Przybił swoje genitalia do bruku. Ma dość Putina

11.11.2013 16:54 GENITALIA, KRÓTKO, PLAC CZERWONY, PROTEST, PUTIN

Rosyjski artysta Piotr Pawlenski w proteście przeciwko reżimowi Władimira Putina oraz bierności rosyjskiego społeczeństwa przybił swoje genitalia do bruku na Placu Czerwonym.

Nagi usiadł na Placu Czerwonym i młotkiem przybił swoje genitalia do bruku. Siedział tak około godziny, po czym trafił do szpitala. Po opatrzeniu ran został przewieziony na komisariat - donosi portal n-tv.de.

STRIPTIZERKI W HOŁDZIE PUTINOWI>>

Teraz grozi mu 15 dni aresztu.

Pawlenski zasłynął już wcześniej protestem przeciwko skazaniu członkiń zespołu Pussy Riot. Artysta postanowił wtedy zaszyć sobie usta, by zwrócić uwagę na brak wolności słowa w kraju.

Następny tekst:

Rodzinny dramat Beckhama. Zmarła ukochana babcia Rodzinny dramat Beckhama. Zmarła ukochana babcia

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 11.11.2013 18:43 Odpowiedz Zgłoś

Gwoździe Wilsona
Gość Jakież to miał gwożdzie?
1+

Gość 11.11.2013 18:45 Odpowiedz Zgłoś

masochista
3+

Gość 11.11.2013 19:27 Odpowiedz Zgłoś

Głupich nie sieją tylko sie rodzą,mógł se banie przybić oszczędził by innym roboty zakopali by dziada i po bólu a tak jeszcze jaja mu musieli zbierać za darmo
0

Gość 11.11.2013 19:28 Odpowiedz Zgłoś

Wszyscy Polacy powinni sobie jaja poprzybijać -- bo maja dość żydowskiej tyrani ....
Gość Nie wiem co napisać wcale się nie dziwie, że ma serdecznie dość dyktatora ale nie wiem czy robienie sobie krzywdy coś mu da.
1+

Gość 11.11.2013 19:33 Odpowiedz Zgłoś

powinni malolata powiesic
0

Gość 11.11.2013 19:45 Odpowiedz Zgłoś

"Artysta"? Kretyn i masochista.
3+

Gość 11.11.2013 20:09 Odpowiedz Zgłoś

facet ma jaja!
0

Gość 11.11.2013 20:14 Odpowiedz Zgłoś

hahahaha i co że niby Putin ma się wzruszyć z tego powodu hahahahahah
2+

Gość 11.11.2013 20:20 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe czy przybił sobie jaja, centralnie jaja czy skórę jaj, to jest duża różnica.
2+

aga 11.11.2013 20:21 Odpowiedz Zgłoś

jak tak lubi to prosze bardzo
4+

Gość 11.11.2013 20:25 Odpowiedz Zgłoś

prosiłbym tego gościa, szczególnie dzisiaj, żeby zmienił nazwisko (n.p. na P***błow albo Rusch*jszyn) . Sam protest jest o.k.
1+

rasputin 11.11.2013 20:28 Odpowiedz Zgłoś

" Tylko co może przybić dziewica????? " - jak rochełtana p.ca !!!
Jolka Chyba miał orgazm-nareszcie !! Może jakbym sobie coś przybiła do asfaltu, też nareszcie miałabym orgazm, bo teraz faceci jacyś tacy, byle jacy, a siurki po 10 cm w porywach. Tylko co może przybić dziewica?????
2+

hana123 11.11.2013 20:31 Odpowiedz Zgłoś

pogieło go - widocznie miał wydmuszki
1-

Gość 11.11.2013 20:41 Odpowiedz Zgłoś

Mogli mu te jaja uciąć i zostawić na bruku. Na pamiątkę.
7-

Gość 11.11.2013 20:43 Odpowiedz Zgłoś

Tam Kazdy przeciwnik putina wsadzany jest do lagru. Mozecie sie smiac ale u nas jest wolnosc. Chodzi sobie taki Kaczyński i opowiada nie stworzone rzeczy i nic mu nie grozi , może tak gadać i nawet wygrać wybory. W rosjii nikt nie ma szans z putinem. (Pisanie malymi literami bylo zamierzone.)
3-
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5
CZY WIESZ, ŻE... USA budują latające spodki? To UFO widziała cała Ameryka 5 CZY WIESZ, ŻE... USA budują latające spodki? To UFO widziała cała Ameryka 6 godzin temu
Mamy już zimę! Na razie tylko astronomiczną 8 Mamy już zimę! Na razie tylko astronomiczną 4 godziny temu
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...