Galeria: Oto najpiękniejsze kobiety świata. Ale nie urodziły się nimi

01.11.2013 22:28 KOBIETA, KONKURS, MISS, TRANSSEKSUALISTA, TRANSWESTYTA
Powrót do artykułu

Tajlandia jest mekką transseksualistów. Mieszka tam jedna z największych populacji osób transseksualnych na świecie, a większość mieszkańców jest bardzo tolerancyjna.

Komentarze

Gość 01.11.2013 22:34 Zgłoś

Natura wkońcu i tak zwycięży. A lewacka chołota razem ze swoją poprawnością polityczną zostanie wystrzelona w kierunku słońca.
5-

Gość 01.11.2013 22:35 Zgłoś

Proszę Boga żebym nigdy się nie wje***ł :/
10-

Gość 01.11.2013 22:48 Zgłoś

Jaka hołota? Jaka poprawność polityczna?Niektórzy ludzie czują się źle w swojej skórze a takie konkursy...Czy to promowanie zmiany płci? To zabawa z nagrodą, którą jest operacja.Ktoś takie przedsięwzięcia chce oglądać.Jest popyt,jest podaż. A dziewczyny rzeczywiście ładne:)
Gość Natura wkońcu i tak zwycięży. A lewacka chołota razem ze swoją poprawnością polityczną zostanie wystrzelona w kierunku słońca.
8+

Gość 02.11.2013 01:18 Zgłoś

Poszedlbym do lozka z ta w srodku na 1 zdjeciu, tylko ona musi miec duzego. Jest ladniejsza niz moja byla. Taki eksperyment
5+

Gość 02.11.2013 07:03 Zgłoś

hihi, nawet byscie nie wiedzieli,ze urodziły się facetami.Jak sa po operacji, to ci sie nie przyzna i co zrobisz? Poznasz?
16+

Gość 02.11.2013 07:12 Zgłoś

Kobiety, to płeć brzydka i dlatego zawsze muszą się malować :D
4+

Gość 02.11.2013 07:17 Zgłoś

A ma to jakieś znaczenie jak chcesz tylko bzykać? jej zaleta jest to, że cię nie wrobi w dzieciaka.
Gość hihi, nawet byscie nie wiedzieli,ze urodziły się facetami.Jak sa po operacji, to ci sie nie przyzna i co zrobisz? Poznasz?
5+

Gość 02.11.2013 07:34 Zgłoś

Ble... Az sie rzygac chce... Ja tam z natura nie walcze.
1-

Gość 02.11.2013 08:14 Zgłoś

ochydztwo,współczucia dla tych co bzykają się z tymi transformersami..
4-