Galeria: Nie takiego powitania Putin oczekiwał w Brukseli

28.01.2014 16:07 BRUKSELA, FEMEN, PROTEST, PUTIN
Powrót do artykułu

Protestujące kobiety aresztowała belgijska policja. Władimir Putin pojawił się na miejscu kilkadziesiąt minut później.


Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 28.01.2014 17:13 Odpowiedz Zgłoś

Sława Putinu
13+

Gość 28.01.2014 17:37 Odpowiedz Zgłoś

Globalisci
Gość kto opłaca te narkomanki?????...jak się wam wydaje???
13+

Gość 28.01.2014 17:40 Odpowiedz Zgłoś

Ale ten Putin spędza sen z oczu nie tylko Europie .
68+

Gość 28.01.2014 17:58 Odpowiedz Zgłoś

kto je sponsoruje ?
21+

Vic 28.01.2014 18:04 Odpowiedz Zgłoś

Też mi sensacja Dwie baby z gołymi cyckami. To normalne ze takiego powitania nikt się nie spodziewał.
8+

Gość 28.01.2014 18:17 Odpowiedz Zgłoś

Nie ty gołodupcu !
Gość kto je sponsoruje ?
3-

Gość 28.01.2014 18:34 Odpowiedz Zgłoś

n apewno Putin przejął sie dwoma babami z gołymi cyckami.
8+

Gość 28.01.2014 18:36 Odpowiedz Zgłoś

POdejrzewamy ze tylko POstkomunistom staje na widok Plutina polkownika KGB , jak na widok TW Bolka .
Gerwazy PUTIN_ to bardzo porządny gość- POdejrzewam że gdyby tylko chciał- to takich feministek by miał na pęczki co noc.Niejedna na widok Putina dostaje odlotowego orgazmu na samą myśl!
8-

Gość 28.01.2014 18:39 Odpowiedz Zgłoś

Tam to jest ???? w POlsce nie do POmyslenia bo za RODAKUE mysli KGB
5-

BiGrYbA 28.01.2014 18:43 Odpowiedz Zgłoś

Czy w ogóle są ludzie , którzy o nim dobrze mówią ??? Poza Rosją oczywiście ...
1+
Strona 1 z 7 1 2 3
Oto hity na komunie święte. Zobacz, jakie prezenty rządzą 11 Oto hity na komunie święte. Zobacz, jakie prezenty rządzą 5 godzin temu
Nie musisz używać pasty do zębów! 6 Nie musisz używać pasty do zębów! 9 godzin temu
Sponsorowane
Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Choć każdy jest zupełnie inny, łączy je jedno: te koty rozbawią was do łez. Mogą też wzruszyć.
Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Bieda panująca w Korei Północnej nie jest dla nikogo tajemnicą, ale koreański rząd nadal robi dobrą minę do...
Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Lepiej dwa razy się zastanowić, niż bez wahania wrzucać zdjęcia w serwisach społecznościowych. Czasami obraca się to przeciw...