Mroźno i mgliście. Kiedy spadnie śnieg?

15.11.2011 19:37 MGŁA, POGODA, PROGNOZA, ŚNIEG, TEMPERATURA, ZIMA
Mroźno i mgliście. Kiedy spadnie śnieg?

sxc.hu/avanzero

Zobacz, jak czeka nas pogoda.

Najbliższe poranki będą mgliste, a dni pochmurne. Na prawdziwą zimę musimy jeszcze poczekać.

NADCIĄGA CHŁÓD. W DŁUGI WEEKEND DUŻO MGŁY I ZIMNO>>

Będzie coraz zimniej. Jutro słupek rtęci na termometrze będzie pokazywał od 2 st. C na Lubelszczyźnie do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. W czwartek najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - 8 st. C, najzimniej na Podlasiu - 3 st. C. W piątek na Dolnym Śląsku będzie już tylko maksymalnie 6 st. C, a na Podlasiu - 1 st. C.

ZOBACZ 14 KATAKLIZMÓW, KTÓRE SPUSTOSZYŁY USA>>

Marzycie o śniegu? Niestety, w tym tygodniu poprószyć może jedynie na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu.

Następny tekst:

W tym kraju nie uprawiaj seksu. Na pewno się zarazisz W tym kraju nie uprawiaj seksu. Na pewno się zarazisz

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

W czwartek najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - 8 st. C, najzimniej na Podlasiu - 3 st. C...hahaha nie wiem kto to pisal ale wporzo
54+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

zima-więc niech pada.oby tylko DROGOWCY nie byli zaskoczeni jak co roku;
2+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Jak dla mnie śniegu może nie być przez całą zimę :/
23+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Niestety pogoda nas w tym roku bardzo zaskakuje więc wcale bym się nie zdziwiła gdyby spadł śnieg a synoptycy będą zdziwieni,tak jak zaskoczyło ich chłodne lato i ciepła jesień:)
9+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Nie marze! Dziękuję śniegowi w listopadzie!!! Od tego jest zima!
4+

Jago 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Jeszcze cztery miesiące i będzie wiosna :))))
24+

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

to jest myślnik a nie minus
Gość W czwartek najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - 8 st. C, najzimniej na Podlasiu - 3 st. C...hahaha nie wiem kto to pisal ale wporzo
3-

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

To jest myślnik, a nie minus:)
1-

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Zauważ że to nie jest - 8st a 8st, znak "-" jest użyty w tym zdaniu w kontekście myślnika, więc pośmiej się najpierw z siebie wielki znawco języka polskiego, zanim zaczniesz poprawiać, coś co jest dobrze.
Gość W czwartek najcieplej będzie na Dolnym Śląsku - 8 st. C, najzimniej na Podlasiu - 3 st. C...hahaha nie wiem kto to pisal ale wporzo
3-

Gość 05.11.2012 10:42 Odpowiedz Zgłoś

ciekawe kiedy pogoda zaskoczy drogowców?
4+
Strona 1 z 2 1 2
Wyrzucili sekretarkę z parlamentu. Za nagie selfie (+18) 4 Wyrzucili sekretarkę z parlamentu. Za nagie selfie (+18) wczoraj, o godz: 09:43
Pijane dziecko wjechało autem w drzewo 4 Pijane dziecko wjechało autem w drzewo wczoraj, o godz: 10:31
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...