Morderstwo w Google Earth? Zobacz miejsce zbrodni

13.04.2013 18:50 GOOGLE EARTH, HOLANDIA, KRÓTKO, MORDERSTWO
Morderstwo w Google Earth? Zobacz miejsce zbrodni

reddit.com

Zdjęcie satelitarne z holenderskiego Almere wywołało w sieci prawdziwą burzę.

Czy przedstawia scenę makabrycznego morderstwa?

Według wielu internautów ciało ofiary zostało przeciągnięte na pomost z pobliskiego parku - pisze huffingtonpost.co.uk.

PRZEKLĘTY DOM. LUDZIE GINĄ W STRASZNYCH OKOLICZNOŚCIACH>>

DajSygnal_Artykul-Sfora-JPG.jpg


Inni wskazują też na "mroczną postać" widoczną na brzegu. Sceptycy twierdzą jednak, że do zabójstwa nie mogło dojść w w biały dzień, a ślad na pomoście to po prostu ciemniejsze, zmoczone wodą drewno.

Następny tekst:

To koniec Kima? Chińczycy dogadali się z Amerykanami To koniec Kima? Chińczycy dogadali się z Amerykanami

Komentarze

Gość 13.04.2013 18:53 Zgłoś

A ja kocham Tuska
21-

Gość 13.04.2013 18:54 Zgłoś

you are dead to me
Gość A ja kocham Tuska
29-

Gość 13.04.2013 18:57 Zgłoś

No i co w zwiazku z tym mamy powiadomic policje czy co bo nie czaje? Czy mamy podziwiac ta "fascynujaca" fotke?
194+

Mr freeman 13.04.2013 18:57 Zgłoś

Szto wy sa wsziem d**yje?
14-

Michał P 13.04.2013 19:13 Zgłoś

Ci z Google to mają podejrzane,jakieś interesy,a jakimś ludziom trzecim oddają czyjeś miejsce na stronie.Pisałem odnośnie ich,ale nie ma żadnego odzewu i jest to nie jawne - dlaczego.Ja się nie boje mediów czy telewizji.Mam inne problemy na głowie,ale do wybrnięcia.Mogli by powiedzieć co jest grane,czyli jak mówi Pinio i ja - co jest pięć
8+

Gość 13.04.2013 19:21 Zgłoś

Ale widać przynajmniej brzozę ;p
54+

Gość 13.04.2013 19:22 Zgłoś

Kim do cholery są Ci sceptycy? przecież gołym okiem widać ślady krwi tylko jeżeli ta osoba się przesunęła z kałuży krwi to wychodzi na to, że jeszcze żyła (może nożem została ugodzona czy coś), jedynie podejrzanie wygląda ta osoba na brzegu, bo to wygląda jak jakiś kamień czy słup czy coś, a nie człowiek, choć nie zdziwiłbym się gdyby to był taki flash-prank, nie jest to pierwszy żart z google gdzie różne śmieszne rzeczy robią gdy widzą samochód albo wiedzą, że tutaj satelita nadaje :-).
5+

Gość 13.04.2013 20:09 Zgłoś

Mieszkałem kiedyś w almere jak pracowalem w holandii i polecam tamtejszy coffe-ship:P
5-

Gość 13.04.2013 21:07 Zgłoś

do Googla pisałeś? gdzie konkretnie?
Michał P Ci z Google to mają podejrzane,jakieś interesy,a jakimś ludziom trzecim oddają czyjeś miejsce na stronie.Pisałem odnośnie ich,ale nie ma żadnego odzewu i jest to nie jawne - dlaczego.Ja się nie boje mediów czy telewizji.Mam inne problemy na głowie,ale do wybrnięcia.Mogli by powiedzieć co jest grane,czyli jak mówi Pinio i ja - co jest pięć
2+

cas 13.04.2013 21:21 Zgłoś

Człowiek z imprezy wracał i ona mu się też wracała :) po drodze - a co :D
3+
Strona 1 z 4 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane