Naukowcy: Kosmici zniszczą Ziemię w samoobronie

19.08.2011 14:52 ATAK, CYWILIZACJA, EKSPANSJA, KOSMITA, KOSMOS, LUDZKOŚĆ, UFO, ZIEMIA
Naukowcy: Kosmici zniszczą Ziemię w samoobronie

sxc.hu

Uderzą w Ziemię prewencyjnie.

Ludzie powinni bardziej zadbać o środkowisko i całą Ziemię. Jeśli tego nie zrobią, istoty pozaziemskie mogą stwierdzić, że jesteśmy potencjalnym zagrożeniem dla kosmosu i będą chciały nas usunąć - twierdzą naukowcy z Pennsylvania State University.

Brytyjski rząd ujawnia prawdę o UFO więcej

Kontrowersyjna publikacja współpracujących z NASA uczonych przewiduje, że prędzej czy później dojdzie do kontaktu między ludźmi a kosmitami. Według naukowców możliwe są trzy scenariusze: korzystny dla ludzkości, neutralny oraz szkodliwy. 

Możemy się od nich dużo nauczyć. Możemy również zachować obecne status quo i żyć obok siebie w zgodzie. Niewykluczone również, że kosmici nas zaatakują - donosi "The Telegraph".

Może nam grozić "przypadkowa" zagłada przez kontakt z pozaziemskimi chorobami, ale również zniszczenie jako potencjalnego rywala obcych w kosmosie. Obcy obserwując na przykład emisję gazów cieplarnianych czy naszą ekspansję w kosmosie mogą dojść do wniosku, że na Ziemi rodzi się potęga, która zagrozi im w przyszłości.

Rosja: Zaraz znajdziemy obcych. Wiemy, jak wyglądają więcej

Dlatego błędem jest wysyłanie w kosmos jakichkolwiek informacji o życiu na Ziemi. Według naukowców ułatwi to obcym skonstruowanie odpowiedniej broni przeciw nam - informuje "The Telegraph". 

Następny tekst:

World GP: kolejny krok Polek do finału. Wygrały z... World GP: kolejny krok Polek do finału. Wygrały z...

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 19.08.2011 20:34 Odpowiedz Zgłoś

"Dlatego błędem jest wysyłanie w kosmos jakichkolwiek informacji o życiu na Ziemi. Według naukowców ułatwi to obcym skonstruowanie odpowiedniej broni przeciw nam" - taaa... bo osoby rządzące naszą planetą pewnie odkryły tam coś o czym nie chcą informować reszty świata. Dlatego to całe "Nie lećcie w Kosmos, bo Kosmici nas zaatakują!"
0

Gość 19.08.2011 20:40 Odpowiedz Zgłoś

"Dlatego błędem jest wysyłanie w kosmos jakichkolwiek informacji o życiu na Ziemi" - lol, chyba trochę za późno... Teraz łapcie sobie tego Voyagera i Pioneera... ;b
0

Gość 19.08.2011 20:43 Odpowiedz Zgłoś

A wiesz gdzie mieszkam ja? bo widzę bardzo jesteś zainteresowany adresami obcych Ci ludzi.
Gość My już w Polsce mamy kosmitów,rządzą Polakami a Ósmy Pasażer Nostromo mieszka w Gdańsku na Polanki 54.
0

Gość 19.08.2011 20:46 Odpowiedz Zgłoś

LOL ! W jakiejś bajce to było ;X
0

Gość 19.08.2011 20:59 Odpowiedz Zgłoś

Słońce więcej wysyła gazów niż ta nasza malutka planeta, co oni wiedzą ci nałkowcy. FANTAŚCI ZA DYCHE
0

por 19.08.2011 21:04 Odpowiedz Zgłoś

Ludzie wierzą w UFO a jakoś nie chcą zaufać prawdziwemu Bogu. Wypełnienie trzeciej tajemnicy fatimskiej coraz bliżej. Niedługo pół Europy zmiecie wybuch atomowy, a Słońce zniknie na 72 godziny. W kilka sekund zginą narody.
0

Gość 19.08.2011 21:06 Odpowiedz Zgłoś

No, a przeciez wszyscy wiedzą, że Szaraki nie mają ust (albo maja bardzo malutkie) i porozumiewają się telepatycznie.
Gość ciągle przy okazji wpisów o kosmitach pojawia się to zdjęcie dmuchanego kosmity rodem z sex shopu
0

Gość 19.08.2011 21:08 Odpowiedz Zgłoś

ale napewno sa madrzejsi
Gość Chyba sobie naukowcy za dużo popili, albo filmów s-f naoglądali. To co my robimy z Ziemią będzie kosmitów akurat tyle interesować, co mnie interesuje jakiś gościu mieszkający dajmy na to w Buenos Aires, i co robi ze swoim ogródkiem. Czy w nim sra, czy złośliwie wycina trawę i polewa wszystko betonem, to mnie to wisi. Chce mieć naokoło domu obsrany beton, jego sprawa. To jego ogródek. A kosmici pewnie nie są głupsi ode mnie.
0

Gość 19.08.2011 21:08 Odpowiedz Zgłoś

A nie Ziemnioki?
Gość ale głupoty. Największym zagrożeniem dla ziemi SĄ ZIEMIANIE!!!
1+

Gość 19.08.2011 21:12 Odpowiedz Zgłoś

Zapomniałam o tych trzech statkach! Skoro są już niedaleko Jowisza to zacznę się pakować. Może mnie ze sobą zabiorą..
tadeusz542 A po cóż specjalne sygnały do nich skoro moga spokojnie odbierać nasze ziemskie media , wystarczy im obraz ale zapewne opanowali poszczególne języki . Podobno te trzy wielkie statki zauważone za orbitą Plutona z których największy ma wielkośc 240 km 2 są już w okolicach Jowisza i zmierzają ku Ziemi no chyba ,że daj Boże mają inny cel bo jeśli ich zamiary nie są przyjazne to z naszą techniką wojskową rady im nie damy . Już nie mówię ,co by trzeba było zrobić żeby wszyscy puścili na nich swoje atomowe rakiety , byłoby pewnie kombinowanie jak zachowac sobie najwięcej
0

Dorcia 19.08.2011 21:12 Odpowiedz Zgłoś

Tak tak!! Najpierw naukowcy straszyli nas ociepleniem klimatu spowodowanym przez człowieka żeby zarobić na produktach BIO a że lipa z tego wyszła to straszą nas UFO. Ale się uśmiałam aż mnie brzuch rozbolał !!!!
0

Gość 19.08.2011 21:13 Odpowiedz Zgłoś

kim są te szaraki, gdzie mieszkaja
Gość co do ufo amerykanie mają latające spodki i kontakty z szarakami (małe szare człekopodobne 1-1,20 m wysokosci) a my też będziemy raczej mieli spodki ...
0