Oto, dlaczego kobiety krzyczą podczas seksu

12.08.2011 21:11 BADANIA, DŹWIĘKI KOPULACYJNE, KOBIETA, ORGAZM, SEKS, STOSUNEK
Oto, dlaczego kobiety krzyczą podczas seksu

sxc.hu

Naukowcy: Wcale nie chodzi o orgazm.

Jeśli uważasz, że twoja partnerka ma orgazm, bo podczas stosunku wydaje dźwięki niczym zraniona lwica - to jesteś w błędzie. 

W takich państwach mają najwięcej seksu więcej

Tak naprawdę odgłosy, które wydaje kobieta podczas intymnego zbliżenia niewiele mają wspólnego z orgazmem - odkryli naukowcy z angielkiego University of Central Lancashire. 

Uczeni przeprowadzili badania wśród 71 aktywnych seksualnie młodych kobiet. Okazało się, że jęki rozkoszy wydawały  z siebie najczęściej tuż przed i w trakcie orgazmu partnera, niekoniecznie podczas własnego.. 

Chcesz mieć udany seks? Tego się wystrzegaj więcej

To jasno pokazuje, że istnieje rozdźwięk  między szczytowaniem kobiety a jej zachowaniem. Tak naprawdę kobiety wydają z siebie dźwięki kopulacyjne, by stymulować mężczyzn. Niejako manipulują nimi - donosi huffingtonpost.com.

Naukowcy dodają, że kobiety rzadko osiągają orgazm podczas penetracji. Najczęściej szczytują podczas masturbacji, pieszczot ze strony partnera oraz podczas seksu oralnego. 

Następny tekst:

Ekstraklasa: mamy nową gwiazdę Ekstraklasa: mamy nową gwiazdę

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 12.08.2011 22:41 Odpowiedz Zgłoś

Kobiety krzyczą masowo na potęgę!! To już plaga!!
7+

Gość 12.08.2011 22:46 Odpowiedz Zgłoś

może i nudne ale to sfora zaczęła ten szał pewnej potęgi masowej plagi, tymi komentarzami próbujemy wpłynąć na ten portal żeby coś zaczął sobą reprezentować oprócz taniej sensacji
Gość to sie juz robi nudne
18+

facet 12.08.2011 22:47 Odpowiedz Zgłoś

facet to ma z górki: zawsze dojdzie :D
88+

Gość 12.08.2011 22:56 Odpowiedz Zgłoś

krzycza? czy wrzeszcza? moze jecza? albo wyja? .. a moze jest calkiem inaczej wewnetrzne odglosy radosci i zadowolenia , ale tylko jak facio ok
8+

Gość 12.08.2011 23:01 Odpowiedz Zgłoś

O kuchnia , znowu jakis uczony nas rozszyfrowal:)))
16+

smakosz 12.08.2011 23:07 Odpowiedz Zgłoś

Tu do facetów: Uprawiam seks już dłuuuugo i miałem niejedną partnerkę. Jestem (nie tylko dla siebie) smakoszem i koneserem kobiecego ciałka. Jesli naukowcy to dopiero teraz wymyslili, to powinienem mieć już dawno nobla! Kobiety bardzo chcą, aby ich partner zapamiętał ją oraz tą chwilę pozytywnie, więc kombinują w ten i inny sposób. Krzyk jest ok. To całkiem fajne. Ja uczę się cały czas ale z***b...ie się czuję jak potrafię doprowadzić kobietę do pewnych bliżej nieokreslonych odgłosów. Sorry, ale chyba w większosci przypadków wiemy, kiedy kobiałka udaje a kiedy chce nam "dopomóc". Pozdro dla wszystkich FACETÓW i dla gładko ogolonych Pań :)
18+

Sylwia 12.08.2011 23:15 Odpowiedz Zgłoś

Bzdura totalna! Niech żałuje ta która nie miała orgazmu pochwowego! Przy tym nie da się nie krzyczeć i nie jęczeć! Widocznie jej partner nie umie zaspokoić :) Tyle w temacie.. wspołczuje panią które musza się zmuszać do krzyków...
57+

Ona 12.08.2011 23:17 Odpowiedz Zgłoś

Widocznie nie umiesz ich zaspokoić i krzycza żeby nie było ci przykro :)
smakosz Tu do facetów: Uprawiam seks już dłuuuugo i miałem niejedną partnerkę. Jestem (nie tylko dla siebie) smakoszem i koneserem kobiecego ciałka. Jesli naukowcy to dopiero teraz wymyslili, to powinienem mieć już dawno nobla! Kobiety bardzo chcą, aby ich partner zapamiętał ją oraz tą chwilę pozytywnie, więc kombinują w ten i inny sposób. Krzyk jest ok. To całkiem fajne. Ja uczę się cały czas ale z***b...ie się czuję jak potrafię doprowadzić kobietę do pewnych bliżej nieokreslonych odgłosów. Sorry, ale chyba w większosci przypadków wiemy, kiedy kobiałka udaje a kiedy chce nam "dopomóc". Pozdro dla wszystkich FACETÓW i dla gładko ogolonych Pań :)
5+

Gość 12.08.2011 23:18 Odpowiedz Zgłoś

na potęgę
1+

Gość 12.08.2011 23:18 Odpowiedz Zgłoś

oprócz mojej mamy!