Maleńczuk: Lech Kaczyński występował podpity

13.05.2012 16:54 KACZYŃSKI, MALEŃCZUK, ONET, PIJANY, WYWIAD
Maleńczuk: Lech Kaczyński występował podpity

PAP/Ireneusz Sobieszczuk

Onet pod wpływem internautów zmienia tytuły.

Lech Kaczyński narobił takiego obciachu, że ten obciach ciągnie się za nim do dzisiaj. Teraz zwala się wszystko na Jarosława, bo nie pamiętamy już jaki był Lech. Lech był ciapowaty, wiecznie podpity i wykłócający się o samolot - powiedział w wywiadzie z Onetem muzyk, Maciej Maleńczuk.

Zgodnie z oczekiwaniami wybuchła burza i internauci zmusili redakcję do zmiany tytułu na stronie głównej na bardziej "bezpieczny". Tak przynajmniej twierdzi portal natemat.pl, obserwujący internetowe zamieszanie wokół wywiadu z Maleńczukiem.

Prezydent pozwie Palikota za pytania o alkohol więcej

Muzyk opowiedział Onetowi o swoich przekonaniach politycznych, stosunku m.in. lustracji, religii, "hymnu" Euro 2012, katastrofy w Smoleńsku i braci Kaczyńskich. Powołując się na własne doświadczenia wskazał na powtarzające się upojenie alkoholowe Lecha Kaczyńskiego.

Ja już się na tym doskonale znam i wiem kiedy ktoś jest na bani. A Leszek na wielu wystąpieniach państwowych był podpity - Maciej Maleńczuk mówi onet.pl.

Wątek kończy stwierdzeniem, że "bez Kaczyńskich w Polsce byłoby nudno".

Następny tekst:

Kilkadziesiąt poćwiartowanych zwłok na autostradzie Kilkadziesiąt poćwiartowanych zwłok na autostradzie

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:59 Odpowiedz Zgłoś

Ta lewacka świnia nie ma szacunku dla żadnych autorytetów!!! Paszoł won!!!
69+

Gość 05.11.2012 11:59 Odpowiedz Zgłoś

Maleńczuk= ŻYD. I wszystko jasne. Mówiąc ŻYD o Maleńkim, nie mówię żeby wyzywać od Żydków. Stwierdzam tylko niezaprzeczalny fakt, ze Maleńki jest ZYDEM. Gdyby to był 1942 rok i Maleńczuk chciałby się przejść po Warszawie zaraz by go wyłapali (za NOS) i wywieźli do sanatorium.
6+

Gość 05.11.2012 11:59 Odpowiedz Zgłoś

Maleńczuk, to przecież znany debil medialny...
73+

Gość 05.11.2012 11:59 Odpowiedz Zgłoś

Malenczuk napewno nie odmawia sobie dobrego proszku i tez piep....
62+

Gość 05.11.2012 11:59 Odpowiedz Zgłoś

W auszwic powinni dostać medal, ze rozprawiali się z rakiem toczącym Panstwo Polskie, a z drugiej strony kopa w du*pę, ze tak się tam opier....li, ze jeszcze tyle tego parchatego dziadostwa zostalo i po swiecie chodzi
Gość Maleńczuk= ŻYD. I wszystko jasne. Mówiąc ŻYD o Maleńkim, nie mówię żeby wyzywać od Żydków. Stwierdzam tylko niezaprzeczalny fakt, ze Maleńki jest ZYDEM. Gdyby to był 1942 rok i Maleńczuk chciałby się przejść po Warszawie zaraz by go wyłapali (za NOS) i wywieźli do sanatorium.
15+

Gość 05.11.2012 11:59 Odpowiedz Zgłoś

co ten khazar pitoli niech spada na szcaw
58+

Gość 05.11.2012 11:59 Odpowiedz Zgłoś

co mnie obchodzą wywody tego alkonarkomana
159+

Gość 05.11.2012 11:59 Odpowiedz Zgłoś

Maleńczuk pamięta ile razy był pijany i wystepował z rozpiętym rozporkiem
173+

Oldi 05.11.2012 11:59 Odpowiedz Zgłoś

ale o co ten raban ,Polski Prezydent na bani to normalne .
1+

Zachar 05.11.2012 11:59 Odpowiedz Zgłoś

Posuwalem w kiche Malenczuka w ZK Stargardzie Szczecinskim jak odsiadywal,jeczal jak dziewica a teraz kozak :) :) :) Prawdziwy artista z damska bielizna na dymanej dopie :O
5-
Strona 1 z 18 1 2 3
Przyszłość polskiej armii. Rekordowa oferta broni 6 Przyszłość polskiej armii. Rekordowa oferta broni wczoraj, o godz: 16:54
Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia 4 Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia wczoraj, o godz: 11:38
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...