Masowo mordują polskie bociany. Zabijają 10-latki

18.01.2013 21:58 BOCIAN, LIBAN, MYŚLIWY, PTAK
Masowo mordują polskie bociany. Zabijają 10-latki

PAP/Marcin Bielecki

Miliony bocianów i innych ptaków, które przelatują z Europy do Afryki, giną w Libanie. Zabijają je miejscowi myśliwi, wśród których znajdują się i 10-letni chłopcy - donosi TVN Meteo.

Gatunki migrujące z Europy do Afryki giną tam milionami (m.in. pelikany, bociany, żurawie i ptaki drapieżne).

Okazuje się, że Liban opanowała moda, według której o ich sprawności świadczy liczba i wielkość trofeów.

BOCIANY MOGĄ ZOSTAĆ W POLSCE NA ZAWSZE>>

Strzelają w powietrze do wszystkiego, co się rusza. Trzeba działać, zanim będzie za późno i zaczną się wiosenne migracje - alarmują przedstawiciele Grupy EkoLogicznej.

Przyrodnicy wystosowali już apel do ambasadora Libanu w Polsce.

SADYSTA SKATOWAŁ BOCIANA>>

Podczas przelotu przez tereny pustynne Azji Mniejszej ptaki są głodne. Polowanie na osłabione wędrówką zwierzęta jest nieludzkie - dodają.

Gatunki, które giną w Libanie są chronione przez prawo międzynarodowe oraz konwencje sygnowane przez wiele krajów Europy, Azji czy Afryki.

Następny tekst:

Skandal na Pomorzu! Komornik sprzedaje psa Skandal na Pomorzu! Komornik sprzedaje psa

Dodaj komentarz

Komentarze

Otaku 18.01.2013 22:04 Odpowiedz Zgłoś

strzelać do myśliwych.W końcu to własność Polski,a nie afrykasów!
217+

ol 18.01.2013 22:15 Odpowiedz Zgłoś

Liba to kraj pedolków.Libia to musli sracze.Tępic sraczeilamus.
16+

symbolic 18.01.2013 22:15 Odpowiedz Zgłoś

ty jeb..ny egoisto co ci zwierzeta zawiniły ? co ? a za te 1200zl to sam jestes sobie winien , trzeba było sie uczyc albo emigrowac a nie stac pod sklepem i narzekac . BURAKU !!!
Komentarz usunięty
158+

Gość 18.01.2013 22:17 Odpowiedz Zgłoś

Kolejny temat na zamówienie ha..ha.....
1+

ZYNIO 18.01.2013 22:24 Odpowiedz Zgłoś

znowu ten islam - to już szok !!! czy oni tylko potrafią porywać mordować ???
21+

Gość 18.01.2013 22:39 Odpowiedz Zgłoś

Kiedyś Liban nazywany był Szwajcarią Bliskiego Wschodu. Odkąd większością stali się muzulmanie stał się tym czym większość arabskich krajów bez ropy. Bród, smród i zacofanie.
56+

Gość 18.01.2013 22:41 Odpowiedz Zgłoś

nasze boćki : /
13+

F-16 18.01.2013 22:46 Odpowiedz Zgłoś

Wysłać na nich nasze "jastrzębie" !!!!
2+

Gość 18.01.2013 22:49 Odpowiedz Zgłoś

Bycie arabusem jest nieludzkie. Tutaj niczego więcej nie trzeba. I jeszcze ten ich "islam", religia pokoju, kuźwa ich mać.
7+

Gość 18.01.2013 22:51 Odpowiedz Zgłoś

Mordują bo to POLSKIE BOCIANY za przyzwoleniem żydotusków
2+
Strona 1 z 6 1 2 3
Dowód na okradanie zwłok. "Tusz do rzęs z Amsterdamu" 4 Dowód na okradanie zwłok. "Tusz do rzęs z Amsterdamu" wczoraj, o godz: 17:14
Odkryli zbiorowy grób na Ukrainie. "Ciała zawinięte w folię” 4 Odkryli zbiorowy grób na Ukrainie. "Ciała zawinięte w folię” wczoraj, o godz: 16:16
Sponsorowane
CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju Dziennikarka poprosiła 40 fotoedytorów z 25 krajów by uczynili ją "piękną". Różnice w pojmowaniu urody zaskakują. Jeden ideał...
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....