Młody i bez pracy? O ślubie możesz zapomnieć

08.01.2010 17:58 BEZROBOTNY, KOBIETA, MĘŻCZYZNA, MŁODY, PRACA, ŚLUB, ZWIĄZEK
Młody i bez pracy? O ślubie możesz zapomnieć

Fot. Sxc.hu

Żadna takiego nie zechce.

W czasach gdy z gospodarką krucho, młode kobiety zdecydowanie odrzucają możliwość stałego związku z ich równolatkami, którzy jeszcze nie zdobyli pracy - czytamy w "The Daily Telegraph".

Równoległy trend, jaki także zaobserwowano w latach 80-tych to znaczny wzrost urodzeń przez samotne matki.

NAJPIERW PRACA I MIESZKANIE, POTEM ŚLUB>>

Kryzys sprzed 30 lat przełożył się też na wzrost liczby rozwodów - zauważyli prelegenci North of England Education Conference.

Informacje o zmniejszonej liczbie małżeństw "na dorobku" przedstawił prof. Jonathan Bradshaw z York University.

Następny tekst:

Już nie podniosą cen za A4 bez pytania Już nie podniosą cen za A4 bez pytania

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość99 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

Ani też nie jest potrzebny do spółkowania.
Gość Weźcie się ogarnijcie, dajcie im spokój, mieliśmy się jednoczyć, a nie dzielić, jak nie dla nich to dla kogo jest Wawel? Królowie nie tak do końca sobie na niego zasłużyli, nie do końca byli dobrymi ludźmi, zabijali i mordowali, mieli po 5 żon, żadnej nie kochali, bo to kwestia wyłącznie polityczna i kto tu nie jest godzien leżeć na Wawelu Państwo Kaczyńscy czy królowie? Bo moim zdaniem Ci drudzy.
0

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

Ta najlepiej na kocią łapę, do 35 z taką pociągnąć a później zmienić starą zużytą na nową. A ślub tylko przeżytek feudalizmu i wymysł kleru. Mamy w końcu 21 wiek.
Gość Dokładnie! Skoro takim jak ten, który napisał "lecz się" już nawet mózg zabrali, przestał racjonalnie myśleć, to co będzie dalej? Poczytajcie o historii wojen biologicznych z użyciem wirusów i bakterii. Stąd będą pochodzić wszelkie plagi! Wszystkie inne rzeczy będą robić przy użyciu samej technologii HAARP. Obudźcie się wszyscy!
1-

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

A czy ktos Ci kaze? Twoje myslenie tez Ci nie gwarantuje milosci;)
Gość Weźcie się ogarnijcie, dajcie im spokój, mieliśmy się jednoczyć, a nie dzielić, jak nie dla nich to dla kogo jest Wawel? Królowie nie tak do końca sobie na niego zasłużyli, nie do końca byli dobrymi ludźmi, zabijali i mordowali, mieli po 5 żon, żadnej nie kochali, bo to kwestia wyłącznie polityczna i kto tu nie jest godzien leżeć na Wawelu Państwo Kaczyńscy czy królowie? Bo moim zdaniem Ci drudzy.
1-

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

Do młodych ludzi przyszłość powinna należeć a stare capy udają że rządzą i rujnuja im tą przyszłość w postaci np nie dać pracy bo nie ma.Wielcy politycy od spraw zbędnych
Gościnnie Ja słyszałem, ze przez seks przed-małżeński (podczas pełni księżyca) rosną polipy na d***e i plecach.
1+

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

a po co zona ?? same kłopoty i marudzenie i po co .Materialne krowy!!
CLINT EASTWOOD znowu pojawią się te dziwne wielkie smugi na niebie... a tak było ładnie :D
2+

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

a po co zona ?? same kłopoty i marudzenie i po co .Materialne krowy!!
Gość połamałbys mnie? a co z miłością chrzescijańską? "kto cię uderzy w prawy pliczek nadstaw mu drugi", hę??
0

niemcy górą 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

typowe myslenie polakow. zona - krowa, flądra i idiotka. Dlatego kobiety wolą obcokrajowcow ktorzy maja szcunek do kobiet.
CLINT EASTWOOD znowu pojawią się te dziwne wielkie smugi na niebie... a tak było ładnie :D
0

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

K*u*r*w*a m*a*ć a gdzie tu są uczucia?!?!?
wowka W piątek była chmura nad Dolnym Sląskiem,ale w nocy!Widziałem nad głową-pasuje!Ale dlaczego,skoro była chęć uczestniczenia na tak ważnym dla Głów państw Europy,oraz Dalekiego Zachodu i Południa Ameryki(mimo deklaracji) nie znalezli sposobnosci dotarcia do Europy przed niemożnocią dolecenia \ za pięć 12\ do punktu tranzytu!!!! Europa jest jedynym kontynentem,gdzie można od Zachodu na Wschód przejechać drogą kolejową.I znowu nasuwa się pytanie,czy Głowy państwa nie mają władzy,żeby dojechać!!!!
0

true 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

a ja jestem za rownouprawnieniem i nie wyobrazam sobie zeby mial miec zone ktora nie miala by swojego mieszkania samochodu i dobrego stanowiska w pracy w koncu utrzymywac jej nie bede!!!!mam XXI wiek!!!i musi miec idealne cialo bo po co mi jakis pasztet???
Gość To wcale nie Polacy, to ANGOLE!!! oni to więksi złodzieje i pijacy niż nasz, często oczerniany naród!! A w dodatku z tego co widzę z opisów SAMI DO WŁASNEGO GNIAZDA SRACIE!!!!!
0

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

a ja takiej bez pracy nie będę chciał i bez majątku pokaźnego :)
fred Fajnie, a smarowanie ścian głupimi napisami i obrazkami to wandalizm, którego dopuszczają się idioci pseudo-artyści. Niech se smarują bohomazy we własnym pokoju.
0
Strona 1 z 6 1 2 3
Wałęsa chce być papieżem? Internet się śmieje 7 Wałęsa chce być papieżem? Internet się śmieje 3 godziny temu
Rozbił się pasażerski turbośmigłowiec. Bardzo dużo ofiar 10 Rozbił się pasażerski turbośmigłowiec. Bardzo dużo ofiar 6 godzin temu
Sponsorowane
CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju Dziennikarka poprosiła 40 fotoedytorów z 25 krajów by uczynili ją "piękną". Różnice w pojmowaniu urody zaskakują. Jeden ideał...
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....