Morderstwo w Google Earth? Zobacz miejsce zbrodni

13.04.2013 18:50 GOOGLE EARTH, HOLANDIA, KRÓTKO, MORDERSTWO
Morderstwo w Google Earth? Zobacz miejsce zbrodni

reddit.com

Zdjęcie satelitarne z holenderskiego Almere wywołało w sieci prawdziwą burzę.

Czy przedstawia scenę makabrycznego morderstwa?

Według wielu internautów ciało ofiary zostało przeciągnięte na pomost z pobliskiego parku - pisze huffingtonpost.co.uk.

PRZEKLĘTY DOM. LUDZIE GINĄ W STRASZNYCH OKOLICZNOŚCIACH>>

DajSygnal_Artykul-Sfora-JPG.jpg


Inni wskazują też na "mroczną postać" widoczną na brzegu. Sceptycy twierdzą jednak, że do zabójstwa nie mogło dojść w w biały dzień, a ślad na pomoście to po prostu ciemniejsze, zmoczone wodą drewno.

Następny tekst:

To koniec Kima? Chińczycy dogadali się z Amerykanami To koniec Kima? Chińczycy dogadali się z Amerykanami

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 13.04.2013 18:53 Odpowiedz Zgłoś

A ja kocham Tuska
21-

Gość 13.04.2013 18:54 Odpowiedz Zgłoś

you are dead to me
Gość A ja kocham Tuska
29-

Gość 13.04.2013 18:57 Odpowiedz Zgłoś

No i co w zwiazku z tym mamy powiadomic policje czy co bo nie czaje? Czy mamy podziwiac ta "fascynujaca" fotke?
194+

Mr freeman 13.04.2013 18:57 Odpowiedz Zgłoś

Szto wy sa wsziem d**yje?
14-

Michał P 13.04.2013 19:13 Odpowiedz Zgłoś

Ci z Google to mają podejrzane,jakieś interesy,a jakimś ludziom trzecim oddają czyjeś miejsce na stronie.Pisałem odnośnie ich,ale nie ma żadnego odzewu i jest to nie jawne - dlaczego.Ja się nie boje mediów czy telewizji.Mam inne problemy na głowie,ale do wybrnięcia.Mogli by powiedzieć co jest grane,czyli jak mówi Pinio i ja - co jest pięć
8+

Gość 13.04.2013 19:21 Odpowiedz Zgłoś

Ale widać przynajmniej brzozę ;p
54+

Gość 13.04.2013 19:22 Odpowiedz Zgłoś

Kim do cholery są Ci sceptycy? przecież gołym okiem widać ślady krwi tylko jeżeli ta osoba się przesunęła z kałuży krwi to wychodzi na to, że jeszcze żyła (może nożem została ugodzona czy coś), jedynie podejrzanie wygląda ta osoba na brzegu, bo to wygląda jak jakiś kamień czy słup czy coś, a nie człowiek, choć nie zdziwiłbym się gdyby to był taki flash-prank, nie jest to pierwszy żart z google gdzie różne śmieszne rzeczy robią gdy widzą samochód albo wiedzą, że tutaj satelita nadaje :-).
5+

Gość 13.04.2013 20:09 Odpowiedz Zgłoś

Mieszkałem kiedyś w almere jak pracowalem w holandii i polecam tamtejszy coffe-ship:P
5-

Gość 13.04.2013 21:07 Odpowiedz Zgłoś

do Googla pisałeś? gdzie konkretnie?
Michał P Ci z Google to mają podejrzane,jakieś interesy,a jakimś ludziom trzecim oddają czyjeś miejsce na stronie.Pisałem odnośnie ich,ale nie ma żadnego odzewu i jest to nie jawne - dlaczego.Ja się nie boje mediów czy telewizji.Mam inne problemy na głowie,ale do wybrnięcia.Mogli by powiedzieć co jest grane,czyli jak mówi Pinio i ja - co jest pięć
2+

cas 13.04.2013 21:21 Odpowiedz Zgłoś

Człowiek z imprezy wracał i ona mu się też wracała :) po drodze - a co :D
3+
Strona 1 z 4 1 2 3
Czarna przeszłość Lubitza. Swojej narzeczonej kazał... 4 Czarna przeszłość Lubitza. Swojej narzeczonej kazał... 11 godzin temu
Na ten sukces Polacy pracowali ponad pół wieku! 4 Na ten sukces Polacy pracowali ponad pół wieku! 12 godzin temu
Sponsorowane
Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Podobno o gustach się nie dyskutuje. Każdy jeździ tak ozdobionym samochodem, jak mu się podoba. Jednak trudno nie...
Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Oficjalne komunikaty odliczają kolejne dni rozejmu albo informują o naruszeniu zawieszenia broni. Nierzadko podają też liczbę zabitych i...
Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Mołdawia to najbiedniejsze państwo na Starym Kontynencie. Kraj jest bardzo słabo rozwinięty, stan dróg woła o pomstę do...