Pierwsze dziecko? Zobacz, czy wolimy chłopca, czy dziewczynkę

14.10.2010 17:24 CÓRKA, DZIECKO, MAŁŻEŃSTWO, PIERWORODNY, SYN
Pierwsze dziecko? Zobacz, czy wolimy chłopca, czy dziewczynkę

Nowożeńcy nie mają wątpliwości.

Wśród 1,3 tys. ankietowanych brytyjskich nowożeńców, aż 66 proc. chciało, by ich pierwszym dzieckiem był syn - donosi madeformums.com.

Przeprowadzone przez serwis mycouchercodes.co.uk badanie pokazało też, że ta dyskryminacja ma pozytywne podłoże.

CORAZ WIĘCEJ POLAKÓW JEST BEZPŁODNYCH>>

W co drugim przypadku uzasadnieniem było przekonanie, że gdy pierwsze dziecko dorośnie i będzie to syn, to zaopiekuje się  młodszym rodzeństwem - dodaje portal.

Jednak co piątej parze zależało na chłopcu, by mógł on nosić dalej "rodowe" nazwisko.

DORASTA POKOLENIE CHORYCH UMYSŁOWO>>

Zdecydowanych przede wszystkim na dziewczynkę było 20 proc. ankietowanych. Tłumaczyli, że córki są odpowiedzialnne.

Pierworodna może być dobrym wzorem dla młodych braci i sióstr - przekonuje madeformums.com.

Jako drugie dziecko częściej wskazywano dziewczynkę (58 proc.).

Następny tekst:

Para w akademiku zamieszka razem tylko po ślubie Para w akademiku zamieszka razem tylko po ślubie

Komentarze

Gość 22.10.2012 13:44 Zgłoś

a kto by tam chciał córkę .. syn nie pokaże gołej d ... ópy w necie
Gość nasze tzn jakie zydowskie bo przeciez polskiej armii juz nie ma zostali tylko najemnicy
0

Gość 22.10.2012 13:44 Zgłoś

mieć córkę, to hańba dla mężczyzny! Mężczyzna powinien mieć SYNA, któremu przekaże swoją mądrość! Córki są gorsze, gorzej się uczą, gorzej zarabiają, miesiączkują i zachodzą w ciążę! Syn za to może żyć pełnią życia i może być świadectwem zdrowia i mądrości swego ojca. Nie od dziś wiadomo, że słabsi mężczyźni, tzw. miernoty, płodzą córki, natomiast silniejsza pula męskiej populacji, tzw. ewolucyjni zwycięzcy płodzą synów. Nie można się czuć mężczyzną, jeśli spłodzi się córkę! To HAŃBA!
Gość i mają racje dzisiaj po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw też bym się nie zdecydował
2-

Gość 22.10.2012 13:44 Zgłoś

kumpel ma syna,jego zona przyprawia mu rogi gdzie sie tylko da...myslisz ze mozna go zaliczyc do ,,ewolucyjnego zwyciezcy,,?
Gość i mają racje dzisiaj po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw też bym się nie zdecydował
2+

Gość 22.10.2012 13:44 Zgłoś

skoro mu przyprawia rogi, to pewnie syn nie jest jego. nie bez przyczyny pani Krysia spod 6-tki mówi, że ten syn jest podobny do sąsiada - pana Jacka. jeśli faceta zdradza żona, to znaczy, ze jest miernotą i niczego nie może być pewien. prawdziwy facet wyczułby,m że coś jest na rzeczy i w porę zareagował, tj. chwyciłby żonę za gardło albo za włosy i jej ostro wpierd...sam wiesz co, tak, żeby jej wybić z tego durnego łba podobne pomysły.
Gość 1-3 dla Barcy będzie Ole !
2-

Gość 22.10.2012 13:44 Zgłoś

ha, ha, w dzisiejszych czasach moglbys sie nieco zdziwic!!!!
Gość nasze tzn jakie zydowskie bo przeciez polskiej armii juz nie ma zostali tylko najemnicy
1-

Gość 22.10.2012 13:44 Zgłoś

Chyba Cie kolego mocno porabalo!!! Idz sie lecz!!!
Gość i mają racje dzisiaj po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw też bym się nie zdecydował
0

Paul86 22.10.2012 13:44 Zgłoś

Jestem facetem, moje stanowisko jest jasne-dziewczynka.
Gość pie....licie Hipolicie
1-

Paul86 22.10.2012 13:44 Zgłoś

Ale za to będzie biadolił, że ma tylko 13 cm, gdy kolega ma 16...że wyszło, gdy się wzajemnie macali...
Gość nasze tzn jakie zydowskie bo przeciez polskiej armii juz nie ma zostali tylko najemnicy
0

Gość 22.10.2012 13:44 Zgłoś

widac ze nic a nic maly koleszko nie znasz genetyki i zasad dziedziczenia, doksztalc sie a pozniej sie wypowiadaj a przedewszystkim nie zapominaj ze ci cudowni synkowie rodza sie z kobiety.....
Gość i mają racje dzisiaj po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw też bym się nie zdecydował
0

Gość 22.10.2012 13:44 Zgłoś

ja mam syna no i drugie chce mieć córkę
Gość ...Jeszcze w styczniu br. za 50 ton cukru na nowojorskiej giełdzie towarowej płacono ponad trzydzieści trzy dolary....,to cytat z gazety o gospodarce.Jeszcze jakieś pytania?
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane