Masowo porywają młode chrześcijanki. Eksterminacja

11.06.2011 11:42 CHRZEŚCIJANIE, MUZUŁMANIE, PAKISTAN, PORWANIA, RELIGIA
Masowo porywają młode chrześcijanki. Eksterminacja

barunroy.wordpress.com

Muzułmanie są bezwzględni.

Kobiety w Pakistanie zmuszane do porzucenia chrześcijaństwa i przejścia na islam, a następnie wydawane pod przymusem za mąż za muzułmanów.

To nowa metoda stopniowego eliminowania chrześcijan z prowincji Pendżab - twierdzą przedstawiciele chrześcijańskiej mniejszości. 

Problem dotyczy również mniejszości hinduistycznej w Pakistanie. 

Mniejszości czują się bardzo zagrożone. Ludzie są dyskryminowani nawet w urzędach - oświadczył jeden z katolickich kapłanów.

Premier: dość tolerancji dla muzułmanów w Europie więcej

Za krytyczną sytuację mniejszości wyznaniowych uznał raport przygotowany przez Insytytut Jinnaha.

Muzułmanie napadli na kościół. Zaatakowali wiernych więcej

Jak przypomina IAR sprawa stała się głośna po porwaniu Farah Hatim - młodej chrześcijanki porwanej na terenie prowincji Pendżab. Jej przypadek bada obecnie minister Paul Bhatti - specjalny doradca premiera Pakistanu do spraw mniejszości.

Mniejszość chrześcijańska w Pakistanie liczy niemal 3 mln wiernych.

Następny tekst:

Kolejni imigranci na Lampedusie. Wyspa pęka w szwach Kolejni imigranci na Lampedusie. Wyspa pęka w szwach

Komentarze

Gość 22.10.2012 18:09 Zgłoś

Polek nie trzeba namawiac , same ida i rozkładaja nogi przed ciapatymi
56+

Gość 22.10.2012 18:09 Zgłoś

to potwierdza fakt iż u tych ludzi nie ma tolerancji...współczuję tym ludziom:(
52+

Gość 22.10.2012 18:09 Zgłoś

Za to w Europie mają wszystkie prawa, często takie których obywatele nie mają.
80+

Paul86 22.10.2012 18:09 Zgłoś

Czy jacyś lewacy zaprotestują przeciw tym islamofobicznym informacjom?
15+

Gość 22.10.2012 18:09 Zgłoś

F**k pieprzone plemie!!! STOP MUSLI w EUROPIE!!!
72+

Gość 22.10.2012 18:09 Zgłoś

ciebie pierwszego
Komentarz usunięty
6+

Gość 22.10.2012 18:09 Zgłoś

zgadzam sie!
gosc Muzulmanie i i caly Islam musi z Europy zniknac do Oswiecimia i palic na 3 zmiamy niedziele i swieta Europa potrzebuje HITLERA co zrobi porzadek najpierw z politykami europy a potem reszta islamskiej bandy . Jak dlugo jeszcze bedziemy tolerowac ten stan rzeczy robia co chca.Europo obudrz sie dopuki nie jest za pozno bo inaczej oni wezma sie za nas
8+

Gość 22.10.2012 18:09 Zgłoś

jak to obliczyłeś?w pamięci?czy masz taki super komputer i ci to obliczył
Komentarz usunięty
45+

Gość 22.10.2012 18:09 Zgłoś

Jesteś zbytnim optymistą.
Komentarz usunięty
13+

Gość 22.10.2012 18:09 Zgłoś

Francja już jest przegrana,czy wy ludzie tolerancji chcecie,żeby to spotkało Polskę naszą?jak tak to już uczcie się koranu,wtedy będziecie super tolerancyjni .Francji mi nie szkoda,sami są sobie winni zachciało im się kolonizacji dawno temu to teraz za to płacą słono,to samo dotyczy się Brytyjczyków
88+
Strona 1 z 12 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane