McDonald's jak harem! Pracownice zmuszane do seksu

12.01.2013 12:56 MCDONALD'S, MOLESTOWANIE, POZEW
McDonald's jak harem! Pracownice zmuszane do seksu

sxc.hu

Cztery pracownice restauracji McDonald's na przedmieściach Chicago oskarżają swojego przełożonego o zmuszanie do uprawiania seksu. Menedżer groził, że jeśli nie pójdą z nim na zaplecze, to nie pozwoli im na korzystanie z toalety.

PIELĘGNIARZ ZGWAŁCIŁ W SZPITALU NASTOLATKĘ PO NARKOZIE>>

Z pozwu o odszkodowanie, który trafił do sądu wynika, że Alfonso Rojas stworzył kobietom prawdziwe piekło.

Zmuszał je do seksu oralnego i hiszpańskiego, ręcznej stymulacji penisa. Miał też obnażać i ocierać się genitaliami o podwładne. Jedna z ofiar, żeby uniknąć molestowania dwa razy nasikała w spodnie - donosi courthousenews.com

SEKS ZA AWANS. AŻ TYLE OSÓB ROBI KARIERĘ PRZEZ ŁÓŻKO>>

Przypadków seksualnych napaści było co najmniej kilkanaście. Kobiety oskarżają o brak reakcji na zachowanie menadżera także małżeństwo, prowadzące na zasadzie franczyzy restaurację w Palatine.

Przedstawiciele McDonald's nie chcieli komentować sprawy.

Następny tekst:

Alarm ekspertów! Metale ciężkie w jedzeniu dla dzieci Alarm ekspertów! Metale ciężkie w jedzeniu dla dzieci

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 12.01.2013 13:02 Odpowiedz Zgłoś

pewnie coś się im urwało dlatego złożyły pozew...
2-

Gość 12.01.2013 13:05 Odpowiedz Zgłoś

Wiadomo kto lubi takie ucieszki.
Komentarz usunięty
0

Gość 12.01.2013 13:14 Odpowiedz Zgłoś

I R****LBYM
7-

Gość 12.01.2013 13:16 Odpowiedz Zgłoś

przynajmniej miały dobrze
0

Gość 12.01.2013 13:34 Odpowiedz Zgłoś

w niedzielę przyjdzie po ciebie sprawiedliwość.amen.
Komentarz usunięty
1-

voodo.pl 12.01.2013 13:34 Odpowiedz Zgłoś

Staruszki zostawiły już wszystko na tacy . A co zostało po zakupie leków poszło na Rydzyjko do Torunia.
Komentarz usunięty
2+

Gość 12.01.2013 13:35 Odpowiedz Zgłoś

no może w tym stylu no to swiadczy tylko o nawykach może tam w u.s.a to norma u nas jak pracowałem co prawda w zakladzie fryzjerskim "stosunki" były zawsze zadowalające na pewno w dzisiejszych przepisach byłyby już niedozwolone a nawet jakiś paragraf by zadziałał była wieksza swoboda niz teraz dziewczynki wiedziały po co sie żyje nie to co teraz duska lubię tylko pokazwać i to im wystarczy kiedyś społeczeństwo nie było "uświadomione" nie było takich tam dewiantek w stylu obecnych feministek.......................
0

Gość 12.01.2013 13:36 Odpowiedz Zgłoś

w niedzielę przyjdzie po ciebie sprawiedliwość.murzyny z długimi kabanami.amen.
Gość I R****LBYM
1+

Gość 12.01.2013 13:37 Odpowiedz Zgłoś

boli że nie dla ciebie szujo?no to masz na głowę Świętego Michała.amen,
voodo.pl Staruszki zostawiły już wszystko na tacy . A co zostało po zakupie leków poszło na Rydzyjko do Torunia.
1-

Gość 12.01.2013 13:39 Odpowiedz Zgłoś

miały dobrze?no to masz taką samą miarkę.amen.
Gość przynajmniej miały dobrze
0
Strona 1 z 6 1 2 3
Takie było życie Jezusa. Nikt tego nie podważa 9 Takie było życie Jezusa. Nikt tego nie podważa wczoraj, o godz: 21:11
Mamy już zimę! Na razie tylko astronomiczną 8 Mamy już zimę! Na razie tylko astronomiczną wczoraj, o godz: 13:24
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...