Galeria: Ostatni posiłek. Zobacz, co jedzą w celach śmierci

30.04.2013 09:06 KARA ŚMIERCI, POSIŁEK, SKAZANIEC, USA
Powrót do artykułu

52-letni John Wayne Gacy z Illinois na karę śmierci został skazany za gwałt i morderstwa. Zanim otrzymał śmiertelny zastrzyk zamówił 12 smażonych krewetek, kubełek z kawałkami smażonego kurczaka według oryginalnej receptury restauracji KFC, frytki oraz koszyczek truskawek. Pracował jako kierownik w trzech restauracjach serwujących smażone kurczaki.


Komentarze

Gość 30.04.2013 10:09 Zgłoś

ht tp://wiadomo sci.wp.pl/kat,1356,title,30-lat-siedzial-za-g***t-ktorego-nie-popelnil,wid,12236780,wiadomosc.html Raymond Towler ma dziś 52 lata. Prawie 30 lat spędził w więzieniu, skazany za zgwałcenie 11-letniej dziewczynki w Cleveland w stanie Ohio. Wyszedł na wolność, dzięki badaniom DNA, które wykazały jego niewinność.
1+

Gość 30.04.2013 10:10 Zgłoś

Tylko on nie dostanie ostatniego posiłku, tylko śmieci rzucane w łeb XD
Komentarz usunięty
1+

Gość 30.04.2013 10:20 Zgłoś

ciekawe czy swoim ofiarom też serwowali ostatni posiłek ;/
2+

sppp 30.04.2013 10:24 Zgłoś

Kurde karaluchy im podawac a nie rozpieszczac - uczciwi ludzie, nieraz nie widza takiego jedzenia a mordercom dogadzaja ...
2+

Gość 30.04.2013 10:33 Zgłoś

Tez zamowilabym krewetki :)
1-

lol 30.04.2013 10:34 Zgłoś

przeciez jest wyraznie napisane, ze Ted Bundy ODMOWIL specjalnego posilku, wiec dostal standardowy stek... Nauczcie sie czytac
1+

Capsel 30.04.2013 10:35 Zgłoś

Glosuj dalej na ryzego chooja a sie doczekasz takiego posilku, maly debilku !!!
sppp Kurde karaluchy im podawac a nie rozpieszczac - uczciwi ludzie, nieraz nie widza takiego jedzenia a mordercom dogadzaja ...
2-

Gość 30.04.2013 10:36 Zgłoś

Państwo wykonując karę śmierci jest mordercą, powinno się takiego delikwenta umieścić w celi z wiadrem do srania i do jedzenia woda i suchy chleb , praca - przerzucanie kamieni i było by z głowy. dodatkowo żadnych praw
Gość Ale g***ty i morderstwa są bardzo cywilizowane
0

vfr3 30.04.2013 10:47 Zgłoś

pewnie bedzie wysiadal z londynskiego autobusu czy metra gdy dosiegnie go reka polskiego patrioty.
Komentarz usunięty
0

sssp 30.04.2013 10:49 Zgłoś

capsel - czytaj ze zrozumieniem zjeebku i komentarze i artykul - co ma piernik do wiatraka ty PiSiorze z POo
Capsel Glosuj dalej na ryzego chooja a sie doczekasz takiego posilku, maly debilku !!!
0

Gość 30.04.2013 10:52 Zgłoś

Rudemu..jako ostatni posiłek dać..to zepsute mięso wykryte z ubojni..niech się chłopina naje do syta.:))
2+

Gość 30.04.2013 11:07 Zgłoś

twoja stara jak cie robiła zamowi
Komentarz usunięty
1-

Gość 30.04.2013 11:12 Zgłoś

kiełbase wędzoną na brzozie.kolejny Co ten komentarz ma wspólnego z treścią artykułu?
Komentarz usunięty
0

Gość 30.04.2013 11:12 Zgłoś

głupki, ted bundy odmówił złożenia zamówienia, więc dostał TRADYCYJNY ostatni posiłek! popracujcie nad tłumaczeniami.
0

Gość 30.04.2013 11:15 Zgłoś

ciekawe czy ich ofiary tez mialy ostatni posilek na zamowienie.
3+
Strona 2 z 6 1 2 3 4
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane