Masz psa? Zobacz, ile z nim przechodzisz kilometrów

11.02.2011 12:34 CZŁOWIEK, DOM, PARK, PIES, PUPIL, SPACER, ZDROWIE, ZWIERZĘ
Masz psa? Zobacz, ile z nim przechodzisz kilometrów

Fot. sxc.hu

To gigantyczna odległość.

Prawie 40 tysięcy kilometrów w ciągu życia psa - takie wędrówki odbywają ze swoimi ulubieńcami ich właściciele.

TAK PSY I KOTY PRZEPOWIADAJĄ POGODĘ>>

W ciągu tygodnia, średnio pies spaceruje ze swoim panem osiem godzin i 54 minut. Łącznie pokonują razem 57,6 kilometrów. To daje prawie trzy tysiące kilometrów rocznie, a w ciągu życia psa nawet 40 tys. kilometrów - przyjmując średnią życia zwierzaka na 12,8 lat.

Z badań brytyjskich wynika także, że dziennie pies dostaje dwa spacery po 47 minut każdy i jeden krótki - trzynastominutowy. Dziennie więc w sumie to 107 minut i siedem kilometrów.

PIES CZY KOT. ZOBACZ, KTÓRE ZWIERZE JEST MĄDRZEJSZE>>

Spacery zwykle odbywają się w okolicy (41 proc. respondentów), albo w parku (42 proc.). Większość właścicieli psów chciałaby wychodzić na spacer jeszcze częściej, ale przeszkadza im "gorączkowy" tryb życia.

Następny tekst:

Nokia i Microsoft łączą siły Nokia i Microsoft łączą siły

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 15:58 Odpowiedz Zgłoś

Przykro mi to pisać ale jesteś skończonym kretynem. Twoja prowokacja jest na poziomie rynsztoka z którego się z pewnością wywodzisz
gość Myślę, że pewien przykład czerpią od nauczycieli. Przecież uczniowie mają więcej godzin nauki niż nauczyciele pracy. Ponadto zawsze mają zajęcia poza lekcyjne, potem szybciutko do domu i nauka. Ściąganie może jest jakimś sposobem.
0

Gość 22.10.2012 15:58 Odpowiedz Zgłoś

zapomniano wrzucić do jednego wora kategorii "w okolicy" i "po parku" bo normalne że ci co chodzą do parku z psem to do tego, który jest w okolicy...
Gość a mój dziadek walczył o śląskość Mazur, wiecie gdzie?? na Podchalu.. buahahahahahahahahaha
0

Gość 22.10.2012 15:58 Odpowiedz Zgłoś

kobiety lubia psy, zwlaszcza te z duzym
Gość Trzeba było się uczyć . Takie pieniądze to opiekunka do dziecka ode mnie dostaje.
0

Gość 22.10.2012 15:58 Odpowiedz Zgłoś

Słyszałam, że podaja tam czasem także duszonkę z obcokrajowców ale pycha w sosie mietowym.
gość Myślę, że pewien przykład czerpią od nauczycieli. Przecież uczniowie mają więcej godzin nauki niż nauczyciele pracy. Ponadto zawsze mają zajęcia poza lekcyjne, potem szybciutko do domu i nauka. Ściąganie może jest jakimś sposobem.
0

aska 22.10.2012 15:58 Odpowiedz Zgłoś

Morderca z ciebie.
gość Myślę, że pewien przykład czerpią od nauczycieli. Przecież uczniowie mają więcej godzin nauki niż nauczyciele pracy. Ponadto zawsze mają zajęcia poza lekcyjne, potem szybciutko do domu i nauka. Ściąganie może jest jakimś sposobem.
0

Gosia 22.10.2012 15:58 Odpowiedz Zgłoś

Ja mam labradora jest kochany i faktycznie chodzimy z nim na spacer ynawet cztery razy dziennie. Mam ten komfort ze mieszkam blisko lasu, mam tez swoje ranczo. Jestem szczęśliwa z moim, a raczej naszym labusiem. To jest nasz pełno wartościowy członek rodziny i daje nam ogrom radości. Polecam ale naprawdę musisz go kochać)))
Gość No prosze dopiero teraz sie państwo budzi ?? Co WYBRAŁO .. dalej , jeszcze raz oddajcie im wladzę !!!!!
0

lecter 22.10.2012 15:58 Odpowiedz Zgłoś

bylem w restauracji w zimbawe dali mi plucka bardzo smaczne powiedzialem z czego to a zjednego bialasa powiedzial kelner bardzo smaczne
gość Myślę, że pewien przykład czerpią od nauczycieli. Przecież uczniowie mają więcej godzin nauki niż nauczyciele pracy. Ponadto zawsze mają zajęcia poza lekcyjne, potem szybciutko do domu i nauka. Ściąganie może jest jakimś sposobem.
0

Gość 22.10.2012 15:58 Odpowiedz Zgłoś

jestem chory na głowę i ma uszkodzony receptor mózgowy odpowiedzialny za denuncjację .
Gość a ja uwazam ze to nic strasznego bo wiele przedmiotow w szkole jest nie potrzebmych, a mlodziez nie jest w stanie wszystkiego na raz ogarnac. jak idziemy do szkoly z profilem np. angielskim to mamy tyle samo godzin historii, wosu czy przesiebiorczosci...
0

Gość 22.10.2012 15:58 Odpowiedz Zgłoś

jestem chory na głowę i mam uszkodzony receptor mózgowy odpowiedzialny za denuncjację .
Gość a ty d*pku co zrobiles trzeba bylo jechac na wiejska z wiazka granatow
0

Gość 22.10.2012 15:58 Odpowiedz Zgłoś

z swoim pieskiem kupy na swój dywan
::sQn:: wszyscy dostaną bana 5 listopada jak grupa anonymous rozwali fejsbuka
0

Gość 22.10.2012 15:58 Odpowiedz Zgłoś

ludzie kurvva .gdzie my żyjemy? teraz zbierajcie te wasze goowna w kieszeń jak nie macie gdzie komuna się skończyła do kurvvy nędzy czy wy tego nie możecie pojąć .dla tego proponuje ustawe możliwości strzelania do psów srających bezpańsko pod oknami choć by z procy balistycznej dla wędkarzy
Gość to nie jest nic nowego chyba rok temu oglądałem jakiś program gdzie samochód jeździł na paliwie ze skorupek orzechów
0

Gość 22.10.2012 15:58 Odpowiedz Zgłoś

proponuję zrobić grupki fotograficzne od tak aby sfotografować tych wszystkich ,nie wiadomo jak ich nazwać,co załatwiają swoje potrzeby gdzie popadnie. wszystko po to by przysolić im mandaty .500 zł. teraz jest taki taryfikator.w razie recydywy 1000 zł . jeśli za pierwszym razem się nie nauczyli to za drugim może by się wreszcie nauczyli .
Gość ja mam bmw 100% na wode
0

Gość 22.10.2012 15:58 Odpowiedz Zgłoś

ile kilometrów robisz i ile odchodów za sobą zostawiasz powinno być
Gość Wielu nadal uważa, że mamy równe żołądki i że" należy się". Ale kapitalizm nie jest sentymentalny. Trzeba być kreatywnym, pracowitym,wykształconym, żeby coś osiągnąć. To jest w sumie dość uczciwe, bo dlaczego leń, pijak, nieuk ma mieć taki sam standard.
0

Gość 22.10.2012 15:58 Odpowiedz Zgłoś

a ci co nie maja zwierzat sa gorszymi syfami!! ch--uj--em wieje od was
Gość Trudno jest teraz znaleźć wartościową kobietę, zainteresowaną rodziną. Szkoda. Muszę szukać dalej.
0

Gość 22.10.2012 15:58 Odpowiedz Zgłoś

ładne masz słownictwo świadczy to o twojej inteligencji .................
Gość Trudno jest teraz znaleźć wartościową kobietę, zainteresowaną rodziną. Szkoda. Muszę szukać dalej.
0
Strona 2 z 2 1 2
Znaleźli obiecane złoto na plaży. Sztabek jest więcej! 4 Znaleźli obiecane złoto na plaży. Sztabek jest więcej! wczoraj, o godz: 18:43
Dom Hitlera stanie się muzeum. Decyzja po wielu latach 4 Dom Hitlera stanie się muzeum. Decyzja po wielu latach wczoraj, o godz: 15:29
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Nie mogło być festiwalu muzycznego bez błotnego bajorka. Kąpiele pod tzw. grzybkiem są obok koncertów jedną z największych...