Oto 8 najgorszych "medycznych" eksperymentów nazistów

27.01.2015 14:20 NAZISTA, OBÓZ KONCENTRACYJNY, WIĘZIEŃ

Testowali na więźniach obozów koncentracyjnych. "Badania" te były wyjątkowo okrutne.

Wyziębianie

Niemieccy lekarze szukali sposobu jak ratować pilotów, którzy po zestrzeleniu wpadli do zimnych wód mórz i oceanów. To właśnie w tym celu eksperymentowali z więźniami obozów koncentracyjnych. Albo zanurzali ich w lodowatej wodzie na pięć godzin, albo kazali stać nago na mrozie.

Wyziębianie

Wikimedia Commons

Komentarze

diabełek 27.01.2015 14:28 Zgłoś

No i rozmnożyli się Niemcy tak jak chciał Mengele;1/3 niemców to turki jakies inne tego typu narody
510+

Gość 27.01.2015 14:29 Zgłoś

taki jest wlasnie czlowiek dla swych ambicji zabije okradnie itd
70+

Gość 27.01.2015 14:32 Zgłoś

Niemcy pięknie odcięli się, od tego co zrobili. Mówią, że to naziści a nie Niemcy, a to przecież Niemcy!!!
910+

Gość 27.01.2015 14:36 Zgłoś

A teraz co trzeci to turas. Wstyd
82+

Gość 27.01.2015 14:49 Zgłoś

Polska ma zaplacic zydom 64 mld. Nie wiem za co. A ile musza zaplacic niemcy?? czy po prostu wujek donald wzial na siebie takie drobne na prosbe cioci angeli.
204+

Gość 27.01.2015 15:03 Zgłoś

Dlaczego nikt nie mówi i nie pisze o tym co robili Japończycy podczas II Wojny Światowej? Niemieckie zbrodnie są znane każdemu, jednak Japończycy nie ustępowali im.
70+

Polak mały 27.01.2015 15:04 Zgłoś

"Oto 8 najgorszych "medycznych" eksperymentów Niemców". Taki powinien być poprawny tytuł. Nie zakłamujmy historii !!!!!!!!!!!!!!
62+

Gościnny 27.01.2015 15:06 Zgłoś

Niemcy, niemiecki, tyle słów czasami patetycznych o ich domniemanym porządku, pracowitości, technice. A toi nie tylko że okrutne, zdemoralizowane, psychopatyczne zboki to jeszcze i partacze !
22+

Gość 27.01.2015 15:06 Zgłoś

8% Niemców to imigranci. W Tym Turki,Polacy, itp. itd.
diabełek No i rozmnożyli się Niemcy tak jak chciał Mengele;1/3 niemców to turki jakies inne tego typu narody
0

kapoZobozu 27.01.2015 15:06 Zgłoś

Nie nazistów ale NIEMCÓW, powtarzam NIEMCÓW poprawnie polityczni idioci. I dodaję dla przypomnienia. Eksperymenty o których piszecie miały miejsce w NIEMIECKICH obozach koncentracyjnych ulokowanych w zdecydowanej większości na terenie okupowanej Polski.
48+
Strona 1 z 15 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane