Mężczyźni także mają punkt G. Zobacz, jak go znaleźć

09.01.2011 20:06 MASAŻ, MĘŻCZYZNA, ORGAZM, PROSTATA, PUNKT G, SEKS, SEKSUOLOG, STYMULACJA
Mężczyźni także mają punkt G. Zobacz, jak go znaleźć

Fot. PAP/Photoshot

To klucz do silnego orgazmu.

Nie tylko kobiety mają magiczny punkt G, którego stymulacja gwarantuje im pełną satysfakcję z seksu. W przypadku mężczyzn chodzi o prostatę - donosi indiatimes.com.

Dr Yvonne K. Fulbright, amerykańska seksuolog wyjaśnia, że wciąż niewiele kobiet zdaje sobie sprawę, jak sprawić, aby ich partnerzy przeżyli naprawdę silny orgazm. Przyznaje też, że niedoświadczonym niełatwo jest odnaleźć męski gruczoł krokowy, choć ma on z reguły średnicę ok. 2 cm.

CHCĄ ZAMKNĄĆ SAUNY, BO LUDZIE UPRAWIAJĄ TAM SEKS>>

Jak więc odnaleźć męski punkt G? Oto porady dr. Fulbright:

1. Dowiedz się, czego szukasz
Kształt prostaty jest często porównywany do kształtu kasztana. Gruczoł położony jest w miednicy poniżej pęcherza moczowego, a przebiega przez nią część cewki moczowej. To właśnie wydzielina z prostaty nadaje spermie charakterystyczny zapach.

POLACY SĄ CORAZ BARDZIEJ WYUZDANI. ZWYKŁY SEKS TO NUDA>>

2. Tak zachęcisz do seksu każdego faceta
Jeżeli mężczyzna nie jest w nastroju albo woli być pieszczony jako pierwszy, prostata zawsze gwarantuje wzrost podniecenia. Jednak najlepiej poszukiwać tego gruczołu już w fazie erekcji, bo wtedy masażowi nigdy nie towarzyszy ból.

3. Rozmawiajcie ze sobą o sposobach stymulacji
Choć z reguły stosowany jest zewnętrzny masaż prostaty poniżej moszny, to jednak warto zapytać partnera o to, jaki sposób sprawia mu najwięcej przyjemności. Część par decyduje się na stymulację przez odbytnicę.

KAŻDA KOBIETA MOŻE MIEĆ PUNKT G>>

4. Wypróbujcie produkty z sex-shopów
Na rynku dostępnych jest wiele akcesoriów do masażu prostaty. Najczęściej są to wibratory analne zaprojektowane specjalnie do stymulacji męskiego gruczołu krokowego. Można je stosować także w czasie onanizmu.

Następny tekst:

Te sklepy podniosły ceny w nowym roku

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 15:30 Odpowiedz Zgłoś

kto mi pomoze wymasowac moj punkt G
Gość Popieram, czemu zawsze winna jest Ciężarówka ? To tak samo samochód tyle że większy ...
7+

misiek 22.10.2012 15:30 Odpowiedz Zgłoś

ja! haha ja!
Gość łaga czigi czigi czigi łaj... łaga czigi czigi łaj... no i co to za nuta kochani? :)
1+

Gość 22.10.2012 15:30 Odpowiedz Zgłoś

Kobiety lubią stymulować prostatę językiem. Najlepsze są w tym lesbijki i feministki.
Gość "...jesteśmy w pierwszej dziesiątce państw kupujących najwięcej kawy na świcie – podaje "Rzeczpospolita". ..." Ty- redaktorek! naucz się edytować teksty mule! "na świcie" haha wieśniak!
0

prosiak 22.10.2012 15:30 Odpowiedz Zgłoś

a mi wyglancować fleta
Gość tylko co z pogodą a na śląsku na pewno nie będzie tak widać proponuję góry lub na wieś daleko od smogu ehhe
0

Gość 22.10.2012 15:30 Odpowiedz Zgłoś

Liczy się tworzenie z każdego dnia dzieła sztuki.Wyścig szczurów jest już niemodny.Pieniądze to nie wszystko. Słowem już nie Fast food a Slow Food. Ludzie w USA i EU wolą zarobić mniej ale mieć więcej wolnego czasu na cieszenie się życiem,spotkania z przyjaciółmi, rodziną,Hobby. Do nas to też dociera choć jak zawsze z opóźnieniem
Gość Powiedział to ten, który siedzi przed kompem 24/24h. Bo rozumiem, że sam tego nie wymyśliłeś, lecz jesteś tego przykładem?
3+

Gość 22.10.2012 15:30 Odpowiedz Zgłoś

Jak pokazałam mężowi ten artykuł,wyśmiał mnie i powiedział że on nie pedał,hehehe jak kiedyś on będzie nalegał na anal też mu to powiem ;) Ukręcił bata na siebie...
Bimbałek Kto brał udział w wojnie izraelskiej? Zauważcie, że we wszystkich tych państwach doszło do powstania. Za zamieszki w Egipcie i Syrii sa odpowiedzialni agenci Mosadu. To ich metody. Podobnie robiąw Polsce, tylko tu swoimi ludźmi obsadzili kluczowe stanowiska.
0

Gość 22.10.2012 15:30 Odpowiedz Zgłoś

To chyba reklama sex shop? Jak panienka jest drewnem to i masowanie kasztana nie pomoże.Artykuł głupi jak i te badania.
grgf pudzian by wygrał
0

Gość 22.10.2012 15:30 Odpowiedz Zgłoś

geje i oświecone kobiety jak ja wiedzą to już od dawna :P
Gość Jak jesteś głupi to się lecz, a nie pisz farmazonów !!
0

Gość 22.10.2012 15:30 Odpowiedz Zgłoś

ja bym chetnie sprobowal czy to znaczy ze jestem gayem
Gość oze by naukowcy nie czekali na to spokojnie,tylko ruszyli swe szare komorki by ten stan przyrody uczynic dla czlowieka korzystny ???
0

Krakowianka 22.10.2012 15:30 Odpowiedz Zgłoś

phi..zawsze to wiedziałam..ale najłatwiej punkt G u mężczyzna znajduje się w bardzo śmierdzącym miejscu
Gość Maniek powiedział ,ze juz jadą nowe drzwi z Niemiec i bedą lada chwila nowe !!!
1+
Strona 1 z 8 1 2 3
Nowa moda! Zobacz, jak podpalają się dla zgrywy 4 Nowa moda! Zobacz, jak podpalają się dla zgrywy wczoraj, o godz: 21:47
Zrobili sport z łamania zakazów. I chwalą się tym 26 Zrobili sport z łamania zakazów. I chwalą się tym wczoraj, o godz: 18:08
Sponsorowane
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Fala krytyki spadła na 19-latkę z Texas Tech University, która pochwaliła się na Facebooku serią zdjęć dokumentujących jej...
Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Wkrótce minie 40 lat od dnia gdy eksplodujące bomby przesądziły o losie międzynarodowego lotniska w Nikozji. Wspomagające inwazję...