Pożar w domu dziecka. Spłonęło żywcem 10 wychowanków

20.02.2011 16:11 DZIECKO, ESTONIA, OGIEŃ, OPARZENIE, POŻAR, SIEROCINIEC, ŚMIERĆ, ZABITY
Pożar w domu dziecka. Spłonęło żywcem 10 wychowanków

Fot. sxc.hu

Tragedia w estońskim Haapsalu.

Dziesięcioro niepełnosprawnych dzieci zginęło w pożarze sierocińca w Haapsalu w zachodniej Estonii. Kolejnych 20 wychowanków z ciężkimi oparzeniami trafiło do szpitala.

Strażacy wciąż dogaszają budynek. Ogień zniszczył jego konstrukcję, zawaliła się też część dachu - donosi newsru.com.

POTĘŻNY POŻAR W WIĘZIENIU. NIE ŻYJE KILKADZIESIĄT OSÓB>>

W domu dziecka przebywało 43 niepełnosprawnych dzieci - część poruszała się na wózkach inswalidzkich. Nie wiadomo jeszcze, czy wśród rannych są opiekunowie.

Nie znana jest także przyczyna pożaru.

Następny tekst:

Zobacz, jak tanie linie lotnicze ukrywają podwyżki Zobacz, jak tanie linie lotnicze ukrywają podwyżki

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

tragedia - coz poradzic?
Aera51 po co takie cos ?? cena aparatu to 100-150 $ cena obiektywów to jakieś 40-200 $ za takja cene kupi sie jakiegos canona lub jakiegoś nicona tani plastik srode zrobiony z tanich materiałów zakładam ze zywotnośc tego malenstwa bedzie jakies 7 dni
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe co one czuły, bo zapewne podnieść jakieś koce by się okryć i przejechać nie byłyby w stanie, musiały bezczynnie czekać na śmierć..
Gość Warszawa i Wrocław?w Bydgoszczy Toruniu Poznaniu i Gdańsku też się dobrze żyje ..co za brednie rozsiewasz.
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

" część poruszała się na wózkach inswalidzkich" pisał inswalida...
Gość dobre zdjecia :) niezla zwala
1+

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

smutne ;(
Grau Wolf pytasz sie kto pójdzie do pracy za 7 zł/godzinę? To proste kolego.Każdy emeryt który juz do niczego sie nie musi dorabiac ma pełna emeryturę z tej emerytury składki opłacane z ZUS-u tak więc zamiast siedzieć w domu i słuchac gderającego małżonki(a) woli iść sobie posiedzieć w pracy.Zabrońmy pracowac ludziom którzy osiągneli wiek emerytalny albo zabierzmy im emerytury tzn albo praca albo emerytura a wszystko będzie dobrze.Pozdrawiam wszystkich zdziwionych niskimi stawkami
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

homeless kids in the sky of heaven.. Tak, smutne.
Gość precz z ognistymi kulami!
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

Tragedia.Oby inne ofiary strasznie nie cierpiały.
Gość najlepsza baba to moja graba
2+

Gośćkoko 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

proszę nie piszcie głupich tekstów bo to tragedia biedne dzieci az się płakać chce
Gość pewnie za rok w każdym domu. szczególnie te nadprzewodniki.
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

A my pomstujemy na "przesadne" wymagania ppoż w placówkach, przedszkolach, szkołach. Może i lepsza przesada (i związane z tym koszta) niż śmierć dzieci.
Gość szwaby jeżdżą za nakradzone mid w czasie wojny mln wymordowanych ludzi obdartych z wlosow skóry złota potem musielismy robic na NRD CHINY przestanmy tą Polske gnoic wstyd.
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

inswalidzkich?
Gość Ortografia !!!!!!
0

wenen 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

Najgorsze, gdy jest sie niepełnosprawnym i nie można uciekać. Straszna tragedia. RIP.
k10d To nie chodzi o bezpieczeństwo, tu chodzi o zarobek, każdy głupi wie, że jak będzie jechał samochodem 30km/h to spali więcej paliwa niż jakby jechał 70-80km/h. Tak samo przedstawia się sytuacja z jazdą na światłach. W Polsce miało to zmniejszyć liczbę wypadków a zwiększyło wpływy z akcyzy (samochód osobowy z włączonymi światłami spala około 0,5l paliwa więcej. Pomnóżcie sobie to teraz przez liczbę samochodów.
0
Strona 1 z 2 1 2
Seks w obronie zwierząt. Szokujące kampanie! 7 Seks w obronie zwierząt. Szokujące kampanie! wczoraj, o godz: 21:01
Szok! Przeżył po przebiciu barierką drogową 4 Szok! Przeżył po przebiciu barierką drogową wczoraj, o godz: 21:26
Sponsorowane
Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Z okazji Międzynarodowego Dnia Topless przez centrum Nowego Jorku i innych amerykańskich miast przeszła pierwsza Parada Topless. Kobietom...
Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Pentagon poinformował o mrożącym krew w żyłach manewrze, jaki wykonał chiński myśliwiec, kiedy zbliżył się o włos do...
Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Holenderska studentka oszukała znajomych i rodzinę, udając że jest na wymarzonych wakacjach.Tymczasem zdjęcia, na których dziewczyna pozowała z...