Mroźno i mgliście. Kiedy spadnie śnieg?

15.11.2011 19:37 MGŁA, POGODA, PROGNOZA, ŚNIEG, TEMPERATURA, ZIMA
Mroźno i mgliście. Kiedy spadnie śnieg?

sxc.hu/avanzero

Zobacz, jak czeka nas pogoda.

Najbliższe poranki będą mgliste, a dni pochmurne. Na prawdziwą zimę musimy jeszcze poczekać.

NADCIĄGA CHŁÓD. W DŁUGI WEEKEND DUŻO MGŁY I ZIMNO>>

Będzie coraz zimniej. Jutro słupek rtęci na termometrze będzie pokazywał od 2 st. C na Lubelszczyźnie do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. W czwartek najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - 8 st. C, najzimniej na Podlasiu - 3 st. C. W piątek na Dolnym Śląsku będzie już tylko maksymalnie 6 st. C, a na Podlasiu - 1 st. C.

ZOBACZ 14 KATAKLIZMÓW, KTÓRE SPUSTOSZYŁY USA>>

Marzycie o śniegu? Niestety, w tym tygodniu poprószyć może jedynie na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu.

Następny tekst:

W tym kraju nie uprawiaj seksu. Na pewno się zarazisz W tym kraju nie uprawiaj seksu. Na pewno się zarazisz

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

W czwartek najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - 8 st. C, najzimniej na Podlasiu - 3 st. C...hahaha nie wiem kto to pisal ale wporzo
54+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

zima-więc niech pada.oby tylko DROGOWCY nie byli zaskoczeni jak co roku;
2+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Jak dla mnie śniegu może nie być przez całą zimę :/
23+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Niestety pogoda nas w tym roku bardzo zaskakuje więc wcale bym się nie zdziwiła gdyby spadł śnieg a synoptycy będą zdziwieni,tak jak zaskoczyło ich chłodne lato i ciepła jesień:)
9+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Nie marze! Dziękuję śniegowi w listopadzie!!! Od tego jest zima!
4+

Jago 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Jeszcze cztery miesiące i będzie wiosna :))))
24+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

to jest myślnik a nie minus
Gość W czwartek najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - 8 st. C, najzimniej na Podlasiu - 3 st. C...hahaha nie wiem kto to pisal ale wporzo
3-

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

To jest myślnik, a nie minus:)
1-

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Zauważ że to nie jest - 8st a 8st, znak "-" jest użyty w tym zdaniu w kontekście myślnika, więc pośmiej się najpierw z siebie wielki znawco języka polskiego, zanim zaczniesz poprawiać, coś co jest dobrze.
Gość W czwartek najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - 8 st. C, najzimniej na Podlasiu - 3 st. C...hahaha nie wiem kto to pisal ale wporzo
3-

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

ciekawe kiedy pogoda zaskoczy drogowców?
4+
Strona 1 z 2 1 2
Putin zażyczył sobie samolotu za 86 mln dolarów! Zobacz olśniewające wnętrza 9 Putin zażyczył sobie samolotu za 86 mln dolarów! Zobacz olśniewające wnętrza wczoraj, o godz: 15:59
Zobacz, jak dom odmienił koty ze schroniska 14 Zobacz, jak dom odmienił koty ze schroniska wczoraj, o godz: 17:16
Sponsorowane
Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Podobno o gustach się nie dyskutuje. Każdy jeździ tak ozdobionym samochodem, jak mu się podoba. Jednak trudno nie...
Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Oficjalne komunikaty odliczają kolejne dni rozejmu albo informują o naruszeniu zawieszenia broni. Nierzadko podają też liczbę zabitych i...
Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Mołdawia to najbiedniejsze państwo na Starym Kontynencie. Kraj jest bardzo słabo rozwinięty, stan dróg woła o pomstę do...