Galeria: Oto lekarstwo na najbardziej dołujący dzień roku

21.01.2013 16:28 DEPRESJA, PSYCHIKA, SŁOŃCE, WYPOCZYNEK
Powrót do artykułu

Znany wśród Anglosasów jako "Blue Monday", ten styczniowy poniedziałek ma być najgorszym dniem w roku. Na potwierdzenie psycholog Cliff Arnall przygotował odświeżoną wersję równania (oryginał z 2004 roku) dającego w wyniku ów najbardziej z ponurych dni. By walczyć z depresją sieć hoteli Hilton zrobiła w pobliżu Tower Bridge małą plażę, rozstawiła palmy i ściągnęła skąpo ubrane dziewczyny by bawiły się dmuchanymi piłkami.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 21.01.2013 16:37 Odpowiedz Zgłoś

Ech, a u nas co ? Sędzia, doktor, fotoradar.
2+

Gość 21.01.2013 16:41 Odpowiedz Zgłoś

no dobra, to dla facetow. A co dla kobiet? Rzadko ktora ma ochote gapic sie na cycki innych bab w ramach "poprawy nastroju"... jak zwykle dyskryminacja.
41+

Gość 21.01.2013 16:58 Odpowiedz Zgłoś

już mnie wku***ci anglicy ze swoimi poje*** pomysłami i wymysłami!!!
1+

Gość 21.01.2013 17:20 Odpowiedz Zgłoś

Znowu spamujesz zielonytrollu? Myślałem, że wyjechałeś na ferie. :/
Komentarz usunięty
5+

Gość 21.01.2013 17:21 Odpowiedz Zgłoś

Przewazniej kobiety sa tyle glupie zeby robic podobne rzeczy za pieniadze. To nie dyskyminacja to niezalezne procesy ewolucji
Gość no dobra, to dla facetow. A co dla kobiet? Rzadko ktora ma ochote gapic sie na cycki innych bab w ramach "poprawy nastroju"... jak zwykle dyskryminacja.
1+

Gość 21.01.2013 17:30 Odpowiedz Zgłoś

moja zone kreca take dziewczyny i za to ja ubostwiam
Gość no dobra, to dla facetow. A co dla kobiet? Rzadko ktora ma ochote gapic sie na cycki innych bab w ramach "poprawy nastroju"... jak zwykle dyskryminacja.
0

Gość 21.01.2013 17:32 Odpowiedz Zgłoś

A co byś zobaczyła u faceta na mrozie? :)
Gość no dobra, to dla facetow. A co dla kobiet? Rzadko ktora ma ochote gapic sie na cycki innych bab w ramach "poprawy nastroju"... jak zwykle dyskryminacja.
3+

Gość 21.01.2013 18:25 Odpowiedz Zgłoś

małego zarzniętego ptaszka :)
Gość A co byś zobaczyła u faceta na mrozie? :)
6+

Qweciarz 21.01.2013 18:42 Odpowiedz Zgłoś

A suty im stały jak wentyle od Jelcza
37+

Gość 21.01.2013 18:51 Odpowiedz Zgłoś

ciekawe czy zarobią na tyle, żeby zapłacić za lekarza i lekarstwa jak zapalenia płuc dostaną
4+
Strona 1 z 2 1 2
CZY WIESZ, ŻE... USA budują latające spodki? To UFO widziała cała Ameryka 5 CZY WIESZ, ŻE... USA budują latające spodki? To UFO widziała cała Ameryka 8 godzin temu
Mamy już zimę! Na razie tylko astronomiczną 8 Mamy już zimę! Na razie tylko astronomiczną 6 godzin temu
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...