Metamfetaminę produkują w domu

25.08.2009 13:13 METAMFETAMINA, METODA, PRODUKCJA, RECEPTURA, SPOSÓB
Metamfetaminę produkują w domu

Fot. wordpress.com

Amerykańscy narkomani wynaleźli prostą recepturę.

Wystarczy duża butelka po wodzie, kilka garści tabletek bez recepty i trochę środków czystości. Po zmieszaniu trzeba tylko uważać na możliwość wybuchu powstałych gazów, metamfetamina jest gotowa. Amerykańskie władze są przerażone, bo teraz każdy sam może wyprodukować jeden z najbardziej uzależniających narkotyków - donosi "The Star Telegram".

Do niedawna produkcja metafetaminy wymagała wiedzy chemicznej i wielu trudno dostępnych substancji. To już jednak przeszłość, bo policja z wielu miast Stanów Zjednoczonych alarmuje o nowej, banalnej recepturze nazywanej "shake and bake".

Metoda wymaga bardzo małej liczby środków zawierających pseudoefedrynę, np. ogólnodostępnych tabletek ułatwiających oddychanie. Tabletki trzeba wsypać do butelki i wlać domowe środki czystości. Teraz wystarczy wstrząsnąć. I gotowe - wyjaśnia "Gazeta Wyborcza".

Następny tekst:

13-latka chce opłynąć świat. Zamkną ją w sierocińcu? (WIDEO) 13-latka chce opłynąć świat. Zamkną ją w sierocińcu? (WIDEO)

Dodaj komentarz

Komentarze

A. 22.10.2012 10:06 Odpowiedz Zgłoś

No to dzieki za tipa....
Gość trawić do nieba??
0

Gość 22.10.2012 10:06 Odpowiedz Zgłoś

Tak piszcie jeszcze przepis, piszcie.... co za ludzie... Stop narkomaństwu!
Gość1123 pomysl dobry ale nie wypali bo taki co zarabia 2000 i dostanie mandat 500 zl to jego portfel odczuje brak kasy bo nie ma czego odlozyc z miesiecznej pensji wesmy teraz bogacza co zarabia 20-30 tyz miesiecznie on na koncie i tak juz ma pokazna sumke kasy to jak dostanie mandat 25% pensji to i tak za wiele nie zbiednieje
3+

Gość 22.10.2012 10:06 Odpowiedz Zgłoś

tylko tyle, a proporcji nie podacie?
Gość nie potrafie zrozumiec tych kobiet. gdzie sie podziały jakiekolwiek wartosci etyczne!!!! to zbrodnia. nie potarafiłabym życ z swiadomoscią ze zabiłam małego człowieka
1+

Gość 22.10.2012 10:06 Odpowiedz Zgłoś

tak jak u nas ludzie tussi walą, żadna tajemnica
Gość ja po 30sekundach trace cierpliwosc i wale glowa w sciane jak sfora nie doda jakiegos kolejnego beznadziejnego 'odkrycia' phi
1-

Kret 22.10.2012 10:06 Odpowiedz Zgłoś

To teraz będą na maksa wpitalać Domestosa albo Ace ;-)
Gość nie jesteśmy wzorem tylko zacofaniem!!!
0

taki smajl 22.10.2012 10:06 Odpowiedz Zgłoś

Wole kupić od swojego dilera :) jeszcze nigdy się nie zawiodłem!
Gość jak mój brat kiedy strona mu się zawiesza ja na otwarcie internetu czekałem 10 min i nic :P
1-

Gość 22.10.2012 10:06 Odpowiedz Zgłoś

piszcie dokladnie! wlac mam ace, cif czy plyn do mycia naczyn? i co ja teraz poczne:(
Gość Jestem za !!!!!! Przykład jechaliśmy z szefem do Warszawy przekroczył szybkość o 50km.Śmiał się z mandatu 500 zł,jadąc z powrotem ani trochę nie zwolnił wręcz przeciwnie. Ja też jestem kierowcą zawodowym ale na takie szaleństwa nie pozwalam sobie,nie jestem sam na drodze.Myślę,że bogaci niczego nie nauczą się? Przy tej szybkości wystarczyło by złapać gumę i tragedia nie winni ludzi ucierpieli by!!
0

Gość 22.10.2012 10:06 Odpowiedz Zgłoś

Ten przepisik był już znany w latach osiemdziesiątych. Nic nowego, chyba tylko to, że do amerykańskich władz to dotarło.
Gość a ile ma zapłacić murzyn
0

Gościenko 22.10.2012 10:06 Odpowiedz Zgłoś

No właśnie! Jakiś link do przepisu "step-by-step"?
Gość myslalem ze demokracja zaklada rownosc wobec prawa
0

Gość 22.10.2012 10:06 Odpowiedz Zgłoś

haha jakie ryje!
Gość Popieram to, co mówi Platforma. Mandaty powinny być jednakowe, bo nic tu nie ma do rzeczy ile kto zarabia, co to kogoś interesuje?. Wysokość mandatu powinna zależeć od rodzaju wykroczenia. Poza tym uważam, że część pieniędzy uzyskanych z mandatów powinna być przeznaczona na leczenie ofiar wypadków drogowych, bo to jest bardzo drogie. Pozdrawiam.
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Tak wygląda produkcja iPhone'a 6. Horror w fabryce Apple 4 Tak wygląda produkcja iPhone'a 6. Horror w fabryce Apple wczoraj, o godz: 12:07
Oto najpopularniejsze potrawy 2014 r. To zamawiają teraz Polacy 9 Oto najpopularniejsze potrawy 2014 r. To zamawiają teraz Polacy wczoraj, o godz: 10:34
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...