Galeria: Oto najpiękniejsze kobiety świata. Ale nie urodziły się nimi

01.11.2013 22:28 KOBIETA, KONKURS, MISS, TRANSSEKSUALISTA, TRANSWESTYTA
Powrót do artykułu

Tajlandia jest mekką transseksualistów. Mieszka tam jedna z największych populacji osób transseksualnych na świecie, a większość mieszkańców jest bardzo tolerancyjna.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 01.11.2013 22:34 Odpowiedz Zgłoś

Natura wkońcu i tak zwycięży. A lewacka chołota razem ze swoją poprawnością polityczną zostanie wystrzelona w kierunku słońca.
5-

Gość 01.11.2013 22:35 Odpowiedz Zgłoś

Proszę Boga żebym nigdy się nie wje***ł :/
10-

Gość 01.11.2013 22:48 Odpowiedz Zgłoś

Jaka hołota? Jaka poprawność polityczna?Niektórzy ludzie czują się źle w swojej skórze a takie konkursy...Czy to promowanie zmiany płci? To zabawa z nagrodą, którą jest operacja.Ktoś takie przedsięwzięcia chce oglądać.Jest popyt,jest podaż. A dziewczyny rzeczywiście ładne:)
Gość Natura wkońcu i tak zwycięży. A lewacka chołota razem ze swoją poprawnością polityczną zostanie wystrzelona w kierunku słońca.
8+

Gość 02.11.2013 01:18 Odpowiedz Zgłoś

Poszedlbym do lozka z ta w srodku na 1 zdjeciu, tylko ona musi miec duzego. Jest ladniejsza niz moja byla. Taki eksperyment
5+

Gość 02.11.2013 07:03 Odpowiedz Zgłoś

hihi, nawet byscie nie wiedzieli,ze urodziły się facetami.Jak sa po operacji, to ci sie nie przyzna i co zrobisz? Poznasz?
16+

Gość 02.11.2013 07:12 Odpowiedz Zgłoś

Kobiety, to płeć brzydka i dlatego zawsze muszą się malować :D
4+

Gość 02.11.2013 07:17 Odpowiedz Zgłoś

A ma to jakieś znaczenie jak chcesz tylko bzykać? jej zaleta jest to, że cię nie wrobi w dzieciaka.
Gość hihi, nawet byscie nie wiedzieli,ze urodziły się facetami.Jak sa po operacji, to ci sie nie przyzna i co zrobisz? Poznasz?
5+

Gość 02.11.2013 07:34 Odpowiedz Zgłoś

Ble... Az sie rzygac chce... Ja tam z natura nie walcze.
1-

Gość 02.11.2013 08:14 Odpowiedz Zgłoś

ochydztwo,współczucia dla tych co bzykają się z tymi transformersami..
4-

Gość 02.11.2013 09:28 Odpowiedz Zgłoś

bądz na komendę
Gość tez chce zmienic plec, uwielbiam w szpilkach chodzic, chce do sejmu
9+
Strona 1 z 3 1 2 3
Marny koniec kultowych miejsc, w których powstawały filmowe hity 4 Marny koniec kultowych miejsc, w których powstawały filmowe hity wczoraj, o godz: 15:28
TOP 10 opuszczonych miejsc. Fascynujące! 10 TOP 10 opuszczonych miejsc. Fascynujące! 16.04.2015 20:02
Sponsorowane
Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Choć każdy jest zupełnie inny, łączy je jedno: te koty rozbawią was do łez. Mogą też wzruszyć.
Te zdjęcia chciał zobaczyć cały Zachód. Nie znali takiego "imperium zła" Te zdjęcia chciał zobaczyć cały Zachód. Nie znali takiego "imperium zła" Te zdjęcia objechały całą Europę i zrobiły prawdziwą furorę. W 1987 roku na wystawę "Współczesna fotografia radziecka" waliły...
Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Bieda panująca w Korei Północnej nie jest dla nikogo tajemnicą, ale koreański rząd nadal robi dobrą minę do...