Galeria: Oto najpiękniejsze kobiety świata. Ale nie urodziły się nimi

01.11.2013 22:28 KOBIETA, KONKURS, MISS, TRANSSEKSUALISTA, TRANSWESTYTA
Powrót do artykułu

Tajlandia jest mekką transseksualistów. Mieszka tam jedna z największych populacji osób transseksualnych na świecie, a większość mieszkańców jest bardzo tolerancyjna.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 01.11.2013 22:34 Odpowiedz Zgłoś

Natura wkońcu i tak zwycięży. A lewacka chołota razem ze swoją poprawnością polityczną zostanie wystrzelona w kierunku słońca.
5-

Gość 01.11.2013 22:35 Odpowiedz Zgłoś

Proszę Boga żebym nigdy się nie wje***ł :/
10-

Gość 01.11.2013 22:48 Odpowiedz Zgłoś

Jaka hołota? Jaka poprawność polityczna?Niektórzy ludzie czują się źle w swojej skórze a takie konkursy...Czy to promowanie zmiany płci? To zabawa z nagrodą, którą jest operacja.Ktoś takie przedsięwzięcia chce oglądać.Jest popyt,jest podaż. A dziewczyny rzeczywiście ładne:)
Gość Natura wkońcu i tak zwycięży. A lewacka chołota razem ze swoją poprawnością polityczną zostanie wystrzelona w kierunku słońca.
8+

Gość 02.11.2013 01:18 Odpowiedz Zgłoś

Poszedlbym do lozka z ta w srodku na 1 zdjeciu, tylko ona musi miec duzego. Jest ladniejsza niz moja byla. Taki eksperyment
5+

Gość 02.11.2013 07:03 Odpowiedz Zgłoś

hihi, nawet byscie nie wiedzieli,ze urodziły się facetami.Jak sa po operacji, to ci sie nie przyzna i co zrobisz? Poznasz?
16+

Gość 02.11.2013 07:12 Odpowiedz Zgłoś

Kobiety, to płeć brzydka i dlatego zawsze muszą się malować :D
4+

Gość 02.11.2013 07:17 Odpowiedz Zgłoś

A ma to jakieś znaczenie jak chcesz tylko bzykać? jej zaleta jest to, że cię nie wrobi w dzieciaka.
Gość hihi, nawet byscie nie wiedzieli,ze urodziły się facetami.Jak sa po operacji, to ci sie nie przyzna i co zrobisz? Poznasz?
5+

Gość 02.11.2013 07:34 Odpowiedz Zgłoś

Ble... Az sie rzygac chce... Ja tam z natura nie walcze.
1-

Gość 02.11.2013 08:14 Odpowiedz Zgłoś

ochydztwo,współczucia dla tych co bzykają się z tymi transformersami..
4-

Gość 02.11.2013 09:28 Odpowiedz Zgłoś

bądz na komendę
Gość tez chce zmienic plec, uwielbiam w szpilkach chodzic, chce do sejmu
9+
Strona 1 z 3 1 2 3
”200 ton ciemną nocą”. Czeski tir na A1 zaskoczył wszystkich 4 ”200 ton ciemną nocą”. Czeski tir na A1 zaskoczył wszystkich 2 godziny temu
Wpadła rodzina pedofilów. "Dzieci uprawiały seks z psem" 4 Wpadła rodzina pedofilów. "Dzieci uprawiały seks z psem" 8 godzin temu
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nagie modelki, artystyczne zdjęcia, niewielka liczba egzemplarzy, która trafia tylko do wybrańców. Tradycyjnie pod koniec roku zaprezentowano kolejną...
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...