Masowo mordują polskie bociany. Zabijają 10-latki

18.01.2013 21:58 BOCIAN, LIBAN, MYŚLIWY, PTAK
Masowo mordują polskie bociany. Zabijają 10-latki

PAP/Marcin Bielecki

Miliony bocianów i innych ptaków, które przelatują z Europy do Afryki, giną w Libanie. Zabijają je miejscowi myśliwi, wśród których znajdują się i 10-letni chłopcy - donosi TVN Meteo.

Gatunki migrujące z Europy do Afryki giną tam milionami (m.in. pelikany, bociany, żurawie i ptaki drapieżne).

Okazuje się, że Liban opanowała moda, według której o ich sprawności świadczy liczba i wielkość trofeów.

BOCIANY MOGĄ ZOSTAĆ W POLSCE NA ZAWSZE>>

Strzelają w powietrze do wszystkiego, co się rusza. Trzeba działać, zanim będzie za późno i zaczną się wiosenne migracje - alarmują przedstawiciele Grupy EkoLogicznej.

Przyrodnicy wystosowali już apel do ambasadora Libanu w Polsce.

SADYSTA SKATOWAŁ BOCIANA>>

Podczas przelotu przez tereny pustynne Azji Mniejszej ptaki są głodne. Polowanie na osłabione wędrówką zwierzęta jest nieludzkie - dodają.

Gatunki, które giną w Libanie są chronione przez prawo międzynarodowe oraz konwencje sygnowane przez wiele krajów Europy, Azji czy Afryki.

Następny tekst:

Skandal na Pomorzu! Komornik sprzedaje psa Skandal na Pomorzu! Komornik sprzedaje psa

Dodaj komentarz

Komentarze

Otaku 18.01.2013 22:04 Odpowiedz Zgłoś

strzelać do myśliwych.W końcu to własność Polski,a nie afrykasów!
217+

ol 18.01.2013 22:15 Odpowiedz Zgłoś

Liba to kraj pedolków.Libia to musli sracze.Tępic sraczeilamus.
16+

symbolic 18.01.2013 22:15 Odpowiedz Zgłoś

ty jeb..ny egoisto co ci zwierzeta zawiniły ? co ? a za te 1200zl to sam jestes sobie winien , trzeba było sie uczyc albo emigrowac a nie stac pod sklepem i narzekac . BURAKU !!!
Komentarz usunięty
158+

Gość 18.01.2013 22:17 Odpowiedz Zgłoś

Kolejny temat na zamówienie ha..ha.....
1+

ZYNIO 18.01.2013 22:24 Odpowiedz Zgłoś

znowu ten islam - to już szok !!! czy oni tylko potrafią porywać mordować ???
21+

Gość 18.01.2013 22:39 Odpowiedz Zgłoś

Kiedyś Liban nazywany był Szwajcarią Bliskiego Wschodu. Odkąd większością stali się muzulmanie stał się tym czym większość arabskich krajów bez ropy. Bród, smród i zacofanie.
56+

Gość 18.01.2013 22:41 Odpowiedz Zgłoś

nasze boćki : /
13+

F-16 18.01.2013 22:46 Odpowiedz Zgłoś

Wysłać na nich nasze "jastrzębie" !!!!
2+

Gość 18.01.2013 22:49 Odpowiedz Zgłoś

Bycie arabusem jest nieludzkie. Tutaj niczego więcej nie trzeba. I jeszcze ten ich "islam", religia pokoju, kuźwa ich mać.
7+

Gość 18.01.2013 22:51 Odpowiedz Zgłoś

Mordują bo to POLSKIE BOCIANY za przyzwoleniem żydotusków
2+
Strona 1 z 6 1 2 3
CZY WIESZ, ŻE... USA budują latające spodki? To UFO widziała cała Ameryka 5 CZY WIESZ, ŻE... USA budują latające spodki? To UFO widziała cała Ameryka 8 godzin temu
Mamy już zimę! Na razie tylko astronomiczną 8 Mamy już zimę! Na razie tylko astronomiczną 6 godzin temu
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...