Młody i bez pracy? O ślubie możesz zapomnieć

08.01.2010 17:58 BEZROBOTNY, KOBIETA, MĘŻCZYZNA, MŁODY, PRACA, ŚLUB, ZWIĄZEK
Młody i bez pracy? O ślubie możesz zapomnieć

Fot. Sxc.hu

Żadna takiego nie zechce.

W czasach gdy z gospodarką krucho, młode kobiety zdecydowanie odrzucają możliwość stałego związku z ich równolatkami, którzy jeszcze nie zdobyli pracy - czytamy w "The Daily Telegraph".

Równoległy trend, jaki także zaobserwowano w latach 80-tych to znaczny wzrost urodzeń przez samotne matki.

NAJPIERW PRACA I MIESZKANIE, POTEM ŚLUB>>

Kryzys sprzed 30 lat przełożył się też na wzrost liczby rozwodów - zauważyli prelegenci North of England Education Conference.

Informacje o zmniejszonej liczbie małżeństw "na dorobku" przedstawił prof. Jonathan Bradshaw z York University.

Następny tekst:

Już nie podniosą cen za A4 bez pytania Już nie podniosą cen za A4 bez pytania

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość99 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

Ani też nie jest potrzebny do spółkowania.
Gość Weźcie się ogarnijcie, dajcie im spokój, mieliśmy się jednoczyć, a nie dzielić, jak nie dla nich to dla kogo jest Wawel? Królowie nie tak do końca sobie na niego zasłużyli, nie do końca byli dobrymi ludźmi, zabijali i mordowali, mieli po 5 żon, żadnej nie kochali, bo to kwestia wyłącznie polityczna i kto tu nie jest godzien leżeć na Wawelu Państwo Kaczyńscy czy królowie? Bo moim zdaniem Ci drudzy.
0

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

Ta najlepiej na kocią łapę, do 35 z taką pociągnąć a później zmienić starą zużytą na nową. A ślub tylko przeżytek feudalizmu i wymysł kleru. Mamy w końcu 21 wiek.
Gość Dokładnie! Skoro takim jak ten, który napisał "lecz się" już nawet mózg zabrali, przestał racjonalnie myśleć, to co będzie dalej? Poczytajcie o historii wojen biologicznych z użyciem wirusów i bakterii. Stąd będą pochodzić wszelkie plagi! Wszystkie inne rzeczy będą robić przy użyciu samej technologii HAARP. Obudźcie się wszyscy!
1-

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

A czy ktos Ci kaze? Twoje myslenie tez Ci nie gwarantuje milosci;)
Gość Weźcie się ogarnijcie, dajcie im spokój, mieliśmy się jednoczyć, a nie dzielić, jak nie dla nich to dla kogo jest Wawel? Królowie nie tak do końca sobie na niego zasłużyli, nie do końca byli dobrymi ludźmi, zabijali i mordowali, mieli po 5 żon, żadnej nie kochali, bo to kwestia wyłącznie polityczna i kto tu nie jest godzien leżeć na Wawelu Państwo Kaczyńscy czy królowie? Bo moim zdaniem Ci drudzy.
1-

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

Do młodych ludzi przyszłość powinna należeć a stare capy udają że rządzą i rujnuja im tą przyszłość w postaci np nie dać pracy bo nie ma.Wielcy politycy od spraw zbędnych
Gościnnie Ja słyszałem, ze przez seks przed-małżeński (podczas pełni księżyca) rosną polipy na d***e i plecach.
1+

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

a po co zona ?? same kłopoty i marudzenie i po co .Materialne krowy!!
CLINT EASTWOOD znowu pojawią się te dziwne wielkie smugi na niebie... a tak było ładnie :D
2+

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

a po co zona ?? same kłopoty i marudzenie i po co .Materialne krowy!!
Gość połamałbys mnie? a co z miłością chrzescijańską? "kto cię uderzy w prawy pliczek nadstaw mu drugi", hę??
0

niemcy górą 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

typowe myslenie polakow. zona - krowa, flądra i idiotka. Dlatego kobiety wolą obcokrajowcow ktorzy maja szcunek do kobiet.
CLINT EASTWOOD znowu pojawią się te dziwne wielkie smugi na niebie... a tak było ładnie :D
0

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

K*u*r*w*a m*a*ć a gdzie tu są uczucia?!?!?
wowka W piątek była chmura nad Dolnym Sląskiem,ale w nocy!Widziałem nad głową-pasuje!Ale dlaczego,skoro była chęć uczestniczenia na tak ważnym dla Głów państw Europy,oraz Dalekiego Zachodu i Południa Ameryki(mimo deklaracji) nie znalezli sposobnosci dotarcia do Europy przed niemożnocią dolecenia \ za pięć 12\ do punktu tranzytu!!!! Europa jest jedynym kontynentem,gdzie można od Zachodu na Wschód przejechać drogą kolejową.I znowu nasuwa się pytanie,czy Głowy państwa nie mają władzy,żeby dojechać!!!!
0

true 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

a ja jestem za rownouprawnieniem i nie wyobrazam sobie zeby mial miec zone ktora nie miala by swojego mieszkania samochodu i dobrego stanowiska w pracy w koncu utrzymywac jej nie bede!!!!mam XXI wiek!!!i musi miec idealne cialo bo po co mi jakis pasztet???
Gość To wcale nie Polacy, to ANGOLE!!! oni to więksi złodzieje i pijacy niż nasz, często oczerniany naród!! A w dodatku z tego co widzę z opisów SAMI DO WŁASNEGO GNIAZDA SRACIE!!!!!
0

Gość 22.10.2012 11:08 Odpowiedz Zgłoś

a ja takiej bez pracy nie będę chciał i bez majątku pokaźnego :)
fred Fajnie, a smarowanie ścian głupimi napisami i obrazkami to wandalizm, którego dopuszczają się idioci pseudo-artyści. Niech se smarują bohomazy we własnym pokoju.
0
Strona 1 z 6 1 2 3
Odkryli legendarne miasta! Brama to "paszcza potwora" 17 Odkryli legendarne miasta! Brama to "paszcza potwora" 8 godzin temu
Niezwykły obraz Trytona. Zobacz księżyc Neptuna 5 Niezwykły obraz Trytona. Zobacz księżyc Neptuna wczoraj, o godz: 20:57
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał 40 nagich modeli zgromadziło się w nowojorskim Central Parku aby świętować Dzień Bodypaintingu. Entuzjaści malunków na ciele zjechali...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...