Mroźno i mgliście. Kiedy spadnie śnieg?

15.11.2011 19:37 MGŁA, POGODA, PROGNOZA, ŚNIEG, TEMPERATURA, ZIMA
Mroźno i mgliście. Kiedy spadnie śnieg?

sxc.hu/avanzero

Zobacz, jak czeka nas pogoda.

Najbliższe poranki będą mgliste, a dni pochmurne. Na prawdziwą zimę musimy jeszcze poczekać.

NADCIĄGA CHŁÓD. W DŁUGI WEEKEND DUŻO MGŁY I ZIMNO>>

Będzie coraz zimniej. Jutro słupek rtęci na termometrze będzie pokazywał od 2 st. C na Lubelszczyźnie do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. W czwartek najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - 8 st. C, najzimniej na Podlasiu - 3 st. C. W piątek na Dolnym Śląsku będzie już tylko maksymalnie 6 st. C, a na Podlasiu - 1 st. C.

ZOBACZ 14 KATAKLIZMÓW, KTÓRE SPUSTOSZYŁY USA>>

Marzycie o śniegu? Niestety, w tym tygodniu poprószyć może jedynie na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu.

Następny tekst:

W tym kraju nie uprawiaj seksu. Na pewno się zarazisz W tym kraju nie uprawiaj seksu. Na pewno się zarazisz

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

W czwartek najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - 8 st. C, najzimniej na Podlasiu - 3 st. C...hahaha nie wiem kto to pisal ale wporzo
54+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

zima-więc niech pada.oby tylko DROGOWCY nie byli zaskoczeni jak co roku;
2+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Jak dla mnie śniegu może nie być przez całą zimę :/
23+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Niestety pogoda nas w tym roku bardzo zaskakuje więc wcale bym się nie zdziwiła gdyby spadł śnieg a synoptycy będą zdziwieni,tak jak zaskoczyło ich chłodne lato i ciepła jesień:)
9+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Nie marze! Dziękuję śniegowi w listopadzie!!! Od tego jest zima!
4+

Jago 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Jeszcze cztery miesiące i będzie wiosna :))))
24+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

to jest myślnik a nie minus
Gość W czwartek najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - 8 st. C, najzimniej na Podlasiu - 3 st. C...hahaha nie wiem kto to pisal ale wporzo
3-

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

To jest myślnik, a nie minus:)
1-

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Zauważ że to nie jest - 8st a 8st, znak "-" jest użyty w tym zdaniu w kontekście myślnika, więc pośmiej się najpierw z siebie wielki znawco języka polskiego, zanim zaczniesz poprawiać, coś co jest dobrze.
Gość W czwartek najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - 8 st. C, najzimniej na Podlasiu - 3 st. C...hahaha nie wiem kto to pisal ale wporzo
3-

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

ciekawe kiedy pogoda zaskoczy drogowców?
4+
Strona 1 z 2 1 2
Wałęsa chce być papieżem? Internet się śmieje 7 Wałęsa chce być papieżem? Internet się śmieje wczoraj, o godz: 19:06
Rozbił się pasażerski turbośmigłowiec. Bardzo dużo ofiar 10 Rozbił się pasażerski turbośmigłowiec. Bardzo dużo ofiar wczoraj, o godz: 15:21
Sponsorowane
CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju Dziennikarka poprosiła 40 fotoedytorów z 25 krajów by uczynili ją "piękną". Różnice w pojmowaniu urody zaskakują. Jeden ideał...
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....