Oscary 2014 rozdane! Zobacz, kto zdobył statuetkę

03.03.2014 08:45 AKADEMIA, FILM, GRAWITACJA, OSCAR, ZNIEWOLONY

Oscary zostały rozdane po raz 86. Zobacz, kto tym razem dostał najbardziej prestiżową nagrodę w branży.

Najlepsi aktorzy

Najlepsi aktorzy

wikimedia commons

Oscar dla najlepszej aktorki powędrował do... Cate Blanchett, która zagrała w filmie Woody'ego Allena "Blue Jasmine". Nie było to wielkim zaskoczeniem.


Nagrodę za pierwszoplanową rolę męską otrzymał za to Matthew McConaughey za rolę w filmie "Witaj w Klubie".

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 03.03.2014 08:47 Odpowiedz Zgłoś

Film nudny jak flaki z olejem
5+

Gość 03.03.2014 08:52 Odpowiedz Zgłoś

Jak zwykle statuetki zdobył jankeski chłam. Ambitne, dobre kino bez szans.
20+

Gość 03.03.2014 09:18 Odpowiedz Zgłoś

Grawitacja za to za tych drewnianych aktorow a jesli chodzi o efekty to rownie dobrze mogli by nagrodzic byle jaki film 3d o ziemi
1+

kinomaniak 03.03.2014 09:19 Odpowiedz Zgłoś

ja dla zasady bojkotuję amerykańskie filmy - straty są śladowe...
1+

Gość 03.03.2014 09:22 Odpowiedz Zgłoś

nie no... nie wierzę. właśnie niedawno obejrzałem. film masakrycznie słaby. zero napięcia, błędy takie, że ręce opadały. za co te oskary?
12+

Gość 03.03.2014 09:49 Odpowiedz Zgłoś

chyba nie oglądali tego filmu, albo nie było z czego wybrać,dno
4+

Gość 03.03.2014 10:09 Odpowiedz Zgłoś

Tak, akurat wy macie pojęcie o filmach a tysiące ludzi siedzących w tym nie mają, no pomyślcie, gdybyście takimi krytykami super byli to byście tam stali na ich miejscu, a nie oni czy osoby głosujące.
1+

Gość 03.03.2014 10:11 Odpowiedz Zgłoś

żenujący cyrk dla pajaców
3-

Gość 03.03.2014 10:31 Odpowiedz Zgłoś

rewelacyjny film,byłam pod dużym wrażeniem!
3-

sandrro 03.03.2014 10:48 Odpowiedz Zgłoś

ten film nie jest żadną żenadą film pokazuje jak jest naprawdę w kosmosie cisza zarazem tak piękna jak i straszna, film trzyma widza w akcji do tego pokazuje ludzkie słabości i jacy jesteśmy mali. Ci którzy tak komentują że tam nic się nie dzieje za dużo Star Wars się na oglądali. Gratuluję wygranej :)
8+
Strona 1 z 3 1 2 3
CZY WIESZ, ŻE... USA budują latające spodki? To UFO widziała cała Ameryka 5 CZY WIESZ, ŻE... USA budują latające spodki? To UFO widziała cała Ameryka 4 godziny temu
Mamy już zimę! Na razie tylko astronomiczną 8 Mamy już zimę! Na razie tylko astronomiczną 2 godziny temu
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...