Mroźno i mgliście. Kiedy spadnie śnieg?

15.11.2011 19:37 MGŁA, POGODA, PROGNOZA, ŚNIEG, TEMPERATURA, ZIMA
Mroźno i mgliście. Kiedy spadnie śnieg?

sxc.hu/avanzero

Zobacz, jak czeka nas pogoda.

Najbliższe poranki będą mgliste, a dni pochmurne. Na prawdziwą zimę musimy jeszcze poczekać.

NADCIĄGA CHŁÓD. W DŁUGI WEEKEND DUŻO MGŁY I ZIMNO>>

Będzie coraz zimniej. Jutro słupek rtęci na termometrze będzie pokazywał od 2 st. C na Lubelszczyźnie do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. W czwartek najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - 8 st. C, najzimniej na Podlasiu - 3 st. C. W piątek na Dolnym Śląsku będzie już tylko maksymalnie 6 st. C, a na Podlasiu - 1 st. C.

ZOBACZ 14 KATAKLIZMÓW, KTÓRE SPUSTOSZYŁY USA>>

Marzycie o śniegu? Niestety, w tym tygodniu poprószyć może jedynie na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu.

Następny tekst:

W tym kraju nie uprawiaj seksu. Na pewno się zarazisz W tym kraju nie uprawiaj seksu. Na pewno się zarazisz

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

W czwartek najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - 8 st. C, najzimniej na Podlasiu - 3 st. C...hahaha nie wiem kto to pisal ale wporzo
54+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

zima-więc niech pada.oby tylko DROGOWCY nie byli zaskoczeni jak co roku;
2+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Jak dla mnie śniegu może nie być przez całą zimę :/
23+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Niestety pogoda nas w tym roku bardzo zaskakuje więc wcale bym się nie zdziwiła gdyby spadł śnieg a synoptycy będą zdziwieni,tak jak zaskoczyło ich chłodne lato i ciepła jesień:)
9+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Nie marze! Dziękuję śniegowi w listopadzie!!! Od tego jest zima!
4+

Jago 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Jeszcze cztery miesiące i będzie wiosna :))))
24+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

to jest myślnik a nie minus
Gość W czwartek najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - 8 st. C, najzimniej na Podlasiu - 3 st. C...hahaha nie wiem kto to pisal ale wporzo
3-

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

To jest myślnik, a nie minus:)
1-

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Zauważ że to nie jest - 8st a 8st, znak "-" jest użyty w tym zdaniu w kontekście myślnika, więc pośmiej się najpierw z siebie wielki znawco języka polskiego, zanim zaczniesz poprawiać, coś co jest dobrze.
Gość W czwartek najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - 8 st. C, najzimniej na Podlasiu - 3 st. C...hahaha nie wiem kto to pisal ale wporzo
3-

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

ciekawe kiedy pogoda zaskoczy drogowców?
4+
Strona 1 z 2 1 2
Czesi sprzedali Rosjanom superbroń. Gwiżdżą na embargo 6 Czesi sprzedali Rosjanom superbroń. Gwiżdżą na embargo wczoraj, o godz: 19:05
Wystarczą kolorowe długopisy. Zobacz niezwykłe portrety 10 Wystarczą kolorowe długopisy. Zobacz niezwykłe portrety wczoraj, o godz: 16:50
Sponsorowane
Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Korea Północna nie jest państwem, to niezwykłe doświadczenie - twierdzi francuski fotograf Eric Lafforgue, któremu udało się w...
Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Długie ustawianie się, ćwiczenie odpowiedniego wyrazu twarzy i już można pstryknąć pamiątkową fotkę. A kiedy jest gotowa okazuje...
Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Budowę bazy, która miała strzec szlaku na Półwysep Kolski, rozpoczęto w 1955 roku.Rosjanie postanowili wykorzystać do tego malutką...