Galeria: Nie takiego powitania Putin oczekiwał w Brukseli

28.01.2014 16:07 BRUKSELA, FEMEN, PROTEST, PUTIN
Powrót do artykułu

Protestujące kobiety aresztowała belgijska policja. Władimir Putin pojawił się na miejscu kilkadziesiąt minut później.


Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 28.01.2014 17:13 Odpowiedz Zgłoś

Sława Putinu
13+

Gość 28.01.2014 17:37 Odpowiedz Zgłoś

Globalisci
Gość kto opłaca te narkomanki?????...jak się wam wydaje???
13+

Gość 28.01.2014 17:40 Odpowiedz Zgłoś

Ale ten Putin spędza sen z oczu nie tylko Europie .
68+

Gość 28.01.2014 17:58 Odpowiedz Zgłoś

kto je sponsoruje ?
21+

Vic 28.01.2014 18:04 Odpowiedz Zgłoś

Też mi sensacja Dwie baby z gołymi cyckami. To normalne ze takiego powitania nikt się nie spodziewał.
8+

Gość 28.01.2014 18:17 Odpowiedz Zgłoś

Nie ty gołodupcu !
Gość kto je sponsoruje ?
3-

Gość 28.01.2014 18:34 Odpowiedz Zgłoś

n apewno Putin przejął sie dwoma babami z gołymi cyckami.
8+

Gość 28.01.2014 18:36 Odpowiedz Zgłoś

POdejrzewamy ze tylko POstkomunistom staje na widok Plutina polkownika KGB , jak na widok TW Bolka .
Gerwazy PUTIN_ to bardzo porządny gość- POdejrzewam że gdyby tylko chciał- to takich feministek by miał na pęczki co noc.Niejedna na widok Putina dostaje odlotowego orgazmu na samą myśl!
8-

Gość 28.01.2014 18:39 Odpowiedz Zgłoś

Tam to jest ???? w POlsce nie do POmyslenia bo za RODAKUE mysli KGB
5-

BiGrYbA 28.01.2014 18:43 Odpowiedz Zgłoś

Czy w ogóle są ludzie , którzy o nim dobrze mówią ??? Poza Rosją oczywiście ...
1+
Strona 1 z 7 1 2 3
Oto bezmiar ludzkiej głupoty. Absurdy z pogotowia 6 Oto bezmiar ludzkiej głupoty. Absurdy z pogotowia wczoraj, o godz: 15:24
Najmłodsza matka wyszła ze szpitala. Wróciła do szkoły i... zaskoczyła wszystkich! 5 Najmłodsza matka wyszła ze szpitala. Wróciła do szkoły i... zaskoczyła wszystkich! 27.07.2015 19:22
Sponsorowane
Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Ta para chyba nie miała pojęcia, że jest fotografowana. Ale czego innego mogli się spodziewać w tak publicznym...
Żydówka warta grzechu. Piękna żołnierka zrzuciła ciuszki Żydówka warta grzechu. Piękna żołnierka zrzuciła ciuszki O tym, że Żydówki to przepiękne kobiety, wie chyba każdy. Nie każdy jednak wie, że Izrael jest jednym...
Ubrane tylko w ręcznik. Pokazały trochę za dużo Ubrane tylko w ręcznik. Pokazały trochę za dużo Właśnie wyszły spod prysznica, ale nie zdążyły się jeszcze ubrać. Zdążyły za to zrobić sobie kuszące zdjęcia.