Obudził się wulkan. Ludzie uciekają w popłochu

21.02.2011 08:27 BULUSAN, FILIPINY, LUZON, POPIÓŁ, PYŁ, UCIECZKA, WULKAN, WYBUCH
Obudził się wulkan. Ludzie uciekają w popłochu

youtube

Panika na Filipinach.

Wulkan Bulusan na wyspie Luzon na Filipinach znów dał o sobie znać. Wyrzucił chmurę wulkanicznego pyłu na wysokość 2 km - informuje news.com.au.

W ISLANDII BUDZI SIĘ POTĘŻNY WULKAN>>

Setki mieszkańców czterech pobliskich miasteczek, położonych w prowincji Sorsogon, rzuciły się do ucieczki. Ewakuowali się do krewnych i schronisk.

WULKAN CORAZ GROŹNIEJSZY. MASOWA EWAKUACJA>>

Szef rządowej agencji wulkanologicznej Renato Solidum zapewnia, że nie ma żadnych oznak, które świadczyłyby o zbliżającej się erupcji lawy z wulkanicznego stożka.

Wulkan wyrzuca kłęby dymu i popiołu wulkanicznego od listopada ubiegłego roku. Był spokojny prawie przez miesiąc. Naukowcy sądzą, że dzisiejsza erupcja to efekt kontaktu magmy z wodą, która zebrała się w kraterze. Ich zdaniem wybuchy pary połączone z wyrzucaniem wulkanicznego pyłu będą się w najbliższym czasie powtarzać.

Następny tekst:

Mecz Gwiazd NBA: wygrana Zachodu. Dzięki Bryantowi Mecz Gwiazd NBA: wygrana Zachodu. Dzięki Bryantowi

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

Juz lepszy wybuch 10 wulkanow niz rzady PO. Tam przynaajmniej maja jakies perspektywy a w Polsce nic z tego. Bida i nendza panie....
Gość ahahahhahahhah ile razy słyszałem takie teksty :D
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

Idź w pisdu.
Gość ahahahhahahhah ile razy słyszałem takie teksty :D
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

2012 idzie
Gość !!! przypatrzcie się dokładnie programom wyborczym, kto chce obniżyć ilość posłów, zlikwidować senat i zmniejszyć MSWiA
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

bida az piszczy a czerwoni sie ciesza
Gość ahahahhahahhah ile razy słyszałem takie teksty :D
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

wiem jaka by była od powiedz PO jestesmy na skraju smierci ale jest dobrze
Gość wyobrażacie sobie 30km/h w Warszawie lub w innym dużym mieście? Przecież już teraz każdy jeździ 60-70 km/h, a jak nawalą fotoradarów i zmuszą ludzi do 30km/h to to będzie parodia. Będziemy pośmiewiskiem Afryki. Przez Unię Europejską staczamy się na dno.
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

Ktos nas karze za politykow i bankeirow..ktorzy nas okradaja..
Gość Co za debilny artykuł ja pier....
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

jenczycie jak cioty na ulice
Gość to nie koniec polako podatek przygotować sie na 1\% od wartości domu przykład dom warty 400000 ty zł 4000zl podatku po wyborach 6 zł paliwo a to wiadomo co to znaczy za km 4 razy płacimy Dmc po wyżej 3,5 tony itd
0

sybilla 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

Apokalipsa nadchodzi...rok 2012 coraz blizej
Gość Nie staczamy się na dno tylko i u nas i w uni rządzą debile to oni wymyślili że marchewka to owoc.
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

wiec czeka nas zaglada:(
Bimb Jeszcze przed odejściem trzeba wyprowadzić z budżetu ile się da kasy, żeby zostawić w Polsce jak największe spustoszenia. Rząd Tuska dostał od żydów rozkaz zniszczenia Polski w jak największym tępie. Dlatego tak szaleńczo zadłużali kraj, dlatego jak naszybciej wyprzedają majątek narodowy i dlatego jak najszybciej powydawali kasę ze wszystkich rezerw i funduszy, oraz gdziekolwiek to było możliwe. MIsją Tuska jest gospodarcze zniszczenie Polski i uniemożliwienie jej normalnego funkcjonowania. Przygotował żydom grunt do wejścia do naszego kraju i przejęcia go - powykupywanie wszystkiego i zatrudnianie polaków jako siłę roboczą. Żydzi nauczyli się tego od hitlerowców i NKWD.
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

nie ma co się kłócić, ten czy inny rząd to jedno zło. Byle dorwać się do koryta a później niech się dzieje co chce, ja tam się cieszę z nadchodzące końca świata, każdy będzie równy i żadna kasa nikomu nie pomorze.
Gość Q-wa, już ja na nich zagłosuje!!!
0
Strona 1 z 3 1 2 3
CZY WIESZ, ŻE... by odwiedzić tę wyspę musisz być martwy? 8 CZY WIESZ, ŻE... by odwiedzić tę wyspę musisz być martwy? godzinę temu
Szokująca prawda o Pistoriusie. Była partnerka ujawnia 4 Szokująca prawda o Pistoriusie. Była partnerka ujawnia wczoraj, o godz: 19:00
Sponsorowane
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...
Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Z okazji Międzynarodowego Dnia Topless przez centrum Nowego Jorku i innych amerykańskich miast przeszła pierwsza Parada Topless. Kobietom...
Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Pentagon poinformował o mrożącym krew w żyłach manewrze, jaki wykonał chiński myśliwiec, kiedy zbliżył się o włos do...