Galeria: Oto lekarstwo na najbardziej dołujący dzień roku

21.01.2013 16:28 DEPRESJA, PSYCHIKA, SŁOŃCE, WYPOCZYNEK
Powrót do artykułu

Znany wśród Anglosasów jako "Blue Monday", ten styczniowy poniedziałek ma być najgorszym dniem w roku. Na potwierdzenie psycholog Cliff Arnall przygotował odświeżoną wersję równania (oryginał z 2004 roku) dającego w wyniku ów najbardziej z ponurych dni. By walczyć z depresją sieć hoteli Hilton zrobiła w pobliżu Tower Bridge małą plażę, rozstawiła palmy i ściągnęła skąpo ubrane dziewczyny by bawiły się dmuchanymi piłkami.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 21.01.2013 16:37 Odpowiedz Zgłoś

Ech, a u nas co ? Sędzia, doktor, fotoradar.
2+

Gość 21.01.2013 16:41 Odpowiedz Zgłoś

no dobra, to dla facetow. A co dla kobiet? Rzadko ktora ma ochote gapic sie na cycki innych bab w ramach "poprawy nastroju"... jak zwykle dyskryminacja.
41+

Gość 21.01.2013 16:58 Odpowiedz Zgłoś

już mnie wku***ci anglicy ze swoimi poje*** pomysłami i wymysłami!!!
1+

Gość 21.01.2013 17:20 Odpowiedz Zgłoś

Znowu spamujesz zielonytrollu? Myślałem, że wyjechałeś na ferie. :/
Komentarz usunięty
5+

Gość 21.01.2013 17:21 Odpowiedz Zgłoś

Przewazniej kobiety sa tyle glupie zeby robic podobne rzeczy za pieniadze. To nie dyskyminacja to niezalezne procesy ewolucji
Gość no dobra, to dla facetow. A co dla kobiet? Rzadko ktora ma ochote gapic sie na cycki innych bab w ramach "poprawy nastroju"... jak zwykle dyskryminacja.
1+

Gość 21.01.2013 17:30 Odpowiedz Zgłoś

moja zone kreca take dziewczyny i za to ja ubostwiam
Gość no dobra, to dla facetow. A co dla kobiet? Rzadko ktora ma ochote gapic sie na cycki innych bab w ramach "poprawy nastroju"... jak zwykle dyskryminacja.
0

Gość 21.01.2013 17:32 Odpowiedz Zgłoś

A co byś zobaczyła u faceta na mrozie? :)
Gość no dobra, to dla facetow. A co dla kobiet? Rzadko ktora ma ochote gapic sie na cycki innych bab w ramach "poprawy nastroju"... jak zwykle dyskryminacja.
3+

Gość 21.01.2013 18:25 Odpowiedz Zgłoś

małego zarzniętego ptaszka :)
Gość A co byś zobaczyła u faceta na mrozie? :)
6+

Qweciarz 21.01.2013 18:42 Odpowiedz Zgłoś

A suty im stały jak wentyle od Jelcza
37+

Gość 21.01.2013 18:51 Odpowiedz Zgłoś

ciekawe czy zarobią na tyle, żeby zapłacić za lekarza i lekarstwa jak zapalenia płuc dostaną
4+
Strona 1 z 2 1 2
Wstrząsające doniesienia ze wschodu. Ludzie umierają z głodu 7 Wstrząsające doniesienia ze wschodu. Ludzie umierają z głodu wczoraj, o godz: 14:38
Zobacz niezwykłe cuda natury. Wyglądają jak nie z tej Ziemi 12 Zobacz niezwykłe cuda natury. Wyglądają jak nie z tej Ziemi wczoraj, o godz: 13:44
Sponsorowane
Koty nigdy nie są nudne. Zobaczcie najdziwniejsze zdjęcia Koty nigdy nie są nudne. Zobaczcie najdziwniejsze zdjęcia Są mistrzami jogi, drugiego planu, a do tego nie ma miejsca, do którego nie wejdą. Czasem zachowują się...
Największe wpadki na wizji. One pokazały biusty Największe wpadki na wizji. One pokazały biusty Wpadki przytrafiają się nawet znanym i popularnym, czego najlepszym przykładem mogą być prezenterki telewizyjne, aktorki i piosenkarki.
Taki miał być Związek Radziecki. Zobacz projekty sprzed 60 lat Taki miał być Związek Radziecki. Zobacz projekty sprzed 60 lat Nie jest tajemnicą, że w czasach Związku Radzieckiego w kraju tym pisano historię od nowa. Wszystkie najważniejsze wynalazki...