Galeria: Ostatni posiłek. Zobacz, co jedzą w celach śmierci

30.04.2013 09:06 KARA ŚMIERCI, POSIŁEK, SKAZANIEC, USA
Powrót do artykułu

52-letni John Wayne Gacy z Illinois na karę śmierci został skazany za gwałt i morderstwa. Zanim otrzymał śmiertelny zastrzyk zamówił 12 smażonych krewetek, kubełek z kawałkami smażonego kurczaka według oryginalnej receptury restauracji KFC, frytki oraz koszyczek truskawek. Pracował jako kierownik w trzech restauracjach serwujących smażone kurczaki.


Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 30.04.2013 10:09 Odpowiedz Zgłoś

ht tp://wiadomo sci.wp.pl/kat,1356,title,30-lat-siedzial-za-g***t-ktorego-nie-popelnil,wid,12236780,wiadomosc.html Raymond Towler ma dziś 52 lata. Prawie 30 lat spędził w więzieniu, skazany za zgwałcenie 11-letniej dziewczynki w Cleveland w stanie Ohio. Wyszedł na wolność, dzięki badaniom DNA, które wykazały jego niewinność.
1+

Gość 30.04.2013 10:10 Odpowiedz Zgłoś

Tylko on nie dostanie ostatniego posiłku, tylko śmieci rzucane w łeb XD
Komentarz usunięty
1+

Gość 30.04.2013 10:20 Odpowiedz Zgłoś

ciekawe czy swoim ofiarom też serwowali ostatni posiłek ;/
2+

sppp 30.04.2013 10:24 Odpowiedz Zgłoś

Kurde karaluchy im podawac a nie rozpieszczac - uczciwi ludzie, nieraz nie widza takiego jedzenia a mordercom dogadzaja ...
2+

Gość 30.04.2013 10:33 Odpowiedz Zgłoś

Tez zamowilabym krewetki :)
1-

lol 30.04.2013 10:34 Odpowiedz Zgłoś

przeciez jest wyraznie napisane, ze Ted Bundy ODMOWIL specjalnego posilku, wiec dostal standardowy stek... Nauczcie sie czytac
1+

Capsel 30.04.2013 10:35 Odpowiedz Zgłoś

Glosuj dalej na ryzego chooja a sie doczekasz takiego posilku, maly debilku !!!
sppp Kurde karaluchy im podawac a nie rozpieszczac - uczciwi ludzie, nieraz nie widza takiego jedzenia a mordercom dogadzaja ...
2-

Gość 30.04.2013 10:36 Odpowiedz Zgłoś

Państwo wykonując karę śmierci jest mordercą, powinno się takiego delikwenta umieścić w celi z wiadrem do srania i do jedzenia woda i suchy chleb , praca - przerzucanie kamieni i było by z głowy. dodatkowo żadnych praw
Gość Ale g***ty i morderstwa są bardzo cywilizowane
0

vfr3 30.04.2013 10:47 Odpowiedz Zgłoś

pewnie bedzie wysiadal z londynskiego autobusu czy metra gdy dosiegnie go reka polskiego patrioty.
Komentarz usunięty
0

sssp 30.04.2013 10:49 Odpowiedz Zgłoś

capsel - czytaj ze zrozumieniem zjeebku i komentarze i artykul - co ma piernik do wiatraka ty PiSiorze z POo
Capsel Glosuj dalej na ryzego chooja a sie doczekasz takiego posilku, maly debilku !!!
0

Gość 30.04.2013 10:52 Odpowiedz Zgłoś

Rudemu..jako ostatni posiłek dać..to zepsute mięso wykryte z ubojni..niech się chłopina naje do syta.:))
2+

Gość 30.04.2013 11:07 Odpowiedz Zgłoś

twoja stara jak cie robiła zamowi
Komentarz usunięty
1-

Gość 30.04.2013 11:12 Odpowiedz Zgłoś

kiełbase wędzoną na brzozie.kolejny Co ten komentarz ma wspólnego z treścią artykułu?
Komentarz usunięty
0

Gość 30.04.2013 11:12 Odpowiedz Zgłoś

głupki, ted bundy odmówił złożenia zamówienia, więc dostał TRADYCYJNY ostatni posiłek! popracujcie nad tłumaczeniami.
0

Gość 30.04.2013 11:15 Odpowiedz Zgłoś

ciekawe czy ich ofiary tez mialy ostatni posilek na zamowienie.
3+
Strona 2 z 6 1 2 3 4
Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów 3 Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów 21 godzin temu
Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś 4 Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś 30.10.2014 21:35
Sponsorowane
Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Trudno sobie wyobrazić, co myśleli twórcy tych zabawek i urządzeń na placach zabaw. Zobaczcie zdjęcia zrobione przez internautów...
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Rodzina, przyjaciele i tysiące fanów żegnają Annę Przybylską. Aktorka zmarła w niedzielę, po przegranej walce z nowotworem. Władze...