Przybił swoje genitalia do bruku. Ma dość Putina

11.11.2013 16:54 GENITALIA, KRÓTKO, PLAC CZERWONY, PROTEST, PUTIN

Rosyjski artysta Piotr Pawlenski w proteście przeciwko reżimowi Władimira Putina oraz bierności rosyjskiego społeczeństwa przybił swoje genitalia do bruku na Placu Czerwonym.

Nagi usiadł na Placu Czerwonym i młotkiem przybił swoje genitalia do bruku. Siedział tak około godziny, po czym trafił do szpitala. Po opatrzeniu ran został przewieziony na komisariat - donosi portal n-tv.de.

STRIPTIZERKI W HOŁDZIE PUTINOWI>>

Teraz grozi mu 15 dni aresztu.

Pawlenski zasłynął już wcześniej protestem przeciwko skazaniu członkiń zespołu Pussy Riot. Artysta postanowił wtedy zaszyć sobie usta, by zwrócić uwagę na brak wolności słowa w kraju.

Następny tekst:

Rodzinny dramat Beckhama. Zmarła ukochana babcia Rodzinny dramat Beckhama. Zmarła ukochana babcia

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 11.11.2013 18:43 Odpowiedz Zgłoś

Gwoździe Wilsona
Gość Jakież to miał gwożdzie?
1+

Gość 11.11.2013 18:45 Odpowiedz Zgłoś

masochista
3+

Gość 11.11.2013 19:27 Odpowiedz Zgłoś

Głupich nie sieją tylko sie rodzą,mógł se banie przybić oszczędził by innym roboty zakopali by dziada i po bólu a tak jeszcze jaja mu musieli zbierać za darmo
0

Gość 11.11.2013 19:28 Odpowiedz Zgłoś

Wszyscy Polacy powinni sobie jaja poprzybijać -- bo maja dość żydowskiej tyrani ....
Gość Nie wiem co napisać wcale się nie dziwie, że ma serdecznie dość dyktatora ale nie wiem czy robienie sobie krzywdy coś mu da.
1+

Gość 11.11.2013 19:33 Odpowiedz Zgłoś

powinni malolata powiesic
0

Gość 11.11.2013 19:45 Odpowiedz Zgłoś

"Artysta"? Kretyn i masochista.
3+

Gość 11.11.2013 20:09 Odpowiedz Zgłoś

facet ma jaja!
0

Gość 11.11.2013 20:14 Odpowiedz Zgłoś

hahahaha i co że niby Putin ma się wzruszyć z tego powodu hahahahahah
2+

Gość 11.11.2013 20:20 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe czy przybił sobie jaja, centralnie jaja czy skórę jaj, to jest duża różnica.
2+

aga 11.11.2013 20:21 Odpowiedz Zgłoś

jak tak lubi to prosze bardzo
4+

Gość 11.11.2013 20:25 Odpowiedz Zgłoś

prosiłbym tego gościa, szczególnie dzisiaj, żeby zmienił nazwisko (n.p. na P***błow albo Rusch*jszyn) . Sam protest jest o.k.
1+

rasputin 11.11.2013 20:28 Odpowiedz Zgłoś

" Tylko co może przybić dziewica????? " - jak rochełtana p.ca !!!
Jolka Chyba miał orgazm-nareszcie !! Może jakbym sobie coś przybiła do asfaltu, też nareszcie miałabym orgazm, bo teraz faceci jacyś tacy, byle jacy, a siurki po 10 cm w porywach. Tylko co może przybić dziewica?????
2+

hana123 11.11.2013 20:31 Odpowiedz Zgłoś

pogieło go - widocznie miał wydmuszki
1-

Gość 11.11.2013 20:41 Odpowiedz Zgłoś

Mogli mu te jaja uciąć i zostawić na bruku. Na pamiątkę.
7-

Gość 11.11.2013 20:43 Odpowiedz Zgłoś

Tam Kazdy przeciwnik putina wsadzany jest do lagru. Mozecie sie smiac ale u nas jest wolnosc. Chodzi sobie taki Kaczyński i opowiada nie stworzone rzeczy i nic mu nie grozi , może tak gadać i nawet wygrać wybory. W rosjii nikt nie ma szans z putinem. (Pisanie malymi literami bylo zamierzone.)
3-
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5
Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów 3 Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów 6 godzin temu
Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś 4 Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś wczoraj, o godz: 21:35
Sponsorowane
Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Trudno sobie wyobrazić, co myśleli twórcy tych zabawek i urządzeń na placach zabaw. Zobaczcie zdjęcia zrobione przez internautów...
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Rodzina, przyjaciele i tysiące fanów żegnają Annę Przybylską. Aktorka zmarła w niedzielę, po przegranej walce z nowotworem. Władze...