Obudził się wulkan. Ludzie uciekają w popłochu

21.02.2011 08:27 BULUSAN, FILIPINY, LUZON, POPIÓŁ, PYŁ, UCIECZKA, WULKAN, WYBUCH
Obudził się wulkan. Ludzie uciekają w popłochu

youtube

Panika na Filipinach.

Wulkan Bulusan na wyspie Luzon na Filipinach znów dał o sobie znać. Wyrzucił chmurę wulkanicznego pyłu na wysokość 2 km - informuje news.com.au.

W ISLANDII BUDZI SIĘ POTĘŻNY WULKAN>>

Setki mieszkańców czterech pobliskich miasteczek, położonych w prowincji Sorsogon, rzuciły się do ucieczki. Ewakuowali się do krewnych i schronisk.

WULKAN CORAZ GROŹNIEJSZY. MASOWA EWAKUACJA>>

Szef rządowej agencji wulkanologicznej Renato Solidum zapewnia, że nie ma żadnych oznak, które świadczyłyby o zbliżającej się erupcji lawy z wulkanicznego stożka.

Wulkan wyrzuca kłęby dymu i popiołu wulkanicznego od listopada ubiegłego roku. Był spokojny prawie przez miesiąc. Naukowcy sądzą, że dzisiejsza erupcja to efekt kontaktu magmy z wodą, która zebrała się w kraterze. Ich zdaniem wybuchy pary połączone z wyrzucaniem wulkanicznego pyłu będą się w najbliższym czasie powtarzać.

Następny tekst:

Mecz Gwiazd NBA: wygrana Zachodu. Dzięki Bryantowi Mecz Gwiazd NBA: wygrana Zachodu. Dzięki Bryantowi

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

Juz lepszy wybuch 10 wulkanow niz rzady PO. Tam przynaajmniej maja jakies perspektywy a w Polsce nic z tego. Bida i nendza panie....
Gość ahahahhahahhah ile razy słyszałem takie teksty :D
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

Idź w pisdu.
Gość ahahahhahahhah ile razy słyszałem takie teksty :D
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

2012 idzie
Gość !!! przypatrzcie się dokładnie programom wyborczym, kto chce obniżyć ilość posłów, zlikwidować senat i zmniejszyć MSWiA
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

bida az piszczy a czerwoni sie ciesza
Gość ahahahhahahhah ile razy słyszałem takie teksty :D
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

wiem jaka by była od powiedz PO jestesmy na skraju smierci ale jest dobrze
Gość wyobrażacie sobie 30km/h w Warszawie lub w innym dużym mieście? Przecież już teraz każdy jeździ 60-70 km/h, a jak nawalą fotoradarów i zmuszą ludzi do 30km/h to to będzie parodia. Będziemy pośmiewiskiem Afryki. Przez Unię Europejską staczamy się na dno.
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

Ktos nas karze za politykow i bankeirow..ktorzy nas okradaja..
Gość Co za debilny artykuł ja pier....
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

jenczycie jak cioty na ulice
Gość to nie koniec polako podatek przygotować sie na 1\% od wartości domu przykład dom warty 400000 ty zł 4000zl podatku po wyborach 6 zł paliwo a to wiadomo co to znaczy za km 4 razy płacimy Dmc po wyżej 3,5 tony itd
0

sybilla 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

Apokalipsa nadchodzi...rok 2012 coraz blizej
Gość Nie staczamy się na dno tylko i u nas i w uni rządzą debile to oni wymyślili że marchewka to owoc.
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

wiec czeka nas zaglada:(
Bimb Jeszcze przed odejściem trzeba wyprowadzić z budżetu ile się da kasy, żeby zostawić w Polsce jak największe spustoszenia. Rząd Tuska dostał od żydów rozkaz zniszczenia Polski w jak największym tępie. Dlatego tak szaleńczo zadłużali kraj, dlatego jak naszybciej wyprzedają majątek narodowy i dlatego jak najszybciej powydawali kasę ze wszystkich rezerw i funduszy, oraz gdziekolwiek to było możliwe. MIsją Tuska jest gospodarcze zniszczenie Polski i uniemożliwienie jej normalnego funkcjonowania. Przygotował żydom grunt do wejścia do naszego kraju i przejęcia go - powykupywanie wszystkiego i zatrudnianie polaków jako siłę roboczą. Żydzi nauczyli się tego od hitlerowców i NKWD.
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

nie ma co się kłócić, ten czy inny rząd to jedno zło. Byle dorwać się do koryta a później niech się dzieje co chce, ja tam się cieszę z nadchodzące końca świata, każdy będzie równy i żadna kasa nikomu nie pomorze.
Gość Q-wa, już ja na nich zagłosuje!!!
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Przyszłość polskiej armii. Rekordowa oferta broni 6 Przyszłość polskiej armii. Rekordowa oferta broni 6 godzin temu
Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia 4 Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia 11 godzin temu
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...