Galeria: Nie takiego powitania Putin oczekiwał w Brukseli

28.01.2014 16:07 BRUKSELA, FEMEN, PROTEST, PUTIN
Powrót do artykułu

Protestujące kobiety aresztowała belgijska policja. Władimir Putin pojawił się na miejscu kilkadziesiąt minut później.


Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 28.01.2014 17:13 Odpowiedz Zgłoś

Sława Putinu
13+

Gość 28.01.2014 17:37 Odpowiedz Zgłoś

Globalisci
Gość kto opłaca te narkomanki?????...jak się wam wydaje???
13+

Gość 28.01.2014 17:40 Odpowiedz Zgłoś

Ale ten Putin spędza sen z oczu nie tylko Europie .
68+

Gość 28.01.2014 17:58 Odpowiedz Zgłoś

kto je sponsoruje ?
21+

Vic 28.01.2014 18:04 Odpowiedz Zgłoś

Też mi sensacja Dwie baby z gołymi cyckami. To normalne ze takiego powitania nikt się nie spodziewał.
8+

Gość 28.01.2014 18:17 Odpowiedz Zgłoś

Nie ty gołodupcu !
Gość kto je sponsoruje ?
3-

Gość 28.01.2014 18:34 Odpowiedz Zgłoś

n apewno Putin przejął sie dwoma babami z gołymi cyckami.
8+

Gość 28.01.2014 18:36 Odpowiedz Zgłoś

POdejrzewamy ze tylko POstkomunistom staje na widok Plutina polkownika KGB , jak na widok TW Bolka .
Gerwazy PUTIN_ to bardzo porządny gość- POdejrzewam że gdyby tylko chciał- to takich feministek by miał na pęczki co noc.Niejedna na widok Putina dostaje odlotowego orgazmu na samą myśl!
8-

Gość 28.01.2014 18:39 Odpowiedz Zgłoś

Tam to jest ???? w POlsce nie do POmyslenia bo za RODAKUE mysli KGB
5-

BiGrYbA 28.01.2014 18:43 Odpowiedz Zgłoś

Czy w ogóle są ludzie , którzy o nim dobrze mówią ??? Poza Rosją oczywiście ...
1+
Strona 1 z 7 1 2 3
Zobacz najdroższą rdzę na świecie. Za 700 mln dolarów 12 Zobacz najdroższą rdzę na świecie. Za 700 mln dolarów wczoraj, o godz: 10:20
Zapomniane zwycięstwo Polaków. Podręczniki milczą 5 Zapomniane zwycięstwo Polaków. Podręczniki milczą 28.01.2015 10:16
Sponsorowane
Koty nigdy nie są nudne. Zobaczcie najdziwniejsze zdjęcia Koty nigdy nie są nudne. Zobaczcie najdziwniejsze zdjęcia Są mistrzami jogi, drugiego planu, a do tego nie ma miejsca, do którego nie wejdą. Czasem zachowują się...
Największe wpadki na wizji. One pokazały biusty Największe wpadki na wizji. One pokazały biusty Wpadki przytrafiają się nawet znanym i popularnym, czego najlepszym przykładem mogą być prezenterki telewizyjne, aktorki i piosenkarki.
Taki miał być Związek Radziecki. Zobacz projekty sprzed 60 lat Taki miał być Związek Radziecki. Zobacz projekty sprzed 60 lat Nie jest tajemnicą, że w czasach Związku Radzieckiego w kraju tym pisano historię od nowa. Wszystkie najważniejsze wynalazki...