Galeria: Ostatni posiłek. Zobacz, co jedzą w celach śmierci

30.04.2013 09:06 KARA ŚMIERCI, POSIŁEK, SKAZANIEC, USA
Powrót do artykułu

52-letni John Wayne Gacy z Illinois na karę śmierci został skazany za gwałt i morderstwa. Zanim otrzymał śmiertelny zastrzyk zamówił 12 smażonych krewetek, kubełek z kawałkami smażonego kurczaka według oryginalnej receptury restauracji KFC, frytki oraz koszyczek truskawek. Pracował jako kierownik w trzech restauracjach serwujących smażone kurczaki.


Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 30.04.2013 10:09 Odpowiedz Zgłoś

ht tp://wiadomo sci.wp.pl/kat,1356,title,30-lat-siedzial-za-g***t-ktorego-nie-popelnil,wid,12236780,wiadomosc.html Raymond Towler ma dziś 52 lata. Prawie 30 lat spędził w więzieniu, skazany za zgwałcenie 11-letniej dziewczynki w Cleveland w stanie Ohio. Wyszedł na wolność, dzięki badaniom DNA, które wykazały jego niewinność.
1+

Gość 30.04.2013 10:10 Odpowiedz Zgłoś

Tylko on nie dostanie ostatniego posiłku, tylko śmieci rzucane w łeb XD
Komentarz usunięty
1+

Gość 30.04.2013 10:20 Odpowiedz Zgłoś

ciekawe czy swoim ofiarom też serwowali ostatni posiłek ;/
2+

sppp 30.04.2013 10:24 Odpowiedz Zgłoś

Kurde karaluchy im podawac a nie rozpieszczac - uczciwi ludzie, nieraz nie widza takiego jedzenia a mordercom dogadzaja ...
2+

Gość 30.04.2013 10:33 Odpowiedz Zgłoś

Tez zamowilabym krewetki :)
1-

lol 30.04.2013 10:34 Odpowiedz Zgłoś

przeciez jest wyraznie napisane, ze Ted Bundy ODMOWIL specjalnego posilku, wiec dostal standardowy stek... Nauczcie sie czytac
1+

Capsel 30.04.2013 10:35 Odpowiedz Zgłoś

Glosuj dalej na ryzego chooja a sie doczekasz takiego posilku, maly debilku !!!
sppp Kurde karaluchy im podawac a nie rozpieszczac - uczciwi ludzie, nieraz nie widza takiego jedzenia a mordercom dogadzaja ...
2-

Gość 30.04.2013 10:36 Odpowiedz Zgłoś

Państwo wykonując karę śmierci jest mordercą, powinno się takiego delikwenta umieścić w celi z wiadrem do srania i do jedzenia woda i suchy chleb , praca - przerzucanie kamieni i było by z głowy. dodatkowo żadnych praw
Gość Ale g***ty i morderstwa są bardzo cywilizowane
0

vfr3 30.04.2013 10:47 Odpowiedz Zgłoś

pewnie bedzie wysiadal z londynskiego autobusu czy metra gdy dosiegnie go reka polskiego patrioty.
Komentarz usunięty
0

sssp 30.04.2013 10:49 Odpowiedz Zgłoś

capsel - czytaj ze zrozumieniem zjeebku i komentarze i artykul - co ma piernik do wiatraka ty PiSiorze z POo
Capsel Glosuj dalej na ryzego chooja a sie doczekasz takiego posilku, maly debilku !!!
0

Gość 30.04.2013 10:52 Odpowiedz Zgłoś

Rudemu..jako ostatni posiłek dać..to zepsute mięso wykryte z ubojni..niech się chłopina naje do syta.:))
2+

Gość 30.04.2013 11:07 Odpowiedz Zgłoś

twoja stara jak cie robiła zamowi
Komentarz usunięty
1-

Gość 30.04.2013 11:12 Odpowiedz Zgłoś

kiełbase wędzoną na brzozie.kolejny Co ten komentarz ma wspólnego z treścią artykułu?
Komentarz usunięty
0

Gość 30.04.2013 11:12 Odpowiedz Zgłoś

głupki, ted bundy odmówił złożenia zamówienia, więc dostał TRADYCYJNY ostatni posiłek! popracujcie nad tłumaczeniami.
0

Gość 30.04.2013 11:15 Odpowiedz Zgłoś

ciekawe czy ich ofiary tez mialy ostatni posilek na zamowienie.
3+
Strona 2 z 6 1 2 3 4
"Wygooglała" swojego chłopaka. I poznała przerażającą prawdę 6 "Wygooglała" swojego chłopaka. I poznała przerażającą prawdę wczoraj, o godz: 16:34
"Złoty pociąg" na Dolnym Śląsku - nowe fakty. Ekspert wskazuje dokładne miejsce! 6 "Złoty pociąg" na Dolnym Śląsku - nowe fakty. Ekspert wskazuje dokładne miejsce! wczoraj, o godz: 13:28
Sponsorowane
Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Zdjęcia wyszperane w rosyjskim internecie cieszą się wielkim powodzeniem w anglojęzycznych serwisach. Rzeczywiście, fotki znalezione w mediach społecznościowych...
Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Co dzieje się w damskiej przebieralni? Teraz to już nie sekret. Same dziewczyny wrzucają do sieci odważna albo...
Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Zdecydowanie przesadzili. Zamiast ozdobić, oszpecili swoje ciała. Tak kończy się nieprzemyślane zrobienie tatuażu.Zapraszmy do obejrzenia galerii.