Pożar w domu dziecka. Spłonęło żywcem 10 wychowanków

20.02.2011 16:11 DZIECKO, ESTONIA, OGIEŃ, OPARZENIE, POŻAR, SIEROCINIEC, ŚMIERĆ, ZABITY
Pożar w domu dziecka. Spłonęło żywcem 10 wychowanków

Fot. sxc.hu

Tragedia w estońskim Haapsalu.

Dziesięcioro niepełnosprawnych dzieci zginęło w pożarze sierocińca w Haapsalu w zachodniej Estonii. Kolejnych 20 wychowanków z ciężkimi oparzeniami trafiło do szpitala.

Strażacy wciąż dogaszają budynek. Ogień zniszczył jego konstrukcję, zawaliła się też część dachu - donosi newsru.com.

POTĘŻNY POŻAR W WIĘZIENIU. NIE ŻYJE KILKADZIESIĄT OSÓB>>

W domu dziecka przebywało 43 niepełnosprawnych dzieci - część poruszała się na wózkach inswalidzkich. Nie wiadomo jeszcze, czy wśród rannych są opiekunowie.

Nie znana jest także przyczyna pożaru.

Następny tekst:

Zobacz, jak tanie linie lotnicze ukrywają podwyżki Zobacz, jak tanie linie lotnicze ukrywają podwyżki

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

tragedia - coz poradzic?
Aera51 po co takie cos ?? cena aparatu to 100-150 $ cena obiektywów to jakieś 40-200 $ za takja cene kupi sie jakiegos canona lub jakiegoś nicona tani plastik srode zrobiony z tanich materiałów zakładam ze zywotnośc tego malenstwa bedzie jakies 7 dni
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe co one czuły, bo zapewne podnieść jakieś koce by się okryć i przejechać nie byłyby w stanie, musiały bezczynnie czekać na śmierć..
Gość Warszawa i Wrocław?w Bydgoszczy Toruniu Poznaniu i Gdańsku też się dobrze żyje ..co za brednie rozsiewasz.
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

" część poruszała się na wózkach inswalidzkich" pisał inswalida...
Gość dobre zdjecia :) niezla zwala
1+

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

smutne ;(
Grau Wolf pytasz sie kto pójdzie do pracy za 7 zł/godzinę? To proste kolego.Każdy emeryt który juz do niczego sie nie musi dorabiac ma pełna emeryturę z tej emerytury składki opłacane z ZUS-u tak więc zamiast siedzieć w domu i słuchac gderającego małżonki(a) woli iść sobie posiedzieć w pracy.Zabrońmy pracowac ludziom którzy osiągneli wiek emerytalny albo zabierzmy im emerytury tzn albo praca albo emerytura a wszystko będzie dobrze.Pozdrawiam wszystkich zdziwionych niskimi stawkami
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

homeless kids in the sky of heaven.. Tak, smutne.
Gość precz z ognistymi kulami!
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

Tragedia.Oby inne ofiary strasznie nie cierpiały.
Gość najlepsza baba to moja graba
2+

Gośćkoko 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

proszę nie piszcie głupich tekstów bo to tragedia biedne dzieci az się płakać chce
Gość pewnie za rok w każdym domu. szczególnie te nadprzewodniki.
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

A my pomstujemy na "przesadne" wymagania ppoż w placówkach, przedszkolach, szkołach. Może i lepsza przesada (i związane z tym koszta) niż śmierć dzieci.
Gość szwaby jeżdżą za nakradzone mid w czasie wojny mln wymordowanych ludzi obdartych z wlosow skóry złota potem musielismy robic na NRD CHINY przestanmy tą Polske gnoic wstyd.
0

Gość 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

inswalidzkich?
Gość Ortografia !!!!!!
0

wenen 22.10.2012 16:01 Odpowiedz Zgłoś

Najgorsze, gdy jest sie niepełnosprawnym i nie można uciekać. Straszna tragedia. RIP.
k10d To nie chodzi o bezpieczeństwo, tu chodzi o zarobek, każdy głupi wie, że jak będzie jechał samochodem 30km/h to spali więcej paliwa niż jakby jechał 70-80km/h. Tak samo przedstawia się sytuacja z jazdą na światłach. W Polsce miało to zmniejszyć liczbę wypadków a zwiększyło wpływy z akcyzy (samochód osobowy z włączonymi światłami spala około 0,5l paliwa więcej. Pomnóżcie sobie to teraz przez liczbę samochodów.
0
Strona 1 z 2 1 2
Pogoda zwariowała! Jest rekord ciepła i co dalej? 5 Pogoda zwariowała! Jest rekord ciepła i co dalej? 14 godzin temu
CZY WIESZ, ŻE... Ziemia i ludzkość już są bankrutami? 5 CZY WIESZ, ŻE... Ziemia i ludzkość już są bankrutami? 14 godzin temu
Sponsorowane
Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Trudno sobie wyobrazić, co myśleli twórcy tych zabawek i urządzeń na placach zabaw. Zobaczcie zdjęcia zrobione przez internautów...
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Rodzina, przyjaciele i tysiące fanów żegnają Annę Przybylską. Aktorka zmarła w niedzielę, po przegranej walce z nowotworem. Władze...