylko patrzyć jak zaatakują już całkowicie wybijając krzyżaków.
6+

Gość 05.11.2012 10:55 Zgłoś

Małpie wojny.
3+
Strona 1 z 8 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane