Galeria: Nie takiego powitania Putin oczekiwał w Brukseli

28.01.2014 16:07 BRUKSELA, FEMEN, PROTEST, PUTIN
Powrót do artykułu

Protestujące kobiety aresztowała belgijska policja. Władimir Putin pojawił się na miejscu kilkadziesiąt minut później.


Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 28.01.2014 17:13 Odpowiedz Zgłoś

Sława Putinu
13+

Gość 28.01.2014 17:37 Odpowiedz Zgłoś

Globalisci
Gość kto opłaca te narkomanki?????...jak się wam wydaje???
13+

Gość 28.01.2014 17:40 Odpowiedz Zgłoś

Ale ten Putin spędza sen z oczu nie tylko Europie .
68+

Gość 28.01.2014 17:58 Odpowiedz Zgłoś

kto je sponsoruje ?
21+

Vic 28.01.2014 18:04 Odpowiedz Zgłoś

Też mi sensacja Dwie baby z gołymi cyckami. To normalne ze takiego powitania nikt się nie spodziewał.
8+

Gość 28.01.2014 18:17 Odpowiedz Zgłoś

Nie ty gołodupcu !
Gość kto je sponsoruje ?
3-

Gość 28.01.2014 18:34 Odpowiedz Zgłoś

n apewno Putin przejął sie dwoma babami z gołymi cyckami.
8+

Gość 28.01.2014 18:36 Odpowiedz Zgłoś

POdejrzewamy ze tylko POstkomunistom staje na widok Plutina polkownika KGB , jak na widok TW Bolka .
Gerwazy PUTIN_ to bardzo porządny gość- POdejrzewam że gdyby tylko chciał- to takich feministek by miał na pęczki co noc.Niejedna na widok Putina dostaje odlotowego orgazmu na samą myśl!
8-

Gość 28.01.2014 18:39 Odpowiedz Zgłoś

Tam to jest ???? w POlsce nie do POmyslenia bo za RODAKUE mysli KGB
5-

BiGrYbA 28.01.2014 18:43 Odpowiedz Zgłoś

Czy w ogóle są ludzie , którzy o nim dobrze mówią ??? Poza Rosją oczywiście ...
1+
Strona 1 z 7 1 2 3
Strzeż się Europo! Oto cała prawda o Państwie Islamskim 7 Strzeż się Europo! Oto cała prawda o Państwie Islamskim 7 godzin temu
Tego teraz najbardziej boją się Polacy. To nie wojny i choroby 7 Tego teraz najbardziej boją się Polacy. To nie wojny i choroby 9 godzin temu
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...