Masowo mordują polskie bociany. Zabijają 10-latki

18.01.2013 21:58 BOCIAN, LIBAN, MYŚLIWY, PTAK
Masowo mordują polskie bociany. Zabijają 10-latki

PAP/Marcin Bielecki

Miliony bocianów i innych ptaków, które przelatują z Europy do Afryki, giną w Libanie. Zabijają je miejscowi myśliwi, wśród których znajdują się i 10-letni chłopcy - donosi TVN Meteo.

Gatunki migrujące z Europy do Afryki giną tam milionami (m.in. pelikany, bociany, żurawie i ptaki drapieżne).

Okazuje się, że Liban opanowała moda, według której o ich sprawności świadczy liczba i wielkość trofeów.

BOCIANY MOGĄ ZOSTAĆ W POLSCE NA ZAWSZE>>

Strzelają w powietrze do wszystkiego, co się rusza. Trzeba działać, zanim będzie za późno i zaczną się wiosenne migracje - alarmują przedstawiciele Grupy EkoLogicznej.

Przyrodnicy wystosowali już apel do ambasadora Libanu w Polsce.

SADYSTA SKATOWAŁ BOCIANA>>

Podczas przelotu przez tereny pustynne Azji Mniejszej ptaki są głodne. Polowanie na osłabione wędrówką zwierzęta jest nieludzkie - dodają.

Gatunki, które giną w Libanie są chronione przez prawo międzynarodowe oraz konwencje sygnowane przez wiele krajów Europy, Azji czy Afryki.

Następny tekst:

Skandal na Pomorzu! Komornik sprzedaje psa Skandal na Pomorzu! Komornik sprzedaje psa

Komentarze

Otaku 18.01.2013 22:04 Zgłoś

strzelać do myśliwych.W końcu to własność Polski,a nie afrykasów!
218+

ol 18.01.2013 22:15 Zgłoś

Liba to kraj pedolków.Libia to musli sracze.Tępic sraczeilamus.
16+

symbolic 18.01.2013 22:15 Zgłoś

ty jeb..ny egoisto co ci zwierzeta zawiniły ? co ? a za te 1200zl to sam jestes sobie winien , trzeba było sie uczyc albo emigrowac a nie stac pod sklepem i narzekac . BURAKU !!!
Komentarz usunięty
158+

Gość 18.01.2013 22:17 Zgłoś

Kolejny temat na zamówienie ha..ha.....
1+

ZYNIO 18.01.2013 22:24 Zgłoś

znowu ten islam - to już szok !!! czy oni tylko potrafią porywać mordować ???
21+

Gość 18.01.2013 22:39 Zgłoś

Kiedyś Liban nazywany był Szwajcarią Bliskiego Wschodu. Odkąd większością stali się muzulmanie stał się tym czym większość arabskich krajów bez ropy. Bród, smród i zacofanie.
56+

Gość 18.01.2013 22:41 Zgłoś

nasze boćki : /
13+

F-16 18.01.2013 22:46 Zgłoś

Wysłać na nich nasze "jastrzębie" !!!!
2+

Gość 18.01.2013 22:49 Zgłoś

Bycie arabusem jest nieludzkie. Tutaj niczego więcej nie trzeba. I jeszcze ten ich "islam", religia pokoju, kuźwa ich mać.
7+

Gość 18.01.2013 22:51 Zgłoś

Mordują bo to POLSKIE BOCIANY za przyzwoleniem żydotusków
2+
Strona 1 z 6 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane