Po trzęsieniu ziemi przyszła powódź. Dramat we Włoszech

01.12.2010 16:17 ABRUZJA, DESZCZ, OSUWISKO, POWÓDŹ, RZEKA, ULEWA, WŁOCHY, ZNISZCZENIE
Po trzęsieniu ziemi przyszła powódź. Dramat we Włoszech

Fot. PAP/EPA

Ulewne deszcze padają już kolejny tydzień.

Ulewne deszcze, wezbrane rzeki i lawiny błotne paraliżują życie w regionie L'Aquili we Włoszech. To kolejny cios dla mieszkańców Abruzji - prowincji kompletnie zniszczonej podczas trzęsienia ziemi w ubiegłym roku - donosi ansa.it.

Po olbrzymich ulewach wezbrała rzeka Aterno i jej dopływy. Woda zalała domy, które dopiero niedawno odbudowano po poprzednim kataklizmie.

NIE PRZEWIDZIELI KATAKLIZMU, TRAFIĄ DO WIĘZIENIA>>

Tylko cudem uratował się kierowca auta porwanego wprost z ulicy przez nurt rzeki. Nie ma informacji o rannych i zabitych.

Osuwiska ziemi zagrażają także mieszkańcom Rocca di Mezzo Montereale, Marsica oraz Castel di Sangro. Podtopione są linie kolejowe oraz wiele hektarów upraw.

BILANS TRZĘSIENIA ZIEMI WE WŁOSZECH: 294 ZABITYCH>>

To rezultat bardzo intensywnych opadów deszczu, z którymi od miesiąca zmagają się niemal całe Włochy - zauważa RMF FM.

Następny tekst:

Spóźnił się autobus rejsowy? Dostaniesz odszkodowanie Spóźnił się autobus rejsowy? Dostaniesz odszkodowanie

Komentarze

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

jesli te ulewy sa na takim samym stopniu jak to kompletne zniszczenie to nie ma sie co bac zanim napiszecie cos glupiego jak to sprawdzcie informacje, jestem w tamtym rejonie kilka razy w roku i jakos nie widze sladow po calkowitym zniszczeniu
Gość dobrze napisane, czego się czepiasz pseudo mądralo?
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Czyli HAARP funkcjonuje jak nalezy,Powoli zniszcza ludzkosc zgodnie ze swoim planem,.......
terl Krzysztof Seński - wypasione obrazy :)
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

powóddź we Włoszech ...gdzie jest kryzys ...gdzie zaraz bedzie potrzebna pomoc dla budzetu z unii . Ciekawi mnie jakie nieszczęscia zaplanowali Żydzi dla Portugalii , Hiszpanii i Belgii w najbliższym roku . Powodzie?susze?epidemia? Jeśli prezes MFW otwarcie w mediach mówi o utworzeniu światowego rządu to political fiction i teorie spiskowe "oszołomów" stają się brutalną rzeczywistością .Bydło robocze (tzw 90% ludzkości) pracuje na dobrobyt paru procent, a jak bydło się wydoiło to trzeba zarżnąć
Gość Boeing ,a chęć zwiększyć sprzedaż nowych samolotów dzięki takim "ekspertyzom" i "raportom". :)
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

w życiu ćwoku tj miejscowości nie widziałeś >.>
Gość dobrze napisane, czego się czepiasz pseudo mądralo?
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

haarp? to wtedy jak ojciec cię od tyłu bierze?
terl Krzysztof Seński - wypasione obrazy :)
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

moze HRAAP?! funkcjonuje i to dobze, wreszcie po piwo nie trzeba biegac
Gość Boeing ,a chęć zwiększyć sprzedaż nowych samolotów dzięki takim "ekspertyzom" i "raportom". :)
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

moze HRAAP?! funkcjonuje i to dobze, wreszcie po piwo nie trzeba biegac
terl Krzysztof Seński - wypasione obrazy :)
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Z powodu że życie ludzkie nie ma żadnego sensu ludzie wymyślają różne głupoty z nudów. Smutne żyjesz po to by umrzeć.
Gość Czas na Polskę .
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Jak im to teraz zamarznie to będzie enklawa antarktydy w europie
Gość W 13 przypadkach wpłynęły one na pracę silnika. Ta jak się jedzie autem to też silnik może wyłączyć komórka.
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

niedługo te fury z obrazka do kupienia w pl:D
Gość POLECAM!!! nf.pl/?pwid=9e0cdc0bc45f4c469acac89f2972f2e0
0
Strona 1 z 2 1 2
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane