Lekarz urwał dziecku głowę podczas porodu i... wepchnął z powrotem

12.10.2012 09:26 CESARSKIE CIĘCIE, GŁOWA, LAKARZ, NOWORODEK, PORÓD, POZEW, SĄD, SZPITAL, URWANA, USA
Lekarz urwał dziecku głowę podczas porodu i... wepchnął z powrotem

adamci/sxc.hu

Horror na porodówce w USA.

Podczas porodu położnik urwał głowę noworodkowi i próbował to ukryć przed rodzicami, zarządzając cesarskie cięcie - podaje Daily Mail.

Para z Missouri oskarżyła parę położników o zabicie jej rodzącego się dziecka poprzez urwanie mu główki. Medycy starali się ukryć makabryczną prawdę, wpychając dziecko i jego głowę z powrotem do kanału rodnego.

Pijany ginekolog wbił igłę w głowę noworodka. Dziecko jest w śpiączce więcej

W pozwie, który przypomina scenariusz filmów grozy, rodzice opisali, jak Gilbert Webb i Susan Moore zmusili matkę do porodu siłami natury wbrew jej woli, a potem w straszliwy sposób spowodowali śmierć noworodka.

Nie dość, że doktor zarządził poród drogami rodnymi bez naszej zgody, to jeszcze nie pozwolił nam pojechać do innego szpitala, który przeprowadziłby cesarkę - skarżyli się rodzice zmarłego chłopca.

Ojciec odrąbał córce głowę i przyszedł z nią na policję więcej

W pierwszej fazie porodu ukazała się główka niemowlęcia, jednak jego tułów zaklinował się w kanale rodnym. Dr Webb próbował wyjąć dziecko, jednak zbyt mocno pociągnął je za głowę. Krew z żył i tętnic noworodka trysnęła na podłogę na oczach matki i jej partnera siedzącego zaledwie kilka kroków od łóżka porodowego.

Webb natychmiast wepchnął główkę i ciało chłopca z powrotem do dróg rodnych kobiety i wezwał ekipę do przeprowadzenia cesarskiego cięcia - napisano w pozwie.

Następny tekst:

Tusk obiecał w Sejmie wydatki na 800 mld złotych Tusk obiecał w Sejmie wydatki na 800 mld złotych

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.12.2012 08:49 Odpowiedz Zgłoś

ja pier..... masakra.. nie wiem co bym zrobila gdyby mnie taka syt. spotkala
3+

Gość 05.12.2012 10:04 Odpowiedz Zgłoś

takiemu tylko też głowe urwać razem z jajami!! szok!jestem miesiąc po porodzie też przezyłam nieciekawą sytuację dziecko mi ratowali...nie wyobrażam sobie co ci rodzice musieli przeżyć...ból i strata dziecka w tak tragiczny sposób przez cymbała pseudo lekarza
25+

Gość 05.12.2012 10:15 Odpowiedz Zgłoś

głupoty piszecie.włożyć ciało dziecka i jego głową do kanału rodnego nie jest możliwe....była jakaś tragedia ale myślę,że nie tak było jak opisują pismaki.
3+

Gość 22.12.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

Pan Webb naogladał się za dużo kreskówek na Carton Network
2-

Gość 03.01.2013 23:50 Odpowiedz Zgłoś

Można wepchnąć główkę do kanału rodnego,tak jest podczas naturalnego porodu że aby dziecko po etapie główki obrócić do odpowiedniej pozycji czasami trochę wpycha się je do środka
Gość głupoty piszecie.włożyć ciało dziecka i jego głową do kanału rodnego nie jest możliwe....była jakaś tragedia ale myślę,że nie tak było jak opisują pismaki.
2+

Gość 21.01.2013 11:10 Odpowiedz Zgłoś

A co to znaczy zarządzić poród Siłami Natury? W d**ach się Wam dzwieczyny poprzewracało! Jak sama nazwa wskazuje jest to naturalny i jedyny sposób urodzenia dziecka, a w razie komplikacji podejmuje się interwencje lekarskie np w postaci cesarskiego cięcia! Poza tym cały ten artykuł to jawna prowokacja! Weźcie sobie dużego grejfruta i spróbujcie niezauważenie wepchnąć do odbytu! Na pewno nikt nie zauważy. Zmyślone i do tego słabe.
11-

Marta 26.01.2013 11:49 Odpowiedz Zgłoś

Ty jeb** wiesniaku!! Jakie ty masz pojecie o porodze?!?! Czytaj troche ze zrozumieniem! Dziecko zaklinowalo sie w kanale rodnym! Jakbys ty sie zaklinowal miedzy skałamim to lepiej byloby ci urwac leb czy rozkuc skale bo bylaby taka mozliwosc??? Po to jest cesarka pustaku zeby uniknac takich sytuacji ja ta! Lekarz dal d**y po calosci tym cozrobil i tyle!! a ty swoim komentarzem..!!
Gość A co to znaczy zarządzić poród Siłami Natury? W d**ach się Wam dzwieczyny poprzewracało! Jak sama nazwa wskazuje jest to naturalny i jedyny sposób urodzenia dziecka, a w razie komplikacji podejmuje się interwencje lekarskie np w postaci cesarskiego cięcia! Poza tym cały ten artykuł to jawna prowokacja! Weźcie sobie dużego grejfruta i spróbujcie niezauważenie wepchnąć do odbytu! Na pewno nikt nie zauważy. Zmyślone i do tego słabe.
11+

Gość 13.02.2013 04:51 Odpowiedz Zgłoś

ty parszywa tepa sadystko,obys dostała raka!!!!
Gość A co to znaczy zarządzić poród Siłami Natury? W d**ach się Wam dzwieczyny poprzewracało! Jak sama nazwa wskazuje jest to naturalny i jedyny sposób urodzenia dziecka, a w razie komplikacji podejmuje się interwencje lekarskie np w postaci cesarskiego cięcia! Poza tym cały ten artykuł to jawna prowokacja! Weźcie sobie dużego grejfruta i spróbujcie niezauważenie wepchnąć do odbytu! Na pewno nikt nie zauważy. Zmyślone i do tego słabe.
2+

mama 16.02.2013 20:48 Odpowiedz Zgłoś

Szok takie sytulacje to nigdy nie powiny sie zdazyc a z tego lekarza to skur...
0