"Polacy są dużo gorsi niż Rosjanie"

21.12.2011 14:07 LITWA, MNIEJSZOŚĆ POLSKA, NIECHĘĆ, OBCOKRAJOWIEC, OPINIA, WIZERUNEK
"Polacy są dużo gorsi niż Rosjanie"

sxc.hu

Zobacz, kto nas tak nie lubi.

Litwini przychylniej postrzegają rosyjską mniejszą narodową niż polską - informuje IAR.

Tak Litwini obrażają Polaków. Szokująca broszura naukowa więcej

Z sondażu przeprowadzonego dla Pew Research Center wynika, że Rosjan pozytywnie ocenia 77 proc. mieszkańców Litwy. Negatywnie tylko 20 proc. W przypadku Polaków tych niechętnych głosów jest aż 38 proc., a przychylnych opinii tylko 57 proc.

Politolog Vladas Sirutawiczius nie ma wątpliwości, że to efekt rosnącej aktywności polskiej mniejszości i obrony swoich praw: pisowni nazwisk w oryginale czy podwójnych nazw ulic oraz miejscowości.

POLACY PROTESTUJĄ NA ULICACH WILNA. TYSIĄCE LUDZI>>

Politycy litewscy kształtują opinię, że Polska wtrąca się w wewnętrzne sprawy Litwy - uważa prof. Sirutawiczius.

Następny tekst:

Łukaszenka ma dość praw człowieka. Likwiduje Komitet Helsiński Łukaszenka ma dość praw człowieka. Likwiduje Komitet Helsiński

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 10:53 Odpowiedz Zgłoś

Nasz Polaków można tak określić z tą miłością.kumie kochają nas, ja ciebie , a ty mnie.
0

Gość 05.11.2012 10:53 Odpowiedz Zgłoś

Litwa jest wolna i nie ma ani polskiego,czy rosyjskiego okupanta..
Gość powinni wrócić do polski i mieć w d•••e litwe
0

Gość 05.11.2012 10:53 Odpowiedz Zgłoś

Są to fakty poparte licznymi przykładami np.morderstwami na zachodzie, czy kradzieżami....
Gość Czemu ciągle nam wmawiają że polacy są najgorsi?
0

Gość 05.11.2012 10:53 Odpowiedz Zgłoś

mozna ten problem rozwiazac wszystkich polakow przesiedlic do polski z litwy i bialorusi dac im mieszkania i prace skoro nasz rzad stac na utrzymtwanie bezsesownej dla nas wojny w afganistanie i wydawanie tam miliardow oraz pomoc dla greckich i wloskich leni ktorzy przesiaduja w kafejkach to chyna stac aby pomuc rodakom
0

Gość 05.11.2012 10:53 Odpowiedz Zgłoś

Bo my NIE UMIEMY robic polityki. Niepotrzebnie tworzymy sobie konflikty z sasiadami. Z Ukraincami o Bandere, z Bialorusinami o Lukaszenke, z Litwinami i pisownie. Zawsze cos sie znajdzie. A Rosjanie? Sa bogatsi (PKB Rosji na glowe jest wiekszy niz PKB Polski), sa silniejsi (maja rope, gaz, zloto) i sa madrzejsi. A my chcemy zeby nam oddali Lwow, Wilno, Kijow. To kiedys bylo nasze, ale Rosjanie dali nam Wroclaw, Gdansk, Szczecin. Tylko po co nam to badziewie????
0

Gość 05.11.2012 10:53 Odpowiedz Zgłoś

mieszkam za granica od 6ciu lat i takich kanalii jak litwini to trzeba ze swieczka szukac, nie chce uogólniać ale wieksza czesc z nich to sami poj....ncy a w pracy sa nie do wytrzymania
0

Gość 05.11.2012 10:53 Odpowiedz Zgłoś

Kto nam narobil wstydu? Jest paru takich. Owsiak. Co troku w Londynie, Paryzu, Rzymie pod Ambasadami Polski ustawia sie WOSP i ZEBRZE. Co o nas wiedza? Ze Polacy to taki narod co ciagle ZEBRZE. I to zapamietaja nam na cale pokolenie. Polak - to ZEBRAK. Co robia Polki w Hamburgu i Londynie? Sami wiecie. Co o nas pamietaja? Ze Polka to ta najtansza ..... Rosja, Bialorus sie rozwijaja. PKB im rosnie. Rosja juz nas wyprzedzila a Bialorus wyprzedzi za 2-3 lata. Litwa, Lotwa, Estonia, Czechy - wszedzie PKB tosnie szybciej i jest wiekszy. No to uwazaja nas za dziadow i golod*pcow. I maja podstawy zeby tak o nas myslec. W Polsce jest wielu porzadnych ludzi, ale w TV pokazuja kogo? Oszolomow. No to co nasi sasiedzi maja o nas myslec?
0

Gość 05.11.2012 10:53 Odpowiedz Zgłoś

Niestety ale musze sie z toba zgodzic...Smutne ale PRAWDZIWE!......Czym wiekszy cham i czym glupszy tym bardziej ma sie za cwanszego i lepszego od innych....A TO POLAK,!!!!A TOO POLSKA WLASNIE.
Gość Polactwo nie zasluguje jak widac na szacunek,u mnie tez nie,wywoza smieci do lasu,parkuja na dwuch parkingach,cwaniakuja wszedzie tam gdzie jest kolejka,na drodze nie wpuszcza do ruchu,patrza w druga strone,nie umieje korzystac z toalety publicznej,kradna za granica i w kraju,imprezuja chlejac na umor,klna jakby nie mieli normalnego slownictwa.Nie dziwie sie,ze ich nie lubia.O polskiej zawisci i zazdrosci to juz nie wspomne.
1+

Buhahah 05.11.2012 10:53 Odpowiedz Zgłoś

Po co robić problemy, podbić litwe, przecież to państwo jak wioska, a ja nawet bym poszedł dalej podbiłbym Litwe łotwe i estonie, potem odsprzedał Rosiijii, i bysmy mieli pieniadze aby ratować Grecje
0

Gość 05.11.2012 10:53 Odpowiedz Zgłoś

Litwa jest Polska. 2,5mln litwinów rzucają się jak karp pzed egzekucja.olać
1-

Gość 05.11.2012 10:53 Odpowiedz Zgłoś

na pewno jesteśmy gorsi w piciu wódki
0

Gość 05.11.2012 10:53 Odpowiedz Zgłoś

U nas rządzą sami żydzi i jest w porządku,nawet nikt o tym nie wie.
Gość Gdyby w Polsce ktoś się rządził jak Polacy na Litwie, to dopiero byłby krzyk, popis ksenofobii i epitety pod adresem Niemców, Rosjan i innych. Hipokryzja taka, że płakać się chce. Wcale mnie nie dziwią takie wyniki.
0

Gość 05.11.2012 10:53 Odpowiedz Zgłoś

Może rząd polski powinien zacząć ingerować w sprawy wewnętrzne Litwy, skoro i tak jest o to oskarżany, negatywne konsekwencje takiej polityki już są, więc nie ma się o co martwić w związku z tym. Tylko korzyści nie widać, które powinny się pojawić zraz po tym, jak rząd zacznie aktywnie ingerować.
0

Gość 05.11.2012 10:53 Odpowiedz Zgłoś

A ty najpierw do biblioteko po słownik...
Komentarz usunięty
0

Gość 05.11.2012 10:53 Odpowiedz Zgłoś

No proszę następny świr. ! Litwini lepszy są o sto razy pod każdym względem oczywiście od polaczka jakiego ty prezentujesz .
BRDWOJ nie lubią nas bo czują się gorsi , i taka jest prawda
1-
Strona 10 z 12 8 9 10 11 12
Wiemy już, czy w Boże Narodzenie i Nowy Rok spadnie śnieg! Będzie biało? 5 Wiemy już, czy w Boże Narodzenie i Nowy Rok spadnie śnieg! Będzie biało? wczoraj, o godz: 11:50
Strzelanina w Austin. Szaleniec zaatakował kwaterę policji, sąd i konsulat 4 Strzelanina w Austin. Szaleniec zaatakował kwaterę policji, sąd i konsulat wczoraj, o godz: 21:26
Sponsorowane
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nagie modelki, artystyczne zdjęcia, niewielka liczba egzemplarzy, która trafia tylko do wybrańców. Tradycyjnie pod koniec roku zaprezentowano kolejną...