Przybił swoje genitalia do bruku. Ma dość Putina

11.11.2013 16:54 GENITALIA, KRÓTKO, PLAC CZERWONY, PROTEST, PUTIN

Rosyjski artysta Piotr Pawlenski w proteście przeciwko reżimowi Władimira Putina oraz bierności rosyjskiego społeczeństwa przybił swoje genitalia do bruku na Placu Czerwonym.

Nagi usiadł na Placu Czerwonym i młotkiem przybił swoje genitalia do bruku. Siedział tak około godziny, po czym trafił do szpitala. Po opatrzeniu ran został przewieziony na komisariat - donosi portal n-tv.de.

STRIPTIZERKI W HOŁDZIE PUTINOWI>>

Teraz grozi mu 15 dni aresztu.

Pawlenski zasłynął już wcześniej protestem przeciwko skazaniu członkiń zespołu Pussy Riot. Artysta postanowił wtedy zaszyć sobie usta, by zwrócić uwagę na brak wolności słowa w kraju.

Następny tekst:

Rodzinny dramat Beckhama. Zmarła ukochana babcia Rodzinny dramat Beckhama. Zmarła ukochana babcia

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 11.11.2013 18:43 Odpowiedz Zgłoś

Gwoździe Wilsona
Gość Jakież to miał gwożdzie?
1+

Gość 11.11.2013 18:45 Odpowiedz Zgłoś

masochista
3+

Gość 11.11.2013 19:27 Odpowiedz Zgłoś

Głupich nie sieją tylko sie rodzą,mógł se banie przybić oszczędził by innym roboty zakopali by dziada i po bólu a tak jeszcze jaja mu musieli zbierać za darmo
0

Gość 11.11.2013 19:28 Odpowiedz Zgłoś

Wszyscy Polacy powinni sobie jaja poprzybijać -- bo maja dość żydowskiej tyrani ....
Gość Nie wiem co napisać wcale się nie dziwie, że ma serdecznie dość dyktatora ale nie wiem czy robienie sobie krzywdy coś mu da.
1+

Gość 11.11.2013 19:33 Odpowiedz Zgłoś

powinni malolata powiesic
0

Gość 11.11.2013 19:45 Odpowiedz Zgłoś

"Artysta"? Kretyn i masochista.
3+

Gość 11.11.2013 20:09 Odpowiedz Zgłoś

facet ma jaja!
0

Gość 11.11.2013 20:14 Odpowiedz Zgłoś

hahahaha i co że niby Putin ma się wzruszyć z tego powodu hahahahahah
2+

Gość 11.11.2013 20:20 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe czy przybił sobie jaja, centralnie jaja czy skórę jaj, to jest duża różnica.
2+

aga 11.11.2013 20:21 Odpowiedz Zgłoś

jak tak lubi to prosze bardzo
4+

Gość 11.11.2013 20:25 Odpowiedz Zgłoś

prosiłbym tego gościa, szczególnie dzisiaj, żeby zmienił nazwisko (n.p. na P***błow albo Rusch*jszyn) . Sam protest jest o.k.
1+

rasputin 11.11.2013 20:28 Odpowiedz Zgłoś

" Tylko co może przybić dziewica????? " - jak rochełtana p.ca !!!
Jolka Chyba miał orgazm-nareszcie !! Może jakbym sobie coś przybiła do asfaltu, też nareszcie miałabym orgazm, bo teraz faceci jacyś tacy, byle jacy, a siurki po 10 cm w porywach. Tylko co może przybić dziewica?????
2+

hana123 11.11.2013 20:31 Odpowiedz Zgłoś

pogieło go - widocznie miał wydmuszki
1-

Gość 11.11.2013 20:41 Odpowiedz Zgłoś

Mogli mu te jaja uciąć i zostawić na bruku. Na pamiątkę.
7-

Gość 11.11.2013 20:43 Odpowiedz Zgłoś

Tam Kazdy przeciwnik putina wsadzany jest do lagru. Mozecie sie smiac ale u nas jest wolnosc. Chodzi sobie taki Kaczyński i opowiada nie stworzone rzeczy i nic mu nie grozi , może tak gadać i nawet wygrać wybory. W rosjii nikt nie ma szans z putinem. (Pisanie malymi literami bylo zamierzone.)
3-
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5
Dekalog grillowania: unikaj piwa i drewna drzew iglastych. Tłumaczymy 10 Dekalog grillowania: unikaj piwa i drewna drzew iglastych. Tłumaczymy wczoraj, o godz: 16:45
Najtragiczniejsze trzęsienia ziemi w historii. Przy nich dzisiejsze to drobnostka 7 Najtragiczniejsze trzęsienia ziemi w historii. Przy nich dzisiejsze to drobnostka wczoraj, o godz: 19:24
Sponsorowane
Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Choć każdy jest zupełnie inny, łączy je jedno: te koty rozbawią was do łez. Mogą też wzruszyć.
Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Bieda panująca w Korei Północnej nie jest dla nikogo tajemnicą, ale koreański rząd nadal robi dobrą minę do...
Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Lepiej dwa razy się zastanowić, niż bez wahania wrzucać zdjęcia w serwisach społecznościowych. Czasami obraca się to przeciw...