McDonald's jak harem! Pracownice zmuszane do seksu

12.01.2013 12:56 MCDONALD'S, MOLESTOWANIE, POZEW
McDonald's jak harem! Pracownice zmuszane do seksu

sxc.hu

Cztery pracownice restauracji McDonald's na przedmieściach Chicago oskarżają swojego przełożonego o zmuszanie do uprawiania seksu. Menedżer groził, że jeśli nie pójdą z nim na zaplecze, to nie pozwoli im na korzystanie z toalety.

PIELĘGNIARZ ZGWAŁCIŁ W SZPITALU NASTOLATKĘ PO NARKOZIE>>

Z pozwu o odszkodowanie, który trafił do sądu wynika, że Alfonso Rojas stworzył kobietom prawdziwe piekło.

Zmuszał je do seksu oralnego i hiszpańskiego, ręcznej stymulacji penisa. Miał też obnażać i ocierać się genitaliami o podwładne. Jedna z ofiar, żeby uniknąć molestowania dwa razy nasikała w spodnie - donosi courthousenews.com

SEKS ZA AWANS. AŻ TYLE OSÓB ROBI KARIERĘ PRZEZ ŁÓŻKO>>

Przypadków seksualnych napaści było co najmniej kilkanaście. Kobiety oskarżają o brak reakcji na zachowanie menadżera także małżeństwo, prowadzące na zasadzie franczyzy restaurację w Palatine.

Przedstawiciele McDonald's nie chcieli komentować sprawy.

Następny tekst:

Alarm ekspertów! Metale ciężkie w jedzeniu dla dzieci Alarm ekspertów! Metale ciężkie w jedzeniu dla dzieci

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 12.01.2013 13:02 Odpowiedz Zgłoś

pewnie coś się im urwało dlatego złożyły pozew...
2-

Gość 12.01.2013 13:05 Odpowiedz Zgłoś

Wiadomo kto lubi takie ucieszki.
Komentarz usunięty
0

Gość 12.01.2013 13:14 Odpowiedz Zgłoś

I R****LBYM
7-

Gość 12.01.2013 13:16 Odpowiedz Zgłoś

przynajmniej miały dobrze
0

Gość 12.01.2013 13:34 Odpowiedz Zgłoś

w niedzielę przyjdzie po ciebie sprawiedliwość.amen.
Komentarz usunięty
1-

voodo.pl 12.01.2013 13:34 Odpowiedz Zgłoś

Staruszki zostawiły już wszystko na tacy . A co zostało po zakupie leków poszło na Rydzyjko do Torunia.
Komentarz usunięty
2+

Gość 12.01.2013 13:35 Odpowiedz Zgłoś

no może w tym stylu no to swiadczy tylko o nawykach może tam w u.s.a to norma u nas jak pracowałem co prawda w zakladzie fryzjerskim "stosunki" były zawsze zadowalające na pewno w dzisiejszych przepisach byłyby już niedozwolone a nawet jakiś paragraf by zadziałał była wieksza swoboda niz teraz dziewczynki wiedziały po co sie żyje nie to co teraz duska lubię tylko pokazwać i to im wystarczy kiedyś społeczeństwo nie było "uświadomione" nie było takich tam dewiantek w stylu obecnych feministek.......................
0

Gość 12.01.2013 13:36 Odpowiedz Zgłoś

w niedzielę przyjdzie po ciebie sprawiedliwość.murzyny z długimi kabanami.amen.
Gość I R****LBYM
1+

Gość 12.01.2013 13:37 Odpowiedz Zgłoś

boli że nie dla ciebie szujo?no to masz na głowę Świętego Michała.amen,
voodo.pl Staruszki zostawiły już wszystko na tacy . A co zostało po zakupie leków poszło na Rydzyjko do Torunia.
1-

Gość 12.01.2013 13:39 Odpowiedz Zgłoś

miały dobrze?no to masz taką samą miarkę.amen.
Gość przynajmniej miały dobrze
0
Strona 1 z 6 1 2 3
Papież ma wrogów w Watykanie. "Ten mały Argentyńczyk" 5 Papież ma wrogów w Watykanie. "Ten mały Argentyńczyk" 8 godzin temu
Nieznane zdjęcia dyktatora. Ujawnili dzieciństwo Kima 5 Nieznane zdjęcia dyktatora. Ujawnili dzieciństwo Kima 7 godzin temu
Sponsorowane
Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Julia Tymoszenko pochwaliła się swoim domem przed dziennikarzami ze stowarzyszenia "Bez Płotów". Chciała, by wszyscy mogli zobaczyć jak...
Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Choć Google Earth jest w sieci od dekady, wiele elementów naszego świata nadal ukrytych jest przez płaszcz cenzury....
Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Makabryczne atrakcje z niezrozumiałych względów przyciągają rzesze turystów. Fascynacja śmiercią i horrorem wciąż nie traci na popularności, a...