Przerażający raport. To już epidemia nowotworów

28.09.2014 19:27 CHOROBA, NOWOTWÓR, RAK

Po raz pierwszy w historii liczba nowotworów wykrywanych co roku na świecie przekroczyła 14 mln. Zobacz, kto jest...

Klucz do pokonania raka

Klucz do pokonania raka

Wikimedia Commons

Naukowcy zgodnie twierdzą, że aby skutecznie walczyć z epidemią nowotworów, których jest już ponad 200 odmian, potrzebne jest zwiększenie wydatków na leczenie onkologiczne.


Gdy częściej stosowane są najnowsze terapie, tym mniej chorych umiera wkrótce po wykryciu choroby. Jednak leczenie nowotworów jest coraz bardziej skomplikowane i kosztowne.To ogromne wyzwanie dla organizacji opieki medycznej jak i budżetów zdrowia nawet najbogatszych państw - mówi dr Felipe Ades Moraes z Instytutu Jules Bordet w Brukseli.

Komentarze

Gość 28.09.2014 19:32 Zgłoś

Taki temat to rozumiem!
34+

Gość 28.09.2014 19:44 Zgłoś

wszystkiemu winna zla dieta, do tego glupole zamiast leczyc przyczyny to lecza tylko objawy
99+

luc 28.09.2014 19:47 Zgłoś

Właśnie teraz mój wujek "gaśnie" z dnia na dzień na czerniaka...
22+

k 28.09.2014 19:47 Zgłoś

A ZUS tylko zaciera ręce.
118+

Chory 28.09.2014 19:47 Zgłoś

A ,,śmieszne'' jest to że ta choroba jest CHOROBĄ ZAWODOWĄ !!
13+

Gość 28.09.2014 19:49 Zgłoś

Nie zapominajmy o CHEMSTRAILS czylismugach które zostawiaja po sobie przelatujace samoloty ,z premedytacja zawierajacych włukna plastiku molekuly metali takich jak brom czy aluminium niemusze tłumaczyc ze czasteczki aluminium sa neuro toksyna w ludzkim organiżmie rozejżcie sie wokoło i zrozumcie jaki świat was otacza niebadz ignorantem . Jeśli niewiesz kto żadzi światem twoim krajem zapytajsie sam siebie jakiej grupy ludzi nimozna krytykowac i masz tutaj odpowiedz pozdrawiam roztropnych szukajacych odpowiedzi
B3 Niech dalej dodaja tak wielka ilosc ulepszaczy I utrwalaczy do jedzenia oraz wiecej chemi do napojow to z pewnoscia ilosc zachorowan wzrosnie !!! Trzeba pamietac o zlotej zasadzie ze chemia zywi I zabija !!!
29+

Gość 28.09.2014 19:52 Zgłoś

WHO alarmuje sałata może zabić! Wystarczy sprawdzić na myszy/chomiku! To rośliny wchłaniają śmiertelne dawki chemikaliów!
Gość WHO/ONZ zaleca jako lek weganizm/ alarmuje:cztery choroby zabijają ludzkość wszystkie powoduje mięso! Głównymi przyczynami większości zgonów na świecie są niezakaźne choroby takie jak rak, cukrzyca i zespoły chorób serca i płuc - to wniosek ekspertów z Organizacji Narodów Zjednoczonych, których raport omawia agencja Itar- Tass. Według raportu aż dwie trzecie śmierci wywołały właśnie te cztery choroby. Co więcej chorych jest coraz więcej, co działa na szkody światowej gospodarki liczone w trylionach dolarów. Chociaż społeczność międzynarodowa skoncentrowała się na walce z chorobami typu AIDS, malaria czy gruźlica, cztery główne choroby to skutek jedzenia mięsa: rak, choroby serca, cukrzyca, zawały, wylewy
9+

Adi63 28.09.2014 19:52 Zgłoś

Natura się broni przed człowiekiem. 7mld ludzi to za dużo żeby Ziemia mogła odtwarzać swój "stan posiadania" czystej wody, lasów, zwierząt.
11+

Adi63 28.09.2014 19:55 Zgłoś

Bzdury. W Stanach dodają najwięcej tego syfu do jedzenia i co? I nic! Pomimo potwornej nadwagi społeczeństwa mają średnio najmniej przypadków raka.
B3 Niech dalej dodaja tak wielka ilosc ulepszaczy I utrwalaczy do jedzenia oraz wiecej chemi do napojow to z pewnoscia ilosc zachorowan wzrosnie !!! Trzeba pamietac o zlotej zasadzie ze chemia zywi I zabija !!!
5+

Lucyfer 28.09.2014 19:55 Zgłoś

GMO już są karmione świnie w Polsce kury krowy tylnymi drzwiami śruta sojowa na pasze jest GMO!
Gość jeszcze brakuje genetycznie modyfikowanego swinstwa w naszym kraju bo juz opryskuja nas z samolitow jak stonke wszedzie chemia to wszystko jest celowe
5+
Strona 1 z 9 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane