Oscary 2014 rozdane! Zobacz, kto zdobył statuetkę

03.03.2014 08:45 AKADEMIA, FILM, GRAWITACJA, OSCAR, ZNIEWOLONY

Oscary zostały rozdane po raz 86. Zobacz, kto tym razem dostał najbardziej prestiżową nagrodę w branży.

Najlepsi aktorzy

Najlepsi aktorzy

wikimedia commons

Oscar dla najlepszej aktorki powędrował do... Cate Blanchett, która zagrała w filmie Woody'ego Allena "Blue Jasmine". Nie było to wielkim zaskoczeniem.


Nagrodę za pierwszoplanową rolę męską otrzymał za to Matthew McConaughey za rolę w filmie "Witaj w Klubie".

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 03.03.2014 08:47 Odpowiedz Zgłoś

Film nudny jak flaki z olejem
5+

Gość 03.03.2014 08:52 Odpowiedz Zgłoś

Jak zwykle statuetki zdobył jankeski chłam. Ambitne, dobre kino bez szans.
20+

Gość 03.03.2014 09:18 Odpowiedz Zgłoś

Grawitacja za to za tych drewnianych aktorow a jesli chodzi o efekty to rownie dobrze mogli by nagrodzic byle jaki film 3d o ziemi
1+

kinomaniak 03.03.2014 09:19 Odpowiedz Zgłoś

ja dla zasady bojkotuję amerykańskie filmy - straty są śladowe...
1+

Gość 03.03.2014 09:22 Odpowiedz Zgłoś

nie no... nie wierzę. właśnie niedawno obejrzałem. film masakrycznie słaby. zero napięcia, błędy takie, że ręce opadały. za co te oskary?
12+

Gość 03.03.2014 09:49 Odpowiedz Zgłoś

chyba nie oglądali tego filmu, albo nie było z czego wybrać,dno
4+

Gość 03.03.2014 10:09 Odpowiedz Zgłoś

Tak, akurat wy macie pojęcie o filmach a tysiące ludzi siedzących w tym nie mają, no pomyślcie, gdybyście takimi krytykami super byli to byście tam stali na ich miejscu, a nie oni czy osoby głosujące.
1+

Gość 03.03.2014 10:11 Odpowiedz Zgłoś

żenujący cyrk dla pajaców
3-

Gość 03.03.2014 10:31 Odpowiedz Zgłoś

rewelacyjny film,byłam pod dużym wrażeniem!
3-

sandrro 03.03.2014 10:48 Odpowiedz Zgłoś

ten film nie jest żadną żenadą film pokazuje jak jest naprawdę w kosmosie cisza zarazem tak piękna jak i straszna, film trzyma widza w akcji do tego pokazuje ludzkie słabości i jacy jesteśmy mali. Ci którzy tak komentują że tam nic się nie dzieje za dużo Star Wars się na oglądali. Gratuluję wygranej :)
8+
Strona 1 z 4 1 2 3
Szkła kontaktowe uszkodzą ci oko! Przez ten banalny błąd 6 Szkła kontaktowe uszkodzą ci oko! Przez ten banalny błąd 14 godzin temu
10 zaskakujących seks-rad dla facetów. Wprost od kobiet! 10 10 zaskakujących seks-rad dla facetów. Wprost od kobiet! wczoraj, o godz: 15:33
Sponsorowane
Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Zdjęcia wyszperane w rosyjskim internecie cieszą się wielkim powodzeniem w anglojęzycznych serwisach. Rzeczywiście, fotki znalezione w mediach społecznościowych...
Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Co dzieje się w damskiej przebieralni? Teraz to już nie sekret. Same dziewczyny wrzucają do sieci odważna albo...
Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Zdecydowanie przesadzili. Zamiast ozdobić, oszpecili swoje ciała. Tak kończy się nieprzemyślane zrobienie tatuażu.Zapraszmy do obejrzenia galerii.