Przedawkowała Coca-Colę. Zmarła na zawał

12.02.2013 15:53 COCA-COLA, NOWA ZELANDIA, PROKURATURA, ŚMIERĆ
Przedawkowała Coca-Colę. Zmarła na zawał

flicr.com

Według nowozelandzkiej prokuratury to przesadna konsumpcja Coca-Coli w dużej mierze przyczyniła się do śmierci 30-letniej kobiety (zmarła na zawał serca). Śledczy twierdzą, że gdyby nie jej nadmierne przywiązanie do tego napoju, to "prawdopodobnie by żyła".

Natasha Harris piła po 10 litrów Coca-Coli dziennie (to ponad dwukrotnie więcej niż wynosi dzienna bezpieczna dawka kofeiny (970 mg) i ponad 11 razy przekroczona dawka cukru (około 1 kg).

LEKARZE PRZEPISUJĄ CHORYM COLĘ>>

Rodzina zmarłej twierdzi, że gdy kobieta nie piła Coca-Coli miała syndrom wycofania podobny do tego doświadczanego przez narkomanów. Od napoju rozpuściły się jej zęby.

Prokuratura nie zamierza jednak oskarżać koncernu, bo jej zdaniem wina leżała po stronie zmarłej, która piła colę bez umiaru - donosi BBC.

COCA-COLA I PEPSI ZAWIERAJĄ ALKOHOL>>

Coca-Cola została jednak poproszona o to, aby umieściła na opakowaniach wyraźne ostrzeżenia przed skutkami nadmiernej konsumpcji kofeiny i cukru.

Następny tekst:

Polski ksiądz skazany. Znęcał się nad nastolatkiem Polski ksiądz skazany. Znęcał się nad nastolatkiem

Komentarze

Gość 12.02.2013 15:56 Zgłoś

Niech jej przypadek będzie przestrogą dla innych hamburgerów.
110+

Kokos112 12.02.2013 15:57 Zgłoś

W takim układzie proszę zamówić 9 tirów dla naszego rządu.
181+

Kamzdw 12.02.2013 15:57 Zgłoś

Kto normalny pije tyle coli dziennie ? ;).
144+

Gość 12.02.2013 15:59 Zgłoś

10 L dziennie, w PL rodziny nie mają czasem na 2 litrówke a tutaj widze że sie powodziło i to grubo!
24+

Tolo 12.02.2013 16:03 Zgłoś

Mojej byłej po coli to nawet włochy na klacie i plecach rosły , pogoniłem chwasta!
13+

Halina 12.02.2013 16:07 Zgłoś

Moje dzieci piją po 2 pety dziennie i są zdrowe , co za głupi artykuł!!!
Kamzdw Kto normalny pije tyle coli dziennie ? ;).
9-

Gość 12.02.2013 16:14 Zgłoś

No to i tak jest max 4l per capita, a nie 10 - prosta matematyka ;).
Halina Moje dzieci piją po 2 pety dziennie i są zdrowe , co za głupi artykuł!!!
2-

Kamzdw 12.02.2013 16:14 Zgłoś

No to i tak jest max 4l per capita, a nie 10 - prosta matematyka ;).
Halina Moje dzieci piją po 2 pety dziennie i są zdrowe , co za głupi artykuł!!!
3-

Gość 12.02.2013 16:18 Zgłoś

Coca-cola była dosładzana aspartamem,który w wyniku hydrolizy zamienia się w alkohol metylowy,czyli metanol,więc przy dziennym wypijaniu po 10 litrów napoju,ta kobita tak jakby zatruwała się sukcesywnie codziennym piciem polskiego denaturatu lub "ślepotki",którą polskie nygusy kupują na melinie po 5 złotych za flaszkę.
10+

Gość 12.02.2013 16:21 Zgłoś

A jak się uczą w szkole,ciemna babo? Przeczytaj sobie na etykietce,czym jest słodzona coca -cola i sprawdź potem na co zamienia się w wyniku reakcji chemicznej aspartam,to się dowiesz,czym trują się twoje dzieci.
Halina Moje dzieci piją po 2 pety dziennie i są zdrowe , co za głupi artykuł!!!
14+
Strona 1 z 5 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane