Galeria: Niezwykły pomysł! To brutalne zdjęcie widzą tylko dzieci

06.05.2013 22:54 DZIECI, PLAKAT, PRZEMOC
Powrót do artykułu

Za nietypową kampanię społeczną odpowiada hiszpańska fundacja ANAR. Plakat przygotowano tak, by uświadomić potencjalne ofiary o możliwości zgłoszenia trudnej sytuacji.

Dodaj komentarz

Komentarze

Jolka 06.05.2013 23:01 Odpowiedz Zgłoś

Pytanie tylko - czy dzieci potrafią czytać?
21-

bezdzietny 06.05.2013 23:04 Odpowiedz Zgłoś

badzo dobry pomysł! raz dlatego że się o nim mówi i dorośli może więcej o tym pomyślą niż zwykle , dwa został wprowadzona pewna tajemnica / zaufanie ... naprawdę mądre posuniecie, zresztą jak każde chroniące dzieci...
231+

Gidrah 06.05.2013 23:06 Odpowiedz Zgłoś

STOP idiotycznym komentarzom wolnościowców o Polityce i Tusku! Niech wyjdą w końcu na ulice, a nie szczekają w Internecie - małe psy!
134+

Gość 06.05.2013 23:28 Odpowiedz Zgłoś

Co nam da to, że wyjdziemy na ulicę jak reszta wyjdzie za nami, obejmie władzę i doprowadzi ten kraj do ruiny? Najpierw trzeba wyedukować społeczeństwo żeby wyjść na ulicę. Co z tego że ludzie wyjdą na ulicę jak nie będą wiedzieć jak pokierować krajem? Będą takimi samymi beznadziejnymi rządzącymi jak obecnie. Dlatego wolimy pisać komentarze w necie a nie robić rozróby na ulicy.
Gidrah STOP idiotycznym komentarzom wolnościowców o Polityce i Tusku! Niech wyjdą w końcu na ulice, a nie szczekają w Internecie - małe psy!
19-

Gość 06.05.2013 23:36 Odpowiedz Zgłoś

brawo!
8+

Gość 06.05.2013 23:37 Odpowiedz Zgłoś

powinno byc odwrotnie,po co straszyc dzieciaki?
13-

Gość 06.05.2013 23:52 Odpowiedz Zgłoś

ale fotoszopa. Cała gęba tego dzieciaka to retusz a w szczególności nos
20-

AntyTeza 07.05.2013 00:18 Odpowiedz Zgłoś

Dokladnie TAK, nalezy minusowac KAZDY komentarz ktory nie jest na temat. (oops ktos moze zminusowac moj bo nie tyczy sie przemocy wobec dzieci) ;)
Gidrah STOP idiotycznym komentarzom wolnościowców o Polityce i Tusku! Niech wyjdą w końcu na ulice, a nie szczekają w Internecie - małe psy!
65+

Matka 07.05.2013 00:18 Odpowiedz Zgłoś

Pomysł świetny ale nie przemyślany, ponieważ dzieci w wieku 12-13 lat bywają wyższe niż zakładają standardy, a ten wiek jest nie dość, że trudny to jeszcze ciężko do takich dzieci dotrzeć.....
4+

Gość 07.05.2013 00:26 Odpowiedz Zgłoś

no to startuj w wyborach czubie. takimi tekstami uświadamiasz jakie czubki chcą władzy. GŁOSUJĘ JAK WIĘKSZOŚĆ NA TUSKA
Gość Co nam da to, że wyjdziemy na ulicę jak reszta wyjdzie za nami, obejmie władzę i doprowadzi ten kraj do ruiny? Najpierw trzeba wyedukować społeczeństwo żeby wyjść na ulicę. Co z tego że ludzie wyjdą na ulicę jak nie będą wiedzieć jak pokierować krajem? Będą takimi samymi beznadziejnymi rządzącymi jak obecnie. Dlatego wolimy pisać komentarze w necie a nie robić rozróby na ulicy.
1+
Strona 1 z 4 1 2 3
Tragiczna historia rodziny, która trzymała lwy w bloku 14 Tragiczna historia rodziny, która trzymała lwy w bloku 9 godzin temu
Polacy mają dość małżeństw. Rozwodzą się na potęgę 3 Polacy mają dość małżeństw. Rozwodzą się na potęgę wczoraj, o godz: 22:06
Sponsorowane
Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Korea Północna nie jest państwem, to niezwykłe doświadczenie - twierdzi francuski fotograf Eric Lafforgue, któremu udało się w...
Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Długie ustawianie się, ćwiczenie odpowiedniego wyrazu twarzy i już można pstryknąć pamiątkową fotkę. A kiedy jest gotowa okazuje...
Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Budowę bazy, która miała strzec szlaku na Półwysep Kolski, rozpoczęto w 1955 roku.Rosjanie postanowili wykorzystać do tego malutką...