Nadchodzi sezon niszczycielskich huraganów

02.06.2010 22:27 ATLANTYK, HAITI, HURAGAN, KATASTROFA, USA
Nadchodzi sezon niszczycielskich huraganów

Fot. nhc.noaa.gov

Spustoszenia będą ogromne.

Na Atlantyku będzie szaleć ich co najmniej dziesięć, pięć określa się jako duże. Jeden na 76 procent uderzy w wybrzeże USA - stwierdzili naukowcy z Uniwersytetu Stanowego w Kolorado.

POTWORNY CYKLON PUSTOSZY RAJSKIE WYSPY>>

Fatalny sezon przyniesie 18 tropikalnych burz. 10 z nich przerodzi się w huragany. Co najmniej połowa osiągnie prędkość wiatru 177 km na godzinę - pisze reuters.com.

Prognozy są przerażające. Niszczycielski żywioł może rozproszyć plamę ropy w Zatoce Meksykańskiej na niespotykanym obszarze. W trudnej sytuacji jest również 1,5 mln bezdomnych na Haiti.

HURAGAN NISZCZY WSZYSTKO. PONAD 100 ZABITYCH>>

Są narażeni na podobne niebezpieczeństwa, które zabiły tysiące ich rodaków w przeszłości - czytamy na reuters.com.

Zdaniem synoptyków południe USA może czekać powtórka z 2005 roku. Wówczas 28 burz zabiło 4 tysiące ludzi, spowodowało 13 mld dolarów strat. Wtedy również Nowy Orlean został zdewastowany przez "Katrinę".

Następny tekst:

Polska - Serbia 0:0. Dobra gra naszych Polska - Serbia 0:0. Dobra gra naszych

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

dlaczego, jesteś rasistą
ZORRO Jakiś niedod*****y urzędol odgapił pomysł komunistycznej Polski pomysł przez wiele lat działający z dobrym skutkiem resocjalizacyjnym pomysł nie nowy a stary jak świat !!!!! tylko te głąby rządowe pseudo-demokratyczne szanują więzniów i jak by mogli to jubileusze by wypłacali za wyrok 25-lat.
0

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

.........ale nie martwcie sie i realizujcie swoje plany zyciowe............ szlag was trafi w najmniej oczekiwanym momencie
Juzek i po milionie kary za rozprowadzanie szkodliwych substancji i pozamykać wszystkie sklepy
0

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

to kara za to że ty się urodziłeś idioto
ZORRO Jakiś niedod*****y urzędol odgapił pomysł komunistycznej Polski pomysł przez wiele lat działający z dobrym skutkiem resocjalizacyjnym pomysł nie nowy a stary jak świat !!!!! tylko te głąby rządowe pseudo-demokratyczne szanują więzniów i jak by mogli to jubileusze by wypłacali za wyrok 25-lat.
0

dyrektor cyrku w budowie 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

no tak, naukowcy........ tacy naukowcy to mi skarpetki zjedli. Nie potrafią przewidzieć pogody na jutro a wiedzą wszystko co będzie z a rok, czy może za 10 lat. Liczą że ludzie mają sklerozę, ale kapuchę kasują za swoje majaczenia. Że będą huragany i burze, to każdy wie, skoro są co roku, to dlaczego by ich nie miało być i w tym? Darmozjady na państwowym garnuszku muszą czasem zabłysnąć swoim "intelektem", bo w końcu za coś kasę biorą, a że to nie arena cyrkowa? I tak się można pośmiać...
Gość a ten fachowiec o którym piszą to te 3,1 tysiąca dostał za ile godzin pracy u prywatnego ,bo zapomnieli dopisać
0

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

za mało reklam o apokalipsie
Gość Od kwietnia będą zabronione zioła, którymi od wieków ludzie się leczyli. Robią akcję przeciw ziołom. A że jakieś preparaty odchudzające czy viagry są niebezpieczne to inna sprawa, to dla normalnych ludzi jest niepotrzebne.
0

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

ja tylko przeżyję albowiem jestem wybrany
Gość To zacznijcie płacić ludziom godziwe pieniądze. W skelpach ceny jak na zachodzie a wypłata ja u ruskich!! I to jest Polska właśnie!!
0

Szatan 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

Szatan Szatan! Złóżmy pokłon Szatanowi! Każdy Szatanowiec może czuć się bezpiecznie pod płaszczem Lucyfera! Szatan Szatan!
Gość ... a nie na głodzenie, pozbawienie praw publicznych itd. Pracujący więzień wymaga większej ilości strażników niż siedzący w celi, co jeszcze bardziej powiększa koszty związane z jego karą. Nie widzę też powodu, żeby praca więźnia miała być słabiej opłacana niż praca człowieka wolnego. To działa w przypadku wcale nie tych więźniów, którymi się tak podniecacie, bo oni są zbyt niebezpieczni, żeby chodzili do pracy bez nadzoru podczas niej, żeby używali niebezpiecznych narzędzi. Ci naprawdę
0

Szatan 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

Szatan Szatan! Złóżmy pokłon Szatanowi! Każdy Szatanowiec może czuć się bezpiecznie pod płaszczem Lucyfera! Szatan Szatan!
Gość "Naókofcy" badają i biorą grube pieniądze to co jest już jasne. Nad krzywymi ogórkami, o tym, że dwa jabłka dzienie nie zaszkodzi, że ślimak jest rybą.... Po co nam to, my i tak wiemy swoje.
0

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

debile też wyginą debilu
Gość ... a nie na głodzenie, pozbawienie praw publicznych itd. Pracujący więzień wymaga większej ilości strażników niż siedzący w celi, co jeszcze bardziej powiększa koszty związane z jego karą. Nie widzę też powodu, żeby praca więźnia miała być słabiej opłacana niż praca człowieka wolnego. To działa w przypadku wcale nie tych więźniów, którymi się tak podniecacie, bo oni są zbyt niebezpieczni, żeby chodzili do pracy bez nadzoru podczas niej, żeby używali niebezpiecznych narzędzi. Ci naprawdę
0

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

Nie może być!!!!! Szatan ;P
Gość jaki to dowód,że życie pochodzi z kosmosu?tak samo mogło się wszystko rozwijać na ziemi..dlaczego na niej nie mogło być cząsteczek organicznych?a z tym lodem to też przesada chyba bo te asteroidy musiały by często i gęsto bombardować ziemię żeby pojawiło się na niej tyle wody i lodu..hehe-pocieszni ci amerykanie
0

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

pokłon to możesz złożyć jak lache komuś pociągniesz ... widzę że z ciebie kasztanowiec a nie szatanowiec ...jak już to satanista ..a będziesz się czuł bezpiecznie jak cie przykryje ,ale płaszcz ziemi po twojej śmierci ...choć widzę że z twoimi przekonaniami nawet po śmierci nie zaznasz spokoju bo twoje diabły będą cię smażyć w piekle ..
Gość "Naókofcy" badają i biorą grube pieniądze to co jest już jasne. Nad krzywymi ogórkami, o tym, że dwa jabłka dzienie nie zaszkodzi, że ślimak jest rybą.... Po co nam to, my i tak wiemy swoje.
0

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

Jaki Satanista, Szatniarz się mówi ;P .... Szatan Szatan Szatan Szatan! \m/
Gość bujac sie zajechancy,pojecia nie macie jak jest w wiezieniu,ile sie pracuje i gdzie,wiekszosc ludzi ktorzy siedza nie popelnili zbrodni tylko bzdury,wiezienia sa napakowane normalnymi ludzmi nie mordercami,kazdy tam pracuje i jest traktowany jak gowno,jedzenie to katastrofa i gowno jest nie opieka lekarska,utrzymanie wieznia to nie utrzymanie wieznia tylko gadów.
0

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

HAARP moi drodzy nic wiecej
Gość Debilny artykuł bo nie zostana zagonienie tylko ewentualnie za dobre zachowanie jak będa mieli kaprys i ochotę to będą mogli pójść do pracy na zewnątrz
0

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

a co to znaczy
Gość Debilny artykuł bo nie zostana zagonienie tylko ewentualnie za dobre zachowanie jak będa mieli kaprys i ochotę to będą mogli pójść do pracy na zewnątrz
0

Gość 22.10.2012 12:20 Odpowiedz Zgłoś

nie pisz bo umierasz powoli
Gość bujac sie zajechancy,pojecia nie macie jak jest w wiezieniu,ile sie pracuje i gdzie,wiekszosc ludzi ktorzy siedza nie popelnili zbrodni tylko bzdury,wiezienia sa napakowane normalnymi ludzmi nie mordercami,kazdy tam pracuje i jest traktowany jak gowno,jedzenie to katastrofa i gowno jest nie opieka lekarska,utrzymanie wieznia to nie utrzymanie wieznia tylko gadów.
0
Strona 6 z 7 4 5 6 7
Ludzkość na skraju zagłady. Wyginiemy jak dinozaury 4 Ludzkość na skraju zagłady. Wyginiemy jak dinozaury 4 godziny temu
Obleśny ginekolog! Nagrywał pacjentki przez ćwierć wieku 5 Obleśny ginekolog! Nagrywał pacjentki przez ćwierć wieku 9 godzin temu
Sponsorowane
CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju Dziennikarka poprosiła 40 fotoedytorów z 25 krajów by uczynili ją "piękną". Różnice w pojmowaniu urody zaskakują. Jeden ideał...
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....