Galeria: Niezwykły pomysł! To brutalne zdjęcie widzą tylko dzieci

06.05.2013 22:54 DZIECI, PLAKAT, PRZEMOC
Powrót do artykułu

Za nietypową kampanię społeczną odpowiada hiszpańska fundacja ANAR. Plakat przygotowano tak, by uświadomić potencjalne ofiary o możliwości zgłoszenia trudnej sytuacji.

Dodaj komentarz

Komentarze

Jolka 06.05.2013 23:01 Odpowiedz Zgłoś

Pytanie tylko - czy dzieci potrafią czytać?
21-

bezdzietny 06.05.2013 23:04 Odpowiedz Zgłoś

badzo dobry pomysł! raz dlatego że się o nim mówi i dorośli może więcej o tym pomyślą niż zwykle , dwa został wprowadzona pewna tajemnica / zaufanie ... naprawdę mądre posuniecie, zresztą jak każde chroniące dzieci...
231+

Gidrah 06.05.2013 23:06 Odpowiedz Zgłoś

STOP idiotycznym komentarzom wolnościowców o Polityce i Tusku! Niech wyjdą w końcu na ulice, a nie szczekają w Internecie - małe psy!
134+

Gość 06.05.2013 23:28 Odpowiedz Zgłoś

Co nam da to, że wyjdziemy na ulicę jak reszta wyjdzie za nami, obejmie władzę i doprowadzi ten kraj do ruiny? Najpierw trzeba wyedukować społeczeństwo żeby wyjść na ulicę. Co z tego że ludzie wyjdą na ulicę jak nie będą wiedzieć jak pokierować krajem? Będą takimi samymi beznadziejnymi rządzącymi jak obecnie. Dlatego wolimy pisać komentarze w necie a nie robić rozróby na ulicy.
Gidrah STOP idiotycznym komentarzom wolnościowców o Polityce i Tusku! Niech wyjdą w końcu na ulice, a nie szczekają w Internecie - małe psy!
19-

Gość 06.05.2013 23:36 Odpowiedz Zgłoś

brawo!
8+

Gość 06.05.2013 23:37 Odpowiedz Zgłoś

powinno byc odwrotnie,po co straszyc dzieciaki?
13-

Gość 06.05.2013 23:52 Odpowiedz Zgłoś

ale fotoszopa. Cała gęba tego dzieciaka to retusz a w szczególności nos
20-

AntyTeza 07.05.2013 00:18 Odpowiedz Zgłoś

Dokladnie TAK, nalezy minusowac KAZDY komentarz ktory nie jest na temat. (oops ktos moze zminusowac moj bo nie tyczy sie przemocy wobec dzieci) ;)
Gidrah STOP idiotycznym komentarzom wolnościowców o Polityce i Tusku! Niech wyjdą w końcu na ulice, a nie szczekają w Internecie - małe psy!
65+

Matka 07.05.2013 00:18 Odpowiedz Zgłoś

Pomysł świetny ale nie przemyślany, ponieważ dzieci w wieku 12-13 lat bywają wyższe niż zakładają standardy, a ten wiek jest nie dość, że trudny to jeszcze ciężko do takich dzieci dotrzeć.....
4+

Gość 07.05.2013 00:26 Odpowiedz Zgłoś

no to startuj w wyborach czubie. takimi tekstami uświadamiasz jakie czubki chcą władzy. GŁOSUJĘ JAK WIĘKSZOŚĆ NA TUSKA
Gość Co nam da to, że wyjdziemy na ulicę jak reszta wyjdzie za nami, obejmie władzę i doprowadzi ten kraj do ruiny? Najpierw trzeba wyedukować społeczeństwo żeby wyjść na ulicę. Co z tego że ludzie wyjdą na ulicę jak nie będą wiedzieć jak pokierować krajem? Będą takimi samymi beznadziejnymi rządzącymi jak obecnie. Dlatego wolimy pisać komentarze w necie a nie robić rozróby na ulicy.
1+
Strona 1 z 4 1 2 3
Oto bezmiar ludzkiej głupoty. Absurdy z pogotowia 6 Oto bezmiar ludzkiej głupoty. Absurdy z pogotowia wczoraj, o godz: 15:24
Najmłodsza matka wyszła ze szpitala. Wróciła do szkoły i... zaskoczyła wszystkich! 5 Najmłodsza matka wyszła ze szpitala. Wróciła do szkoły i... zaskoczyła wszystkich! 27.07.2015 19:22
Sponsorowane
Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Ta para chyba nie miała pojęcia, że jest fotografowana. Ale czego innego mogli się spodziewać w tak publicznym...
Żydówka warta grzechu. Piękna żołnierka zrzuciła ciuszki Żydówka warta grzechu. Piękna żołnierka zrzuciła ciuszki O tym, że Żydówki to przepiękne kobiety, wie chyba każdy. Nie każdy jednak wie, że Izrael jest jednym...
Ubrane tylko w ręcznik. Pokazały trochę za dużo Ubrane tylko w ręcznik. Pokazały trochę za dużo Właśnie wyszły spod prysznica, ale nie zdążyły się jeszcze ubrać. Zdążyły za to zrobić sobie kuszące zdjęcia.