Masowo mordują polskie bociany. Zabijają 10-latki

18.01.2013 21:58 BOCIAN, LIBAN, MYŚLIWY, PTAK
Masowo mordują polskie bociany. Zabijają 10-latki

PAP/Marcin Bielecki

Miliony bocianów i innych ptaków, które przelatują z Europy do Afryki, giną w Libanie. Zabijają je miejscowi myśliwi, wśród których znajdują się i 10-letni chłopcy - donosi TVN Meteo.

Gatunki migrujące z Europy do Afryki giną tam milionami (m.in. pelikany, bociany, żurawie i ptaki drapieżne).

Okazuje się, że Liban opanowała moda, według której o ich sprawności świadczy liczba i wielkość trofeów.

BOCIANY MOGĄ ZOSTAĆ W POLSCE NA ZAWSZE>>

Strzelają w powietrze do wszystkiego, co się rusza. Trzeba działać, zanim będzie za późno i zaczną się wiosenne migracje - alarmują przedstawiciele Grupy EkoLogicznej.

Przyrodnicy wystosowali już apel do ambasadora Libanu w Polsce.

SADYSTA SKATOWAŁ BOCIANA>>

Podczas przelotu przez tereny pustynne Azji Mniejszej ptaki są głodne. Polowanie na osłabione wędrówką zwierzęta jest nieludzkie - dodają.

Gatunki, które giną w Libanie są chronione przez prawo międzynarodowe oraz konwencje sygnowane przez wiele krajów Europy, Azji czy Afryki.

Następny tekst:

Skandal na Pomorzu! Komornik sprzedaje psa Skandal na Pomorzu! Komornik sprzedaje psa

Dodaj komentarz

Komentarze

Otaku 18.01.2013 22:04 Odpowiedz Zgłoś

strzelać do myśliwych.W końcu to własność Polski,a nie afrykasów!
217+

ol 18.01.2013 22:15 Odpowiedz Zgłoś

Liba to kraj pedolków.Libia to musli sracze.Tępic sraczeilamus.
16+

symbolic 18.01.2013 22:15 Odpowiedz Zgłoś

ty jeb..ny egoisto co ci zwierzeta zawiniły ? co ? a za te 1200zl to sam jestes sobie winien , trzeba było sie uczyc albo emigrowac a nie stac pod sklepem i narzekac . BURAKU !!!
Komentarz usunięty
158+

Gość 18.01.2013 22:17 Odpowiedz Zgłoś

Kolejny temat na zamówienie ha..ha.....
1+

ZYNIO 18.01.2013 22:24 Odpowiedz Zgłoś

znowu ten islam - to już szok !!! czy oni tylko potrafią porywać mordować ???
21+

Gość 18.01.2013 22:39 Odpowiedz Zgłoś

Kiedyś Liban nazywany był Szwajcarią Bliskiego Wschodu. Odkąd większością stali się muzulmanie stał się tym czym większość arabskich krajów bez ropy. Bród, smród i zacofanie.
56+

Gość 18.01.2013 22:41 Odpowiedz Zgłoś

nasze boćki : /
13+

F-16 18.01.2013 22:46 Odpowiedz Zgłoś

Wysłać na nich nasze "jastrzębie" !!!!
2+

Gość 18.01.2013 22:49 Odpowiedz Zgłoś

Bycie arabusem jest nieludzkie. Tutaj niczego więcej nie trzeba. I jeszcze ten ich "islam", religia pokoju, kuźwa ich mać.
7+

Gość 18.01.2013 22:51 Odpowiedz Zgłoś

Mordują bo to POLSKIE BOCIANY za przyzwoleniem żydotusków
2+
Strona 1 z 6 1 2 3
Przyszłość polskiej armii. Rekordowa oferta broni 6 Przyszłość polskiej armii. Rekordowa oferta broni wczoraj, o godz: 16:54
Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia 4 Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia wczoraj, o godz: 11:38
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...