Oscary 2014 rozdane! Zobacz, kto zdobył statuetkę

03.03.2014 08:45 AKADEMIA, FILM, GRAWITACJA, OSCAR, ZNIEWOLONY

Oscary zostały rozdane po raz 86. Zobacz, kto tym razem dostał najbardziej prestiżową nagrodę w branży.

Najlepsi aktorzy

Najlepsi aktorzy

wikimedia commons

Oscar dla najlepszej aktorki powędrował do... Cate Blanchett, która zagrała w filmie Woody'ego Allena "Blue Jasmine". Nie było to wielkim zaskoczeniem.


Nagrodę za pierwszoplanową rolę męską otrzymał za to Matthew McConaughey za rolę w filmie "Witaj w Klubie".

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 03.03.2014 08:47 Odpowiedz Zgłoś

Film nudny jak flaki z olejem
5+

Gość 03.03.2014 08:52 Odpowiedz Zgłoś

Jak zwykle statuetki zdobył jankeski chłam. Ambitne, dobre kino bez szans.
20+

Gość 03.03.2014 09:18 Odpowiedz Zgłoś

Grawitacja za to za tych drewnianych aktorow a jesli chodzi o efekty to rownie dobrze mogli by nagrodzic byle jaki film 3d o ziemi
1+

kinomaniak 03.03.2014 09:19 Odpowiedz Zgłoś

ja dla zasady bojkotuję amerykańskie filmy - straty są śladowe...
1+

Gość 03.03.2014 09:22 Odpowiedz Zgłoś

nie no... nie wierzę. właśnie niedawno obejrzałem. film masakrycznie słaby. zero napięcia, błędy takie, że ręce opadały. za co te oskary?
12+

Gość 03.03.2014 09:49 Odpowiedz Zgłoś

chyba nie oglądali tego filmu, albo nie było z czego wybrać,dno
4+

Gość 03.03.2014 10:09 Odpowiedz Zgłoś

Tak, akurat wy macie pojęcie o filmach a tysiące ludzi siedzących w tym nie mają, no pomyślcie, gdybyście takimi krytykami super byli to byście tam stali na ich miejscu, a nie oni czy osoby głosujące.
1+

Gość 03.03.2014 10:11 Odpowiedz Zgłoś

żenujący cyrk dla pajaców
3-

Gość 03.03.2014 10:31 Odpowiedz Zgłoś

rewelacyjny film,byłam pod dużym wrażeniem!
3-

sandrro 03.03.2014 10:48 Odpowiedz Zgłoś

ten film nie jest żadną żenadą film pokazuje jak jest naprawdę w kosmosie cisza zarazem tak piękna jak i straszna, film trzyma widza w akcji do tego pokazuje ludzkie słabości i jacy jesteśmy mali. Ci którzy tak komentują że tam nic się nie dzieje za dużo Star Wars się na oglądali. Gratuluję wygranej :)
8+
Strona 1 z 3 1 2 3
Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów 3 Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów godzinę temu
Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś 4 Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś wczoraj, o godz: 21:35
Sponsorowane
Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Trudno sobie wyobrazić, co myśleli twórcy tych zabawek i urządzeń na placach zabaw. Zobaczcie zdjęcia zrobione przez internautów...
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Rodzina, przyjaciele i tysiące fanów żegnają Annę Przybylską. Aktorka zmarła w niedzielę, po przegranej walce z nowotworem. Władze...