Galeria: Oto lekarstwo na najbardziej dołujący dzień roku

21.01.2013 16:28 DEPRESJA, PSYCHIKA, SŁOŃCE, WYPOCZYNEK
Powrót do artykułu

Znany wśród Anglosasów jako "Blue Monday", ten styczniowy poniedziałek ma być najgorszym dniem w roku. Na potwierdzenie psycholog Cliff Arnall przygotował odświeżoną wersję równania (oryginał z 2004 roku) dającego w wyniku ów najbardziej z ponurych dni. By walczyć z depresją sieć hoteli Hilton zrobiła w pobliżu Tower Bridge małą plażę, rozstawiła palmy i ściągnęła skąpo ubrane dziewczyny by bawiły się dmuchanymi piłkami.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 21.01.2013 16:37 Odpowiedz Zgłoś

Ech, a u nas co ? Sędzia, doktor, fotoradar.
2+

Gość 21.01.2013 16:41 Odpowiedz Zgłoś

no dobra, to dla facetow. A co dla kobiet? Rzadko ktora ma ochote gapic sie na cycki innych bab w ramach "poprawy nastroju"... jak zwykle dyskryminacja.
41+

Gość 21.01.2013 16:58 Odpowiedz Zgłoś

już mnie wku***ci anglicy ze swoimi poje*** pomysłami i wymysłami!!!
1+

Gość 21.01.2013 17:20 Odpowiedz Zgłoś

Znowu spamujesz zielonytrollu? Myślałem, że wyjechałeś na ferie. :/
Komentarz usunięty
5+

Gość 21.01.2013 17:21 Odpowiedz Zgłoś

Przewazniej kobiety sa tyle glupie zeby robic podobne rzeczy za pieniadze. To nie dyskyminacja to niezalezne procesy ewolucji
Gość no dobra, to dla facetow. A co dla kobiet? Rzadko ktora ma ochote gapic sie na cycki innych bab w ramach "poprawy nastroju"... jak zwykle dyskryminacja.
1+

Gość 21.01.2013 17:30 Odpowiedz Zgłoś

moja zone kreca take dziewczyny i za to ja ubostwiam
Gość no dobra, to dla facetow. A co dla kobiet? Rzadko ktora ma ochote gapic sie na cycki innych bab w ramach "poprawy nastroju"... jak zwykle dyskryminacja.
0

Gość 21.01.2013 17:32 Odpowiedz Zgłoś

A co byś zobaczyła u faceta na mrozie? :)
Gość no dobra, to dla facetow. A co dla kobiet? Rzadko ktora ma ochote gapic sie na cycki innych bab w ramach "poprawy nastroju"... jak zwykle dyskryminacja.
3+

Gość 21.01.2013 18:25 Odpowiedz Zgłoś

małego zarzniętego ptaszka :)
Gość A co byś zobaczyła u faceta na mrozie? :)
6+

Qweciarz 21.01.2013 18:42 Odpowiedz Zgłoś

A suty im stały jak wentyle od Jelcza
37+

Gość 21.01.2013 18:51 Odpowiedz Zgłoś

ciekawe czy zarobią na tyle, żeby zapłacić za lekarza i lekarstwa jak zapalenia płuc dostaną
4+
Strona 1 z 2 1 2
Mocne słowa Dudy i Kopacz. O świcie na Westerplatte 10 Mocne słowa Dudy i Kopacz. O świcie na Westerplatte wczoraj, o godz: 08:04
"Złoty pociąg" koło Wałbrzycha. Do gry wchodzi polskie wojsko 5 "Złoty pociąg" koło Wałbrzycha. Do gry wchodzi polskie wojsko wczoraj, o godz: 12:55
Sponsorowane
Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Zdjęcia wyszperane w rosyjskim internecie cieszą się wielkim powodzeniem w anglojęzycznych serwisach. Rzeczywiście, fotki znalezione w mediach społecznościowych...
Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Co dzieje się w damskiej przebieralni? Teraz to już nie sekret. Same dziewczyny wrzucają do sieci odważna albo...
Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Zdecydowanie przesadzili. Zamiast ozdobić, oszpecili swoje ciała. Tak kończy się nieprzemyślane zrobienie tatuażu.Zapraszmy do obejrzenia galerii.