Obudził się wulkan. Ludzie uciekają w popłochu

21.02.2011 08:27 BULUSAN, FILIPINY, LUZON, POPIÓŁ, PYŁ, UCIECZKA, WULKAN, WYBUCH
Obudził się wulkan. Ludzie uciekają w popłochu

youtube

Panika na Filipinach.

Wulkan Bulusan na wyspie Luzon na Filipinach znów dał o sobie znać. Wyrzucił chmurę wulkanicznego pyłu na wysokość 2 km - informuje news.com.au.

W ISLANDII BUDZI SIĘ POTĘŻNY WULKAN>>

Setki mieszkańców czterech pobliskich miasteczek, położonych w prowincji Sorsogon, rzuciły się do ucieczki. Ewakuowali się do krewnych i schronisk.

WULKAN CORAZ GROŹNIEJSZY. MASOWA EWAKUACJA>>

Szef rządowej agencji wulkanologicznej Renato Solidum zapewnia, że nie ma żadnych oznak, które świadczyłyby o zbliżającej się erupcji lawy z wulkanicznego stożka.

Wulkan wyrzuca kłęby dymu i popiołu wulkanicznego od listopada ubiegłego roku. Był spokojny prawie przez miesiąc. Naukowcy sądzą, że dzisiejsza erupcja to efekt kontaktu magmy z wodą, która zebrała się w kraterze. Ich zdaniem wybuchy pary połączone z wyrzucaniem wulkanicznego pyłu będą się w najbliższym czasie powtarzać.

Następny tekst:

Mecz Gwiazd NBA: wygrana Zachodu. Dzięki Bryantowi Mecz Gwiazd NBA: wygrana Zachodu. Dzięki Bryantowi

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

Juz lepszy wybuch 10 wulkanow niz rzady PO. Tam przynaajmniej maja jakies perspektywy a w Polsce nic z tego. Bida i nendza panie....
Gość ahahahhahahhah ile razy słyszałem takie teksty :D
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

Idź w pisdu.
Gość ahahahhahahhah ile razy słyszałem takie teksty :D
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

2012 idzie
Gość !!! przypatrzcie się dokładnie programom wyborczym, kto chce obniżyć ilość posłów, zlikwidować senat i zmniejszyć MSWiA
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

bida az piszczy a czerwoni sie ciesza
Gość ahahahhahahhah ile razy słyszałem takie teksty :D
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

wiem jaka by była od powiedz PO jestesmy na skraju smierci ale jest dobrze
Gość wyobrażacie sobie 30km/h w Warszawie lub w innym dużym mieście? Przecież już teraz każdy jeździ 60-70 km/h, a jak nawalą fotoradarów i zmuszą ludzi do 30km/h to to będzie parodia. Będziemy pośmiewiskiem Afryki. Przez Unię Europejską staczamy się na dno.
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

Ktos nas karze za politykow i bankeirow..ktorzy nas okradaja..
Gość Co za debilny artykuł ja pier....
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

jenczycie jak cioty na ulice
Gość to nie koniec polako podatek przygotować sie na 1\% od wartości domu przykład dom warty 400000 ty zł 4000zl podatku po wyborach 6 zł paliwo a to wiadomo co to znaczy za km 4 razy płacimy Dmc po wyżej 3,5 tony itd
0

sybilla 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

Apokalipsa nadchodzi...rok 2012 coraz blizej
Gość Nie staczamy się na dno tylko i u nas i w uni rządzą debile to oni wymyślili że marchewka to owoc.
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

wiec czeka nas zaglada:(
Bimb Jeszcze przed odejściem trzeba wyprowadzić z budżetu ile się da kasy, żeby zostawić w Polsce jak największe spustoszenia. Rząd Tuska dostał od żydów rozkaz zniszczenia Polski w jak największym tępie. Dlatego tak szaleńczo zadłużali kraj, dlatego jak naszybciej wyprzedają majątek narodowy i dlatego jak najszybciej powydawali kasę ze wszystkich rezerw i funduszy, oraz gdziekolwiek to było możliwe. MIsją Tuska jest gospodarcze zniszczenie Polski i uniemożliwienie jej normalnego funkcjonowania. Przygotował żydom grunt do wejścia do naszego kraju i przejęcia go - powykupywanie wszystkiego i zatrudnianie polaków jako siłę roboczą. Żydzi nauczyli się tego od hitlerowców i NKWD.
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

nie ma co się kłócić, ten czy inny rząd to jedno zło. Byle dorwać się do koryta a później niech się dzieje co chce, ja tam się cieszę z nadchodzące końca świata, każdy będzie równy i żadna kasa nikomu nie pomorze.
Gość Q-wa, już ja na nich zagłosuje!!!
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Tysiące morsów na plaży. To bardzo zły znak 4 Tysiące morsów na plaży. To bardzo zły znak wczoraj, o godz: 19:02
Gwałcił i wymyślnie torturował. Ta bestia to "miłośnik kobiet" 4 Gwałcił i wymyślnie torturował. Ta bestia to "miłośnik kobiet" wczoraj, o godz: 06:32
Sponsorowane
Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Holenderska studentka oszukała znajomych i rodzinę, udając że jest na wymarzonych wakacjach.Tymczasem zdjęcia, na których dziewczyna pozowała z...
Oto tajemnice giganta oceanów. Niesamowita operacja Oto tajemnice giganta oceanów. Niesamowita operacja Dopiero drugi raz w historii udało się złowić i zbadać kałamarnicę kolosalną. Dzięki tej sekcji zwłok świat odkryje...
Krwawa zemsta. Zabił kochanka żony na środku ulicy Krwawa zemsta. Zabił kochanka żony na środku ulicy Mężczyzna o imieniu Zhao romansował z zamężną koleżanką z pracy. Mąż dowiedział się o związku i w ataku...