Obiecała mężowi seks z dziewicą. Zwabiła do domu 17-latkę.

02.08.2013 23:08 DZIEWICA, MĄŻ, MORDERSTWO, PSYCHOPATA
ostatnia aktualizacja 03.08.2013 06:36
Obiecała mężowi seks z dziewicą. Zwabiła do domu 17-latkę.

cctv screen

Ciężarna kobieta zwabiła do swojego domu 17-letnią pielęgniarkę. Tam mąż ją zgwałcił, a potem para zabiła ofiarę - podaje "Daily Mail".

STARUSZKA PO LATACH PRZYZNAŁA SIĘ DO MAKABRYCZNEGO MORDU>>

Mieszkanka prowincji Heilongjiang w Chinach postanowiła upolować na ulicy dziewicę i przyprowadzić ją mężowi. Wszystko przez to, że małżonek przyłapał ją w łóżku z kochankiem. Żona poprzysięgła, że jeśli tylko z nią zostanie i nie wniesie pozwu o rozwód, przyprowadzi mu młodziutką dziewicę.

Co obiecała, zrobiła. Idąc ulicą zauważyła młodą i atrakcyjną dziewczynę. Jako że była w ciąży, zaimprowizowała upadek i poprosiła o pomoc 17-latkę. Kiedy ta odprowadziła ją na miejsce, kobieta "z wdzięczności" zaprosiła ją do domu. W środku czekał już mąż, który poczęstował pielęgniarkę jogurtem naszpikowanym prochami nasennymi.

DajSygnal_Artykul-Sfora-JPG.jpg


Mężczyzna zaczął gwałcić dziewicę, jednak ta była na tyle świadoma, że zaczęła się bronić. W trakcie szarpaniny do pokoju przybiegła żona i razem z mężem udusiła pielęgniarkę kołdrą.

4 TONY DROBNIAKÓW. Z ZEMSTY ZASYPAŁ PRAWNIKÓW PIENIĘDZMI>>

Niewyżyty mąż zapakował ciało w walizkę i spalił je poza miastem. Policja odkryła sprawców morderstwa, po tym, jak obejrzała nagrania z miejskiego monitoringu, na których widać jak najpierw żona idzie z ofiarą pod parasolką, a później mąż niesie na ramieniu wielką walizę.

Następny tekst:

Tyle lat naprawdę odejmują operacje plastyczne. Warto? Tyle lat naprawdę odejmują operacje plastyczne. Warto?

Dodaj komentarz

Komentarze

śmierć to ucieczka 03.08.2013 13:16 Odpowiedz Zgłoś

śmierć nie jest karą a ucieczką przed karą
Gość nic nie zwroci zycia biednej dziewczynie, ale przynajmniej spotka ich zasluzona kara - smierc za smierc
0

Gość 03.08.2013 13:27 Odpowiedz Zgłoś

taki z tego morał żeby nie pomagać innym tylko myśleć o swojej d***e
0

Gość 03.08.2013 15:06 Odpowiedz Zgłoś

u nas to niedopuszczalne zaraz pojawi sie setka autorytetow zeby nie naprawiac zla zlem i wypuszcza albo dadza 2 lata w zawiasach
0

Cider 03.08.2013 15:13 Odpowiedz Zgłoś

Po co ją zabijali. Skoro reżyser Polański może g*****ć 13 latki to zwykły zjadacz chleba 17 latki.
0

Gość 03.08.2013 15:46 Odpowiedz Zgłoś

FACET TO ZWIERZĘ !!!!! w każdym calu !!!
1+

Gość 03.08.2013 17:45 Odpowiedz Zgłoś

na szybienice z takimi degeneratami zwyrodnialcy .
0

Gość 03.08.2013 17:47 Odpowiedz Zgłoś

świat się kończy,tyle zwyrodnialców co teraz to chyba nie było chyba że za czasów wojen.
0

Michał Paryjczak 03.08.2013 18:00 Odpowiedz Zgłoś

Przecież była żoną to czemu coś takiego obiecała
1+

gosc 03.08.2013 18:36 Odpowiedz Zgłoś

kuwa, co za bzdury
0

Gość 03.08.2013 20:32 Odpowiedz Zgłoś

biednej? pracowała, to raczej miała kasę... a po 2 to po co wchodziła do domu?
Gość nic nie zwroci zycia biednej dziewczynie, ale przynajmniej spotka ich zasluzona kara - smierc za smierc
0

Gość 04.08.2013 11:02 Odpowiedz Zgłoś

Autor tego tekstu KŁAMIE. Po pierwsze NIKT w wieku 17 lat nie jest "pielęgniarką". Po drugie wątpliwe jest, żeba w dzisiejszych czasach 17-latkaa była "dziewicą" (zwłaszacza urodziwa), po trzecie jak mogła być po podaniu środków nasennych ("naszpikowana" czyli dużą ilością) "na tyle przytomna, że zaczęła się bronić". Widocznie autor zaa łapówki próbuje znależć kogoś gorszego od amerykanów, którzy takie i gorsze rzeczy robili i robią w iraku i afganistanie...
9-

nacjonalista 09.08.2013 14:15 Odpowiedz Zgłoś

J***ć te popieprzone kultury. Żółte świnie. Z takimi małymi siurkami mogą g*****ć ale gołębie w parku. Na stos.
0

sprawiedliwy 09.08.2013 14:21 Odpowiedz Zgłoś

Dymać go w d*pe kijem przez dziesięć lat to drugi zjeb się zastanowi. A nie ochronne cele dla tych śmieci. C**j im w d*pe
0